Nezobrazovat:

Novinky a důležité informace v roce 2017

Každá dobrá firma a to nejen ta realitní, by měla stále pracovat na zlepšování kvality a služeb. V Úspěšných realitách samozřejmě nejsme pozadu a přinášíme Vám další novinky a zlepšení, které Vám jistě udělají radost.

Novinka č.1 V řadě případů se nám podařilo prodat nemovitosti za daleko vyšší cenu, než majitelé předpokládali, nebo sami odhadovali. Proč? Neměli správně stanovenou tržní cenu, která je závislá na mnoha faktorech. Běžná praxe je taková, že se majitel podívá na pár podobných inzerátů v dané lokalitě a podle toho si stanovuje cenu bez ohledu na to, že má často lukrativnější nemovitost a může získat daleko více. Vzhledem k tomu, že se na nás v této věci obrací stále více majitelů nemovitostí, jsme se rozhodli tuto službu „POSKYTOVAT ZDARMA A BEZ ZÁVAZKŮ“

„Chcete vědět za jakou cenu je vhodné Vaši nemovitost prodávat? Neváhejte a zeptejte se nás, stačí na hlavní straně našich stránek vyplnit jednoduchý formulář a odeslat jej.“ Náš specialista s 10letou praxí v tomto obru, Vám zcela zdarma a nezávazně tuto cenu stanoví.

PROČ CHCETE za Vaši nemovitost MÉNĚ, než můžete skutečně dostat? Napište nám ještě dnes! A ZÍSKEJTE LEPŠÍ CENU!

Novinka č.2
Navázali jsme spolupráci s paní Terezou Žďárovou (dnes Mulačovou), která se úspěšně zabývá focením (dříve i modelingem) již cca 12 let. V rámci našich exkluzivních služeb, tak získáte službu HOME STAGING – profesionální nafocení a to včetně dekorací. Vdechneme Vaší nemovitosti atraktivní ráz a tím způsobíme daleko větší zájem o Vaši nemovitost. Tuto službu máte v našem balíčku exkluzivních služeb pro klienty, kteří chtějí využít náš exkluzivní prodej s bonusem 25 000,–Kč.

Novinka č.3
„POZOR AKCE“ – prodejte s námi exkluzivně svoji nemovitost a my (v rámci poděkování za Vaši důvěru), zajistíme a „ZAPLATÍME“ za Vás „PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY“. Tato akce je časově omezena, takže neváhejte a pokud potřebujete pomoci s prodejem Vaší nemovitosti, napište, nebo zavolejte ještě dnes.