Nezobrazovat:

Chci prodat nemovitost

Chcete prodat nemovitost, dům, či byt? S námi to půjde rychle a bez starostí. Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun. Prodáme i Vaši nemovitost!

Chcete prodat nemovitost, dům, či byt?

Máte nemovitost a chcete ji prodat za co nejlepší cenu a bez starostí? Správný partner a široké spektrum jeho služeb je tím, co učiní obchod úspěšným. Proto jsme také Úspěšné reality. Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši nemovitost!

Proč prodávat nemovitost s námi?

Atraktivní prezentace nemovitosti
Profesionální, atraktivní fotografie a související vizuální úprava nemovitosti je to, co přivádí zájemce. Zajistíme, aby prezentace Vaší nemovitosti byla zážitkem.

Propagace nemovitosti
S nabízenými nemovitostmi se rozhodně netajíme. Každou nemovitost promyšleně propagujeme na co možná nejširším spektru inzertních serverů, osobně kontaktujeme i řadu investorů, finančních fondů a developerů, s nimiž jsme dlouhodobě navázali úspěšnou spolupráci.

Tržní odhad nemovitosti
Reálná tržní cena nemovitosti je základ každého úspěšného prodeje „na míru“. Zajistíme vám profesionální vypracování tržního odhadu Vaší nemovitosti.
Potřebujete vypracovat odhad pro dědické řízení? Ano, i tyto služby realizujeme…

Prodej nemovitostí také do zahraničí
Působíme v celé České republice, ale umíme Vaši nemovitost nabídnout i do zahraničí. Nesedíme a nečekáme, až se o nabízenou nemovitost někdo přihlásí. Aktivně oslovujeme zájemce a inzerujeme na více než 60 serverech, tak dosahujeme úspěšnosti při prodeji.

Zástup spokojených klientů Úspěšné reality, to jsou spokojení klienti doporučující naše služby dále. Garantujeme Vám kvalitní služby, se kterými budete spokojeni!

Chcete prodat Vaši nemovitost? Vyplňte prosím formulář.

Chci prodat

Nabízím nemovitost

Vyplňte níže uvedený formulář a my Vás provedeme celým procesem prodeje nemovitosti k Vaší úplné spokojenosti.
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.