Velice si Vašich referencí vážíme, je to forma svědectví o výsledcích naší práce.  Některé zde uvádíme.

Díky Vám, našim klientům, kteří nám dáváte důvěru, jsme mohli za svou práci  obdržet řadu ocenění, např. Evropský Platinoví certifikátu ECDF  , certifikát Prověřená společnost Gold i Gold Elite, jsme také držiteli prestižního ocenění BforB (Business for Breakfast) podnikatelských klubů a to člena s nejvyšším objemem realizovaných zakázek 2× po sobě a další.

Reference a Ocenění (pod referencemi)
​Zde uvedené reference jsou převzaty z portálu hodnocení firem, kde se vždy ověřuje jejich pravost.


“Dobrý den všem, milerád doporučuji Úspěšné reality s.r.o. k využití služeb v oblasti realitního trhu. Paní Jitka a pan Radim pro mě představují optimální kombinaci lidského a profesionálního jednání. Kdybych mohl dal bych 10 hvězdiček:-) Přeji všem úspěšné vyřešení situace s nemovitostmi a radost z uskutečnění. Aleš Březina”

MUDr. Aleš Březina


“Úspěšné reality jsou velmi seriózní firma, která myslí na všechno potřebné. Je spolehlivá a za celou dobu našeho smluvního vztahu jsem se cítil v bezpečí po stránce právní i lidské. Velmi děkuji za tuto zkušenost a přeji do dalších dnů hodně klientů, kteří ocení Vaše skvělé služby. Tuto firmu vřele doporučuji všem, kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost. Děkuji Radime a Jitko”

Ivan Kovanda


“Úspěšné reality doporučuji při výběru realitní kanceláře. Jednání obou partnerů je na profesionani úrovni, ale z lidského hlediska a přístupu k zákazníkovi je to mimořadná společnost . Díky za vaše služby, pomoc a rady. Koupě bytu probehla bez problému v době COV. Doporucuji všem ! Kotkova”

Renata Kotková

"Velice chceme poděkovat realitní kanceláři p. Radima Kostaňuka a p. Jitky Žďárové. Jednalo se o prodej velkých pozemků, kde bylo několik vlastníků, na developerské účely. Byl to náročný, komplikovaný prodej. Kancelář vše zařídila, nemuseli jsme se o nic starat, pouze jsme podepisovali dokumenty zhotovené v jejich špičkové právní kanceláři. Pravidelně jsme byli informováni o stavu naší "zakázky". Pan Kostaňuk měl kladný přístup i v situacích, které vyžadují dost trpělivosti, a prodej dotáhl do zdárného konce. Tuto realitní kancelář můžeme jenom doporučit."

Roman a Eva  Matulíkovi


“Naprosto profesionální, příjemní a milí lidé. Celý proces koupě bytu proběhl jako na drátkách, o každém kroku jsem byl ihned informován. Podle mě už to lepší ani nemohlo být. Úspěšné reality mohu vřele doporučit!”

PhDr. Mgr. Ivo Štefan, Ph.D


„Oceňuji 100% profesionalitu realitní kanceláře "Úspěšné reality". Při prodeji mého družstevního bytu ve Zličíně si nedovedu představit lepší realitní servis, počínaje nafocením od profesionálního fotografa, přes prezentaci nemovitosti, naprosté flexibilitě při domlouvání prohlídek a samozřejmě úspěšný prodej. Úspěšné reality rovněž spolupracují s renomovanou advokátní kanceláří, která zajistila smluvní dokumentaci a úschovu peněz. Děkuji vřele za spolupráci, Olga Doležalová.”

Olga Doležalová


“Prodej bytu proběhl hladce a bez komplikací Velice profesionální, seriózní a lidský přístup. Mohu všem doporučit.”

Pavel Štěpán

"Realitku môžem doporučiť. Celý proces prebehol podľa našich predstáv a s minimálnou námahou na našej strane. Pán Melichar ku všetkému pristupoval profesionálne, rýchlo a transparentne".


Martin Horváth


“Profesionální servis, vždy připraveni řešit a vyřešit potenciální potíž. Příjemné vystupování, spolehlivost, snaha objektivně pomoci oběma stranám ke vzájemné spokojenosti. Můžeme 100% doporučit!”

Ing. Daniel Kurucz, MBA Generální ředitel strojíren Vítkovice Heavy Machinery


“Připojuji poděkování paní Žďárové a panu Kostaňukovi z RK Úspěšné reality s.r.o., kde slovo úspěch není pouhým označením firmy. Na trhu je řada realitních kanceláří, které se prezentují odlišným přístupem k práci a ke klientům. Skutečnost pak často bývá jiná. RK mohu jen doporučit, protože práce obou makléřů byla nejen na vysoké profesionální úrovni, ale také opravdu odlišná. Lze vycítit, že svoji práci dělají opravdu rádi.”

Vendula Jandová - HNocturna


“Tuto realitní kancelář doporučujeme všem, jejich služby jsou na špičkové úrovni, mají vstřícné, profesionální jednání. Chceme poděkovat p. Jitce a p. Radimovi za velikou trpělivost při realizování prodeje, za vyřešení několika problémů během prodeje. Jsou ochotni se vším pomoci. Vše vyřídili za nás a pomáhali i kupující straně, v neposlední řadě zařídili i kvalitní právnický servis. Moc jim děkujeme za uskutečnění prodeje, jsou to super lidi s velkými zkušenostmi. Eva a Roman Matulíkovi”

Eva Matulíková 

"Vynikající profesionální služby od A do Z. Kvalitní zpracování inzerce a prezentace nemovitosti, příjemné jednání, poskytnutí právních služeb, ochota s čímkoliv poradit, vstřícnost. Během procesu prodeje jsme byli průběžně o všem informováni a prodej se uskutečnil v krátké době bez zbytečných průtahů."                                                                                              Ing. Jitka Sidorová, DiS.


"Naprosto špičkový a profesionální přístup. Rychlé a solidní jednání."
   

                                                                                                                                               kupující Ing. Eva Šmídová a Ing. Zbyněk Šmída, Ph.D.                                                                     “Děkuji velmi Úspěšným realitám s.r.o., Mgr. Bc.Radimu Kostaňukovi a Jitce Žďárové za jejich profesionální, citlivý a lidský přístup při prodeji mých šesti bytů. Pomohli mi řešit i problémy s SVJ a velmi citlivě vybírali zájemce o moje byty. Jejich služby Vám všem vřele doporučuji!”

Marcel Svoboda - spolumajitel činžovního domu

Prodávající:
“Služby Vaší firmy, zastoupené paní Jitkou Žďárovou, mohu jednoznačně vřele doporučit. Její pomoc při prodeji nemovitosti byla pro mě, jako pro laika, naprosto skvělá. Její přístup byl profesionální, přitom přátelský, věděla si vždy rady."
                                                                                                                                                                                                                           Doc. RNDr. Jan Mareš
Kupující: “Děkuji za velice profesionální a empatický přístup. Byla jsem nadmíru spokojena, a mohu jenom doporučit služby této kanceláře, jmenovitě Jitce Žďárové. Přeji pěkný den.”                                                                                                Barbora Kalousková


“Radim Kostaňuk mi pomohl zmenit zivot. Nikdy nezapomenu na servis, ktery nam Úspěšné reality dodaly, na jejich podporu, profesionalitu a vysledek. Mate uzasneho clena, gratuluju!"   (zdroj FB BforB Praha)

Bibiana Cunnigham, MBA řeitelka BforB Španělsko

„Naprosto perfektní, profesionální zajištění prodeje nemovitosti i přesto, že jsme byli v zahraničí a nebyli jsme osobně nápomocni. Vše zajistili rychle, spolehlivě a prodali naši nemovitost za požadovanou cenu. Mohu doporučit. Naďa Sikorová”

                                           

                                                                                                                                                                                                                                          Naďa Sikorová


„Dobrý den, to co jiná realitní kancelář nedokázala za 3 měsíce zvládla paní Kostaňuková (Žďárová) za jediný den! Nemůžu říct jedinou špatnou zkušenost, jelikož žádnou nemám! Profesionální a lidský přístup paní Kostaňukové a jejího manžela mě a mojí přítelkyni naprosto „odrovnal“. Pokud někdo tedy váháte s výběrem realitní kanceláře, tuto vřele doporučuji, osobně již s žádnou jinou spolupracovat nehodlám. Na trhu je hodně realitních kanceláří, ale tato je všechny hravě překoná! Vladimír Havel

Vladimír Havel


Realitní kancelář Úspěšné reality předvedla během prodeje našeho bytu výborný výkon. Vše bylo velmi profesionální, jednání vstřícné, počet zájemců o prohlídku neustále rostl a během pár týdnů bylo prodáno – a přesně za cenu, jakou jsme si představovali. RK Úspěšné reality můžu jen doporučit! Ondřej Vichnar“

Mgr. Ondřej Vichnar 


Služby RK Úspěšné reality vám mohu jen doporučit. Jednání pana Kostaňuka i paní Žďárové bylo nejen naprosto profesionální (drží slovo, termíny atd.), ale také lidsky příjemné a vstřícné. Prodej nemovitosti jsme vyřešili velmi rychle a zcela bez starostí, v klidu, pohodě a s naprosto luxusním servisem ze strany RK. Velice děkuji! Svatava Petrovičová“

 Svatava Petrovičová


„Pečlivě jsem vybírala realitní kancelář, které bych svěřila prodej svého bytu. Jitka s Radimem o mě pečovali ve všech fázích tohoto procesu, včetně kompletního právního servisu. Cítila jsem se naprosto v bezpečí s vědomím, že je zde někdo, kdo absolutně hájí mé zájmy. Na prohlídky vodili vždy jen prověřené zájemce, aby zabránili tzv. „bytové turistice“. Pro můj byt našli toho správného kupce během velmi krátké doby. Nemohla jsem zvolit lépe. Všem tuto realitní kancelář vřele doporučuji.“

Mgr. Romana Křížová, ředitelka BF pro ČR a Evropu

"Realitní kancelář Úspěšné reality mohu vřele doporučit. Prodali mi komerční areál, který jsem se snažil prodat již delší dobu přes několik realitních kanceláří. Mohu tedy porovnat jejich služby s konkurencí. Služby a přístup obou jednatelů byly ale bezkonkurenční. Vše na čem jsme se dohodli, tak platilo na 100%. O vše se postarají za vás, průběžně informují jak se prodej vyvíjí, právní služby na špičkové úrovni,spoluúčast při předání areálu byla samozřejmostí,do­poručuji všem…”

Radek Suchomel

„Na doporučení známých jsem svěřila prodej svého bytu této realitní kanceláři. Od prvního kontaktu jsem vždy byla informována o tom, jak prodej probíhá a co bude následovat a jaké dokumenty budou potřeba. Kompletní právní servis byl samozřejmostí, stejně jako prověření zájemců. Během krátké doby byl můj byt úspěšně prodán. Děkuji paní Jitce a panu Radimovi. Na základě mé zkušenosti mohu všem tuto realitní kancelář doporučit.

PharmDr. Alena Mírovská


“Všechno bylo super, bez problému a starostí. Vše zajistily a ještě nám dohodly skvělého finančního poradce. Veliký díky.”

Květa Štoková

„Na tuto realitní kancelář jsem narazila náhodou až přes nemovitost, kterou jsem si vybrala, ale nemohla bych být více spokojená se vstřícností, jednáním a celým procesem. Profesionální a nadmíru milé jednání paní Jitky i pana Radima bylo na víc jak pět hvězdiček. Moc děkuji za vše a všem vřele doporučuji!” 

                                                                                                                                                                                                          Barbora Oudesová - Kupující 
                                                                                                                                                      
“Na tuto realitní kancelář jsem dostal doporučení. Od začátku se jednalo o velmi profesionální přístup z jejich strany, vše s paní Jitkou a panem Radimem bylo perfektní. Vše s předstihem vysvětlili a zařídili, nikdy nebyl s ničím problém. jejich služby mohu jen doporučit.”
                                                                                                                                                                                                                                                         
Robertttuma11 - Prodávající 

        

             “Celý proces prodeje bytu proběhl na vysoké úrovni. I v nelehké době "koronaviru" se Jitce a Radimovi povedlo vše bez komplikací zrealizovat. Určitě RK Úspěšné reality doporučuji.”“Celý proces prodeje bytu proběhl na vysoké úrovni. I v nelehké době "koronaviru" se Jitce a Radimovi povedlo vše bez komplikací zrealizovat. Určitě RK Úspěšné reality doporučuji.”

Daniela Lachenal - Dlcreations „S realitní kanceláři Úspěšné reality mám jen ty nejlepší zkušenosti. Kromě ověření podpisů jsem se nemusel téměř o nic starat. V průběhu prodeje nemovitosti zástupci RK prokázali odborné znalosti a dovednosti v oboru na vysoké úrovni a dobrou orientaci v dané problematice. RK Úspěšné reality vřele doporučuji – korektní, slušné, lidské jednání, vstřícnost, promptnost, jednoduše profesionalita každým coulem! Díky moc, Rafajovi.“

VRafaj 86


“Vše v naprostém pořádku. Koupě proběhla bez problémů, milí, ochotní. Doporučuji!”

Lenka Lukyova


Prodej pozemku Bavorině. "Byla jsem velmi potěšena profesionálním a ochotným přístupem majitelů firmy. Na veškeré mé dotazy mi rychle odpověděli a ulehčili mi spoustu práce. Proto jsem velice spokojená a mohu tuto firmu doporučit všem"  Jana Hubálková

Jana Hubálková 


Martina Kloudová, Hradec Králové: Vybrala jsem si byt ke koupi v Hradci Králové, který nabízela tato realitní kancelář. Od samého začátku jednání probíhalo vždy korektně bez průtahů, platily všechny navržené termíny. Paní makléřka Jitka Žďárová byla velmi ochotná a na všechny dotazy odpovídala velice rychle. Celá transakce proběhla v naprostém pořádku. Byla jsem velmi spokojena i s právním servisem. DOPORUČUJI.“

Martina Kloudová


„Velmi děkuji za vysoce profesionální a ochotný přístup obou majitelů, paní Kostaňukové a pana Kostaňuka. Výborná spolupráce, dobré rady, které nám byly poskytnuty a hlavně ochota maximálně vyjít vstříc klientovi. Bylo mi ctí s Vámi spolupracovat. DĚKUJI!!! Martina Navrátilová“

Martina Navrátilová


„Dobrý den,chtěl bych poděkovat paní Jitce Kostaňukové za velice profesionální jednání při prodeji nemovitosti. Tuto realitní kancelář mohu všem vřele doporučit. Kry­ka Tomáš“

Kryka Tomáš


„S panem Radimem a Jitkou jsme se setkali jako kupující. S jejich službami a servisem jsme byli maximálně spokojeni. Vždy všechny domluvené terminy a setkání přesně dodrželi. Každý telefon nebo nejmenší dotaz byl vždy zodpovězen a vyřízen s ochotou a vstřícností. Oba dva mají velice lidský a pozitivní přístup ke své práci což se odrazilo v naší spokojenosti. Kdybychom ještě někdy potřebovali využít služeb RK, určitě se na Vás znovu obrátíme. Pokračujte ve skvělé práci, děkujeme mockrát. Hechtovi“

Tomáš Hecht


Vřele doporučuji realitní kancelář Úspěšné reality. Mám s nimi již několikerou zkušenost a vždy perfektní: komplexní služby, průběžné informace o nabídce, jednotlivých prohlídkách nabízených nemovitostí, procesu prodeje atd. Protože nabízejí právní i finanční služby, probíhá vše hladce jak pro prodávajícího, tak pro kupujícího. A pokud se vyskytnou nějaké komplikace (NE ze strany RK), vždy je dokáží rychle vyřešit.”

 Mgr. Šárka VlčkováRychlost jednání, vstřícnost a profesionalita. Toto jsou vlastnosti pana Kostaňuka a paní Kostaňukové se kterými jsem měl tu čest jednat. Byl jsem velmi spokojen a vřele doporučuji. Vašíček Radek.“

Radek Vašíček


Po přečtení několika hodnocení bych se rád přidal do seznamu spokojených klientů – v mém případě v roli kupujícího. Je těžké vyzdvihnout něco, co zde ještě vyzdvihnuto nebylo, stačilo by se pouze podepsat pod každé z nich. Děkuji Vám navíc za velkou trpělivost a milé jednání během celého procesu. Po mnoha zkušenostech s realitními kancelářemi jste svým lidským přístupem naprosto výjimeční. Petr Kašpar“

Petr Kašpar


„Naprosto profesionální jednání, vstřícnost a neustálé hledání nejlepší cesty pro každého účastníka procesu! …plus vždy zvednutý mobil a hezký úsměv při osobním setkání :-) Jako jednatelka s.r.o. ze svých zkušeností mužů říct, že je to jedna z nejlepších realitních kanceláři v Praze! DOPORUČUJI!!! Если вы ищите надежного помощника при покупке или продаже недвижимлсти – остановите свой выбор на Úspěšné reality s.r.o. Любые вопросы будут решены полностью и в срок! Проверено!! Nataliya Digtyar“

Nataliya Dygtyar


K prodeji svého bytu jsem si vybral úspěšné reality a nemohl jsem udělat lépe. Vše proběhlo velmi rychle a hladce. Byt jsem prodal za cenu, za kterou jsem si ho představoval prodat. Nejvíce oceňuji rychlost, za kterou byl prodej uskutečněn a vysokou profesionalitu ve vystupování a jednání. Úspěšné reality vřele doporučuji!“

MUDr. Marek Balog Mr Freee


„Tuto realitní kancelář doporučuji. Takto si představuji full servis od A do Z. Osobní přístup a okamžité řešení všech náležitostí s nákupem nemovitosti proběhlo výborně. Převzetí odpovědnosti za všechny potřebné úkony a tím zásadní šetření času a kapacit klienta oceňuji nejvíce. Hodně dalších úspěchů Jitko a Radime“

Martin Schejbal


Úspěšné reality jsou velmi flexibilní a ochotní se vším pomoci nebo i zařídit. Prodej domu proběhla bleskově. Veškerá dokumentace a právní úkony byly vyřízeny v rekordním čase. Velmi milé jednání! Za všechno moc děkujeme paní Jitce Žďárové-Kostaňukové“

Marie Leciánová


Se službami a přístupem Úspěšných realit jsme byli při koupi pozemku a prodeji bytu velmi spokojeni. Naším požadavkem bylo, minimálně se starat o právní záležitosti a se vším s koupí a prodejem spojené, prodat a koupit za dobrou cenu. Vše proběhlo bez problémů, dle domluvy, časového plánu. Jednání a přístup byl opravdu moc milý, vstřícný, profesionální. Mohu jen doporučit.“

Lenka Tůmová


„Děkuji za celý proces zprostředkování prodeje našeho domu. Všechny zádrhely, které se v průběhu vyskytly, byly vyřešeny, byli jste velmi otevřeni mým otázkám, vše proběhlo hladce. Výborná spolupráce. Kateřina Vavrochová“

Mgr. Kateřina Vavrochová


„Dobrý den, bezesporu není mnoho realitních kanceláří jako je tato. . Úspěšné reality vynikají svou profesionalitou a fundovaností. Mají mimořádné znalosti veškerých témat, které s realitami souvisí. Vždy jsou perfektně připraveni a umí říci pravdu ohledně dané nemovitosti, byť by byla i nepříjemná. Jde o čestný a korektní tým, zkrátka opravdu profesionálové. Kéž by takových na poli realit bylo více… Moc děkujeme Čejkovi“

Jindřich Čejka


Vřele doporučuji Úspěšné reality při výběru realitní kanceláře. Jednání obou partnerů je na vysoké úrovni, co se týče profesionality, ale i z lidského hlediska přístupu k zákazníkovi. Odborné znalosti, přímost a všestranná ochota vyhovět vedou k oboustrannému spokojenému obchodu. Díky za vaše služby, přeji mnoho dalších úspěchů ve vaší nelehké práci, kterou přesto děláte ze srdce a s úsměvem. Vždy vás ráda doporučím. Hana Šmicová“

Hana Šmicová„Dobrý den. Tímto bych chtěl vřele poděkovat paní Jitce Kostaňukové. Odvedla skvělou práci. Její profesní jednání a přístup a zodpovědnost ke své práci je na vysoké úrovni. Jako klient jsem byl velice spokojen. Moc Vám děkuji. S pozdravem. František Šnobl.“

František Šnobl

„Dobrý den, tato realitní společnost mi byla doporučena známou osobou. Potřebovala jsem rychlé jednání v dané věci. Nesmírně překvapena rychlostí, ochotou, empatií k člověku. A čas, ten neexistuje. Maximální vstřícnost a profesionální úroveň. Velmi ohleduplný přístup a pomoc v nesnadných chvílích, velmi děkuji za sebe a mou matku. Úspěšné-ne nadarmo mají Úspěšné reality, reality v názvu. Doporučení od nás má plný počet a není to pouze klišé. Zůstaňte takoví, jaký jsme Vás s matkou poznaly.“

Eva Kábrtová

“Dlouho jsem hledala byt ke koupi v Praze, vždy nastal nějaký problém, dost často ze strany realitky. Moc bych chtěla poděkovat Radimovi a Jitce, kteří mi dali zpátky naději, že né všechny realitky jednají nekorektně a jde jim hlavně o vydělání peněz. Opravdu jsem se jak u Radima, tak u Jitka setkala nejen s profesionálním přístupem, ale především tím lidským. Od začátku vše probíhalo v pořádku a vše bylo rychle vyřešeno. I po koupi bytu mi byli dále nápomocni v řešení dalších věcí. DOPORUČUJI!”

Adéla Selešiová

Napsat referenci

Naše certifikáty a ocenění

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit.