Pravda o realitním odhadu ZDARMA

Už jste viděli někde nabídku odhadu zdarma? Asi ano, vykukuje na nás v rámci reklam, které máme všichni "tak rádi", při čtení článků, nebo sledování videa např. na YouTube. Někteří realitní makléři začali používat nabídku odhadů zdarma, jako marketingový nástroj pouze pro nalákání klientů.


Opravdu si myslíte, že vám ODHAD ZDARMA bude vyhotovovat nějaký úspěšný profesionální makléř? Bude hodiny pracovat se speciálním software, přesně zjišťovat skutečné ceny u prodaných nemovitostí v dané oblasti, psát objektivní doporučení o dalším postupu, případně Vám přímo zavolá a bude s Vámi konzultovat další postup a dobře Vám poradí a to vše ZDARMA, úplně ZADARMO?


Opravdu tomu věříte? Když pro někoho děláte něco zdarma, koho neznáte a nikdy jste jej neviděli, jak kvalitně k tomu přistupujete?


Je to stejná realitní praktika, jako sdělení makléře, že má tisíce nažhavených klientů v databázi, čekající jen na váš byt či dům. Znáte někoho, kdo se nahlašoval do nějaké realitní databáze a čeká až mu někdo zavolá, že má pro něj byt, nebo dům snů? 

Neznáte, já také ne😊 Vidíte, a přesto tomu řada lidí věří, stejně jako o výkupu nemovitosti za nevyšší možnou cenu apod., ale o tom někdy jindy.


Tak přátelé takto NE!  


Na základě špatného odhadu můžete udělat velice špatné rozhodnutí a také není nic horšího při prodeji, než si udělat sami cenotvorbu z nabídek na internetu. 


"Hele mámo, soused za to chce 5 mil, tak mi to dáme za 6, když tak něco cuknem"😊 


Jenomže soused to už předražil o půl milionu a s úplně stejným úmyslem. Takže z dobře prodejné nemovitosti uděláte v podstatě neprodejný ležák.


Realitní profesionální odhad zabere hodně času a také  se používá drahý specializovaný realitní program, který makléři přesně ukáže, za co se nemovitosti v zadané oblasti za poslední 2 roky skutečně prodaly a nejen nabízely. To je to, co potřebujete vědět.


V současné nelehké době řada lidí zvažuje prodej nemovitosti, aby vyřešili své finance, anebo jim prostě už pronajímání nemovitosti dobře ekonomicky nefunguje a chtějí realizovat prodej. Důvodů je daleko více.


Prvním krokem by mělo vždy být zjištění skutečné ceny nemovitosti, tedy za kolik se skutečně stejné nemovitosti prodaly v poslední době. Pro představu malá ukázka z části vyhotovení takové to odhadu na míru.


  

                     


Samozřejmě k tomu ještě klient v případě zájmu dostane konzultaci, vysvětlení toho, co obdržel, aby se mohl dobře rozhodnut, jak má dál postupovat. Profesionální makléř většinou i dobře zná složení zájemců v lokalitě a jejich aktuální náladu kupovat.


Profesionální odhady (soudní, dědická řízení, majetková vyrovnání a pod,) jsou u nás stále zpoplatněny, nicméně jsme se rozhodli v této době pomoci a poskytnout Vám jinak placený profesionální odhad vaší nemovitosti opravdu ZDARMA, je to trochu jiné ZDARMA, než se v rámci reklamních sdělení nabízí.  "VYZKOUŠEJTE SI TO SAMI", pokud zvažujete prodej nemovitosti, napište si o něj či zavolejte a zjistěte si cenu nemovitosti, abyste se mohli dobře rozhodnout a porovnejte si to pak klidně s tím, co dostanete jinde.


Stačí napsat ulici, číslo popisné nemovitosti a město a velikost nemovitosti a případně pozemků. 


Dostanete profesionálně zpracovaný odhad a v případě zájmu informace, jak dál postupovat s prognózou vývoje realit. 


K ničemu se tím nezavazujete.  

PS: nebojte se zavolat i o telefonickou konzultaci, nejste na to sami, rádi s Vámi probereme Vaši situaci a poradíme z praxe, jak případně nejlépe postupovat. Zde např. zkušenost pana doktora Březiny, který se nás nedávno obrátil, na základě tohoto článku s žádostí o profesionální odhad bytu, protože už jej nechtěl dál pronajímat a zvažoval jeho prodej. Převzato z portálu firmycz, kde uveřejnil tuto referenci a kde se pravost referencí ověřuje.


“Dobrý den všem, milerád doporučuji Úspěšné reality s.r.o. k využití služeb v oblasti realitního trhu. Paní Jitka a pan Radim pro mě představují optimální kombinaci lidského a profesionálního jednání. Kdybych mohl dal bych 10 hvězdiček:-) Přeji všem úspěšné vyřešení situace s nemovitostmi a radost z uskutečnění. Aleš Březina”

MUDr. Aleš Březina


"Klidně i Vy napište, nebo zavolejte hned, pracujeme pořád".


e-mail: info@uspesnereality.cz 


tel. 702 177 006.


Hezký den


Mgr. Bc. Radim KostaňukTato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit.