PODCAST - Realitní lumpárny makléřů, zájemců a majitelů nemovitostí 

díl. 2

Pro obrovský úspěch a množství ohlasů s vlastními příběhy, jsme se pustili do druhého dílu podcastu s tématem Realitní lumpárny. Radim přináší nové příběhy nešvarů v realitách? Jak vše lehce prohlédnout a odrazit? Proč makléři využívají různých nekalých triků? Proč zbystřit, i když vše vypadá ideálně? Jaké podpásovky si může připravit majitel nemovitosti?


Nemovitost neprodáváte každý den, dejte prostor a čas přípravě. Trh realit a práce realitních makléřů bývá terčem kritiky s ohledem na neprofesionalitu, která zde panuje. Prozkoumejte s námi všechny možnosti, které si neprofesionální makléř může na vás připravit, jaké triky se nejčastěji používají a buďte na vše připraveni.Pokud Vás toto téma více zajímá, napište mi na info@uspesnereality.cz, nebo volejte 702 177 006Řadě lidí jsme už pomohli se dobře rozhodnout, nejste v tom sami.

Hezký den


Mgr. Bc. Radim Kostaňuk

Zástupce Realitní komory ČR pro Prahu 3

Člen výkonné rady Realitní komory ČRTato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit.