Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Pronájem obchodního prostoru 66 m²

Legerova, Kolín - Kolín III

11 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Exkluzivně nabízíme pronájem obchodních prostor o výměře 66,7 m2 v přízemí zrenovovaného secesního domu v Kolíně, ul. Legerova. Tento dům stojí v širším centru města ve frekventované u­lici.

Prostory jsou členěny na dvě samostatné místnosti, z nichž první o výměře 37m2 navazuje na ulici a je opatřena dvěma výlohami a na ni navazující místnost o výměře 27m2, je situovaná do vnitrobloku. Tato místnost je vybavena umyvadlem a mycím dřezem s teplou a studenou vodou.

K těmto prostorám náleží toaleta o výměře 2,7 m2 umístěná na chodbě.

Předpokládané a vhodné využití prostor jsou finanční, poradenské služby či kosmetické služby, kanceláře. Prostory jsou vhodné také pro obchod a jsou připravené k okamžitému předání nájemci. Pro více informací nebo prohlídku nemovitosti nás kontaktujte. Energetická třída náročnosti G-Mimořádně nehospodárná, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Celková cena:11 000 Kč­/měsíc za nemovitost Cena za m²:167 Kč Poznámka k ceně:+ energie, vratná kauce 22 000 Kč + provize RK ve výši 11.000 Kč. Stavba:Cihlová Stav objektu:Po rekonstrukci Typ domu:Patrový Užitná plocha:66 m2 Voda:Dálkový vodovod Topení:Lokální plynové Plyn:Individuální Odpad:Veřejná kanalizace Telekomunikace:Te­lefon, Internet Elektřina:230V, 400V Komunikace:As­faltová Bezbariérový:NE
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.