Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej výrobní haly, prostoru 8 120 m²

Výškovická, Ostrava - Ostrava-Jih

85 000 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji průmyslový objekt na pozemcích o celkové rozloze 28 014 m2. Areál staveb se nachází v kvalitní tržní lokalitě poblíž nákupního centra AVION Shopping Park Ostrava v k.ú. Zábřeh nad Odrou. Jedná se celkem o 5 staveb, které jsou v jednom funkčním celku. Areál je v současnosti využíván pro výrobu a skladování převážně stavebního materiálu s administrativním, skladovým, technickým a sociálním zázemím. 1.STAVBA: Jedná se o správní budovu areálu, která je umístěna u hlavní brány. Budova sestává ze tří objektů vzájemně propojených, kdy první objekt je využíván jako administrativní, ve druhém objektu se nachází šatny s umývárnami v jednom křídle a společenskou částí (sál-jídelna, bufety) ve druhém křídle. K objektu přiléhá přístavba výměníkové stanice a součástí třetího objektu je také garáž a sklad. 2.STAVBA: Jedná se o objekt, který je užíván pro skladové a dílenské účely. 3.STAVBA: Jedná se o objekt haly s mostovým jeřábem, který je užíván pro skladové účely a také jsou zde garáže. 4.STAVBA: Jedná se o objekt haly, který je užíván jako garáže. 5.STAVBA: Jedná se o objekt, který je užíván pro skladové účely. Jde o lokalitu s přímou návazností na přístupovou zpevněnou komunikaci a pozemky jsou situovány do kvalitní komerční lokality a jsou plně zasíťované. Příjezd je zajištěn z čtyřproudové komunikace Výškovická s napojením na páteřní čtyřproudovou komunikaci Rudná. Pozemky tvoří spolu se stavbami oplocený areál, kdy velikost ploch umožňuje investiční rozvoj. V bezprostředním okolí se nachází převážně obchodní objekty, dále Hasičský záchranný sbor MS kraje a bytová zástavba. Dopravní dostupnost je velmi dobrá pro osobní i nákladní automobily včetně MHD. Výhodou areálu je i bezprostřední blízkost obchodního centra AVION Shopping park s dalšími obchodními objekty OBI, IKEA, Kaufland, která zaručuje vysokou koncentraci veřejnosti. Situování areálu je do kvalitní tržní lokality s plnou vybaveností a dobrým komunikačním napojením na páteřní městské komunikace a to jak pro osobní, tak nákladovou dopravu. Zastávky MHD jsou v bezprostřední blízkosti. Výměra areálu (28 014 m2) nabízí budoucímu vlastníkovi a investorovi možnost celý areál modernizovat a případně doplnit předmětnou okolní obchodní lokalitu o nové služby.

Poznámka k ceně: cena k jednání, informace u RK, cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy. Stavba:Smíšená Stav objektu:Dobrý Umístění objektu:Klidná část obce Typ domu:Patrový Plocha zastavěná:8590 m2 Užitná plocha:8120 m2 Parkování:ANO Voda:Dálkový vodovod Topení:Ústřední dálkové Plyn:Plynovod Odpad:Veřejná kanalizace Komunikace:As­faltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná

Предлагаем Вам покупку промышленного объекта, площадь которого составляет 28014 кв.м. Данное строение находится в торговой области недалеко от торгового центра AVION Shopping Park Ostrava в Забржегу над Одроу. Речь идет о 5 зданиях, которые выполняют свои функции, при этом являясь одним целым. Объект используют для производства, а так же как склад для строительных материалов. Имеются: районный водопровод, газопровод, электричество, отопление. 1 строение: административное здание, которое находится у главных ворот. Здание состоит из трех соединенных объектов, первый используется администрацией, во втором сделаны раздевалки, в третьем общественная часть : столовая, буфет.
2 строение: складское помещение, цех. 3 строение: зал с подъемным краном, гараж. 4 строение: зал, который используется как гараж. 5 строение: складское помещение. Речь идет о объекте, к которому возможен подъезд (асфальтовое покрытие) с трассы Вышковицка (4 полосы движения), с которой возможен выезд на главную трассу Рудна (4 полосы движения). Участки вместе со зданиями образовывают огороженную территорию, на которой возможно инвестиционное развитие. Недалеко находятся торговые точки (Оби, Икея, Кауфланд) , пожарная часть и квартирные застройки. Транспортная доступность на личном автомобиле или грузовом, а так же общественный транспорт.

Особенности и удобства Тип сделки Продажа Страна Чешская республика Регион Moravskoslezský Kraj Город Ostrava Тип недвижимости –Производство Доступна с 22 марта 2016 г. Доступна немедленно Да Жилая площадь 8120 m2 Общая площадь 8590 m2 Площадь земельного участка 28014 m2 Просмотры 49 Контактное лицо Aleksandra Laurentis Телефон:+7981­8228396 , +420 777 44 97 E-mail:laurentis­.realit@gmail­.com Язык:Русский,­English,
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.