Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej ubytovacího zařízení 650m2, Pozemek 1240m2

3 Valles, Francie

89 100 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme Vám exkluzivně hotel, který se nachází v lyžařské oblasti 3 Valles, která je jednou z největších lyžařských oblastí na světě. Vedle hotelu je nástupní stanice 4 sedačkové lanovky, která vede přímo do centra resortu odkud se dá pokračovat do dalších lyžařských areálů. Parkování pro hotelové hosty je na centrálním parkovišti vzdáleném cca 100m. Pozemek je o velikosti 1240m2 a celková užitná plocha hotelu je 650m2. Stavba disponuje 3 podlažími o celkové kapacitě 24 pokojů. Další informace na vyžádání.

Energetická náročnost budovy třída G, mimořádně nehospodárná, průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen, proto uvádíme třídu G. Ihned po obdržení PENB bude údaj aktualizován.

Celková cena: 89 100 000 Kč (3 300 000 EUR) za nemovitost, + provize RK
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.