Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej ubytovacího zařízení 492 m²

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

2 650 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme vám k prodeji penzion v obci Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou, v Jizerských horách. Samostatná stavba se nachází v klidné části nedaleko od centra obce. Celková plocha pozemku je 1309 m2 a jednu z hranic pozemku tvoří romantický potok Jedlová. Patrový, částečně podsklepený dům s klenbovými stropy má 2 venkovní terasy, z toho 1 zastřešenou. Popis a dispozice domu: v přízemí prostorná společenská místnost s barem, kuchyň s technickým zázemím na vaření, lyžárna, skladovací prostor, WC a dva samostatné pokoje. V prvním patře se nachází 8 samostatných neprůchozích pokojů, oddechový prostor a sociální zařízení. Celková kapacita objektu je 36 lůžek s možností dalších 5 přistýlek, takže vyhovuje i kapacitě autobusových turnusů. Inženýrské sítě: elektřina 230/400 V, obecní vodovod, na hranici pozemku plyn, vytápění objektu akumulačními kamny, pevná linka. Součástí ceny domu je veškerý nábytek, vybavení a spotřebiče. Penzion má pravidelnou, opakující se klientelu, provoz penzionu je nepřetržitý a nový majitel může po koupi ihned pokračovat v podnikání. Dům je dopravně přístupný po celý rok (asfaltová cesta), má vlastní parkoviště, kompletní občanská vybavenost v obci, MŠ, ZŠ, vlaková zastávka je nedaleko od penzionu. Ideální místo pro celoroční turistiku, Ski areály Špičák, Severák, Bedřichov – vše v dosahu 4 km a dostupné skibusem, autem, vlakem, další vleky v místě Bukovka 0,5 km a Lucifer 2 km, dále trasa k běžecké magistrále. Cyklistické trasy, nový sportovní areál pro fotbal, tenis, volejbal, basketbal atd. 50 m od penzionu, vhodné pro sportovní soustředění. Před zadáním do inzerce nebyl majitelem předložen platný PENB, nemovitost je tedy v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G". Právně nezatíženou nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.