Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 988 m²

Dobřichov, okres Kolín

749 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek o celkové rozloze 988 m2 v obci Dobřichov, okres Kolín. Pozemek je rovinatý a v územním plánu je veden s možností stavět. Inženýrské sítě jsou cca 25 m vzdálené, je možno se připojit na obecní podtlakovou kanalizaci a plyn, dostupnost po zpevněné komunikaci. Na hranici pozemku je již vybudována rozvodna pro elektřinu. Pozemek má rovněž zabudovány sloupy na oplocení. Podzemní vody je zde dostatek, je možnost vlastní studny, v obci je budován obecní vodovod. Ideální klidné místo. Pozemek je umístěn na okraji obce, kde se nachází obecní úřad, obchod, pohostinství, autobusová zastávka, sportovní a dětské hřiště. Zástavbou je Dobřichov propojen s městem Pečky, kde se nachází veškerá občanská vybavenost, vynikající dopravní dostupnost do Prahy přímým vlakovým spojením na hlavní trati Praha – Kolín nebo dálnicí D11 (35 km). Nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a rádi vyřídíme.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.