Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 930 m²

Prosenická Lhota, okres Příbram

282 500 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme Vám k prodeji zasíťovanou stavební parcelu o výměře 930m2 v žádané obci Prosenická Lhota nedaleko Sedlčan,okres Příbram.Na pozemku je zavedena elektřina a vodu je vhodné řešit vrtem vlastní studny.V případě přihlášení k trvalému pobytu nabízí obec novému vlastníkovi uhrazení domovní čističky vody.Stavební parcela leží v klidné části obce,která je velmi činná, fungují zde různá zájmová sdružení a spolky a nabízí klidné a vhodné bydlení i pro rodiny s dětmi.V obci Prosenická Lhota je obecní úřad, potraviny, restaurace,dětské hřiště, MŠ, sportovní rybník.Velmi dobré spojení na Sedlčany, Benešov a Příbram.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.