Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 780 m²

Chrást, okres Plzeň-město

1 335 000 Kč  REZERVOVÁNO

REZERVOVÁNO

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi pozemek určený k výstavbě rodinného domu o rozloze 780 m2 v obci Chrást, okr. Plzeň-město. Jižně situovaný, mírně svažitý pozemek leží v zástavbě rodinných domů v atraktivní části obce, mimo hlavní komunikaci a je vhodnou a zajímavou investicí z hlediska možné budoucí výstavby, kdy obec samotná a spádové oblasti se řadí mezi rostoucí obce, těšící se velikému zájmu o bydlení.

Inženýrské sítě: elektro – rozvod ukončen v el. rozvodné skříni v horní části pozemku, voda a plyn – přípojka vody na horní hranici pozemku, kanalizace – přípojka na spodní hranici pozemku. Pozemek tvoří dále vzrostlé stromy a sloup el. vedení. Ten je možno na základě stávající, platné žádosti nechat přeložit do země, s tím, že majitel pozemku zkalkulovanou částku společností ČEZ na realizaci této přeložky vykompenzuje budoucímu vlastníkovi pozemku slevou v plné výši.

V obci Chrást, která leží 10 km severovýchodně od Plzně, najdete veškerou základní občanskou vybavenost. Mateřskou školku, základní školu, poštu, zdravotní středisko, knihovnu a další služby, nebo obchody. Milovníci přírody si určitě nenechají ujít romantická zákoutí na řece Klabavě a Berounce. Vyžití a Relax v obci najdou i vyznavači sportu na místních sportovištích. Obec nabízí perfektní dopravní dostupnost. Cestovat lze jak autobusem, vlakem, tak i MHD až do centra Plzně. Výhodou je především dálnice D5, vzdálená 10 minut jízdy. Koupi nemovitosti možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme.

Celková cena je za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu Plocha pozemku: 780 m2 Voda: Dálkový vodovod Plyn: Plynovod Odpad: Veřejná kanalizace Elektřina: 230V, 400V Doprava: Silnice, Autobus Komunikace: Asfaltová
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.