Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 6 176 m²

Hradištko, okres Nymburk

10 490 000 Kč  REZERVOVÁNO

REZERVOVÁNO

V případě zájmu nás kontaktujte, rádi Vám pozemek ukážeme, majitel si výslovně nepřeje, aby zájemci jezdili přímo na pozemek s tím, že si chtějí prodej dohodnout s majitelem. Děkujeme za pochopení a respektování pravidel prodeje.

Nabízíme Vám exkluzivně rozsáhlý rovinatý stavební pozemek o výměře 6 176 m2, v rekreační oblasti Kersko, v katastrálním území Hradištko u Sadské, s výbornou dostupností do Prahy po dálnici D11, vzdálené 5 km. Jedná se ojedinělý pozemek vzhledem k umístění na břehu Labe, s unikátním otevřeným výhledem na řeku a současně však zachovávající si lesní charakter, typický pro oblast Kerska.

Výjimečnost tohoto pozemku spočívá také ve skutečnosti, že je jako jediný v této oblasti dle územního plánu celý stavební a nabízí se tak pro budoucího investora možnost případného rozdělení na menší celky. V případě zachování současné plochy, tato zajišťuje naprosté soukromí vzhledem k velkorysé ploše tohoto pozemku. Ten je tvořen dvěma původními stavbami určenými k rekreaci a je zhotoven i kompletní projekt na moderní dům s vnitřním bazénem, o zastavěné ploše 600 m2, který bude v případě zájmu budoucímu investorovi bezúplatně dodán.

Dále má pozemek vlastní příjezdovou komunikaci sdílenou se sousedním pozemkem, který mu zajišťuje odstup od hlavní komunikace a součástí je i pozemek ovládající přístup k sousednímu pozemku od řeky. Nabízí se možnost zřízení vlastního kotviště pro lodě.

Na pozemku je zavedena elektřina a voda z vlastního vrtu. Vodovod a kanalizace je na kraji přístupové komunikace. Obec Hradištko leží 30 km od Prahy (Černý most). Občanská vybavenost v obci: ZŠ, MŠ, potraviny, lékař, pohostinství, knihovna. Veškerá občanská vybavenost pak v obci Sadská (5 km), nebo Nymburk (12 km). Dopravní spojení: autobus (autobusové zastávky přímo v obci), vlakové spojení z Lysé nad Labem – Praha, nebo již zmíněná dálnice D11 pro automobil.

Zajímavá místa v okolí obce: osada Kersko Hrabalova stezka, restaurace Hájenka (známá z filmu Slavnosti sněženek, minerální Svatojosefský pramen (v blízkosti restaurace u Pramene), Lesní ateliér Kuba. Tato klidná obec nabízí také mnoho možností pro aktivní život i pro odpočinek, v blízkém okolí se nachází jezdecká škola, zmíněná naučná stezka Bohumila Hrabala dlouhá 7 km, která nabízí mnoho zajímavých informací o lese a životě v něm. Další možností odpočinku je romantická procházka podél řeky Labe. Koupi nemovitosti možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme.

Celková cena je včetně provize, včetně právního servisu Cena za m²: 1 699 Kč Plocha pozemku: 6176 m2 Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod Odpad: Veřejná kanalizace Elektřina: 230V Doprava: Silnice, Autobus
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.