Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 3 801 m²

Opolany - Opolánky, okres Nymburk

475 125 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme Vám k prodeji atraktivní stavební parcelu o výměře 3801m2 v obci Opolany, Opolánky, okr. Nymburk, ležící na středu mezi obcemi Poděbrady a Kolín.K dispozici je platné rozhodnutí o územním plánu k výstavbě jednoho až dvou rodinných domů s velkorysým pozemkem(s možností rozdělení na dvě části),skýtajícím klid a soukromí, vzhledem ke skutečnosti, že pozemek leží na okraji obce. Samotnou realizaci Vašeho budoucího domu, včetně potřebné dokumentace a projektu Vám rádi zajistíme.Potřebné sítě jsou vzdálené cca 50m,vč. možnosti napojení na kanalizaci.Tento stavební pozemek leží v klidné části obce, která spadá pod obec Opolany,která je velmi činná, fungují zde různá zájmová sdružení a spolky a nabízí vhodné bydlení i pro rodiny s dětmi a milovníky zvířat. Obec Opolánky leží ve středočeském kraji v okrese Nymburk a protéká jí řeka Cidlina a rozkládá se v Polabské nížině na březích řeky Cidliny v nadmořské výšce 195 m.n.m. pod kopcem Oškobrh.Jedná se o atraktivní lokalitu vzhledem k poloze,výborná spádovost na již zmíněnou obec Poděbrady 9km, Kolín16km, Nymburk 18km,Městec Králové 15km, ale především obec Opolánky leží v těsné blízkosti dálnice D11, spojující Prahu a Hradec Králové.V obci Opolany je obecní úřad, potraviny, restaurace,služ­by......

Cena za m²:150 Kč Poznámka k ceně:Včetně provize, včetně poplatků, včetně DPH, včetně právního servisu. Umístění objektu:Okraj obce Plocha pozemku:3801 m2 Doprava:Dálnice, Silnice, Autobus Komunikace:As­faltová
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.