Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 10 602 m²

Praha 7 - Troja

na vyžádání

Cena na vyžádnání. Předmětem prodeje je ucelený soubor pozemků o celkové výměře 10 602 m2, ležících v katasrálním území Troja, městské části Prahy 7.

Jejich umístění je přímo na Trojské stráni od ulice U lisu nahoru, až za horní hranu stráně. Výjimečnost jejich polohy určuje exkluzivní pohled na Pražský hrad, který nemůže být zastíněn žádnou jinou stavbou.

Kanalizace je na hraně pozemku, voda a elektro sítě jsou zavedeny. Jedná se svažité, velmi slunné pozemky, dříve vinohrad. Přístup je zajištěn z ulice Pod Havránkou. Na pozemku stojí zkolaudovaná stavba o výměře 59 m2.

Z hlediska umístění se jedná o velmi lukrativní a žádanou lokalitu, kde budou tyto pozemky i nadále zvyšovat svoji tržní hodnotu. Zájemci kromě ceny poskytneme i podrobné údaje ohledně stanoviska úřadů k využití pozemků, výstavbě atd. Doporučujeme i jako investiční nemovitosti.

Voda: Dálkový vodovod Odpad: Veřejná kanalizace Elektřina: 230V Doprava: Silnice, MHD, Autobus Komunikace: Asfaltová
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.