Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 1 799 m²

Petříkov, okres Praha-východ

3 418 100 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji lukrativní stavební pozemek v obci Petříkov u Velkých Popovic, okr.Praha Východ. Mírně svažitý slunný pozemek se nachází v naprosto klidné části obce v obklopení loukami s nádherným výhledem směrem na Blaník, Velké Popovice a jižní Čechy na straně druhé. K pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě – elektřina, plyn, městský vodovod. Přípojka pro kanalizaci je cca 20m od pozemku a ten je připraven k okamžitému zahájení Stavebního řízení. Zastavitelnost odpovídá stávající regulativům obce pro dané území. Obec Petříkov má ideální podmínky pro rozvoj příměstské oblasti – neznečistěné životní prostředí, zalesněná krajina, rybníky, čistý vzduch. Jedná se v tomto případě o krásné místo pro klidné bydlení. V obci jsou dvě mateřské školky, tenisové kurty. Leží ve Středočeském kraji v jižní části bývalého okresu Praha-východ, jižně od hlavního města Prahy (vzdáleného cca 20 km), asi 4,5 km od dálnice D1 Praha-Brno, v těsném sousedství obce Velké Popovice, se kterou byl Petříkov vždy těsně spjat – ve Velkých Popovicích škola, pošta i nejbližší základní zdravotnická péče. V těsné blízkosti je také golfové hřiště – u Štiřínského zámku a špičkové jezdecké středisko Horse Academy.Vzdálenost do centra Praha je cca 25km.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.