Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 1 392 m²

Tehov, okres Praha-východ

2 900 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme Vám Exkluzivně k prodeji rovinatý pozemek o výměře 1392 m2, v územním plánu určený k výstavbě rodinného domu. Pozemek leží v katastrálním území obce Tehov, část Hačalka, na hranici s obcí Světice. Pozemek je oplocený, přípojka elektřiny na pozemku. Možnost napojení na obecní vodovod a kanalizaci, taktéž je v obci zaveden plyn.V bezpros­třední blízkosti nová zástavba rodinných domů. Říčanský les cca 500 m od pozemku, výhled na rybník, perfektní prostředí pro klidné žití s výbornou dostupností do Prahy.

MHD cca 100 m od pozemku, vlaková zastávka do Světic 1,9 km, vlak jezdí každých 20 minut na Hlavní nádraží.Říčany mají kompletní občanskou vybavenost,OC, MŠ, ZŠ, Gymnázium v 3 km vzdálenosti. Koupi pozemku je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.