Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 1 150 m²

Pod Sukovem, Kutná Hora - Hlouška

2 999 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme Vám exkluzivně mírně svažitý stavební pozemek o rozloze 1 150 m2. Pozemek leží na vyvýšeném klidném místě Kutná Hory, v jedné z nejlukrativ­nějších částí obce, v blízkosti historického centra s překrásným výhledem právě na historické jádro obce. Nemovitost je určena územním plánem k výstavbě a je vhodná jak pro výstavbu rodinného domu toho, kdo ocení soukromí a jedinečnou polohu, tak i pro investora se záměrem realizovat podnikatelský záměr v oblasti komerčního ubytování v lukrativním místě, například penzion s bazénem. Pozemek je situovaný na JZ. Jak je již uvedeno výše, pozemek je mírně svažitý se samostatným příjezdem z asfaltové komunikace. Veškeré sítě jsou soustředěny na hranici pozemku. Součást kupní ceny tvoří přiložená architektonická studie atriového domu koncipovaného s ohledem na umístění pozemku a jeho jedinečný ráz. Jedná se o klidné místo se skvělou atmosférou pro bydlení. Tato lokalita je z hlediska výstavby rodinných domů velmi velmi žádaná, jde o dobrý investiční záměr. Večery s výhledem na Kutnou Horu umocňují romantický ráz tohoto místa. Dalším významným aspektem této nemovitosti je již jeho zmíněná poloha, s neopakovatelným panoramatickým výhledem na historické jádro Kutné Hory a Železné Hory a je právem označována jako jedno z nejhezčích míst v Kutné Hoře. Zájemci v blízkém okolí najdou koupaliště, historickou Královskou procházku lemující říčku Vrchlici, historické centrum Kutné Hory s jejími památkami. Skvělá dostupnost do Prahy, BUS I dobré vlakové spojení. Koupi nemovitosti možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme.

Poznámka k ceně:Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy. Plocha pozemku:1150 m2 Voda:Dálkový vodovod Elektřina:230V, 400V Komunikace:As­faltová
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.