Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 1 099 m²

Prosenická Lhota, okres Příbram

324 750 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme Vám k prodeji zasíťovanou stavební parcelu o výměře 1099m2 v obci Luhy nedaleko Sedlčan,okres Příbram.Dále v ceně 295 Kč/metr2 jsou k dispozici i těsně sousedící parcely o výměrách 1079m2,1087m2 a 1031m2. Na pozemcích je zavedená elektřina, vodu je vhodné řešit vrtem vlastní studny. V případě přihlášení k trvalému pobytu nabízí obec novému vlastníkovi uhrazení domovní čističky vody.Tyto stavební pozemky leží v klidné části obce, která spadá pod obec Prosenická Lhota,která je velmi činná, fungují zde různá zájmová sdružení a spolky a nabízí klidné a vhodné bydlení i pro rodiny s dětmi.V obci Prosenická Lhota je obecní úřad, potraviny, restaurace,dětské hřiště, MŠ, sportovní rybník.Velmi dobré spojení na Sedlčany, Benešov,a Příbram.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.