Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej staveb. pozemku 838 m2

Bavoryně, okres Beroun

999 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 838 m2

Cena 999.000 Kč (1 193 Kč za m²)

včetně provize a právního servisu celková plocha: 838 m2 umístění: klidná část obce Bavoryně, okres Beroun Voda: ano Elektřina: ano Plyn: ano kanalizace: ne doprava: silnice, autobus, vlak, dálnice

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji rovinatý pozemek o rozloze 838 m2 v obci Bavoryně (okres Beroun), který je dle územního plánu obce a územního rozhodnutí určen k výstavbě. K pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě – voda, elektrorozvodná skříň, plyn je na hranici pozemku. Obec je z části napojena na kanalizaci a postupně se také napojuje zbývající část. Bavoryně leží cca 1 km od města Zdice, kde je veškerá občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, sportovní hala, různá sportoviště a nově zrekonstruovaná sokolovna. Sama obec Bavoryně se dle územního plánu rychle rozvíjí. Obcí samotnou prochází dálnice D5 (E50) exit 28. Výborná dostupnost je také do Prahy a Plzně. Praha je vzdálena cca 35 km, Plzeň cca 50 km. Tento pozemek je v současné době v územní rezervě a čeká se na rozhodnutí o upřesnění jejího rozsahu. Jedná se o velice lukrativní investici. Koupi možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.