Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej rodinného domu 500 m², pozemek 3 000 m²

Nitra - Slovenská republika

39 000 000 Kč

V historicky nejstarším městě Slovenska – Nitře, na hradním kopci Zobor, kde se psaly počátky Slovenských dějin, Vám exkluzivně nabízíme luxusní rezidenci o dispozici 6 + 1. Z tohoto místa je okouzlující a jedinečný výhled na město a historický hrad. Tato rezidence je umístěna v klidné lokalitě, ve slepé ulici a nabízí možnost luxusního bydlení jak pro rodinu, tak i vytvoření reprezentativního zázemí firemního sídla.

Rozlehlá zahrada s okrasnými dřevinami, parkovou úpravou a vyhřívaným dvojbazénem, vám poskytnou každodenní relaxaci během celého roku. Celý pozemek je automaticky zavlažován. Část pozemku je vyhrazena na tenisový kurt s již kompletní připraveností. Tato luxusní rezidence poskytuje svým majitelům 500 m2 užitné plochy, na 270 m2 zastavěné plochy. Je kompletně napojena na inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn, kanalizace, dále je kompletně klimatizovaná, topení plynové – podlahové. Interiér, tak jako i exteriér, jsou zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů s důrazem kladeným na detail a komfortní funkčnost.

Pozemek je obehnán vysokými zdmi a zelení, poskytujících maximální soukromí. Bezpečnost celého objektu je zajištěna alarmem s připojením na centrální pult bezpečnostní služby. Nitra je významným centrem hospodářství a kultury. Také díky výstavišti Agrokomplex, je i mezinárodním výstavním centrem. S Bratislavou, vzdálenou cca 70 km ji spojuje rychlostní silnice. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Doporučujeme!

Cena: 1 500 000 EURO
Poznámka k ceně:Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy.
Stavba:Cihlová
Stav objektu:Novostavba
Poloha domu:Samostatný
Typ domu:Patrový
Podlaží:2
Plocha zastavěná:270 m2
Užitná plocha:500 m2
Plocha podlahová:500 m2
Plocha pozemku:3000 m2
Plocha zahrady:2730 m2
Garáž:ANO
Voda:Dálkový vodovod
Topení:Ústřední plynové
Plyn:Plynovod
Odpad:Veřejná kanalizace
Telekomunikace:Te­lefon, Internet
Elektřina:230V, 400V
Komunikace:As­faltová
Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná
Bezbariérový:NE
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.