Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej rodinného domu 383 m², pozemek 747 m²

Filmařská, Praha 5 - Hlubočepy

na vyžádání

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi plně zrekonstruovanou rodinou vilu v části starého Barrandova, ul. Filmařská 13, Praha 5, k.ú. Hlubočepy. Nemovitost se nachází v klidné ulici s jednosměrným provozem a vzhledem ke skutečnosti, že zčásti převyšuje okolní zástavbu, poskytuje výhled na panorama Prahy. Dům je částečně ve svahu, čtyřpodlažní, v každém patře je jeden samostatný byt se zavedenou pevnou linkou pro internet, tři z nich pak s vlastním plynovým kotlem a zásobníkem TUV, měřením el. energie, plynu a vody. I když má každý byt samostatný vchod, lze celý dům užívat jako rodinný, nebo jeho části prostřednictvím již plně zrealizovaného vnitřního schodiště v italské dlažbě v kombinaci s drásaným dřevem a nerezovými doplňky schodiště. Podlahy obytné části domu jsou realizovány ve velkoformátové dlažbě Rocca 60 × 60. Vnitřní parapety jsou ve stejném odstínu lištované eloxovaným hliníkem. Dispozice domu:

BYT č.1 – 3+kk ( 88,92 m2): chodba, koupelna s připraveností pro sprchový kout, nebo vanu, umyvadlo, WC, bidet, nebo pračku, 3 pokoje, jeden z nich s připraveností pro kuchyňskou linku, bonusem je pak terasa ve tvaru písmene ,,L‘‘o výměře 21,14, lemující dvě venkovní zdi na kterou je možný vstup ze všech třech pokojů.

BYT č. 2 – 4+kk (102,40 m2): chodba, koupelna s připraveností pro sprchový kout, umyvadlo, pračku, WC, 4 pokoje, z nichž jeden má připravenost pro kuchyňskou linku a jeden vstup na terasu o výměře 13,3 m2.

BYT č. 3 – 2+kk (82,33 m2): chodba s přímým vstupem do garáže, koupelna s připraveností pro sprchový kout, umyvadlo a pračku, samostatné WC , dva pokoje, jeden s připraveností pro kuchyňskou linku.

BYT č. 4 – 3+kk (82,48 m2): koupelna s připraveností pro sprchový kout, umyvadlo, WC a pračku, místnost s připraveností pro kuchyňskou linku, tři pokoje, z toho dva se vstupem na zahradu. Výhodou je skutečnost, že jednotlivé pokoje v každém z bytů jsou neprůchozí. Skelet stavby – obvodové zdivo – je z roku 1980, vnitřní omítky a příčky byly kompletně vybourány a jsou nové, dvojité, zděné s vnitřní tepelně akustickou izolací. Na podhledové části stropů je realizován akustický sádrokarton Rigips 8 – 16 –22, rovněž s tepelnou izolací. Nová okna, a všechny vstupní dveře jsou v barvě šedé RAL 9006, v pětikomorovém profilu německé firmy Thysen. Celý dům je obvodově vnitřně zateplen a umožňuje i případnou terasu na ploché plechové střeše.

Nové jsou el. sítě, alarm i na kartový systém, rozvody topení v Alpexu s kyslíkovou bariérou, odpady v HT, radiátory dvojité „10“ plechové s nastavitelnými termohlavicemi, plynové kotle Protherm s vlastními zásobníky TUV s oběhovými čerpadly pro okamžitý nátok TUV, dveře v barvě tmavého ořechu s kováním klik bronz – leštěný nerez. Celý dům je finálně vymalován bílou barvou " HEAT" která umožňuje i barevnou přemalbu. Přípravy pro napojení kuchyňských linek jsou hotové. Nový majitel si realizuje pouze obklady stěn v koupelnách, výběr z kolekce je stále k dispozici. Rozvody pro umyvadlo, pračku, sprchový kout a vestavěné WC jsou ve všech koupelnách již realizovány. Součástí jsou zařizovací předměty připraveny k montáži.

Zahrada je svažitá k východu, osázena vzrostlými trvalými porosty. Dům je atraktivní a doporučujeme ho vidět nejen z hlediska polohy, jeho stavu a široké variability s možnostmi různého využití, např. i pro zřízení komerčních prostor, ale současně i pro vyhledávanou a lukrativní lokalitu s výbornou dostupností do centra. Dům má jednoho majitele. Třída G mimořádně nehospodárná, protože průkaz energetické náročnosti budovy nebyl předložen. Ihned po obdržení PENB bude údaj aktualizován. Koupi nemovitosti možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

Celková cena je nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu Stavba: Cihlová Stav objektu: Po rekonstrukci Poloha domu: Samostatný Typ domu: Patrový Podlaží: 4 Plocha zastavěná: 122 m2 Užitná plocha: 383 m2 Plocha podlahová: 383 m2 Plocha pozemku: 747 m2 Plocha zahrady: 625 m2 Parkování: ANO Garáž: ANO Voda: Dálkový vodovod Topení: Lokální plynové Plyn: Plynovod Odpad: Veřejná kanalizace Elektřina: 230V, 400V Doprava: Silnice, MHD Komunikace: Asfaltová Energetická náročnost budovy: Třída G – Mimořádně nehospodárná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky Bezbariérový:NE




Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.






 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.