Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej rodinného domu 340 m², pozemek 1158 m²

Hradec Králové - Svobodné Dvory, okres Hradec Králové

8 490 000 Kč  DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v okrajové části krajského města Hradce Králové, zvaný Svobodné Dvory. Rodinný dům s okrasnou, odborně udržovanou zahradou stojí na pozemku o celkové rozloze 1158m2, v zástavbě rodinných domů a v současné chvíli je využíván jak k bydlení, tak i ke komerčním účelům. Jedná se o samostatně stojící, z části podsklepený rodinný dům se sedlovou střechou a plně využitým podkrovím. V domě se nacházejí dva byty, v 1.NP byt 3+kk s koupelnou s vanou a samostatnou toaletou a v podkroví byt 5+1 s dvěma koupelnami s vanou, dvěma toaletami a komerční prostor v 1.NP užívaný jako restaurace s vinárnou, spolu s navazující prosklenou zimní zahradou. Byt v podkroví by bylo možné rozdělit v případě potřeby na dva byty o velikosti 2+1 a 2+1. Další samostatná bytová jednotka o velikosti 2+kk s koupelnou se sprchovým koutem a toaletou byla vybudována nad garážemi a dílnou ve vedlejší stavbě. Každá bytová jednotka disponuje samostatným vchodem. Restaurace s vinárnou je vybavena kuchyní a výhodou je předimenzovaná vzduchotechnika, zajišťující kvalitní ovzduší, což hosté vnímají velice pozitivně. Ze zadní strany je k objektu rodinného domu přistavěna kotelna a nad ní je zřízena samostatná kancelář přístupná venkovním schodištěm ze dvora. Na pozemku dále stojí již zmíněná vedlejší stavba s dvěma garážemi, dílnou a bytovou jednotkou. V roce 1970 byl dům opravován, v roce 1998 byla provedena vestavba podkroví a následná přestavba do stávající podoby pokračovala až do roku 2011. Dům je zděný, je zateplen, střešní krytina: betonová taška, okna plastová. Topení v domě lokální, pomocí ekologického zplynovacího kotle na dřevo. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod a telefon. Zastávka autobusu MHD je před domem. Dům je zajímavý nejen svoji polohou, ale také možností vícegeneračního bydlení, či komerčního využití vzhledem k umístění objektu a je zde také možnost dále provozovat zavedenou restauraci s vinárnou. Průkaz energetické náročnosti nebyl předložen, proto uvádíme Energetickou náročnost budovy, třída G. Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme. Doporučujeme!

Poznámka k ceně:Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy. Stavba:Cihlová Stav objektu:Dobrý Poloha domu:Samostatný Umístění objektu:Klidná část obce Typ domu:Patrový Podlaží:2 Plocha zastavěná:250 m2 Užitná plocha:340 m2 Plocha pozemku:1158 m2 Garáž:2 Voda:Dálkový vodovod Topení:Ústřední plynové Plyn:Plynovod Odpad:Veřejná kanalizace Telekomunikace:Te­lefon, Internet Elektřina:230V, 400V Doprava:Silnice, MHD, Autobus Komunikace:As­faltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.