Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej rodinného domu 300 m², pozemek 767 m²

Strančická, Všestary, Mnichovická ulice

3 799 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům o dispozici 5+1, po částečné rekonstrukci v obci Všestary, okr. Praha Východ, na pozemku o rozloze 767 m2. Dva pokoje jsou situované na sever do ulice. Zbývající tři obytné místnosti mají okna situované na jih do zahrady, včetně kuchyně s jídelnou, kde dominuje francouzské okno se vstupem na terasu, na zahradě za domem. Tato zahrada skýtá soukromí a je obklopena okolní zelení. Rekonstrukce domu probíhala v roce 2008, kdy byla měněna střešní krytina, vsazena nová střešní okna pro případnou realizaci půdního bytu, provedena výměna elektroinstalace a odpadů, dále byla vyměněna okna za plastová. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, voda obecní, spolu s vlastní studnou na pozemku. Odpad sveden do jímky, kanalizace je na hranici pozemku. Na udržované zahradě s okrasnými a ovocnými stromy, situované na jih, stojí dřevěná pergola. Parkovat lze na pozemku domu, s možností realizace garáže vedle domu. Obec Všestary je klidnou lokalitou vzdálenou cca 25 min. od centra Hlavního města Prahy, s pravidelným autobusovým spojením. Je zde MŠ, Obecní úřad, potraviny, služby. Ostatní občanská vybavenost je soustředěna do sousedních Strančic. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem,který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!

Poznámka k ceně:Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy. Stavba:Cihlová Stav objektu:Po rekonstrukci Poloha domu:Samostatný Typ domu:Patrový Podlaží:2 Plocha zastavěná:150 m2 Užitná plocha:300 m2 Plocha podlahová:300 m2 Plocha pozemku:767 m2 Plocha zahrady:617 m2 Voda:Místní zdroj, Dálkový vodovod Topení:Lokální plynové Plyn:Plynovod Odpad:Septik Elektřina:230V, 400V Komunikace:As­faltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná Bezbariérový: NE
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.