Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej rodinného domu 280 m², pozemek 6 350 m²

Kopidlno - Pševes, okres Jičín

9 490 000 Kč

Nabízíme k prodeji nadstandardní rodinný dům v klidné obci Pševes u Kopidlna. Dům se nachází na okraji obce ve slepé ulici, což zaručuje klid a soukromí. Celková obytná plocha domu je 280 m2. Dům stojí na vyvýšeném terénu, přízemí a obytné podkroví. V přízemí je obývací pokoj s krbem a francouzským oknem do zahrady, dále velká kuchyň s jídelnou. Z haly vede vzdušné schodiště do podkroví, kde se nachází pracovna a ložnice. Celkem je k dispozici deset místností a dvě velké samostatné koupelny, včetně šatny. Na pozemku je vybudován, tepelným čerpadlem a solárními kolektory vyhřívaný, bazén o rozměru 7,5 × 4,3 m. Dále je zde k dispozici velká letní kuchyň 40 m2, s grilem/krbem, venkovní nekrytá terasa s vzrostlou Sakurou, víceúčelové hřiště s gumovým povrchem volejbal, nohejbal, letní parket. Pro parkování je vybudována samostatná garáž 9×6 m s půdou pro skladování. K využití vinný sklípek se 2 místnostmi, klenby, pískovec. Na pozemku dále okrasná zahrada velká 3000 m2 se vzrostlými jasany, břízami, ořešákem, rododendrony. K pozemku patří pastvina s hájkem o výměře 3350 m2, kde je v současné době malé stádo ovcí. Příjezdové komunikace na pozemku vydlážděny zámkovou dlažbou. Dům je kvalitně tepelně izolován proti tepelným ztrátám (minerální vlna, polystyrén). V podkroví dvě klimatizační jednotky, v přízemí podlahové topení, v podkroví velkoplošné radiátory. Tepelné čerpadlo země-voda s ekvitermní regulací zajišťuje nízkonákladový provoz celého domu. Ohřev TUV (akumulační nádrž na 500 litrů) a bazénu zajišťuje též šest solárních panelů. Energetická náročnost budovy, třída G mimořádně nehospodárná průkaz energetické náročnosti budovy zatím není vypracován, proto uvádíme třídu G. Ihned po obdržení PENB bude údaj aktualizován. V Kopidlně vzdáleném 3 km najdete veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, pošta, banka, lékaři, obchody). Do Jičína 13 km. Okolí nabízí možnost velmi aktivního využití pro turistiku, cykloturistiku. Do 15 km najdete Prachovské skály Český ráj, Bučický mlýn se soustavou rybníků, zámek s pivovarem Dětenice, obora s bílými jeleny. Do Prahy 40 minut na Černý Most, do Krkonoš na Horní Mísečky 50 minut autem. Na celém pozemku možnost další výstavby na ohlášení. Je veden jako stavební pozemek. DOPORUČUJEME!!!

Poznámka k ceně:Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy. Stavba:Smíšená Stav objektu:Velmi dobrý Poloha domu:Samostatný Typ domu:Patrový Podlaží:2 Plocha zastavěná:190 m2 Užitná plocha:280 m2 Plocha podlahová:280 m2 Plocha pozemku:6350 m2 Plocha zahrady:6160 m2 Sklep: ANO Parkování: ANO Garáž: ANO Voda:Místní zdroj, Dálkový vodovod Topení:Ústřední elektrické, Jiné Odpad:Septik Telekomunikace:Te­lefon, Internet Elektřina:230V, 400V Komunikace:Be­tonová, Dlážděná, Asfaltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná Bezbariérový:NE Bazén: ANO
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.