Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej rodinného domu 256 m², pozemek 895 m²

ulice Tyršova, Frýdlant - část obce Frýdlant

3 990 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji zčásti podsklepený, samostatný rodinný dům disponující třemi bytovými jednotkami s vlastními vchody, dále jednou samostatnou bytovou jednotkou na zahradě a s garáží v obci Frýdlant, okr. Liberec, ul. Tyršova, na pozemku o celkové rozloze 895 m2.

Dům je umístěn téměř v centru, v zástavbě rodinných domů a svým dispozičním řešením skýtá možnosti jak pohodlného bydlení pro jednu, či více rodin, tak i současně nabízí využití ke komerčním účelům, např. zřízení firmy, provozování služeb: ordinace, kadeřnictví, obchod atd. V současnosti je objekt kompletně obsazen dlouhodobými nájemníky, se zajištěným výnosem s možností postoupení nájemních vztahů budoucímu vlastníkovi.

Dispozice domu: byt o rozloze 55 m2, č.1, 1NP: vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, druhý pokoj, koupelnový kout se sprchou a umyvadlem, samostatná toaleta a vstup do sklepa. Byt o rozloze 65 m2, č.2, 1.NP: hlavní budova: veranda, chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a toaletou. Podkrovní byt o rozloze 60 m2, č.3, 2.NP: hala se schodištěm, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dětský pokoj, koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Přízemní bytová jednotka o rozloze 30 m2, umístěná v samostatně stojící stavbě na pozemku v zadním traktu č.4: vstupní chodba, kuchyň se sprchovým koutem a umyvadlem, obývací pokoj. Každá z bytových jednotek je opatřena samostatným vchodem a také samostatnými měřidly energií a vody. Topení a ohřev vody jsou zajištěny kombinovanými plynovými kotly. V rámci postupně realizované rekonstrukce v posledních deseti letech až po současnost proběhla výměna oken za plastová, střešní krytiny, byla provedena izolace střešní, podlahová, stropní i zdí samotných. Dále je z velké části vyměněna elektroinstalace v mědi. Podlahy pak ve všech objektech betonové s dlažbou a plovoucími podlahami. Na pozemku stojí zděná garáž, 15 m2.

Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a plynofikaci. Tento rodinný dům má velmi výhodnou polohu. Je umístěný v pěší vzdálenosti od vlakového a autobusového nádraží, i od nákupního centra. V blízkosti se nachází park, kostel a náměstí s původní zástavbou. Známý frýdlantský zámek a zámecký park jsou vzdálené 15 min. chůze. V podzámčí lze navštívit vyhlášený frýdlantský pivovar.

Asi 10 km od Frýdlantu se nachází rekreační oblast Hejnice s barokním kostelem, a lázně Libverda. Město Liberec je vzdálené cca 20 km. Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím předložen, proto uvádíme Energetická náročnost budovy třída G (mimořádně nehospodárná). Koupi nemovitosti je možno financovat úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Celková cena je za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu
Stavba: Cihlová Stav objektu: Po rekonstrukci Poloha domu: Samostatný Typ domu: Patrový Podlaží: 3 Plocha zastavěná: 231 m2 Užitná plocha: 256 m2 Plocha podlahová: 256 m2 Plocha pozemku: 895 m2 Plocha zahrady: 574 m2 Sklep: ANO Parkování: ANO Garáž: ANO Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod Topení: Ústřední plynové Plyn: Plynovod Odpad: Veřejná kanalizace Telekomunikace: Telefon, Internet Elektřina: 230V, 400V Doprava: Vlak, Silnice, Autobus Komunikace: Asfaltová Energetická náročnost budovy: Třída G – Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky Bezbariérový: NE
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.