Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej rodinného domu 184 m², pozemek 5 308 m²

Chlístovice, okres Kutná Hora

4 990 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandartní venkovské sídlo ve středočeské obci Chlístovice, 10 km od Kutné Hory. Původní dům z roku 1900 je kompletně a plnohodnotně zrekonstruován a zkolaudován k trvalému užívání v roce 2005. Umístěn je ve středu krásného, rozlehlého pozemku o výměře 5.308 m2 a stojí ve vyvýšené klidné části obce s 350-ti obyvateli. Obytnou část tvoří zádveří, chodba, spíž, kuchyň a na ni navazující prostorná 47 m2 obývací místnost s krbem, dále ložnice, pokoj, koupelna s toaletou a samostatné WC. Na chodbě je umístěna velká vestavná skříň, veškeré vybavení a nábytek v domě je zhotoven na míru, včetně čalouněného nábytku a kompletního zařízení kuchyně se všemi spotřebiči. Dům je kvalitně tepelně izolován stěnovými přizdívkami, podlahovými i stropními izolacemi a kvalitními euro okny. Podkroví a střecha je perfektně zhotovena s novou střešní krytinou z betonových šablon. Celý dům je nově elektricky zrekonstruován na napětí 230 a 400V, včetně rozvodů do stodoly, vodárny a zahradního osvětlení. Plyn v obci není rozveden. Vytápění domu je bezúdržbové topnými kabely v podlaze všech místností, řízené tepelnými čidly. Navíc stálou teplotu v domě udržuje tepelné čerpadlo vzduch – vzduch a pohodu udržuje také dvouplášťová krbová vložka v hlavní obytné místnosti, se samostatným přívodem vzduchu. Roční průměrné náklady na provoz domu ve spotřebě elektrické energie jsou vzhledem ke kvalitnímu zateplení, a téměř metrovým stěnám, bez problému v energetické třídě ,,B“, což znamená velice úsporný dům, navíc je dům 100 % suchý. Voda do objektu je zavedena obecní, odpad sveden do obecní kanalizace. Na pozemku je navíc kamenná studna s užitkovou vodou. Zastřešená terasa při vstupu do domu s posezením odhaluje krásnou zahradu s vodním jezírkem, bohatě osázenou vzrostlými dřevinami, jehličnany a stromy. Dům i zahrada jsou v nočních hodinách osvíceny, což poskytuje bezpečný a nádherný dojem v zcela klidné pohodě. Před domem je v zahradě začleněn velký klenbový sklípek, u kterého je pevný krb s udírnou. Vedlejší budova u domu tvoří stoletá stodola s množstvím stavebního materiálu a nářadí, která však potřebuje rekonstrukci, proto je pouze bonusem bez vyčíslené hodnoty. Tento dům je opravdu mimořádně zrekonstruován a je jej možné bez jakýkoliv víceprací okamžitě užívat k trvalému bydlení nebo celoroční rekreací. Je osazen satelitní technikou i bezpečnostním systémem. V obci se konají sportovní i kulturní akce, má svojí prodejnu potravin i hospodu a kulturní dům. Okolí je překrásné, vzhledem k ochranné zóně má příroda ekocharakter, žádné kravíny a vepříny. V blízkosti se nachází historické památky, rozhledny, rybníky, lesy a hlavně nádherně historická Kutná Hora. Autobusové spojení je nejen do Kutné Hory, ale i do Uhlířských Janovic, ze všech těchto lokalit vede integrovaná doprava do Prahy. Vzdálenost autem Chlístovice – Praha 65 km (cca 1 hodina jízdy).

Celková cena za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu Poznámka k ceně:Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy. Stavba: kámen, cihla Stav objektu: perfektní rekonstrukce – udržovaný Poloha domu: samostatný uprostřed pozemku Typ domu: přízemní s možností půdních místností Podlaží: 1 Plocha zastavěná: 260 m2 Užitná ploch: 184 m2 Podlahová plocha: 184 m2 Plocha pozemku: 5.124 m 2 Sklep: nepodsklepeno, sklípek na zahradě Parkování: na pozemku Voda: místní zdroj a dálkový vodovod Kanalizace: obecní Topení: podlahové elektrické + tepelné čerpadlo Telekomunikace: plně satelitní Elektřina: 230V a 400V Plyn: ne Komunikace k domu: asfaltová Energetická náročnost budovy: dle stavby G , dle spotřeby B PENB zadáno
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.