Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej rodinného domu 180 m², pozemek 1 634 m²

Pod Sukovem, Kutná Hora - Hlouška

5 590 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji rodinný dům o současné dispozici 2+1 v obci Kutná Hora, stojícím na rozlehlém, mírně svažitém pozemku o celkové rozloze 1634 m2. Dům ve tvaru otevřeného L situovaný na jih je zasazen do unikátního, klidného a vyvýšeného místa s jedinečným výhledem na historickou část Kutné Hory,mimo hlavní komunikaci. Dispozice domu: 1.NP: zádveří, ložnice, koupelna s vanou a toaletou,chodba, na ni navazující kuchyňský kout a obývací pokoj. Tento hlavní komunikační otevřený prostor je světlý a prosluněnný díky francouzkému oknu, ze kterého se vstupuje na kamennou terasu a do soukromí zahrady, která tvoří dominantu nabízené nemovitosti. 1.PP: sklepy, technická místnost,garáž přístupná z domu. Kuchyňská linka je vyrobena na míru z masivu, na betonových podlahách je dlažba a plovoucí podlahy, spolu s podlahou z masivního dřeva. Okna jsou plastová, střecha plechová, vytápění lokální elektrické, ohřev vody zajištěn. el. bojlerem, odpady svedeny do septiku. Přípojka kanalizace a plynu na hranici pozemku. Unikátní zahrada ve středomořském stylu Provance je vzhledem k podobným podmínkám citlivě osázena jak unikátními okrasnými a exotickými dřevinami jako např. rozmanitými druhy bambusů a stromy tak i bylinkami a skýtá pro budoucího majitele naprostou oázu klidu v rozmanité zeleni, kam rádi zavítají i některé vzácné druhy živočichů a ptáků. Zahrada samotná je víceúrovňová, tvořena terasami a chodníčky z původních pískovcových a vápencových kamenů, taktéž jako i obvodová zeď kolem domu, kerá chrání majitele i zahradu před vnějšími vlivy a větrem a také dotváří ideální klima pro rostliny. Večery s výhleem na Kutnou Horu umocňují romantický ráz tohoto místa. Dalším významným aspektem této nemovitosti je již jeho zmíněná poloha s neopakovatelným panoramatickým výhledem na historické jádro Kutné Hory a Železné Hory a je právem označována jako jedno z nejhezčích míst v Kutné Hoře. Zájemci v blízkém okolí najdou koupaliště,his­torickou Královskou procházku lemující říčku Vrchlici, historické centrum Kutné Hory s jejími památkami. Skvělá dostupnost do Prahy, BUS I dobré vlakové spojení. Energetická třída náročnosti G, PENB nebyl vystaven. Nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rád zdarma vyřídíme.

Poznámka k ceně:Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy. Stavba:Cihlová Stav objektu:Velmi dobrý Poloha domu:Samostatný Typ domu:Přízemní Podlaží:1 Plocha zastavěná:90 m2 Užitná plocha:180 m2 Plocha podlahová:180 m2 Plocha pozemku:1634 m2 Plocha zahrady:1544 m2 Sklep:ANO Garáž:ANO Voda:Dálkový vodovod Topení:Lokální elektrické Odpad:Septik Telekomunikace:Te­lefon, Internet Elektřina:230V, 400V Komunikace:As­faltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná Bezbariérový:NE
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.