Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej rodinného domu 149 m², pozemek 1 304 m²

ulice Hornická stezka, Karviná - část obce Fryštát

1 390 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji cihlový přízemní rodinný dům, o dispozici 2+1 s okrasnou, rovinatou zahradou, v centru obce Karviná – Fryštát, ul. Hornická stezka, na pozemku o celkové rozloze 1304m2.

Dům postavený na začátku minulého století se nachází v lukrativní, historické části obce, mimo hlavní komunikaci na pěkně udržovaném pozemku se vzrostlými stromy a okrasnými dřevinami a je možné jej využívat jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci.

Vstupní část domu z cesty je sitována na SZ, zadní část domu směrem do zahrady pak na JV. Dispozice domu: vstupní veranda, chodba, kuchyň, obývací pokoj a ložnice, koupelna, samostatné WC a schodiště na půdu, která pokrývá téměř celou obytnou část a je vhodná k vestavbě dalších místností. Dům je přístupný také v zadní části ze zahrady. Zdivo je z cihel, střecha sedlová, okna dřevěná, dvojitá-špaletová, podlahy betonové a prkenné. Vytápění domu ústřední na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Dům je napojen na městský vodovod, odpady jsou svedeny do septiku, plyn je na hranici pozemku. Je možnost využívat i vodu ze studny na zalévání.

K domu náleží zděná garáž a na ni navazující dílna. Lokalita ve které se dům nachází, zvaná Na Bělidle je tvořena zástavbou rodinných domů v bezprostřední blízkosti centra města s kompletní občanskou vybaveností. Dominantu v těsné blízkosti domu tvoří kostel Povýšení svatého Kříže, zámek Fryštát a navazující zámecký park. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitosti možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Celková cena za nemovitost je včetně provize, včetně právního servisu Stavba: Cihlová Stav objektu: Dobrý Poloha domu: Samostatný Typ domu: Přízemní Podlaží: 1 Plocha zastavěná: 128 m2 Užitná plocha: 149 m2 Plocha podlahová: 149 m2 Plocha pozemku: 1304 m2 Plocha zahrady: 1176 m2 Parkování: ANO Garáž: ANO

Celková cena: 1 590 000 Kč za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu ID zakázky: 181/3631 Aktualizace: Dnes Stavba: Cihlová Stav objektu: Dobrý Poloha domu: Samostatný Typ domu: Přízemní Podlaží: 1 Plocha zastavěná: 128 m2 Užitná plocha: 149 m2 Plocha podlahová: 149 m2 Plocha pozemku: 1304 m2 Plocha zahrady: 1176 m2 Parkování: ANO Garáž: ANO Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod Topení: Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické Odpad: Jímka Elektřina: 400V Doprava: Silnice Komunikace: Asfaltová Energetická náročnost budovy: Třída G – Mimořádně nehospodárná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky Bezbariérový: oda: Místní zdroj, Dálkový vodovod Topení: Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické Odpad: Jímka Elektřina: 400V Doprava: Silnice Komunikace: Asfaltová Energetická náročnost budovy: Třída G – Mimořádně nehospodárná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky Bezbariérový: NE
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.