Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej rodinného domu 120 m², pozemek 416 m²

ulice Nad dolíky, Praha 6 - část obce Suchdol

8 690 000 Kč  DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Exkluzivně nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům z třicátých let minulého století o dispozici 2+kk s terasou, po rozsáhlé vnitřní rekonstrukci v atraktivní lokalitě městské části Prahy 6– Suchdol, na pozemku o rozloze 416 m2.

Dům stojí v klidné části obce mimo hlavní komunikaci v zástavbě rodinných domů. Atraktivnost této nemovitosti vedle jeho polohy, zvyšuje možnost rozšíření jeho současné rozlohy na 125 m2 zastavěné plochy a využít tak například již zhotovenou studii na budoucí přestavbu domu, vč. plánované garáže a parkovacích stání. Vznikne tak případně komfortní velkorysé bydlení pro rodinu s dětmi a nebo je možné I komerční využití.

Současná dispozice domu: vstupní zádveří, chodba, kuchyň s francouzským oknem zajišťujícím vstup na terasu, pokoj, koupelna s vanou, samostatné WC a komora. Půda pokrývající téměř celou obytnou část a kam jsou přivedeny nově inženýrské sítě a odpady, nabízí opět možnost rozšíření o další velkorysé prostory.

Dům prošel již zmíněnou rozsáhlou vnitřní rekonstrukcí, při níž byla provedena kompletně výměna elektroinstalace, nové rozvody vody a odpadů, euro okna, nové ústřední topení s rozvody v mědi, nové omítky a stropy, dále došlo k chemickému podříznutí obvodového i vnitřního zdiva, byly provedeny odvodňovací drenáže, nová podezdívka. Dále byla zhotovena nově opěrná zeď s oplocením. Podlahy v domě jsou nové betonové, na nich položeny plovoucí podlahy a dlažba. Vytápění domu a ohřev vody jsou zajištěny plynovým kondenzačním kotlem a nově je v domě instalována rekuperace. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Bezproblémové parkování pro vůz je zajištěno před domem.

Unikátní poloha domu zajišťuje veškerý komfort jak z hlediska občanské vybavenosti, tak i volnočasového a sportovního vyžití. V pěší vzdálenosti se nachází MÚ, 2× MŠ, ZŠ, soukromá anglická škola, pošta, lékárna, praktičtí lékaři, veterinář, zubař, samoobsluhy, restaurace, dětské hřiště a mnoho dalších služeb. Sportovní a relaxační vyžití na Suchdole pak nabízí bazén, tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětská hřiště, venkovní posilovny a trampolíny, sokolovna, cyklotrasy, botanická zahrada ČZU, Libosad s mini ZOO ČZU, potápěčské centrum, kluziště, komunitní zahrada s přírodním mini amfiteátrem (letní kino), výstavní síň, přírodní rezervace Roztocký háj a Únětické údolí s naučnou stezkou, přírodní památka Sedlecké skály s vyhlídkou na Vltavu( vše do 2km). V širším okolí se nachází přírodní koupaliště Lysolajská pláž s venkovní saunou, přívoz v Roztokách (zámek, galerie),přívoz v Podbabě ZOO docházkou 1,5 km, cyklotrasy do Stromovky a po obou březích Vltavy, Únětice rybolov, zimní přírodní kluziště, Únětický pivovar (3 km), Spálený mlýn. Dopravní spojení MHD na Metro Dejvická –13 min., Bus 160 – vzdálenost od domu 250 m, Bus 107 –480 m – interval cca 4 min, Bus 147,vlak ze Sedlce –13 min. na Masarykovo nádraží.

Koupi nemovitosti možno financovat hypotečním úvěrem. Neváhejte mě kontaktovat.

Celková cena je včetně provize, včetně právního servisu Stavba: Smíšená Stav objektu: Po rekonstrukci Poloha domu: Samostatný Typ domu: Přízemní Podlaží: 1 Plocha zastavěná: 66 m2 Užitná plocha: 120 m2 Plocha podlahová: 120 m2 Plocha pozemku: 416 m2 Plocha zahrady: 350 m2 Parkování: ANO Voda: Dálkový vodovod Topení: Ústřední plynové Plyn: Plynovod Odpad: Veřejná kanalizace Elektřina: 230V Doprava: Silnice Komunikace: Asfaltová Energetická náročnost budovy: Třída F – Velmi nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky Bezbariérový:NE
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.