Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej pozemku 3 440 m² (290 Kč za m²)

Býchory, okres Kolín

997 600 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji zajímavý pozemek o rozloze 3440 m2, v obci Býchory okr. Kolín. Obec leží v úrodné Polabské nížině, zhruba 7 km severovýchodně od města Kolína, obklopená lesy. Rovinatý, slunný pozemek situovaný na východ-západ, se nachází na samém okraji, v klidné části obce s výhledem do širokého okolí, avšak s návazností na zástavbu nových rodinných domů vzdálených cca 350 m.

Pozemek je veden v katastru nemovitostí jako ovocný sad, schválený v územním plánování jako zóna individuální rekreace a je proto vhodnou a zajímavou investicí z hlediska možné budoucí výstavby, kdy obec samotná a spádové oblasti se řadí mezi rostoucí obce, těšící se velikému zájmu o bydlení.

Z hlediska možné výstavby je povoleno na pozemku postavit přízemní stavbu, nebo přízemní stavbu s podkrovím do 80 m2 se sedlovou střechou a další doplňkovou stavbu ke stavbě hlavní, do 10 m2 a v návaznosti na to je tak možné vybudování zázemí pro trvalé bydlení. Vybudování přístupové komunikace je taktéž přípustné. Inženýrské sítě jsou vzdáleny asi 400 m a z jedné strany je pozemek lemován polní cestou. Na pozemku se nachází vlastní vrtaná studna a základová deska na již vyhotovený stavební projekt.Základová deska může být po dohodě odstraněna.

Možností je rozdělení stávajícího pozemku na menší samostatné celky. Obec má vybudovanou ČOV, kanalizaci, plyn a vodovod a jako taková má ideální podmínky pro rozvoj příměstské oblasti neznečistěné životní prostředí, zalesněná krajina. V obci je obecní úřad, mateřská škola, základní škola, dálnice D11 je vzdálena cca 7 km od obce. Koupi nemovitosti možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme.

Celková cena za nemovitost je včetně provize, včetně právního servisu Cena za m²: 290 Kč Plocha pozemku: 3440 m2 Voda: Místní zdroj Doprava: Silnice
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.