Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej pole 64 201 m²

Petříkov, okres Praha-východ

na vyžádání  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji za velice příznivou cenu lukrativní pozemek o rozloze 64 201 m² v obci Petříkov u Velkých Popovic, okr. Praha-východ. Rovinatý, slunný pozemek situovaný na jihovýchod se nachází na samém okraji, v klidné části obce s krásným výhledem do širokého okolí.

Pozemek je veden v katastru nemovitostí jako orná půda a je vhodnou a zajímavou investicí z hlediska možné budoucí výstavby, kdy obec samotná a spádové oblasti se řadí mezi rychle rostoucí a moderní obce, těšící se velikému zájmu o bydlení a podnikání. Pozemek má v tuto chvíli potenciál např. pro zřízení zahradnictví, sadu, nebo pro chovatele koní a v návaznosti na to vybudování zázemí pro trvalé bydlení. Veškeré sítě jsou vzdáleny asi 100 m, přes roh pozemku navíc vede elektrické vedení a plyn středotlak a z nejdelší strany je lemován nově vybudovanou asfaltovou komunikací.

Obec Petříkov má ideální podmínky pro rozvoj příměstské oblasti neznečistěné životní prostředí, zalesněná krajina, rybníky, čistý vzduch. V obci jsou dvě mateřské školky, tenisové kurty. Leží ve Středočeském kraji v jižní části okresu Praha-východ, jihovýchodně od hlavního města Prahy (vzdáleného cca 10 km/10minut na metro Opatov/Chodov), asi 4,5 km od dálnice D1 Praha-Brno a další varianty dosažitelnosti Prahy v několika minutách bez nutnosti použití dálnice jsou možné.

V těsném sousedství leží obec Velké Popovice, se kterou byl Petříkov vždy těsně spjat ve Velkých Popovicích je škola, pošta i nejbližší základní zdravotnická péče. V těsné blízkosti je také golfové hřiště u Štiřínského zámku, dále špičkové jezdecké středisko Horse Academy , 10minut jízdy kongresový hotel Sen a 1,5km od pozemku nyní vzniká velkolepý stavební projekt luxusních rodinných a bytových domů v ČR – Oaks Prague, kdy součástí projektu je golfové hřiště – první v ČR s parametry PGA ! Vzdálenost do samotného centra Prahy je do 20 km/20minut. Jeden z největších a nejzajímavějších pozemků v této kategorii na okraji Prahy co je nyní na prodej.

Cena: Informace o ceně na dotaz
Plocha pozemku: 64201 m²
Komunikace: Asfaltová

Pro více informací volejte tel. 731 184 517, případně pište na e-mail: jitka@uspesnereality.cz – pracujeme pořád i o víkendech.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.