Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej pole 6 404 m²

Ohrobec, okres Praha-západ

1 990 000 Kč  DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Nabízíme Vám k prodeji podíl na pozemku, který je momentálně vedený jako orná půda. Podíl o celkové rozloze 6404 m2 v obci Ohrobec, okr. Praha západ v těsné blízkosti Dolních Břežan. Pozemek je zajímavý z hlediska polohy, leží na okraji obce obklopený lesy. Poblíž obce západním směrem je přírodní rezervace \\\„Homole\\\“ s chráněnými živočišnými a rostlinnými druhy a krásným výhledem na řeku Vltavu od Vraného po Zbraslav. Pozemek je také možno rozdělit na několik menších dílů. V obci se nachází obchod, restaurace, tenisový kurt, dětské hřiště a veškerá občanská vybavenost v již zmíněné obci Dolní Břežany. Dalším přínosem je pražská integrovaná doprava ( linky 331 a 333 ), která zajišťuje dobrou dopravní obslužnost. Železniční zastávka (Jarov) je vzdálená 2 km pěšky malebným Jarovským údolím k řece Vltavě. Koupi nemovitosti je možno financovat úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme.

Celková cena:2 349 000 Kč za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu Cena za m²:367 Kč Poznámka k ceně:Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.