Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej louky 2 766 m

Praha Řeporyje

190 000 Kč  REZERVOVÁNO

REZERVOVÁNO

Nabízíme Vám exkluzivně spoluvlastnický podíl na níže specifikovaný soubor pozemků o celkové výměře 2766 m2, v městské části Prahy-Řeporyje. Polohou jsou tyto pozemky rozděleny na dva oddělené, samostatné celky. Parcely č. 1529/9, 1529/10, 1529/34, 1529/35, 1529/36, 1529/37 tvoří jeden ucelený soubor a parcely č.1551/36, 1551/38, 1709/21 a 1709/22 pak ucelený soubor druhý. V katastru nemovitostí jsou tyto parcely vedeny jako ostatní plocha, vodní plocha a trvalý travní porost.

Bližší informace pro možnost využití Vám rádi na požádání sdělíme. Tato lokalita je z hlediska zájmu o bydlení a podnikání velmi zajímavá a jedná se tudíž o dobrý investiční záměr s budoucím zhodnocením vložených finančních prostředků. Katastrální území Řeporyje se nalézá v městském obvodu Praha 5. Leží na jihozápadě metropole, tvoří jednu z jejích okrajových částí. Žije zde přibližně 4,3 tisíce obyvatel.

Městská hromadná doprava zajišťuje velmi dobré spojení do Řeporyjí. Řešeno je především autobusy a spojuje Zličín a Stodůlky, a kromě toho do Řeporyjí směřuje také železniční doprava. Jedná se o trať Praha-Smíchov-Rudná u Prahy-Beroun. Staví tu osobní vlaky integrované linky S6 zahrnuté do systému pražské integrované dopravy. Doporučujeme prohlídku.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.