Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej komerční nemovitosti 660 m²

Plzeňská, Karlovy Vary

4 990 000 Kč  DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Nabízíme Vám exkluzivně prodej komerční nemovitosti o velikosti 660m2 užitné plochy. V celém objektu se nachází 5 plně funkčních bytových jednotek, dále 2 rozestavěné, s možným potenciálem dalších bytových jednotek (9–10 bytů).

Celý objekt se skládá ze 3 částí.

První dům směrem do ulice je podsklepen z podlahové plochy přízemí. Ve sklepě se nachází jímka s užitkovou vodou. Přízemí budovy je v současné době využíváno jako elektro dílna na opravu spotřebičů o velikosti cca 71 m2 a patří k tomu koupelna a WC (potenciál na byt 3+1). V 1. patře se nachází 3 bytové jednotky 1+1 (cca 47 m2), 1+1 (cca 31 m2), 1KK (cca 20 m2) v současné době obývané nájemníky. Ve 2. patře jsou 2 rozestavěné bytové jednotky (2 × 2+1 cca 50 m2 a 66 m2) z ytongu. Zednické práce jsou téměř hotovy, nutno osadit okna, rozvést elektřinu, vodu, odpady. 3. Patro nabízí prostornou půdu (cca 66 m2), ve které se dá vystavět další bytová jednotka.

První dům byl rekonstruován okolo roku 2007, celý je odizolovaný, byla položena nová střecha, rozvody vody a kanalizace, částečně rozvody elektřiny. Sklepy jsou rozděleny na tzv. anglické dvorky, každý má svůj světlík, resp. okénko, což zabraňuje vniknutí vody do sklepa při větším dešti.Technické práce na této části jsou hotovy.

Druhá část nemovitosti se skládá z garáže, dílny (cca 32m2) a bytu nad tímto objektem. Do bytu o velikosti 1KK s koupelnou a sprchovým koutem (cca 35 m2) se vchází z mezipatra 1. domu přes terasu využívanou jako odpočinkové místo. Nad bytem je menší půda o velikosti cca 22 m2. V současné době je garáž využívaná jako dílna a dílna jako letní kuchyně. 3 část objektu je navazující dům, který je samostatně oplocený a pronajímaný jako samostatný dům se zahradou o velikosti 394 m2. K celému objektu dále náleží zahrada 1161 m2. Dům byl rekonstruován okolo roku 2007, kdy byla položena nová střecha, rozvody vody a kanalizace, částečně rozvody elektřiny.

Třetí část areálu tvoří obytný dům před rekonstrukcí. U domu je velké parkoviště, které je vedeno jako zahrada, která se dá opět obnovit. Vedle domu je autobusová zastávka spoje, který jede do centra města. Na protější straně domu je zahrádkářská kolonie. Od domu se dá dojít pěší procházkou asi 5 km lesem na kolonádu, v lese vede cyklistická stezka a rostou tam pravidelně houby. Objekt má potenciál pro komerční využití z hlediska možných výnosů plynoucích z pronájmu prostor. Kromě bytů lze objekt koncipovat také jako kanceláře, dílny a v neposlední řadě je na domě velký prostor pro reklamní plochu, která je nyní z části využívaná pro billboard.Odhad na dokončení bytů a fasády na domě je 1,7–1,9 milionu, hodnota objektu se tím obratem zvýší téměř na dvojnásobek.

Energetická náročnost budovy třída G, průkaz energetické náročnosti budovy zatím není vypracován, po obdržení PENB bude údaj aktualizován. Doporučujeme!

Cena za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu. Stavba:Cihlová Stav objektu:Dobrý Typ domu:Patrový Užitná plocha:660 m2 Parkování:ANO Voda:Místní zdroj, Dálkový vodovod Topení:Ústřední plynové Odpad:Veřejná kanalizace Elektřina:230V, 400V Komunikace:As­faltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky Bezbariérový:NE
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.