Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej komerční nemovitosti 14 811 m²

Horomyslická, Dýšina - Nová Huť

18 000 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji lukrativní komerční pozemek o celkové rozloze 14 811 m2 se třemi funkčními objekty s širokým využitím především jako ubytovna pro zaměstnance s výbornou dostupností a s možností zřízení skladovacích prostorů na původních základech dnes již neexistujících hal. Z větší části je tak pozemek zpevněn betonovou plochou. Hodnotu této nemovitosti také zvyšuje dobrý stav stojících objektů a hojnost okolní zeleně a prostor k volnočasovým aktivitám. Areál je dlouhodobě obsazen zavedenou klientelou, kterou je možné převzít a budoucímu majiteli zajistí okamžitý zisk. Hlavní budova, kde je ubytovna, je vytápěna elektricky 50 Kw s akumulací 6000 litrů s úsporným systémem Eltric,který šetří 33% el.energie při stejném výkonu. Zbytek budov je vytápěn termodynamickými systémy (účinnější než tepelné čerpadlo).Také voda je ohřívaná termodynamikou. První objekt je zkolaudovaný jako ubytovací zařízení, k tomuto účelu se také využívá. Je tvořen dvoupodlažní budovou o půdorysu 23 m x 15 m. V prvním nadzemním podlaží se nachází 10 pokojů, kuchyň, 3 sprchy a 4 záchody. Ve druhém nadzemním podlaží je 12 pokojů, kuchyň, 3 sprchy a 4 záchody. Tento objekt prošel částečnou modernizací. Jsou vyměněna okna, zrekonstruované sociální zařízení, systém vytápění vybavení některých pokojů, nainstalován kamerový systém. Jeho druhá část je využívána ke skladování. Jedná se o dvoupodlažní železobetonovou halu, typu ŽB skeletové konstrukce, s plochou střechou obdélníkového půdorysu o půdorysu 17 m x 15 m. Hala je vhodná ke skladování materiálu. Objekt je v dobrém technickém stavu. Další budovou stojící na pozemku je třípodlažní zděná skladovací hala s nákladním výtahem obdélníkového půdorysu o rozměrech 22 m x 12 m s plochou střechou a parkovacími místy. K budově náleží moderní obytný prostor, který zahrnuje 2 obytné pokoje, kuchyň, koupelnu WC. Objekt je ve velmi dobrém technickém stavu. Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím předložen, proto uvádíme Energetická náročnost budovy třída G (mimořádně nehospodárná). Komplex budov uzavírá jednopodlažní novostavba druhého ubytovacího zařízení o půdorysu 11×11 m s pultovou střechou a samostatný jednopodlažní zděný objekt rozdělený na krytá parkovací stání. Areál přesně svou polohou zapadá do systému možného zázemí známého golfového hřiště Dýšina. námého golfového hřiště Dýšina.

Cena: za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu Poznámka k ceně:Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy. Stavba:Cihlová Stav objektu:Velmi dobrý Typ domu:Patrový Užitná plocha:14811 m2 Voda:Dálkový vodovod Topení:Ústřední elektrické Odpad:Septik Elektřina:230V, 400V Komunikace:As­faltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná Bezbariérový:NE
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.