Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej garáže 18 m²

Stehlíkova, Praha 6 - Suchdol

550 000 Kč

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi udržovanou garáž v městské části Prahy 6 – Suchdole, ulice Stehlíkova. Její výměra činní 18 m2. Do garáže je zavedena elektřina, voda a je vytápěna. Je v osobním vlastnictví, samostatně zapsána v katastru nemovitostí a náleží k ní spoluvlastnický podíl pod domem. Je suchá a dobře přístupná z ulice a její koupí získáte možnost dalšího pohodlného parkování i před jejím vjezdem. Na nemovitosti neváznou žádné právní vady. Koupi je možno financovat úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Celková cena za nemovitost je včetně provize, včetně právního servisu Stavba: Cihlová Stav objektu: Velmi dobrý Typ domu: Přízemní Plocha zastavěná: 18 m2 Užitná plocha: 18 m2 Elektřina: 230V Doprava: Silnice Energetická náročnost budovy: Třída G – Mimořádně nehospodárná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky Bezbariérový: NE
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.