Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej dvou domů - ubytovacíh zařízení 335 m²

Mala Duba, Chorvatsko

na vyžádání

CENA K JEDNÁNÍ. NABÍZÍME VÁM EXKLUZIVNĚ K PRODEJI VILOVÝ KOMPLEX TVOŘENÝ DVĚMA SAMOSTATNÝMI DOMY SE TŘEMI APARTMÁNY, SITUOVANÝ PŘÍMO U PLÁŽE v letovisku Živogošče – Mala Duba na Dalmátském pobřeží. Vila je umístěna v 1. řadě od pobřeží v území s již konečnou výstavbou a je tak pro svoje umístění velmi atraktivní. Vilový komplex o dvou samostatných domech s vlastním pozemkem o výměře 850 m2 a vlastním bazénem nabízí celkem 3 kompletně vybavené samostatné apartmány s terasou a balkony s výhledem na moře. Pohodlné parkování pro 4 osobní automobily je zajištěno jak v garáži, tak i v tomto komplexu na vlastním pozemku. Udržovaná oplocená subtropická zahrada je porostlá okrasnými dřevinami a příjemnou domácí atmosféru a soukromí umocňuje i posezení u zahradního krbu. El. Ovládání příjezdové brány a el. dveří garáže tvoří další komfort této nemovitosti. Pod terasou hlavního patrového domu je vybudován sklep.

Letovisko Mala Duba leží přibližně 20 km jižně od města Makarska. Mala Duba je jednou z částí letoviska Živogošče. To je rozděleno na tři samostatné obydlené části z nichž vesnička Mala Duba je z nich nejmenší a také nejklidnější. V části Živogošče – Mala Duba najdete nádherné pláže z drobných, hladkých oblázků a písku s pozvolným vstupem do moře. Voda je zde průzračná a vstup do moře je pozvolný, ideální pro malé děti. Další výhodou letoviska Živogošče – Mala Duba jsou krásné vysoké borovice, které v této části lemují pobřeží a pláže. Z Živogošče je také krásný pohled na ostrov Hvar. Nachází se zde restaurace, kavárna, obchod, stánek s ovocem a zeleninou, stánek se zmrzlinou. Z letoviska můžete podnikat různé výlety do okolí. Poznat můžete např. přírodní park pohoří Biokovo, deltu úrodné řeky Neretva, Bačinská jezera, vodopády Kravica v Bosně a Hercegovině. Za historií a památkami můžete vyrazit do blízkého Zaostrogu, kde najdete františkánský klášter, světoznámého poutního místa Medjugorje, či do proslulých historických měst Trogir a Dubrovník. Dále se nabízí výlety lodí na ostrovy Hvar a Korčula. Zajímavý je také výlet na ostrov Brač se svou světoznámou pláží Zlatni rat u městečka Bol.

Celková cena včetně provize, včetně právního servisu Cena za m²:59 328 Kč Stavba:Cihlová Stav objektu:Dobrý Umístění objektu:Klidná část obce Typ domu:Patrový Podlaží:3 Plocha zastavěná:140 m2 Užitná plocha:335 m2 Plocha podlahová:335 m2 Plocha zahrady:710 m2 Parkování:4 Voda:Místní zdroj Topení:Lokální elektrické Odpad:Veřejná kanalizace Elektřina:230V Komunikace:As­faltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky Bezbariérový:NE
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.