Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej domu 240 m², pozemek 215 m²

ulice Na Obci, Poděbrady

3 990 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji činžovní dům v ulici Na Obci, Poděbrady, určeného k rekonstrukci. Dům se nachází na pozemku o výměře 215 m², zastavěná plocha je 160 m², užitková plocha je 240 m². Patrový řadový cihlový dům má k dispozici 3 bytové jednotky. V prvním nadzemním podlaží je jedna bytová jednotka se samostatným vchodem a společné prostory kolárna, prádelna a sklep. Tento byt má dispozici 1+1, samostatnou koupelnu, samostatné WC. V pokoji jsou parkety, ohřev vody elektrický bojler. V druhém nadzemním podlaží se nacházejí 2 bytové jednotky, každá má samostatný vstup ze společné chodby. První byt je 1+1, koupelna s vanou, samostatné WC, ohřev vody el. bojler. Druhý byt je v dispozici 2+1, koupelna s vanou, samostatné WC. Inženýrské sítě: obecní vodovod, obecní kanalizace, elektřina, je možno se připojit na plyn. Okna dvojitá dřevěná špaletová, volné parkování před domem.

Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí, společenské, kulturní i sportovní vyžití. Poděbrady mají dobré autobusové a vlakové spojení, dostupnost do Prahy přímým vlakovým spojením nebo dálnicí D11. Dům je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám zprostředkujeme a rádi vyřídíme.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.