Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej chaty 21 m², pozemek 387 m²

Křečhoř, okres Kolín

590 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme k prodeji rekreační chatu dostavěnou v roce 2013 v naprosto klidném prostředí zahrádkářské kolonie v obci Křečhoř,okr.Ko­lín,na velmi pěkně udržovaném svažitém pozemku o celkové rozloze 387 m2. Zděný patrový objekt z tvárnic s kuchyňskou linkou a kamny na tuhá paliva, která vytopí i podkroví chaty, je opatřen venkovním dřevěným schodištěm vedoucím do patra a navazuje na něj zděná místnost s chemickým WC. Na pozemku stojí dále dřevěná pergola s grilem, dřevěná kůlna a za zmínku stojí venkovní pískovcový sklep.Nepřehléd­nutelný ráz zahrady dotváří okrasné kamenné kaskády a ovocné stromy. Objekt se nachází na velice klidném místě, obklopen jen několika sousedními chatami. Střecha je plechová a na pozemku je možné dle platného povolení zrealizovat vlastní vrtanou studnu.V obci Křečhoř se nachází potraviny, restaurace, pošta, MŠ. Veškerá občanská vybavenost v 5 km vzdáleném Kolíně, kam vede pravidelné autobusové spojení. Možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma rádi vyřídíme.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.