Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej bytu 2+kk 69 m²

Dražická, Benátky nad Jizerou

na vyžádání  PRODÁNO

PRODÁNO

Nabízíme k prodeji nadstandartní byt, který je součástí projektu nového bytového domu v Benátkách nad Jizerou. Bytový dům vzniká v nové rezidenční čtvrti Nad Vinicemi. Plynule navazuje na řadu bytových domů podél ulice Dražická a rodinných domů v ulici Václava Černého. Jedná se o velmi klidnou vyhledávanou lokalitu, kompletně urbanizovanou. Dům je cihlový, o třech nadzemních podlažích, s valbovou střechou. Poslední podlaží je ustoupené. Dům je podsklepen. V domě je 8 bytových jednotek o dispozicích 2+kk až 4+1, výměrou od 50 do 120 m2 čisté obytné plochy. Každý byt má terasu nebo balkon, přízemní byty mají samostatný výstup na privátní zahradu. K bytu je přiřazen jeden sklep a jedno venkovní parkovací stání. Díky umístění domu na pozemku jsou byty orientovány od východu k západu a jsou tedy velmi světlé. Dispozičně nabízejí velmi prostorné pokoje, komoru, samostatné WC. Standardy podlah, obkladů, dlažeb a dveří jsou vybrány ve vyšší střední třídě, odpovídají požadavkům na současný trend a design.

Byt ke koupi o velikosti 2+kk má užitnou plochu 69,58 m2, nachází se v 2. nadzemním podlaží. K bytu náleží terasa o velikosti 13 m2, dále sklep o velikosti 6,18 m2, spolu s parkovacím stáním. Energetická náročnost budovy B. Kolaudace květen 2017, k nastěhování červen 2017. Doporučujeme!
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.