Nezobrazovat:

Detail nemovitosti

Prodej bytu 2+1 s balkonem, 53m2

Praha 9, Hloubětín, ul. Zelenečská

3 650 000 Kč  PRODÁNO

PRODÁNO

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 2+1, s balkonem o celkové rozloze 53 m2. Bytová jednotka v osobním vlastnictví a v původním stavu se nachází ve třetím patře cihlového bytového domu BEZ VÝTAHU, v žádané části Prahy 9 – Hloubětín, v ul. Zelenečská.

Na domě probíhá postupná revitalizace – výměna oken, vstupních dveří a na nejbližší období je naplánováno zateplení domu. Byt je velmi dobře situován s výhledem na dvě světové strany a jeho současný stav nabízí budoucímu majiteli možnost rekonstrukce dle vlastních představ a požadavků, nebo dobrou investici pro případný pronájem. Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny dálkově.

K bytu náleží zděná sklepní kóje. Žádaná lokalita pro bydlení vyniká nejen dostatkem odpočinkových zón a zeleně, kompletní občanskou vybaveností, ale i vynikající dopravní dostupností – metro B, Hloubětín je vzdálené 5 min. chůze, pohodlné parkování pak před domem. Energetická náročnost budovy třída G, mimořádně nehospodárná, průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen, proto uvádíme třídu G. Možnost financováni koupě úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme.

Cena je včetně provize a právních služeb.
Napište nám

Zaujala vás tato nemovitost? Napište nám přímo z těchto stránek.

Nenašli jsme v nabídce nemovitostí „tu pravou“? Nedělejte kompromisy, dejte nám o tom vědět. Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Chcete o této službě vědět více?

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí? Již jsme dokázali prodat nemovitosti za více než půl miliardy korun – dokážeme úspěšně prodat i tu vaši.


 
V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací.