Náš zakladatel Mgr. Radim Kostaňuk na setkání členů Realitní komory

Náš zakladatel Mgr. Radim Kostaňuk na setkání členů Realitní komory představil koncept školení na téma Makléř a emoce.

Setkání členů Realitní komory 29.3. se účastnil i poslanec parlamentu ČR a místopředseda rozpočtového výboru PSP ing. Vojtěch Munzar. Kromě aktuálních témat z realitního trhu a problematice cen, se setkání věnovalo situaci týkající vázané živnosti, pojištění, kontrol ze strany MMR a ŽÚ, dále informoval o situaci kolem nového telekomunikačního zákona.
Setkání členů Realitní komory ČR (ale i nečlenů) proběhlo v hotelu Meritum v Praze. Setkání se konalo v rámci akce Komora na cestách a bylo určeno primárně pro makléře z Prahy a Středočeského kraje.
Na setkání představili možnosti výhodné spolupráce dva z dodavatelů služeb, a sice Luxury Service a innogy, právníci společnosti AML Solutions a již zmiňovaný poslanec parlamentu ČR ing. Vojtěch Munzar.

Obsáhlou ukázkou školení na téma Makléř a emoce přispěl i zkušený lektor a školitel Mgr. Radim Kostaňuk.

V závěrečné části pak vystoupil ing. Rakouš, vedoucí realitní sekce MMR. Jeho vystoupení bylo zaměřené na aktuální situaci týkající vázané živnosti, pojištění, kontrol ze strany MMR a ŽÚ, dále informoval o situaci kolem nového telekomunikačního zákona a na závěr se rozběhla zajímavá diskuse se spoustou informací a příkladů z jedné i druhé strany.

Celkově se setkání vydařilo, účastníci odcházeli v dobré a pozitivní náladě.
Další setkání proběhne na Moravě v Olomouci. Podrobnosti se členové Realitní komory dozví v mailu, ostatní zájemci pak zde na stránkách komory.

Pokud potřebujete poradit v oblasti prodeje nemovitostí, odborného posouzení ceny, nebo situace na realitním trhu, kontaktujte nás, rádi Vám (jako už mnoha lidem před vámi), pomůžeme a poradíme. Nejste na to sami.
 

PS: nebojte se zavolat i o telefonickou konzultaci, nejste na to sami, rádi s Vámi probereme Vaši situaci a poradíme z praxe, jak případně nejlépe postupovat.


"Klidně i Vy napište, nebo zavolejte kdykoliv, pracujeme nonstop".


e-mail: info@uspesnereality.cz 


tel. 702 177 006.


Hezký den


Mgr. Bc. Radim KostaňukTato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit.