Nezobrazovat:

O nás

Jsme profesionálové, kteří berou svou práci vážně a milují ji celou svou duší. Že to, co děláme, opravdu umíme dokládá například dvojnásobný zisk ocenění Člena s nejvyšším objemem zakázek BforB. (Tohoto ocenění si nesmírně vážíme, neboť doporučení v rámci obchodů získávají pouze prověření členové. Děkujeme.) Dalším důkazem jsou spokojení klienti, kteří naše služby s radostí doporučují dále.
  • Jednatel Mgr. Bc. Radim Kostaňuk, je zástupcem Realitní komory České republiky pro Prahu 3.
  • Už nyní poskytujeme služby v souladu s realitním zákonem.
  • Naše kancelář má pojištění profesní odpovědnosti za škodu u společnosti Maxima, a.s.

Motto, které stálo na samotném počátku našeho vzniku pro nás není ani dnes žádným klišé.

Jitka

ZAKLADATELKA A SPOLUMAJITELKA SPOLEČNOSTI
| OBCHODNICE | MAKLÉŘKA | MILOVNICE ZVÍŘAT

Obchodnice, makléřka, spolumajitelka a zakladatelka společnosti Úspěšné reality s.r.o. Realitní činnosti se naplno, úspěšně věnuje 10 let, několikrát byla zvolena makléřkou roku. V minulosti působila v obchodní sféře, kde obdržela řadu i mezinárodních ocenění. Absolvovala mnohá náročná školení, která ji dopomohla k realizaci významných obchodů.

Její životní motto je: Svět je tvoje zrcadlo. Dívej se do něj s pokorou a úsměvem. Protože co vyšleš, to se ti vrátí. Vždycky.

Má ráda zvířata, přírodu, cestování a finančně podporuje v rámci Úspěšných realit záchrannou stanici pro zraněná a opuštěná zvířata.

V roce 2016 s ní vyšel rozhovor v časopise BYZMAG

Radim

ZAKLADATEL A SPOLUMAJITEL SPOLEČNOSTI | LEKTOR
| MAKLÉŘ | DRŽITEL OCENĚNÍ BFORB PRAHA

Lektor, obchodník, manažer, makléř, spolumajitel a zakladatel společnosti Úspěšné reality s.r.o. V minulosti působil v mezinárodní obchodní společnosti na postu nejdříve personálního ředitele, kde obdržel ocenění za nový a efektivní výběr obchodníků, absolvoval mnohá náročná školení, včetně specializace výcvikových programů pro VIP obchodníky a manažery.

Na postu výkonného ředitele se také věnoval aktivně obchodní činnosti a realizoval úspěšné prodeje v mnoha miliónech korun. Dokázal svojí metodou zefektivnit firemní veletrhy, publikoval v mnoha odborných časopisech. Je zástupcem Realitní Komory ČR pro Prahu 3.

Působí jako lektor v realitní akademii, školí majitele realitních firem a makléře. V roce 2017, dále v roce 2018 obdržel ocenění a to Člen s nejvyšším objemem zakázek (prodaných nemovitostí), v rámci exklu­zivních podnikatelských klubů BforB PRAHA. Tohoto ocenění si nesmírně váží, neboť doporučení v rámci obchodů získávají pouze prověření členové.

Jeho životní motto je: Žij tak, aby si se jednou, až budeš odcházet a ohlédneš se za svým životem, nemusel za sebe stydět.

Má rád zvířata a finančně podporuje v rámci Úspěšných realit záchrannou stanici pro zraněná a opuštěná zvířata.

Sportuje, rád čte a v rámci dalšího vzdělávání se věnuje studiu mezinárodní ekonomiky.