Rodinné domy

Prodáno

Prodej domu 5+kk 87 m², se zahradou a parkovacím stáním 135

Spustit virtuální prohlídku - Virtual tour

Tachlovice, Praha západ

Cena: 9 995 000 Kč 

ID4081


V exkluzivním zastupování Vám nabízíme ke koupi patrový, rodinný dům o dispozici 5+kk s parkovacím stáním pro tři automobily, v obci Tachlovice - Praha západ, ul. Sportovní, stojící na rovinatém pozemku o celkové rozloze 222 m2. 

Řadový dům postavený z cihel Porotherm, je umístěn v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě moderních rodinných domů mimo hlavní komunikaci. Dispozice domu: 1.NP: prostorné vstupní zádveří, hala, technická místnost, prádelna se sprchovým koutem, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a pracovna s francouzským oknem vedoucím na terasu. 

Luxusní kuchyňská linka s ostrůvkem, zhotovená na míru je vybavena zabudovanými spotřebiči, vč. vinotéky. 2.NP: hala, 3x pokoj, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Jeden z pokojů a koupelna v patře disponují francouzským oknem. Dominantu tohoto domu tvoří prosluněný obývací pokoj s biokrbem a dvěma francouzskými okny, z nichž jedno vede na terasu před domem, druhé, protilehlé z kuchyně pak na zahrádku za domem. 

Luxusní nábytek je zhotoven na míru, vč. tří šatních skříní s dostatkem úložného prostoru, z čehož jedna je součástí vstupního zádveří, další dvě jsou pak umístěny v patře. Komfort tohoto domu zvyšuje vedle jeho umístění, také pohodlné, zpevněné parkovací stání pro tři automobily s dlažbou BEST, zabezpečovací systém Jablotron a domácí videotelefon v přízemí i v patře. Příjezdová vrata jsou ovládána el., dálkově. V celém domě jsou zasazena dřevěná eurookna, vč. dřevěných okenních parapetů a střešní okna Velux, vytápění domu a ohřev teplé vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel Baxi. 

V koupelně umístěné v patře je rozvedeno elektrické  podlahové topení. Střešní krytina na domě je Bramac, oplechování a okapy jsou v mědi. Dům je napojen  na obecní vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Relaxaci skýtá již zmíněná prostorná terasa, možnost odpočinku a posezení je také na zahrádce za domem. Součástí pozemku je dřevěný zahradní domek cca 2m x 4m. 

Dům je velmi atraktivní svojí polohou a skvělou dopravní dostupností do Prahy, 15 minut autobusem na metro B Zličín, 8 minut autem. Dynamicky se rozvíjející obec má také dobrou dostupnost k dálnicím na všechny směry  Brno, Kladno, Plzeň, nachází se v dobré dostupnosti na letiště, lokalita v blízkosti exitu 5 z dálnice D7. Dojezdová vzdálenost autem na Zličín i na Prahu 6 je cca 8, resp. 13 minut. Přímo v obci funguje mateřská i základní škola, střední integrovaná škola, pošta, potraviny, restaurace, fotbalové hřiště, sportovní areál s tenisovým kurtem a hřištěm pro děti. Okolí je protkáno cyklostezkami, vedoucími například ke zřícenině hradu Okoř.
Energetická třída náročnosti D. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!
Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej dvojgeneračního rodinného domu 6+1 258  se zahradou 308 , dílnou a terasou

Spustit virtuální prohlídku - Virtual tour

Smiřice, okr. Hradec králové

Cena:    6   190 000 Kč 

ID4081


V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi patrový, dvougenerační a podsklepený rodinný dům o dispozici 3+kk v přízemí a 3+1 v patře, v obci Smiřice, okr. Hradec Králové, ul. 9. května, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 460 m2. 


Dům postavený z cihel je umístěn v atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů, mimo hlavní komunikaci ve slepé ulici. Dispozice domu: 1.NP: zádveří, chodba, kuchyňský kout, obývací pokoj, ložnice, koupelna, toaleta, spíž 2.NP: chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, šatna, pracovna, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a toaletou. Jednu z dominant tohoto domu, vedle jeho umístění, tvoří terasa navazující na kuchyň, skýtající příjemné posezení v naprostém soukromí. Dům byl v průběhu let 1987 až 2010 přistavován a rekonstruován. K domu náleží dílna, kterou je možné využívat jako garáž, letní kuchyň a zděná kolna. 


Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s rozvodem ústředního topení v celém domě, ohřev vody el. bojler. Dům je napojen  na obecní vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Je velmi atraktivní svojí polohou a skvělou dopravní dostupností do Hradce Králové (15 min.) a do Jaroměře (10 min.) jízdy autem. 


Dynamicky se rozvíjející obec má veškerou občanskou vybavenost: MÚ, ŽŠ, MŠ, zdravotní středisko, lékárna, veterinární ordinace, obchody, večerka, restaurace, tělocvična, tenisové kurty/hala, fotbalové hřiště. Pro milovníky přírody a sportovního vyžití se nabízí cyklostezka v blízkosti domu, vedoucí z Hradce Králové do Kuksu.  Otevření úseku dálnice D11 z Hradce Králové do Jaroměře je naplánováno na letošní rok. Energetická třída náročnosti “G“, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!Více informací: +420 731 184 517
Prodáno

Prodej rodinného domu se zahradou a saunou  118 m², pozemek 367 m²

Spustit virtuální prohlídku

Nýřany, okres Plzeň sever

Cena: 5 997 000 Kč

ID4073


Klikněte na tlačítko  Virtuální prohlídka a projděte si dům. Klikejte na kruhy na podlaze.

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi nadstandardní, třípodlažní řadový dům v Nýřanech, Plzeň server. Dům o dispozici 5+1 s garáží a dílnou, se nachází v klidové části města Nýřany a dále nabízí nadstandard, saunu se sprchou, fitness, dvě koupelny, 2x samostatné WC. Udržovaná rovinatá zahrada se rozprostírá na pozemku o celkové výměře 367 m2. Zastavěná plocha tvoří výměru 118 m2.


Dům prošel celkovou rekonstrukcí a to včetně zahrady, s dokončením jaro 2014. Vjezd na pozemek je komfortně řešen dálkově ovládanou dvoukřídlou bránou, do garáže pak dálkově ovládanými sekčními vraty. 


Technická specifikace domu  vytápění zajišťuje plynový kondenzační kotel Geminox, ohřev vody je podpořen solárními panely na střeše domu, krbová vložka s výměníkem je napojena do systému vytápění. Vše je řízeno inteligentní regulací vytápění. Dům je vybaven zabezpečovacím zařízením včetně datovým a televizním rozvodem do obytných místností. 

Zahrada byla kompletně nově navržena odborníkem a osázena stromy, květinami a okrasnými keři. Součástí zahrady je i skleník pro pěstování zeleniny se samostatně vyvedenou vodovodní přípojkou na zalévání, přímo u skleníku. Příjezd na zahradu je možný i samostatnými vraty. 


Vzhledem ke kompletní rekonstrukci domu, jsou zde velmi nízké provozní náklady.


 Třída G mimořádně nehospodárná, průkaz energetické náročnosti budovy nebyl předložen, proto uvádíme třídu G. Ihned po obdržení PENB bude údaj aktualizován. Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 171 m², pozemek 493 m²

Spustit virtuální prohlídku

Vrbčany, okres Kolín

Cena: 5 990 000 Kč

ID4072


Exkluzivně nabízíme k prodeji vkusně zrekonstruovaný, originální rodinný dům z roku 1893, který je umístěn na pozemku o celkové výměře 493 m2, v obci Vrbčany, vzdálené 30 km od Prahy (25 minut autem na Černý Most).

   

Dům s dispozicí 4+1 a užitnou plochou 171 m2. K domu náleží zahrada s vlastním vjezdem a vstupem k blízkému malebnému rybníčku, který je přímo za domem. Veškeré rozvody (elektřina, voda, topení) jsou v domě nové. Nemovitost je napojena na vlastní čističku odpadních vod, voda do domu je přivedena taktéž z vlastní studny. 


V obci je velmi dobrá občanská vybavenost, kompletní občanská vybavenost pak v Plaňanech vzdálených 3,6km nebo v Kolíně 15 km. V obci BUS a vlaková stanice (Pražská integrovaná doprava), s návazností na hlavní železniční trať Praha Kolín (Pečky cca 8 min). Dům je vhodný jak k trvalému, nebo rekreačnímu bydlení, tak i ke komerčním účelům.


Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Více informací: +420 731 184 517
Prodáno

Prodej rodinného domu 303 m², pozemek 1 104 m²

Králův Dvůr - Počaply, okres Beroun

Cena:  7 997 000 Kč

ID4000


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi zatím nezkolaudovanou stavbu z roku 2003 – (v současné době probíhá dokončení kolaudace) rodinný dům o současné dispozici 4+1 a velikou obytnou místností v suterénu, v obci Králův Dvůr, v lukrativní části obce Počaply, vzdálený cca 1,5 km od sjezdu z dálnice D5, na pozemku o celkové rozloze 1102 m2. Dům stojí v klidné a atraktivní části obce v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 256 m², pozemek 895 m²

ulice Tyršova, Frýdlant - část obce Frýdlant

Cena: 3 990 000 Kč

ID4004


Exkluzivně nabízíme k prodeji zčásti podsklepený, samostatný rodinný dům disponující třemi bytovými jednotkami s vlastními vchody, dále jednou samostatnou bytovou jednotkou na zahradě a s garáží v obci Frýdlant, okr. Liberec, ul. Tyršova, na pozemku o celkové rozloze 895 m2. Dům je umístěn téměř v centru, v zástavbě rodinných domů a svým dispozičním řešením skýtá možnosti jak pohodlného bydlení pro jednu, či více rodin, tak i současně nabízí využití ke komerčním účelům, např. zřízení firmy, provozování služeb: ordinace, kadeřnictví, obchod atd. V současnosti je objekt kompletně obsazen dlouhodobými nájemníky, se zajištěným výnosem s možností postoupení nájemních vztahů budoucímu vlastníkovi. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 254 m², pozemek 579 m²

U Hřiště, Středokluky

Cena: 9 790 000 Kč

ID4002


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi patrový rodinný dům o dispozici 4+kk, s dvojgaráží v obci Středokluky - Praha západ, ul. U Hřiště, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 579 m2.

 

Dům je umístěn v klidné a atraktivní lokalitě obce v zástavbě rodinných domů, mimo hlavní komunikaci ve slepé ulici. Dispozice domu: 1.NP: zádveří, chodba, technická místnost, komora, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem. 2.NP: chodba, 3x pokoj, koupelna s vanou, sprchovým koutem a bidetem, samostatné WC. Dominantu tohoto domu tvoří prosluněný obývací pokoj s krbem a dvěma francouzskými okny vedoucími na terasu. Další dvě francouzská okna vévodí i největšímu pokoji ze tří v patře a ústí na terasu, která skýtá překrásné výhledy na nedaleký rybník, horu Říp a České středohoří.

 

Nadstandard domu vedle jeho umístění doplňuje krb, centrální vysavač, alarm, kamerový systém a domácí videotelefon. Prostorná dvojgaráž je průchozí přímo do domu a navazuje na ni druhá technická místnost, která je vybavena umyvadlem a sprchovým koutem a do ní je možný vstup také ze zahrady. Garážová vrata, tak jako příjezdová vrata jsou dálkově, elektricky ovládány. V celém domě jsou zasazeny eurookna, dveře vč. zárubní jsou vyrobeny z masivního dřeva.

 

Vytápění domu zajišťuje kombinovaný plynový kotel Junkers se zásobníkem vody, v kombinaci s krbovou vložkou a horkovzduchem, rozvádějící teplo do místností v patře a garáže. V celé obytné části je rozvedeno podlahové topení, prostorná půda je pochozí. Dům je napojen na obecní vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Aktuální

Prodej rodinného domu 52 m² 2+kk se zahradou 2484 m²

Spustit virtuální prohlídku

Libeč - okres Trutnov

Cena: 2 990  000 Kč

ID4003


 V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi nízkoenergetické dřevostavby před dokončením o dispozici 2+kk, v obci Trutnov, část Libeč, ul. Královecká, postavené na svažitém pozemku o rozloze  2536 m2. Přízemní rodinný dům před kolaudací je umístěn v atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů. Ke kolaudaci je třeba zřídit pevný sjezd ze silnice k hranici pozemku. 


Dispozice domu: předsíň, koupelna s WC, spíž, obývací pokoj s kuchyňským koutem a pokoj. Z vybavení domu je instalován WC, sprchový kout a elektrický bojler. V celém domě převažují francouzská okna, čímž je zajištěn dostatek světla po celý den. Nabízí se možnost zhotovení venkovní terasy s komfortním vstupem z obou hlavních místností. Další možností je rozšíření stávající dispozice tohoto domu o další obytné pokoje. Tak případně vznikne budoucí komfortní bydlení i pro vícečlennou rodinu a nebo velkorysé rozšíření o další nové prostory. Topení domu počítá s využitím krbových kamen (dosud neinstalovaných) s vnitřním nerezovým komínem a možností připojení infrapanelů. 


Na pozemku je umístěn septik, voda je zajištěna z obecního vodovodu. Relaxaci zajistí zahrada, poskytující budoucímu vlastníkovi realizaci vlastních představ pro její uspořádání a využití. Energetická třída náročnosti “G“, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.  Tento dům je atraktivní svojí polohou, od centra Trutnova je vzdálen cca 4.5 km. V této části Podkrkonoší najdete bohatě zalesněné okolí, hory s rozmanitými možnostmi turistických a sportovních aktivit.


Zajímavostí Libče je melafyrový zatopený lom, který slouží ke koupání a rybaření. Libeč se dělí na dvě části. Stará Libeč se rozkládá podél Libečského potoka. Právě tato část je původní středověkou vsí, kde stojí kostel, hřbitov, bývalá škola, bývalý pivovar a statky. Na obou koncích vsi stávaly hrady Rechenburk a Bolkov. Později vznikla Nová Libeč a prochází zde železniční trať se zastávkou a státní silnice první třídy č. 16, vedoucí k hraničnímu přechodu Královec - Lubawka. Pro další informace a sjednání prohlídky nás kontaktujte.

Více informací: +420 731 184 517
Prodáno

Prodej rodinného domu 5+kk se stodolou na pozemku 2385 m2

Spustit virtuální prohlídku

Újezd u Berouna - Újezd

Cena:  7 490 000 Kč

ID4005


V exkluzivním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme koupi patrového, rodinného domu o dispozici 5+kk se dvěma koupelnami a stodolou v obci Újezd, katastrální území Újezd u Hořovic, okr. Beroun, na rozlehlém pozemku o celkové rozloze 2385m2. 

Zrekonstruovaný dům je umístěn v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů, mimo hlavní komunikaci ve slepé ulici s překrásným výhledem na široké okolí. Dispozice domu: 1.NP: chodba s dřevěným schodištěm do podkroví, pokoj využívaný jako komora, vstup do sklepa, koupelna se sprchovým koutem a s WC, pracovna, obývací pokoj s kuchyňským koutem. 2.NP: vstupní chodba, koupelna s vanou a s WC, ložnice, pokoj. Tento velkoryse řešený prosluněný pokoj nabízí možnost rozdělení pomocí příčky na dva samostatné pokoje. 

Další možností je pak realizace samostatné bytové jednotky v celém prostoru podkroví, přidáním kuchyňské linky. Obytná část domu je spojena s přilehlou stodolou, kde se nabízí možnost rozšíření o další obytné části a v tuto chvíli je zde technické zázemí pro plynový kotel, el. bojler a pohodlné parkování pro osobního vůz. Tato nemovitost vzhledem k vyšší poloze pozemku skýtá překrásné výhledy na rozlehlé brdské a křivoklátské lesy a jejich historické pamětihodnosti. 

V celém domě jsou zasazeny eurookna a dále dřevěná střešní okna.  Dům bude v nejbližší době zateplen a opatřen stěrkou pro fasádní omítku. Vytápění domu zajišťuje kondenzační plynový kotel, v kombinaci s krbovou vložkou a horkovzduchem, rozvádějící teplo do místností v patře. Objekt je napojen na obecní vodovodní řád, v obci probíhá budování kanalizace. 
Dům je velmi atraktivní svojí polohou a skvělou dopravní dostupností do Berouna, Plzně a Prahy. V obci je základní škola pro první stupeň a mateřská škola. Dále se v obci nachází hostinec, knihovna, potraviny, sportovní areál a širší občanská vybavenost je pak v nedalekých Cerhovicích. 

Dopravní obslužnost je zajištěna autobusy (přímé spojení do Prahy a okolních vesnic) a vlakem z nedaleké stanice Cerhovice. Nájezd na dálnici Praha-Plzeň je vzdálen od obce asi 3 km (sjezd Cerhovice), nebo 8 km (sjezd Žebrák). Nedaleké Hořovice disponují plaveckým bazénem, aquaparkem, sportovní halou, která je v blízkosti fotbalového hřiště, zimního stadionu a tenisových kurtů a soukromou nemocnicí NH Hospital a.s., která vyniká kvalitou poskytovaných zdravotnických služeb. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!
Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 103  se  zahrádkou

Brožíkova - Česká Třebová okr. Ústí nad Orlicí

Cena: 1 950 000 Kč

ID4070


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný dům o dispozici 3+1 se zahrádkou za domem, v blízkosti centra města, ulice Brožíkova Česká Třebová. Zastavěná plocha je 62 m2, užitná plocha 103 m2, zahrada 104 m2 a plocha pozemku 166 m2. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.
Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 5+1

Spustit virtuální prohlídku

Opolany, okres Nymburk 

Cena: 4 499 000 Kč

ID4010


V exkluzivním zastoupení majitelů Vám zprostředkujeme koupi částečně podsklepeného rodinného domu  o dispozici 5+1, v obci Opolany, okr. Nymburk, na pozemku o rozloze 363 m2. 

Částečně zrekonstruovaný patrový dům stojí v zástavbě rodinných domů. Dispozice domu: 1 NP vstupní zádveří, kuchyně, na ni navazující obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice se šatnou, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC a technická místnost o výměře  17 m2. 2. NP schodiště, chodba a dva pokoje před dokončením. Tyto prostory zaujímají cca 1/3, zbývající část pak tvoří půda. 
Užitná plocha 141 m2
Plocha pozemku 363 m2
Plocha zastavěná 134 m2
Plocha zahrady 229 m2

Rekonstrukce domu probíhala postupně v posledních letech až po současnost. Vytápění domu je zajištěno elektrokotlem se sníženým tarifem, ohřev vody zajišťuje el.bojler. Dům je napojen na vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Dále je na pozemku vlastní studna s užitkovou vodou. 
Obec Opolany leží 7 km od Poděbrad, 14 km od Nymburku a 14 km od Kolína, s dobrou dostupností  jak do těchto měst, tak i do Prahy, nebo Hradce Králové po přilehlé dálnici D11 (cca 30 min jízdy autem). Vlaková zastávka, odkud vede pravidelné přímé spojení  do Prahy i do Kolína je v 2 km vzdálené obci Libice nad Cidlinou, kde je dobrá občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, praktický lékař, zubní lékař, obchody, restaurace. 

Obec Opolany leží v malebné Polabské nížině, nedaleko již zmíněného lázeňského města Poděbrady a je obklopena lužními lesy. Obcí protéká řeka Cidlina, vlévající se do řeky Labe a jsou zde ideální podmínky pro cykloturistiku, in-line brusle po cyklostezce vedoucí podél Labe a Cidliny až do Nymburka. Energetická třída náročnosti G  mimořádně nehospodárná, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem.
Více informací: +420 731 184 517
Prodáno

Prodej rodinného domu 180 m², pozemek 510 m²

Spustit virtuální prohlídku

Libice nad Cidlinou, okr. Nymburk

Cena: 3 790 000 Kč

ID4011


Exkluzivně Vám zprostředkujeme koupi přízemního, částečně podsklepeného rodinného domu o dispozici 2+1 s podlahovou plochou 120 m2  (užitná 180 m2), v obci Libice nad Cidlinou ulice Na Zámostí, okr. Nymburk, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 510 m2. Tento dům stojí ve velmi žádané lokalitě v blízkosti lázeňského města Poděbrady, na okraji obce, v zástavbě rodinných domů. Vesnicí protéká řeka Cidlina vlévající se nedaleko obce do řeky Labe a jsou zde ideální podmínky pro cykloturistiku, in-line brusle po cyklostezce vedoucí podél Labe a Cidliny až do Nymburka. Občanská vybavenost v obci: ZŠ, MŠ, praktický lékař, zubní lékař, obchody, restaurace. Energetická třída náročnosti “G“, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!

Více informací: +420 731 184 517
Aktuální

Prodej rodinného domu 5+kk  113 m2 se zahradou 857m2

Spustit virtuální prohlídku

Krmelín, okr. Frýdek Místek

Cena:  12 954 000 Kč

ID4025


V exkluzivním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme koupi novostavby patrového rodinného domu, o dispozici 5+kk, v obci Krmelín, ul. Světlovská, okr. Frýdek Místek, postaveném na rovinatém pozemku o celkové rozloze 970 m2. 
Nízkoenergetická dřevostavba těsně před zkolaudováním s užitými moderními prvky a technologiemi, je umístěna v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů. Nejedná se o developerský projekt. 

Dispozice domu: 1.NP: zádveří, schodiště, chodba, technická místnost, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, pracovna s francouzským oknem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a s francouzským oknem a posuvným HS portál vedoucím na terasu. 2.NP: chodba, koupelna se sprchovým koutem, vanou, dvěma umyvadly, samostatné WC, 2x pokoj, ložnice a šatna. Dva z pokojů disponují francouzským oknem. 

Atraktivitu tohoto domu zvyšuje vedle jeho umístění, také budoucí pohodlné, zpevněné parkovací stání pro dva automobily. Technické parametry: celým dům je vybaven komfortním podlahovým vytápěním, řízeným prostorovými digitálními termostaty v jednotlivých místnostech pomocí elektrokotle. Dále je vybaven okny s izolačními trojskly a vestavěnými předokenními roletami na dálkové ovládání. Kvalitně provedené zateplení domu v kombinaci s dobře situovanými prosklenými sestavami a již zmíněnými předokenními roletami, zaručují nízké náklady na energie. 

Dominantu domu tvoří dřevěné masivní schodiště z javoru. Obvodové stěny  celková tloušťka tepelné izolace tl. 320mm. Fasádní omítka samočistící - Baumit Nanopor Top, interior - sádrokarton Rigips Rigistabil, podlaha - podlahový polystyrén tl. 110 mm, střecha - nejkvalitnější tepelná izolace na trhu zn. Isover Unirol Profi tl.320 mm. 

Kvalitní kuchyňská linka zhotovená na míru, je vybavena zabudovanými spotřebiči zn. Whirlpool. Objekt je rovněž vybaven elektrickou dobíjející stanicí pro elektromobily zn. Tesla. Dům je napojen na obecní vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Na pozemku je studna na užitkovou vodu. Relaxaci zajistí prostorná terasa a zahrada, poskytující budoucímu vlastníkovi realizaci vlastních představ pro její založení. 
V kupní ceně jsou zahrnuty jak dokončovací terénní úpravy, tak i nové oplocení pozemku, pojezdová brána na dálkové ovládání, parkovací stání ze zámkové dlažby, dále dokončení terasy.  Dům je již zkolaudován. Je velmi atraktivní svojí polohou a skvělou dopravní dostupností do Ostravy cca za 5 min. a Frýdku Místku cca za 15 min. autem. Rozvíjející se obec se rozkládá na severozápadě okresu Frýdek-Místek a hraničí s ostravskou aglomerací. Terénem se řadí do Podbeskydské pahorkatiny. 

Přímo v obci funguje mateřská i základní škola, střední integrovaná škola,  praktický lékař, obecní úřad, pošta, potraviny, fotbalové hřiště, sportovní areál s hřištěm pro děti, jízdárna ranč. Energetická třída náročnosti B úsporná. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!
Více informací: +420 731 184 517
Prodáno

Prodej rodinného domu s garáží, pozemek 1255 m²

Všejany, okr. Mladá Boleslav

Cena: 3 490 000 Kč

ID4001


V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi částečně podsklepeného rodinného domu, o dispozici 3+1 s předzahrádkou, udržovanou zahradou za domem a garáží, v obci Všejany okr. Mladá Boleslav, ulice Nádražní na pozemku o celkové rozloze 1255m2. 

Přízemní dům stojí v okrajové a velmi malebné části obce, v zástavbě venkovských rodinných domů. Tento architektonicky skvostný dům z počátku dvacátého století prošel částečnou rekonstrukcí v uplynulých letech, kdy byla provedena výměna střešní krytiny, původních špaletových oken za eurookna a částečně elektroinstalace. 

Půda je přístupná ze vstupní chodby a nabízí možnosti rozšíření stávající dispozice domu o vestavbu dalších obytných prostor. Stávající vytápění domu je zajištěno kamny na tuhá paliva a ohřev vody pak el. bojlerem. Na pozemku stojí již zmíněná garáž a kolny, zahrada je tvořena převážně ovocnými stromy a okrasnými dřevinami. Dům je napojen na obecní vodovod, na pozemku je také studna s užitkovou vodou. Odpady jsou svedeny do kanalizace. Umístění domu zaručuje příjemné a klidné bydlení v prostředí obklopeném krásnou okolní přírodou a lesy. 

Obec leží v úrodné krajině Polabské nížiny, protéká jí říčka Vlkava a je zde koupaliště, mateřská škola, kadeřnice, kosmetička, obecní úřad, hasičská zbrojnice, obecní pohostinství a s městy Nymburk a Mladá Boleslav ji spojuje významná železniční trať. Výborná dostupnost na dálnici D10 (exit 27), Praha je vzdálená 30 min. jízdy autem, Mladá Boleslav pak 20 min. Energetická třída náročnosti C -úsporná. Koupi domu je možno financovat hypotéčním úvěrem ,který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.
Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej dvou domů - ubytovacích zařízení 335 m²

Mala Duba, Chorvatsko

Cena: na vyžádání

ID4026


CENA K JEDNÁNÍ. NABÍZÍME VÁM EXKLUZIVNĚ K PRODEJI VILOVÝ KOMPLEX TVOŘENÝ DVĚMA SAMOSTATNÝMI DOMY SE TŘEMI APARTMÁNY, SITUOVANÝ PŘÍMO U PLÁŽE v letovisku Živogošče – Mala Duba na Dalmátském pobřeží. Vila je umístěna v 1. řadě od pobřeží v území s již konečnou výstavbou a je tak pro svoje umístění velmi atraktivní. Vilový komplex o dvou samostatných domech s vlastním pozemkem o výměře 850 m2 a vlastním bazénem nabízí celkem 3 kompletně vybavené samostatné apartmány s terasou a balkony s výhledem na moře. Pohodlné parkování pro 4 osobní automobily je zajištěno jak v garáži, tak i v tomto komplexu na vlastním pozemku. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 178 m², pozemek 778 m²

Škroupova, Šestajovice okres Praha - východ

Cena: 8 399 000 Kč

ID4017


Nabízíme Vám k prodeji novostavbu jedinečného přízemního atriového rodinného domu o dvou bytových jednotkách s dispozicí 5+kk a 1+kk s energetickou náročností s nejlepšími parametry ve třídě „B“, v obci Šestajovice, okr. Praha Východ, na pozemku o celkové rozloze 778 m2.Dům stojí v atraktivní lokalitě obce, v nedávno vzniklé zástavbě rodinných domů.Dominantu tohoto domu tvoří vysunuté svislé monolitové prvky s kamenným obkladem ze štípaného pískovce,spolu s dřevěnou zastřešenou terasou.Do těchto monolitových prvků jsou zasazeny speciální okna kopírující tento tvar,dotvářející unikátní charakter této stavby s dostatkem světla po celý den. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 180 m², pozemek 2 784 m²

Pod Sukovem, Kutná Hora - Hlouška

Cena: 7 900 000 Kč

ID4021


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji rodinný dům o současné dispozici 2+1 v obci Kutná Hora, stojícím na rozlehlém, mírně svažitém pozemku o celkové rozloze 2 784 m2. Dům ve tvaru otevřeného L, situovaný na jih, je zasazen do unikátního, klidného a vyvýšeného místa s jedinečným výhledem na historickou část Kutné Hory mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 160 m², pozemek 520 m²

Nová Ves I - Ohrada, okres Kolín

Cena: 3 850 000 Kč

ID4022


Nabízíme Vám k prodeji novostavbu samostatného rodinného domu o dispozici 5+kk, zkolaudovaného v roce 2008, v obci Nová Ves I -Ohrada,okr. Kolín, na udržovaném pozemku o celkové rozloze 520 m2. Dům stojí v klidné a atraktivní lokalitě obce v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.  

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 184 m², pozemek 5 308 m²

Chlístovice, okres Kutná Hora

Cena: 4 990 000 Kč

ID4023


Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandartní venkovské sídlo ve středočeské obci Chlístovice, 10 km od Kutné Hory. Původní dům z roku 1900 je kompletně a plnohodnotně zrekonstruován a zkolaudován k trvalému užívání v roce 2005. Umístěn je ve středu krásného, rozlehlého pozemku o výměře 5.308 m2 a stojí ve vyvýšené klidné části obce s 350-ti obyvateli. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 164 m², pozemek 798 m²

V Úvozu, Kněževes

Cena: 5 490 000 Kč

ID4018


Nabízíme Vám k prodeji exkluzivně patrový, částečně podsklepený rodinný dům o současné dispozici 3+1, po částečné rekonstrukci v obci Kněževes, okr. Praha -západ, na pozemku o rozloze 798 m2. Dům stojí ve slepé ulici, v klidné části obce mimo hlavní komunikaci, na pečlivě udržovaném pozemku s okrasnou zahradou. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 295 m², pozemek 1 201 m²

ulice Skřivanová, Jesenice - část obce Zdiměřice

Cena: 35 000 Kč

ID4019


Naše společnost Vám exkluzivně zprostředkuje pronájem samostatně stojícího, velkoryse řešeného rodinného domu o dispozici 6+kk, s dvěma místnostmi a garáží v podzemním podlaží a okrasnou vzrostlou zahradou na pozemku o celkové výměře 1201 m2. Dům stojí v lukrativní rezidenční části obce Jesenice, část Zdiměřice, ul. Skřivanová na Praze-západ a je vzdálený 7 minut pěšky od průhonického parku a zastávky BUS. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 146 m², pozemek 681 m²

Plaňany - část obce Hradenín, okres Kolín

Cena: 3 590 000 Kč

ID4020


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji patrový, částečně podsklepený rodinný dům s garáží o dispozici 5+1, po rekonstrukci v obci Plaňany, část Hradenín, okr. Kolín na pozemku o rozloze 681 m2. Dům se nachází v klidné části obce mimo hlavní komunikaci s krásným výhledem na unikátní tvrz. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 168 m², pozemek 287 m²

Semilská, Praha 9 - Kbely

Cena: 3 970 000 Kč

ID4024


Nabízíme exkluzivně k prodeji patrový, částečně podsklepenný rodinný dům o dvou samostatných bytových jednotkách v městské části Prahy 9-Kbely, ulice Semilská na pozemku o rozloze 287m2. Tento dům stojí v žádané lokalitě hlavního města Prahy, v zástavbě rodinných domů. Dispozice domu v přiloženém plánku. Dům z počátku dvacátého století prošel zásadní rekonstrukcí v sedmdesátých letech a následně v devadesátých letech, kdy byla téměř kompletně provedena výměna elektroinstalace v mědi a v podkroví vybudována další bytová jednotka. Podlahy v domě betonové, v podkroví dřevěné, to je zatepleno. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 137 m², pozemek 933 m²

Riegrova, Pečky

Cena: 3 150 000 Kč

ID4027


Nabízíme exkluzivně k prodeji samostatný patrový cihlový rodinný dům 4+1 v obci Pečky, na pozemku o velikosti 933 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné vilkové čtvrti. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 483 m², pozemek 1 052 m²

Tylova, Vrdy - Dolní Bučice

Cena: 3 290 000 Kč

ID4028


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji pěkně udržovaný dvougenerační rodinný dům v obci Dolní Bučice, spadající pod obec Vrdy, zkolaudovaný v roce 1974, na pozemku o celkové rozloze 1052 m2. Tento dům stojí v klidné a atraktivní lokalitě obce v zástavbě rodinných domů, na samém konci obce s překrásným výhledem na okolní přírodu. Dům samotný oplývá nejen velkoryse řešenými prostorami a světlostí obytných místností, ale také pečlivě udržovanou zahradou s množstvím okrasných dřevin. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 115 m², pozemek 203 m²

Přerov nad Labem, okres Nymburk

Cena: 2 990 000 Kč

ID4029


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji krásný rodinný dům, který se nachází v obci Přerov nad Labem. Rodinný dům je samostatně stojící, nepodsklepený, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Zahrnuje jednu bytovou jednotku o velikosti 4+1. Dům je napojen na veřejný rozvod elektro, kanalizace a plynu, voda je přivedena z vlastní studny. Základy jsou kamenné. Svislé konstrukce zděné ze smíšeného zdiva, v podkroví SDK příčky, stropy dřevěné trámové, částečně palubkové a SDK podhledy. Střecha sedlová a pultová, střešní krytina betonová tašková. Schodiště dřevěné. Vnitřní omítky štukové hladké, fasáda je opatřena zateplovacím systémem, strukturovanou omítkou, dřevěným obkladem. Okna jsou dřevěná zdvojená, plastová, střešní, dveře dřevěné náplňové. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 130 m², pozemek 716 m²

Nová Ves I, okres Kolín

Cena: 1 998 000 Kč

ID4030


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji přízemní rodinný dům o dispozici 3+1, po částečné rekonstrukci v obci Nová Ves I, část obce Ohrada, okr. Kolín, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 716 m. Tento dům stojí ve velmi žádané lokalitě přiléhající ke Kolínu, mimo hlavní komunikaci, ve slepé ulici v zástavbě rodinných domů. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 365 m², pozemek 1 071 m²

Lovčická, Praha - Klánovice

Cena: 8 300 000 Kč

ID4031


Nabízíme Vám k prodeji zčásti podsklepený, samostatný rodinný dům se třemi bytovými jednotkami a bazénem v obci Klánovice, ul. Lovčická na pozemku o celkové rozloze 1071m2. Tento dům stojí téměř v centru, v klidné části obce v zástavbě rodinných domů a svým dispozičním řešením skýtá možnosti jak pohodlného bydlení pro jednu i více rodin, tak i současně nabízí využití ke komerčním účelům, např. zřízení firmy, provozování služeb: ordinace, kadeřnictví, obchod atd. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 134 m², pozemek 858 m²

Klučov, okres Kolín

Cena: 1 799 000 Kč

ID4032


Nabízíme exkluzivně k prodeji samostatný patrový rodinný dům 4+1 v obci Klučov, na pozemku o velikosti 858 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce nedaleko centra. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 120 m², pozemek 977 m²

Do Průhonu, Mukařov - Žernovka

Cena: 4 800 000 Kč

ID4033


Byt za dům? Uvažujete o změně bydlení? Ano, vyměňte bydlení v paneláku za příjemné žití v rodinném domě, který Vám exkluzivně nabízíme v obci Mukařov – Žernovka. Pozemek se zahradou s ovocnými stromy a ořešáky o výměře 977 m2, z velké části uzavřené pro venkovní okolí, Vám poskytne maximální soukromí. Dům o současné dispozici 5+1 prošel téměř kompletní rekonstrukcí se zachováním původního stylu stavby před rokem 1900. Nové jsou podlahy, dřevěná euro okna, dveře, střecha, komín, topení, voda, z velké části elektroinstalace v mědi. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 190 m², pozemek 493 m²

Na Průhoně, Pňov - Předhradí

Cena: 3 690 000 Kč

ID4034


Nabízíme k prodeji rodinný, částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 3+1,po rozsáhlé, kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2010 až po současnost, kdy byla částečně obložena fasáda dřevěnými palubkami, v malebné obci Pňov-Předhradí, na rovinatém, velmi pěkně udržovaném pozemku o rozloze 493 m2. Nachází se v klidné části slepé ulice v zástavbě jediné řady rodinných domů s výhledem na louku a volné prostranství se zelení před domem. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 149 m², pozemek 1 304 m²

Hornická stezka, Karviná - část obce Fryštát

Cena: 1 390 000 Kč

ID4035


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji cihlový přízemní rodinný dům, o dispozici 2+1 s okrasnou, rovinatou zahradou, v centru obce Karviná – Fryštát, ul. Hornická stezka, na pozemku o celkové rozloze 1304 m2. Dům postavený na začátku minulého století se nachází v lukrativní, historické části obce, mimo hlavní komunikaci na pěkně udržovaném pozemku se vzrostlými stromy a okrasnými dřevinami a je možné jej využívat jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 62 m², pozemek 516 m²

Elišina třída, Nymburk

Cena: 2 199 000 Kč

ID4036


Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v centru Nymburka, Eliščina třída, řešeného jako 2+1, na pozemku o velikosti 516 m2. Cihlový dům v osobním vlastnictví se nachází v centru města. Dispoziční řešení: vstupní chodba, kuchyně, samostatné WC, koupelna s vanou a připojením na pračku, 2 samostatné neprůchozí pokoje, v patře je možnost na 2 další pokoje. Dvojitá špaletová okna, podlahy dlažba, lino, oba pokoje pravé parkety. Nová střešní krytina (šablony) na polovině domu, opravený komín s oplechováním. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 291 m², pozemek 493 m²

Vrbčany, okres Kolín

Cena: 5 500 000 Kč

ID4037


Exkluzivně nabízíme k prodeji vkusně zrekonstruovaný rodinný dům z roku 1893, který je umístěn na pozemku o celkové výměře 493 m2, v obci Vrbčany, vzdálené 30 km od Prahy (25 minut autem na Černý Most). Dům je o dispozici 4+1 a užitné ploše 291 m2. V přízemí se nachází vstupní hala, po pravé straně se nachází kuchyň se vstupem do koupelny a obývacího pokoje, dále vstup do místnosti s technickým zázemím. Po levé straně se nachází vstup do ložnice a dále pokoj pro hosty, kde se nachází druhá koupelna. Na konci vstupní haly můžete vyjít přímo na nádvoří, kde naleznete pergolu se zázemím. Dále je zde vstup do rozlehlých půdních prostor s užitnou plochou cca 220 m2, které nabízejí možnosti velmi zajímavé vestavby. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 174 m², pozemek 993 m²

Dobřichov, okres Kolín

Cena: 3 450 000 Kč

ID4038


Nabízíme exkluzivně k prodeji patrový rodinný dům v Dobřichově, řešeného jako 5+1, na pozemku o velikosti 993 m2. Cihlový dům v osobním vlastnictví má charakter nízkoenergetického rodinného domu s vynikajícím hodnocením PENB (třída B) a je orientován na V-Z. Jeho kompletní měsíční náklady nepřesahují částku 1 000,– Kč. Dispoziční řešení, přízemí: chodba, koupelna s vanou, sprchovým koutem, sušákem ručníků a samostatným WC, technická místnost s bojlerem a domácí vodárnou, kuchyně s prostorným obývacím pokojem, ložnice. V patře jsou další 2 samostatné neprůchozí pokoje a další prostorný pokoj. V patře je potřeba dokončit podlahy podle představ nového majitele. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu - novostavba 184 m², pozemek 751 m²

Tuhaň, okres Mělník

Cena: 2 990 000 Kč

ID4039


Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rodinného domu s garáží o dispozici 2+1, (lze rozšířit na 5 +1) zkolaudovaného v roce 2007 v obci Tuhaň, část Větrušice, okr. Mělník(7km) na pozemku o rozloze 751 m2. Dům stojí v klidné části na okraji obce v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 129 m², pozemek 1 079 m²

Úvalská, Doubravčice

Cena: 6 493 000 Kč

ID4040


NEPLATÍTE daň z nabytí. Exkluzivně Vám nabízíme novostavbu rodinného domu 4 kk na 1079 m2 velikém pozemku, se zastavěnou plochou 149 m2, v obci DOUBRAVČICE ul.Úvalská, vzdálené jen 37 km od centra Prahy přes Říčany, do Českého Brodu a Úval 8 km a do Říčan 12 km. Dispozice domu: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dva pokoje, koupelna, samostatné WC, technická místnost. Příjemnou atmosféru doplňuje prostorná terasa o velikosti 28 m2. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 300 m², pozemek 767 m²

Strančická, Všestary, Mnichovická ulice

Cena: 3 799 000 Kč

ID4041


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům o dispozici 5+1, po částečné rekonstrukci v obci Všestary, okr. Praha Východ, na pozemku o rozloze 767 m2. Dva pokoje jsou situované na sever do ulice. Zbývající tři obytné místnosti mají okna situované na jih do zahrady, včetně kuchyně s jídelnou, kde dominuje francouzské okno se vstupem na terasu, na zahradě za domem. Tato zahrada skýtá soukromí a je obklopena okolní zelení. Rekonstrukce domu probíhala v roce 2008. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 119 m², pozemek 485 m²

Bakov nad Jizerou - Chudoplesy, okres Mladá Boleslav

Cena: 4 190 000 Kč

ID4042


Chcete bydlet 5 minut od centra Mladé Boleslavi s výhledem na Ještěd? Toto vám splní koupě poloviny dvojdomu v Chudoplesích. Montovaný dům (dřevostavba) na vlastním pozemku (485 m2) o čisté obytné podlahové ploše 119 m2, bude vystavěn dle vašich nároků na standardní vybavení a dispozici v kompletně urbanizovaném projektu U1K Chudoplesy. Nízké provozní náklady jsou samozřejmostí. V současné době je možno prohlédnout některé z již realizovaných domů. Neváhejte a vyberte jeden z posledních čtyř domů. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 123 m², pozemek 165 m²

Spustit virtuální prohlídku

Prokopova, Kostelec nad Černými lesy

Cena:  3 490 000 Kč

ID4043


V exkluzivním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme koupi přízemního rodinného domu, o dispozici 3+kk s dvorkem za domem, stojícího v centru obce Kostelec nad Černými lesy  Praha východ, ulice Prokopova, na pozemku o rozloze 165m2. 

Přízemní dům stojí v žádané lokalitě, v zástavbě rodinných domů. Dům skýtá možnosti budoucí rekonstrukce dle vlastních představ, vzhledem ke skutečnosti, že do dnešní doby neprošel zásadními stavebními úpravami. Ústřední vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva a ohřev vody pak el. bojler, umístěny v technické místnosti. 
V zadním traktu domu je již zmíněný dvorek skýtající klid a soukromí. Umístění domu zaručuje příjemné bydlení v centru obce s veškerými službami na dosah. Kostelec nad Černými lesy je velmi žádaná lokalita, vzdálena jen 16 km od hranice Prahy s příměstskou integrovanou dopravou (Praha - Háje) a plnou občanskou vybaveností: MŠ, ZŠ, obchody, lékaři, pošta, restaurace, fotbalové hřiště, dále místní zámek a pivovar. 

Přímá linka autobusu jezdí na metro C - Praha Háje. Energetická třída náročnosti G  mimořádně nehospodárná, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem.
Více informací: +420 731 184 517
Prodáno

Prodej rodinného domu 178 m², pozemek 1 084 m²

Zámostí - Rožďalovice

Cena: 1 450 000 Kč

ID4044


Nabízíme exkluzivně k prodeji cihlový rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami v obci Rožďalovice – Zámostí, na pozemku o velikosti 1 084 m2. Celková zastavěná plocha obytného domu je 178 m2, užitná plocha je 158 m2. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 87 m², pozemek 374 m²

Poděbradská, Vrbová Lhota

Cena: 1 199 000 Kč

ID4045


Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Vrbová Lhota, okr. Nymburk, řešeného jako 2+1, na pozemku o velikosti 374 m2. Dispoziční řešení: vstupní předsíň, chodba, kuchyně, samostatné WC, koupelna s vanou, technická místnost, 2 samostatné neprůchozí pokoje, v patře je možnost dostavby 2 dalších pokojů a sociálního zařízení. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej ubytovacího zařízení

Dýšina-Nová huť

Cena: na vyžádání

ID4046


Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji lukrativní komerční pozemek o celkové rozloze 14 811 m2 se třemi funkčními objekty s širokým využitím především jako ubytovna pro zaměstnance s výbornou dostupností a s možností zřízení skladovacích prostorů na původních základech dnes již neexistujících hal. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 80 m², pozemek 528 m²

Miskovice, okres Kutná Hora

Cena: 1 360 000 Kč

ID4047


Nabízíme Vám k prodeji přízemní rodinný dům o dispozici 2+kk s okrasnou zahradou v malebné obci Miskovice , okr. Kutná Hora, na pozemku o celkové rozloze 528m2. Dům se nachází v klidné části obce na udržovaném pozemku s ozdobnými kamennými zídkami a vzrostlými stromy a je možné jej využívat jak k trvalému bydlení,tak i k rekreaci. Jeho poloha skýtá dostatečné soukromí. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 134 m², pozemek 1 095 m²

Italská, Milovice - Mladá

Cena: 3 099 000 Kč

ID4048


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji nadstandardní byt.jednotku v řadovém bytovém domě o dispozici 4+kk (obytná plocha 134 m2), zrekonstruovaném v roce 2003 v Milovicích, stojícím na pozemku o celkové rozloze 1095 m2. Tento dům stojí v klidné lokalitě obce v zástavbě rodinných a bytových domů a každá bytová jednotka disponuje vlastním vchodem. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 85 m², pozemek 1 266 m²

Nová, Veltruby

Cena: 2 790 000 Kč

ID4049


Nabízíme Vám k prodeji patrový,částečně podsklepený rodinný dům s garáží o dispozici 4+kk, po započaté rekonstrukci v obci Veltruby, část Hradišťko I,okr. Kolín, na pozemku o rozloze 1266 m2. Tento dům stojí ve velmi žádané lokalitě přiléhající ke Kolínu, mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 125 m², pozemek 271 m²

Kovanice, okres Nymburk

Cena: 1 980 000 Kč

ID4050


Nabízíme exkluzivně k prodeji patrový rodinný dům Nymburk, část Kovanice, řešeného jako 4+1, na pozemku o velikosti 271 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce nedaleko centra a je orientován na V-Z. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 122 m², pozemek 86 m²

Tůmova, Kolín - Kolín VI

Cena: 1 899 000 Kč

ID4051


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji dobře udržovaný částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 4+kk s garáží a terasou na pozemku o rozloze 86 m2 v žádané lokalitě Kolína,ul.Tůmova. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 186 m², pozemek 953 m²

Karfíkova, Praha - Šeberov

Cena: 9 900 000 Kč

ID4052


Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 5+1, zkolaudovaného v roce 2005 v městské části Prahy, Šeberov-Hrnčíře, na čtvercovém pozemku o celkové rozloze 953m2. Tento dům byl velice málo obýván a stojí v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 76 m², pozemek 301 m²

Otročiněves, okres Beroun

Cena: 1 099 000 Kč

ID4053


Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Otročiněves, okres Beroun, o velikosti 2+1, na pozemku o velikosti 301 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné části obce. Dispoziční řešení: vstupní chodba, kuchyně, 2 samostatné neprůchozí pokoje, v půdním prostoru je možnost 2 dalších pokojů.Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 106 m², pozemek 484 m²

Přílepy - část obce Přílepy, okres Rakovník

Cena: 998 000 Kč

ID4054


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 1+1 s rozlohou 61 m v obci Přílepy, okr. Rakovník. Cihlový dům z třicátých let minulého století se sedlovou střechou a garáží stojí na rovinatém pozemku o celkové ploše 431 m2. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 76 m², pozemek 538 m²

Netřebice, okres Nymburk

Cena: 899 000 Kč

ID4055


Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Netřebice, o velikosti 5+1, na pozemku o velikosti 538 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné části obce. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 105 m², pozemek 353 m²

Tř. Jana Švermy, Pečky

Cena: 2 400 000 Kč

ID4056


Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v Pečkách, řešeného jako 3+1, na pozemku o velikosti 353 m2. Částečně podsklepený cihlový dům v osobním vlastnictví se nachází nedaleko centra, tř. Jana Švermy a je orientován na V-Z. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 263 m², pozemek 98 m²

Nad Turbovou, Praha - Košíře

Cena: 4 250 000 Kč

ID4057


Nabízíme Vám k prodeji ideální 1/2 samostatného rodinného domu se třemi bytovými jednotkami, prostornou půdou a přízemními nebytovými prostorami v lukrativní městské části Prahy – Košíře, ul. Nad Turbovou, stojícího na pozemku o rozloze 98m2. Tento dům, postavený v roce 1956, stojí v klidné části obce uprostřed zeleně přírodního parku Košíře, v zástavbě rodinných domů a skýtá pohled do zeleně a současně nabízí bezproblémové parkování a skvělou dosažitelnost do centra Prahy, cca 15 min MHD stanice metra Anděl. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 130 m², pozemek 411 m²

ul. Nerudova, Libice nad Cidlinou

Cena: 2 899 000 Kč

ID4058


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji patrový, částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 4+1 v obci Libice nad Cidlinou, ulice Nerudova, okr. Nymburk, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 411 m. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej domu se čtyřmi bytovými jednotkami a garáží

Spustit virtuální prohlídku

Lyžařská, Jánské Lázně 

Cena: 14 990 000 Kč

ID4059


V exkluzivním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme koupi patrového rodinného domu s garáží a se čtyřmi bytovými jednotkami o dispozicích 3 x 2+1 a 1x 1+kk  v Jánských Lázních, ul. Lyžařská, stojícím na svažitém pozemku o celkové rozloze 745m2. 

Dům je vystavěn půdorysně zrcadlově s přiléhajícím sousedním domem a je umístěn v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů, mimo hlavní komunikaci. 

Dispozice domu: 1.PP vstupní zádveří, chodba, hala, bytová jednotka 1+kk se sprchovým koutem a toaletou, kotelna, sprchový kout a toaleta. 1.NP vstupní veranda, chodba, bytová jednotka 2+1 s balkonem. 2NP bytová jednotka  2+1 s balkonem.  3. NP bytová jednotka 2+1 s balkonem. Každá z bytových jednotek o dispozici 2+1 má výměru cca 75 m2. Vytápění domu zajišťuje kondenzační plynový kotel. Objekt je napojen na vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Na pozemku pod domem stojí dvojgaráž před dokončením. 

Dům je obývaný, zvětší části však v původním stavu a nabízí tak možnost vybudování apartmánů, či jiné velkorysé využití. Velikou výhodou tohoto domu vedle jeho lukrativní polohy v těsné blízkosti lyžařské sjezdovky, je stále rostoucí zájem o tuto vyhlášenou rekreační oblast. V zimních měsících jsou Janské Lázně ideální místo pro lyžaře a běžkaře, v letním období se jedná o výchozí bod pro turisty a cyklisty. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. 
Turisty láká i unikátní krkonošský projekt, 1300 m dlouhá stezka v korunách stromů, kdy došlo k propojení s Krkonošským národním parkem. Janské Lázně leží na úpatí Černé hory, své jméno nesou po termálním pramenu a lázně jako takové patří k nejstarším v Čechách, byly založeny v 17. století. Trutnov je vzdálený 15 km, Vrchlabí 18 km, Dvůr Králové 30 km. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.
Více informací: +420 731 184 517
Prodáno

Prodej rodinného domu 170 m², pozemek 963 m²

Starokolínská, Kutná Hora - Malín

Cena: 2 190 000 Kč

ID4060


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji dvougenerační zděný rodinný dům, v obci Kutná Hora, část Malín, ulice Starokolínská, stojící v zástavbě rodinných domů, na pozemku o celkové rozloze 963 m2. Patrový, podsklepený dům o dvou samostatných bytových jednotkách, se nachází v klidné části obce mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 98 m², pozemek 3 231 m²

Křinec - Sovenice, okres Nymburk

Cena: 890 000 Kč

ID4061


Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Sovenice u Nymburka, řešeného jako 3+1, na pozemku o velikosti 3231 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce nedaleko centra. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 81 m², pozemek 422 m²

Za Kovárnou, Sány

Cena: 849 000 Kč

ID4062


Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Sány, okres Nymburk, na pozemku o velikosti 422 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce nedaleko centra. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 82 m², pozemek 607 m²

Plaňany, okres Kolín

Cena: na vyžádání

ID4063


Nabízíme Vám k prodeji patrový,částečně podsklepenný rodinný dům s garáží o dispozici 5+1,po rozsáhlé rekonstrukci v obci Plaňany, část Hradenín,okr. Kolín na pozemku o rozloze 607 m2. Dům se nachází v klidné části obce mimo hlavní komunikaci s krásným výhledem na unikátní tvrz. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 356 m², pozemek 1 127 m²

Žehuň, okres Kolín

Cena: 890 000 Kč

ID4064


Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v obci Žehuň, okr. Kolín, na pozemku o celkové rozloze 1127 m2. Rodinný dům se nachází v klidné části obce a je vhodný pro rodinu, která ocení klid a soukromí. Jedná se původní stavení se zánovní střechou a budoucímu majiteli nabízí po rekonstrukci možnost jak k trvalému bydlení, tak i využití jako rekreační chalupu. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 115 m², pozemek 377 m²

Okružní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Cena: 3 150 000 Kč

ID4065


Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, řešeného jako 3+1, na pozemku o velikosti 377 m2. Cihlový dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce, ulice Okružní. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej domu 240 m², pozemek 215 m²

ulice Na Obci, Poděbrady

Cena: 3 900 000 Kč

ID4066


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji činžovní dům v ulici Na Obci, Poděbrady, určeného k rekonstrukci. Dům se nachází na pozemku o výměře 215 m², zastavěná plocha je 160 m², užitková plocha je 240 m². Patrový řadový cihlový dům má k dispozici 3 bytové jednotky. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 200 m², pozemek 662 m²

ul. Zahradní, Zruč nad Sázavou

Cena: 2 290 000 Kč

ID4067


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji patrový,částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 5+1,po částečné rekonstrukci v obci Zruč nad Sázavou,ulice Zahradní, na pozemku o rozloze 662m². Dům se nachází v klidné části obce,mimo hlavní komunikaci v zástavbě rodinných domů. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 155 m², pozemek 370 m²

ul. Pekárkova, Praha 4 - část obce Modřany

Cena: 8 990 000 Kč

ID4068


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji přízemní rodinný dům s možností přístavby dalšího patra, o dispozici 4+1 v městské části Prahy 4-Modřany, ulice Pekárkova, na pozemku o rozloze 370 m². Tento dům stojí v žádané lokalitě hlavního města Prahy, v zástavbě rodinných domů v klidné ulici.Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 170 m², pozemek 235 m²

Poděbradova, Lysá nad Labem

Cena: 2 950 000 Kč

ID4069


Nabízíme k prodeji rodinný dům v Lysé nad Labem, řešený jako 4+kk, na pozemku o velikosti 235 m2. Částečně podsklepený dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě nedaleko centra, ulice Poděbradova a je orientován na J-Z. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej rodinného domu 106 m², pozemek 489 m²

Krchleby, okres  Nymburk

Cena: 1 590 000 Kč

ID4071


Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Krchleby u Nymburka, řešeného jako 4+1, na pozemku o velikosti 498 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce nedaleko centra a je orientován na J-Z. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Novinky
Rezervováno
Prodáno
Dočasně nedostupné
Novinky

Prodej rodinného domu 500 m², pozemek 3 000 m²

Nitra - Slovenská republika

Cena: 39 000 000 Kč

ID4001

Prodej vily 385 m², pozemek 773 m²

Filmařská, Praha 5 - Hlubočepy

Cena: 33 340 000 Kč

ID4002

Prodej vily 1 341 m², pozemek 2 842 m²

okres Praha - východ

Cena: 98 000 000 Kč

ID4003

Prodej rodinného domu 303 m², pozemek 1 104 m²

Králův Dvůr - Počaply, okres Beroun

Cena: 8 490 000 Kč

ID4000

Prodej rodinného domu 256 m², pozemek 895 m²

ulice Tyršova, Frýdlant - část obce Frýdlant

Cena: 3 990 000 Kč

ID4004

Prodej rodinného domu 360 m², pozemek 921 m²

Chotětov - část obce Hřivno, okres Mladá Boleslav

Cena: 3 690 000 Kč

ID4005

Prodej rodinného domu 110 m², pozemek 265 m²

Nová Ves, okres Praha - východ

Cena: 4 690 000 Kč

ID4010

Prodej rodinného domu 249 m², pozemek 16 450 m²

Křesetice, okres Kutná Hora

Cena: 16 990 000 Kč

ID4011

Prodej rodinného domu 378 m², pozemek 1 251 m²

Novodvorská, Lomnice nad Popelkou

Cena: na vyžádání

ID4025

Prodej dvou domů - ubytovacích zařízení 335 m²

Mala Duba, Chorvatsko

Cena: na vyžádání

ID4026

Rezervováno

V sekci "Rezervováno" aktuálně není žádná nemovitost.

Prodáno

Prodej rodinného domu 178 m², pozemek 778 m²

Škroupova, Šestajovice okres Praha - východ

Cena: 8 399 000 Kč

ID4017

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu jedinečného přízemního atriového rodinného domu o dvou bytových jednotkách s dispozicí 5+kk a 1+kk s energetickou náročností s nejlepšími parametry ve třídě „B“, v obci Šestajovice, okr. Praha Východ, na pozemku o celkové rozloze 778 m2.Dům stojí v atraktivní lokalitě obce, v nedávno vzniklé zástavbě rodinných domů.Dominantu tohoto domu tvoří vysunuté svislé monolitové prvky s kamenným obkladem ze štípaného pískovce,spolu s dřevěnou zastřešenou terasou.Do těchto monolitových prvků jsou zasazeny speciální okna kopírující tento tvar,dotvářející unikátní charakter této stavby s dostatkem světla po celý den. Dispozice domu: 1.BYT.JEDNOTKA: vstupní hala s vestavěnou skříní,pracov­na,koupelna č.1 se sprchovým koutem a toaletou, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem s kuchyňskou linkou od výrobce Oresi, spíž,chodba, technická místnost, šatna,pokoj,kou­pelna č.2 s vanou a toaletou,druhý pokoj,ložnice a k ní náležící koupelna č.3 se sprchovým koutem a toaletou.Z obý­vacího pokoje, chodby a ložnice vedou francouzská okna na zahradu. 2.BYT.JEDNOTKA: chodba se samostatným vchodem, obývací pokoj s francouzským oknem a s připraveností pro kuchyňský kout,koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Dům je postaven ze zdiva Porotherm 44 a 50 + 8cm tepelná polystyren. Izolace, střešní krytina pálená černá taška JACOBI WALTHER, okna plastová Systém Comfort, 6 komor,dekor dub bahenní, podlahy v domě lité, omítky sádrové.Topení podlahové v kombinaci s radiátory zajištěno kondenzačním kotlem Geminox 24kw s ekvitermní regulací.Připra­venost pro solární systém a v obývacím pokoji pro instalaci krbových kamen. Topení je napojeno na centrální počítač, kterým je ovládáno topení v jednotlivých místnostech,dále monitoruje EZS-okna,dveře, kameru na vstupu do domu a na zahradě, zavlažování, stavové hlášení.UTP kabel je rozveden téměř do všech místností.Dům je napojen na vodovodní řád a spádovou kanalizaci.Na pozemku jsou osazeny dvě jímky na dešťovou vodu. Na pozemku je vybetonovaná plocha pro parkování dvou osobních automobilů s možností zastřešení. Další dvě místa pro parkování jsou k dispozici před domem. Dům je otevřenou částí situován na Jih .Šestajovice jsou známou a žádanou lokalitou. Vynikající dopravní obslužnost (15 minut autem metro Černý Most, vlakové spojení z přilehlých Klánovic do centra 20 minut, v blízkosti stanice MHD ). Veškerá občanská vybavenost – školy, školky, lékaři v docházkové vzdálenosti . Bezprostřední blízkost Klánovického lesa s množstvím cyklostezek a turistických tras. V okolí několik golfových hřišť ( Mstětice, Černý Most, Stará Boleslav, Mladá Boleslav, Poděbrady ).

Prodej rodinného domu 164 m², pozemek 798 m²

V Úvozu, Kněževes

Cena: 5 490 000 Kč

ID4018

Nabízíme Vám k prodeji exkluzivně patrový, částečně podsklepený rodinný dům o současné dispozici 3+1, po částečné rekonstrukci v obci Kněževes, okr. Praha -západ, na pozemku o rozloze 798 m2. Dům stojí ve slepé ulici, v klidné části obce mimo hlavní komunikaci, na pečlivě udržovaném pozemku s okrasnou zahradou. Dispozice domu: v přízemí je vstupní zádveří, chodba, prostorná kuchyň a na ni navazující obývací pokoj s francouzským oknem, dále koupelna s vanou, samostatné WC, prádelna, spíž a vstup do sklepa. Do podkroví, kde jsou další dva pokoje, je vstup z chodby po dřevěném schodišti.

Prodej rodinného domu 295 m², pozemek 1 201 m²

ulice Skřivanová, Jesenice - část obce Zdiměřice

Cena: 35 000 Kč

ID4019

Naše společnost Vám exkluzivně zprostředkuje pronájem samostatně stojícího, velkoryse řešeného rodinného domu o dispozici 6+kk, s dvěma místnostmi a garáží v podzemním podlaží a okrasnou vzrostlou zahradou na pozemku o celkové výměře 1201 m2. Dům stojí v lukrativní rezidenční části obce Jesenice, část Zdiměřice, ul. Skřivanová na Praze-západ a je vzdálený 7 minut pěšky od průhonického parku a zastávky BUS. Moderní dům s dostatkem světla má tři podlaží, z nichž dvě jsou nadzemní + suterén. Dispozice domu: 1.NP (163 m2): vstupní hala, chodba, prostorný obývací pokoj s krbem a vstupem na zahradu, vybavená kuchyň s jídelnou, spíž, hostinský pokoj, technická místnost s pračkou se vstupem na zahradu, koupelna se sprchovým koutem s toaletou a bidetem. 2.NP (144 m2): prostorný pokoj umožňující rozdělení na dva menší, ložnice s manželskou postelí, šatna s vestavěnými skříněmi, koupelna s hydromasážní vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta. 1.PP (114m2): garáž pro 3 vozy, sklepní prostor a technická místnost.

Prodej rodinného domu 146 m², pozemek 681 m²

Plaňany - část obce Hradenín, okres Kolín

Cena: 3 590 000 Kč

ID4020

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji patrový, částečně podsklepený rodinný dům s garáží o dispozici 5+1, po rekonstrukci v obci Plaňany, část Hradenín, okr. Kolín na pozemku o rozloze 681 m2. Dům se nachází v klidné části obce mimo hlavní komunikaci s krásným výhledem na unikátní tvrz. Dispozice domu: v přízemí je vstupní zádveří 6m, chodba 7m, prostorná kuchyně s jídelnou 18m,na ni navazující obývací pokoj 18m, dětský pokoj 13m, koupelna s vanou 4m, samostatné WC 3m a vstup do sklepa. Do podkroví, kde jsou další tři pokoje19m,15m,14m a pracovní kout s chodbou 15m, je vstup z chodby po schodišti. Rekonstrukce domu probíhala v roce 2006 až po současnost, kdy byla provedena výměna elektroinstalace a odpadů, pořízeny nové rozvody topení v mědi a vody v plastu, betonové podlahy, na kterých je dlažba, plovoucí podlahy a nově v kuchyni a obývacím pokoji položen vinyl. Dále vyměněny okna za plastová kompletně v celém domě, v podkroví jsou střešní okna Velux. Kuchyňská linka je vyrobena z masivu a je součástí ceny za nemovitost. Podkroví je zatepleno, místnosti mají sádrokartonové příčky.

Prodej rodinného domu 180 m², pozemek 2 784 m²

Pod Sukovem, Kutná Hora - Hlouška

Cena: 7 900 000 Kč

ID4021

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji rodinný dům o současné dispozici 2+1 v obci Kutná Hora, stojícím na rozlehlém, mírně svažitém pozemku o celkové rozloze 2 784 m2. Dům ve tvaru otevřeného L, situovaný na jih, je zasazen do unikátního, klidného a vyvýšeného místa s jedinečným výhledem na historickou část Kutné Hory mimo hlavní komunikaci. Dispozice domu: 1.NP: zádveří, ložnice, koupelna s vanou a toaletou,chodba, na ni navazující kuchyňský kout a obývací pokoj. Tento hlavní komunikační otevřený prostor je světlý a prosluněný díky francouzskému oknu, ze kterého se vstupuje na kamennou terasu a do soukromí zahrady, která tvoří dominantu nabízené nemovitosti. 1.PP: sklepy, technická místnost,garáž přístupná z domu. Kuchyňská linka je vyrobena na míru z masivu, na betonových podlahách je dlažba a plovoucí podlahy spolu s podlahou z masivního dřeva. Okna jsou plastová, střecha plechová, vytápění lokální elektrické, ohřev vody zajištěn. el. bojlerem, odpady svedeny do septiku. Přípojka kanalizace a plynu na hranici pozemku. Unikátní zahrada ve středomořském stylu Provance je vzhledem k podobným podmínkám citlivě osázena jak unikátními okrasnými a exotickými dřevinami jako např. rozmanitými druhy bambusů a stromy, tak i bylinkami a skýtá pro budoucího majitele naprostou oázu klidu v rozmanité zeleni, kam rádi zavítají i některé vzácné druhy živočichů a ptáků. Zahrada samotná je víceúrovňová, tvořena terasami a chodníčky z původních pískovcových a vápencových kamenů, taktéž jako i obvodová zeď kolem domu, která chrání majitele i zahradu před vnějšími vlivy a větrem a také dotváří ideální klima pro rostliny. Večery s výhledem na Kutnou Horu umocňují romantický ráz tohoto místa. Budoucímu majiteli se také nabízí možnost výstavby dalšího RD na vyvýšeném místě zahrady, která je tvořena samostatnou plnohodnotnou parcelou. V ceně nemovitosti je již zhotovený projekt atriového otevřeného bydlení nebo je zde možnost výstavby komerčního zařízení, např. penzionu s bazénem v naprostém soukromí a jiné využití. Dalším významným aspektem této nemovitosti je již jeho zmíněná poloha s neopakovatelným panoramatickým výhledem na historické jádro Kutné Hory a Železné Hory a je právem označována jako jedno z nejhezčích míst v Kutné Hoře. Zájemci v blízkém okolí najdou koupaliště,his­torickou Královskou procházku lemující říčku Vrchlici, historické centrum Kutné Hory s jejími památkami. Skvělá dostupnost do Prahy, BUS I dobré vlakové spojení. Energetická třída náročnosti G, PENB nebyl vystaven. Nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme. Doporučujeme.

Prodej rodinného domu 160 m², pozemek 520 m²

Nová Ves I - Ohrada, okres Kolín

Cena: 3 850 000 Kč

ID4022

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu samostatného rodinného domu o dispozici 5+kk, zkolaudovaného v roce 2008, v obci Nová Ves I -Ohrada,okr. Kolín, na udržovaném pozemku o celkové rozloze 520 m2. Dům stojí v klidné a atraktivní lokalitě obce v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci . Dispozice domu: 1.NP: vstupní zádveří,chodba, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, pracovna, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní.Tento slunný a hlavní obytný prostor disponuje francouzskými dveřmi vedoucími do zahrady v zadní části domu. 2.NP: chodba, ložnice, dva pokoje , koupelna s vanou a samostatná toaleta. V patře je možno využít část půdního prostoru k ukládání věcí. Dům je postaven z ytongu, a opatřen fasádní barvou. Okna plastová , situovaná na VZ. Střešní krytina Bramac. Kuchyňská linka řešená na míru je součástí kupní ceny. V celém domě na betonových podlahách kvalitní dlažba, spolu s plovoucími podlahami a koberci. 1.NP je vytápěno kompletně podlahovým topením + otopný žebřík v koupelně, 2.NP pak deskovými radiátory pomocí el. kotle. Ohřev vody el. bojlerem. Voda z vlastní studny, odpad sveden do kanalizace.Pěkně udržovaný pozemek kolem domu je rovinatý,zatravněn, s okrasnými dřevinami a skalkou. Pohodlné parkování na pozemku až pro pět vozů , vč. zastřešeného stání. Dále je zde dřevěná kolna na nářadí a možno vybudovat terasu za domem. Zde je zajištěno naprosté soukromí díky vzrostlým okrasným tůjím. Energetická náročnost budovy: Třída D – méně úsporná. Dům stojí v příjemné a klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti obce Kolín ( 3km), s výbornou dostupností jak do Kolína, BUS 5 min. , tak do Prahy, nebo Hradce Králové po dálnici D11 (cca 30 min). 15 min chůze od domu vlaková zastávka, odkud vede přímé spojení do Prahy i do Kolína každou hodinu. Občanská vybavenost v obci: MŠ, obchod, restaurace. Koupi nemovitosti možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme. Doporučujeme!


Prodej rodinného domu 184 m², pozemek 5 308 m²

Chlístovice, okres Kutná Hora

Cena: 4 990 000 Kč

ID4023

Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandartní venkovské sídlo ve středočeské obci Chlístovice, 10 km od Kutné Hory. Původní dům z roku 1900 je kompletně a plnohodnotně zrekonstruován a zkolaudován k trvalému užívání v roce 2005. Umístěn je ve středu krásného, rozlehlého pozemku o výměře 5.308 m2 a stojí ve vyvýšené klidné části obce s 350-ti obyvateli. Obytnou část tvoří zádveří, chodba, spíž, kuchyň a na ni navazující prostorná 47 m2 obývací místnost s krbem, dále ložnice, pokoj, koupelna s toaletou a samostatné WC. Na chodbě je umístěna velká vestavná skříň, veškeré vybavení a nábytek v domě je zhotoven na míru, včetně čalouněného nábytku a kompletního zařízení kuchyně se všemi spotřebiči. Dům je kvalitně tepelně izolován stěnovými přizdívkami, podlahovými i stropními izolacemi a kvalitními euro okny. Podkroví a střecha je perfektně zhotovena s novou střešní krytinou z betonových šablon. Celý dům je nově elektricky zrekonstruován na napětí 230 a 400V, včetně rozvodů do stodoly, vodárny a zahradního osvětlení. Plyn v obci není rozveden. Vytápění domu je bezúdržbové topnými kabely v podlaze všech místností, řízené tepelnými čidly. Navíc stálou teplotu v domě udržuje tepelné čerpadlo vzduch – vzduch a pohodu udržuje také dvouplášťová krbová vložka v hlavní obytné místnosti, se samostatným přívodem vzduchu. Roční průměrné náklady na provoz domu ve spotřebě elektrické energie jsou vzhledem ke kvalitnímu zateplení, a téměř metrovým stěnám, bez problému v energetické třídě ,,B“, což znamená velice úsporný dům, navíc je dům 100 % suchý. Voda do objektu je zavedena obecní, odpad sveden do obecní kanalizace. Na pozemku je navíc kamenná studna s užitkovou vodou. Zastřešená terasa při vstupu do domu s posezením odhaluje krásnou zahradu s vodním jezírkem, bohatě osázenou vzrostlými dřevinami, jehličnany a stromy. Dům i zahrada jsou v nočních hodinách osvíceny, což poskytuje bezpečný a nádherný dojem v zcela klidné pohodě. Před domem je v zahradě začleněn velký klenbový sklípek, u kterého je pevný krb s udírnou.

Prodej rodinného domu 168 m², pozemek 287 m²

Semilská, Praha 9 - Kbely

Cena: 3 970 000 Kč

ID4024

Nabízíme exkluzivně k prodeji patrový, částečně podsklepenný rodinný dům o dvou samostatných bytových jednotkách v městské části Prahy 9-Kbely, ulice Semilská na pozemku o rozloze 287m2. Tento dům stojí v žádané lokalitě hlavního města Prahy, v zástavbě rodinných domů. Dispozice domu v přiloženém plánku. Dům z počátku dvacátého století prošel zásadní rekonstrukcí v sedmdesátých letech a následně v devadesátých letech, kdy byla téměř kompletně provedena výměna elektroinstalace v mědi a v podkroví vybudována další bytová jednotka. Podlahy v domě betonové, v podkroví dřevěné, to je zatepleno. Vytápění domu je zajištěno kamny na tuhá paliva v kombinaci s plynovým kotlem . Voda z vlastní studny, odpady svedeny do kanalizace. Na pozemku stojí zděné a dřevěné kolny a sklípek. Zahrada, kde je venkovní krb, je situována do zadní části domu, takže skýtá soukromí a klid. K užívání je parkovací místo přímo před domem. Další možností pro kryté parkování je využití průchodu domu po stavebních úpravách. Městská část Praha 9-Kbely zaručuje naprosto klidné a čisté prostředí s veškerými službami na dosah, při výborné dostupnosti do centra (autobus, metro Letňany, vlakem na Hlavní nádraží 19 min.), autem cca 10 minut až do centra města. Okolí domu je plné vzrostlé zeleně, mimo okolní lesy a parky např. v blízkosti centrální park Kbely, nebo Lesopark Letňany. V okolí je i dobrá občanská vybavenost, jako např. OC Letňany nebo OC Černý Most. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Prodej rodinného domu 137 m², pozemek 933 m²

Riegrova, Pečky

Cena: 3 150 000 Kč

ID4027

Nabízíme exkluzivně k prodeji samostatný patrový cihlový rodinný dům 4+1 v obci Pečky, na pozemku o velikosti 933 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné vilkové čtvrti. Dispoziční řešení: 1. nadzemní podlaží – vstupní předsíň, chodba, koupelna s vanou, samostatné WC, kuchyň, 2 pokoje, technická místnost, schodiště do patra a sklepa. V druhém nadzemním podlaží jsou další 2 pokoje, balkon a půda, ve které lze případně udělat druhou koupelnu. V prvním podzemním podlaží je dílna a technická místnost. Celková zastavěná plocha domu je 108 m2, užitná plocha je 137 m2. Podlahy: dlažba, pravé dubové parkety. Kompletní napojení na inženýrské sítě: obecní vodovod, obecní kanalizace, elektřina 230/400V, plyn, pevná telefonní linka. Vytápění vlastní plynový kotel, ohřev vody elektrický bojler. Rovinatý pozemek je oplocen, na zahradě samostatná garáž a kůlna. Veškerá občanská vybavenost v místě, MÚ, MŠ, ZŠ, ZUŠ, lékaři, pošta, banka, supermarket TESCO, restaurace, policie, sportovní zařízení, vlakové a autobusové nádraží. Energetická náročnost budovy – průkaz energetické náročnosti budovy není vypracován, proto uvádíme třídu G. Pečky mají vynikající dopravní dostupnost přímým vlakovým spojením na hlavní trati Praha – Kolín nebo dálnicí D11 (Černý Most cca 20 min.).

Prodej rodinného domu 483 m², pozemek 1 052 m²

Tylova, Vrdy - Dolní Bučice

Cena: 3 290 000 Kč

ID4028

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji pěkně udržovaný dvougenerační rodinný dům v obci Dolní Bučice, spadající pod obec Vrdy, zkolaudovaný v roce 1974, na pozemku o celkové rozloze 1052 m2. Tento dům stojí v klidné a atraktivní lokalitě obce v zástavbě rodinných domů, na samém konci obce s překrásným výhledem na okolní přírodu. Dům samotný oplývá nejen velkoryse řešenými prostorami a světlostí obytných místností, ale také pečlivě udržovanou zahradou s množstvím okrasných dřevin Dispozice domu: 1.NP: zádveří,vstupní hala, kuchyň, spíž, jídelna, obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Ze dvou pokojů je vstup na prostorný balkon. 2.NP: hala, kuchyň, spíž, obývací pokoj, ložnice, 2× dětský pokoj, pracovna a velkoryse řešená koupelna s obklady v antickém stylu, s rohovou masážní vanou, sprchovým koutem a toaletou. Z kuchyně je vstup na velkou terasu s výhledem do okolní přírody. 1.P.P. garáž pro dva osobní automobily, dílna, uhelna, prádelna, sklep. Nad obytnou částí je prostorný půdní prostor. V domě byly vybudovány nově již zmíněné koupelny a toaleta, spolu s luxusní kuchyní v patře, která byla vyrobena na míru z masivu. Podlahy v domě jsou betonové s PVC krytinou a dlažbou. Dům je postaven z cihelných bloků, okna dřevěná, špaletová, střešní krytina kanadský šindel. Vytápění domu zajišťuje ekologický kotel na tuhá paliva se zásobníkem a dále je možno využít plynovou přípojku v domě, k instalaci plynového kotle. Voda je čerpána z vlastní studny, s možností napojení na obecní vodovodní řád, který je na hranici pozemku. Odpady jsou svedeny do kanalizace. Velkým bonusem tohoto domu je překrásná okrasná zahrada, kde jsou jak vzrostlé túje zajišťující soukromí, tak i jehličnany, ořech a kvetoucí okrasné keře. Na zahradě je dále dřevěná pergola s kvalitní venkovní dlažbou, zděná kolna a dětské prolézačky s domkem.

Prodej rodinného domu 115 m², pozemek 203 m²

Přerov nad Labem, okres Nymburk

Cena: 2 990 000 Kč

ID4029

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji krásný rodinný dům, který se nachází v obci Přerov nad Labem. Rodinný dům je samostatně stojící, nepodsklepený, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Zahrnuje jednu bytovou jednotku o velikosti 4+1. Dům je napojen na veřejný rozvod elektro, kanalizace a plynu, voda je přivedena z vlastní studny. Základy jsou kamenné. Svislé konstrukce zděné ze smíšeného zdiva, v podkroví SDK příčky, stropy dřevěné trámové, částečně palubkové a SDK podhledy. Střecha sedlová a pultová, střešní krytina betonová tašková. Schodiště dřevěné. Vnitřní omítky štukové hladké, fasáda je opatřena zateplovacím systémem, strukturovanou omítkou, dřevěným obkladem. Okna jsou dřevěná zdvojená, plastová, střešní, dveře dřevěné náplňové. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. V koupelně se nachází rohová vana a umyvadlo, samostatné WC. Dispozice domu: první nadzemní podlaží, vstup šatna, obývací pokoj, ložnice, koupelna, samostatné WC, komora se schodištěm, kuchyň. Podkroví, dva pokoje, půdní prostor. Podlahy v domě jsou plovoucí, keramická dlažba. Vytápění domu je zajištěno krbovými kamny a UT s plynovým kotlem, ohřev vody 2× el. bojlerem. V domě je snížená sazba elektřiny. Voda z vlastní studny, odpady jsou svedeny do kanalizace. Na pozemku stojí dřevěná kolna, kotelna, dílna. Udržovaná rovinatá zahrada s celodenním sluníčkem s okrasnými dřevinami skýtá budoucím vlastníkům soukromí a příjemný pocit z bydlení. Přístup je zajištěn po zpevněné komunikaci. Rodinný dům je postaven v roce 1900. V roce 2009 byla provedena celková rekonstrukce objektu. Na obytnou část navazuje na východní straně kotelna se samostatným vstupem a na jihovýchodní hranici pozemku se nachází samostatně stojící dřevěná. Přerov nad Labem leží 18 km východně od Prahy, 19 km od Nymburka. Jedná se o obec se základní občanskou vybaveností: základní a mateřská škola, zdrav. zařízení, pošta, prodejna potravin. Kompletní vybavenost dostupná v Lysé nad Labem (6 km) a Čelakovicích (6 km). Obec je obsloužena autobusovou dopravou. Nemovitost se nachází na severovýchodním kraji obce, u silnice do obce Semice. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Dům stojí v pěkné lokalitě s výbornou dostupností do Prahy (cca 15 minut autem), 2 minuty chůze od domu je autobusová zastávka. PENB nebyl předložen, proto je uvedena třída energetické náročnosti G.

Prodej rodinného domu 130 m², pozemek 716 m²

Nová Ves I, okres Kolín

Cena: 1 998 000 Kč

ID4030

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji přízemní rodinný dům o dispozici 3+1, po částečné rekonstrukci v obci Nová Ves I, část obce Ohrada, okr. Kolín, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 716 m. Tento dům stojí ve velmi žádané lokalitě přiléhající ke Kolínu, mimo hlavní komunikaci, ve slepé ulici v zástavbě rodinných domů. Dispozice domu: veranda, chodba, kuchyň, tři pokoje, dále koupelna s vanou, samostatné WC a spíž. Půdní prostory je možno využít k vestavbě další obytné části. Původní dům z dvacátých let minulého století, prošel zásadní rekonstrukcí v osmdesátých letech minulého století , kdy byla provedena nová přístavba, před patnácti lety měněna střecha za pálenou betonovou krytinu, před šesti lety byla kompletně provedena výměna elektroinstalace v mědi, dále vyměněny okna za plastová a postaven nový plot s kamennou podezdívkou a posuvnými vraty. Podlahy v domě jsou betonové. Vytápění domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody el. bojlerem v kombinaci s topením. V domě je snížená sazba elektřiny. Voda z vlastní studny, odpady jsou svedeny do kanalizace. Na pozemku stojí zděná kolna a sklípek, kotelna, uhelna a dílna. Udržovaná rovinatá zahrada s celodenním sluníčkem s okrasnými dřevinami skýtá budoucím vlastníkům soukromí a příjemný pocit z bydlení, spolu s možností vybudovat si například bazén vzhledem k velikosti pozemku. Dům stojí v pěkné a klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti obce Kolín (3km), s výbornou dostupností jak do Kolína, BUS 5 min., tak do Prahy, nebo Hradce Králové po dálnici D11 (obojí cca 30 min.), 10 min chůze od domu je vlaková zastávka, odkud vede přímé spojení do Prahy i do Kolína a to každou hodinu. Občanská vybavenost v obci: MŠ, obchod, restaurace. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 365 m², pozemek 1 071 m²

Lovčická, Praha - Klánovice

Cena: 8 300 000 Kč

ID4031

Nabízíme Vám k prodeji zčásti podsklepený, samostatný rodinný dům se třemi bytovými jednotkami a bazénem v obci Klánovice, ul. Lovčická na pozemku o celkové rozloze 1071m2. Tento dům stojí téměř v centru, v klidné části obce v zástavbě rodinných domů a svým dispozičním řešením skýtá možnosti jak pohodlného bydlení pro jednu i více rodin, tak i současně nabízí využití ke komerčním účelům, např. zřízení firmy, provozování služeb: ordinace, kadeřnictví, obchod atd. Současná dispozice domu: byt1NP hlavní budova: chodba, kuchyň, obývací pokoj, 2×pokoj,samostatné WC, komora.Byt 2NP hlavní budova: chodba, kuchyň, 3× pokoj, koupelna s vanou, samostatné WC, balkon. Byt vedlejší budova: zádveří, hala, kuchyň, obývací pokoj, 2 pokoje, 1× koupelna s vanou, samostatné WC a 1× koupelna se sprchovým koutem a toaletou, komora. Topení a ohřev vody pro dvě první uvedené bytové jednotky zajištěno společně plynovým kombinovaným kotlem. Samostatný vchod, vlastní vytápění a ohřev vody má pak druhá později realizovaná bytová jednotka, taktéž pomocí kombinovaného plynového kotle. Elektroinstalace v celém objektu v mědi, okna v domě jsou dřevěná, v hlavní budově dvojitá, špaletová. Podlahy pak v celém objektu betonové s dlažbou, plovoucími podlahami a koberci. Střecha nad celým objektem je plechová. Na pozemku je již zmíněný venkovní bazén, dvojgaráž, dílna, venkovní gril a zahradu tvoří vzrostlé stromy, okrasné dřeviny. Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, plynofikaci a dále možno využívat vlastní studnu na zahradě. Výborné dopravní spojení do centra Prahy, městská hromadná doprava – bus, vlak na Hlavní nebo Masarykovo nádraží. Průkaz energetické náročnosti nebyl předložen, proto uvádíme Energetická náročnost budovy třída G (mimořádně nehospodárná).

Prodej rodinného domu 134 m², pozemek 858 m²

Klučov, okres Kolín

Cena: 1 799 000 Kč

ID4032

Nabízíme exkluzivně k prodeji samostatný patrový rodinný dům 4+1 v obci Klučov, na pozemku o velikosti 858 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce nedaleko centra. Dispoziční řešení: 1. nadzemní podlaží – vstupní předsíň, chodba, koupelna s vanou, samostatné WC, kuchyň, 2 pokoje, technická místnost, prostorné schodiště do patra. V druhém nadzemním podlaží jsou další 2 pokoje a půda, ze které lze udělat další pokoj nebo druhou koupelnu. Celková zastavěná plocha domu je 95 m2, užitná plocha je 134 m2. Dům prošel částečnou rekonstrukcí: nová plastová okna, některé mají venkovní žaluzie, nová koupelna s vanou a elektrickým sušákem na ručníky, nová dlažba. Podlahy: dlažba, dřevěné podlahy, beton. Napojení na inženýrské sítě: obecní vodovod + vlastní studna, obecní kanalizace, elektřina 230/400V, vytápění akumulační kamna, ohřev vody elektrickým bojlerem. Celý rovinatý pozemek je oplocen, na zahradě kůlna. Dům je situovaný mimo hlavní silnici, přístup po obecní komunikaci. Mateřská školka, potraviny, OÚ, knihovna, restaurace, veškerá občanská vybavenost v blízkém Českém Brodě. Průkaz energetické náročnosti budovy není nutný, dům postaven před rokem 1947. Vynikající vlakové spojení do centra Prahy (45 min. Masaryk. nádraží), nebo autem po D11 (15 min. Černý Most). Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám zprostředkujeme a vyřídíme. Dům je bez jakékoliv zástavy a dluhů.

Prodej rodinného domu 120 m², pozemek 977 m²

Do Průhonu, Mukařov - Žernovka

Cena: 4 800 000 Kč

ID4033

Byt za dům? Uvažujete o změně bydlení? Ano, vyměňte bydlení v paneláku za příjemné žití v rodinném domě, který Vám exkluzivně nabízíme v obci Mukařov – Žernovka. Pozemek se zahradou s ovocnými stromy a ořešáky o výměře 977 m2, z velké části uzavřené pro venkovní okolí, Vám poskytne maximální soukromí. Dům o současné dispozici 5+1 prošel téměř kompletní rekonstrukcí se zachováním původního stylu stavby před rokem 1900. Nové jsou podlahy, dřevěná euro okna, dveře, střecha, komín, topení, voda, z velké části elektroinstalace v mědi. Dům je citlivě zařízený rustikální kuchyní s vestavěnými elektrospotřebiči a koupelnou také v rustikálním stylu. K úplné rekonstrukci zbývá dokončit započatou fasádu, toto prodávající zrealizuje na vlastní náklady. Vytápění je zajištěno výkonným elektrokotlem 18Kwh v kombinaci s litinovými kamny od firmy Hark s výkonem 38 KWh, který dostatečně vyhřeje téměř celý dům. Z velké části kamenné zdi o tl. 60cm zajišťují optimální klima v domě po celý rok. Voda z vlastní studny s dostatkem vody po celý rok. Střešní krytina Lindab, vč. zateplení. Kompletní občanská vybavenost přímo v obci. Velmi pěkné bydlení pro rodinu s dětmi, případně své využití najde i jako rekreační bydlení. Široké okolí je obklopeno překrásnou přírodou, borovými lesy, se spoustou turistických tras. Dům je suchý, umístěný na skále a je celopodsklepený. Čtyři sklepy, včetně původního sklepu ve skále vhodné ke skladování potravin, dále využití jako technická místnost,případně se nabízí možnost zřídit zde vinné sklípky. Atraktivní okolí, výborná dostupnost do Prahy z několika směrů autem i PID podtrhují zajímavost této nemovitosti. V obci golfové hřiště, zahradnictví, potřeby pro zvířata, stavebniny, v nedalekých Říčanech pak supermarkety Tesco, Albert, Lidl, Billa, Rossman, nemocnice. Poblíž vyhlášené koupaliště Vyžlovka. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 190 m², pozemek 493 m²

Na Průhoně, Pňov - Předhradí

Cena: 3 690 000 Kč

ID4034

Nabízíme k prodeji rodinný, částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 3+1,po rozsáhlé, kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2010 až po současnost, kdy byla částečně obložena fasáda dřevěnými palubkami, v malebné obci Pňov-Předhradí, na rovinatém, velmi pěkně udržovaném pozemku o rozloze 493 m2. Nachází se v klidné části slepé ulice v zástavbě jediné řady rodinných domů s výhledem na louku a volné prostranství se zelení před domem.V přízemí je zádveří, hala,koupelna s toaletou,kuchyně s luxusní kuch.linkou a spotřebiči,na­vazující prostorný obývací pokoj s komínem pro možné umístění krbových kamen a vstup do sklepa.Do podkroví vede z chodby betonové schodiště a zde je pak ložnice s šatnou a dětský pokoj s mezonetovým prostorem pro další pohodlné spaní. Na podlahách jsou kvalitní dřevěné a laminátové podlahy, spolu s dlažbou. V domě bude ponecháno kompletní vybavení.Vytápění ústřední pomocí moderního automatického kotle na tuhá paliva s možností připojení stávajícího el.kotle. Ohřev vody zajišťují dva el.bojlery.V rámci rekonstrukce byly kompletně měněny odpady a elektroinstalace, dům je kompletně odizolován,na domě je nová fasáda.Okna euro,střešní krytina Bramac,černý polomat,měněny byly kompletně i laťě. Na dům navazuje technická místnost pro kotel a uhelna, na zahradě s okrasnými dřevinami je pak zahradní domek s udírnou.Voda z vlastní kopané studny, odpady svedeny do kanalizace. Obec skýtá dobré sportovní vyžití, je zde jezero, hřiště,sportoviště, cyklostezka, dále obchody,restaurace.

Prodej rodinného domu 149 m², pozemek 1 304 m²

Hornická stezka, Karviná - část obce Fryštát

Cena: 1 390 000 Kč

ID4035

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji cihlový přízemní rodinný dům, o dispozici 2+1 s okrasnou, rovinatou zahradou, v centru obce Karviná – Fryštát, ul. Hornická stezka, na pozemku o celkové rozloze 1304m2.


Dům postavený na začátku minulého století se nachází v lukrativní, historické části obce, mimo hlavní komunikaci na pěkně udržovaném pozemku se vzrostlými stromy a okrasnými dřevinami a je možné jej využívat jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci.


Vstupní část domu z cesty je sitována na SZ, zadní část domu směrem do zahrady pak na JV. Dispozice domu: vstupní veranda, chodba, kuchyň, obývací pokoj a ložnice, koupelna, samostatné WC a schodiště na půdu, která pokrývá téměř celou obytnou část a je vhodná k vestavbě dalších místností. Dům je přístupný také v zadní části ze zahrady. Zdivo je z cihel, střecha sedlová, okna dřevěná, dvojitá-špaletová, podlahy betonové a prkenné. Vytápění domu ústřední na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Dům je napojen na městský vodovod, odpady jsou svedeny do septiku, plyn je na hranici pozemku. Je možnost využívat i vodu ze studny na zalévání.


K domu náleží zděná garáž a na ni navazující dílna. Lokalita ve které se dům nachází, zvaná Na Bělidle je tvořena zástavbou rodinných domů v bezprostřední blízkosti centra města s kompletní občanskou vybaveností. Dominantu v těsné blízkosti domu tvoří kostel Povýšení svatého Kříže, zámek Fryštát a navazující zámecký park. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitosti možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Prodej rodinného domu 62 m², pozemek 516 m²

Elišina třída, Nymburk

Cena: 2 199 000 Kč

ID4036

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v centru Nymburka, Eliščina třída, řešeného jako 2+1, na pozemku o velikosti 516 m2. Cihlový dům v osobním vlastnictví se nachází v centru města. Dispoziční řešení: vstupní chodba, kuchyně, samostatné WC, koupelna s vanou a připojením na pračku, 2 samostatné neprůchozí pokoje, v patře je možnost na 2 další pokoje. Dvojitá špaletová okna, podlahy dlažba, lino, oba pokoje pravé parkety. Nová střešní krytina (šablony) na polovině domu, opravený komín s oplechováním. Napojení na inženýrské sítě: obecní kanalizace, obecní vodovod, plyn, elektřina 230/400V. Za domem se nachází rovinatá zahrada, kůlna a další, již nepoužívaná stavba. Vytápění kotlem na tuhá paliva a plyn (WAF), ohřev vody elektrickým bojlerem, přístup na internet přes pevnou telefonní linku nebo internet šířený vzduchem. Veškerá občanská vybavenost v pěší dostupnosti, centrum města 1 min. pešky. Energetická náročnost budovy třída G, průkaz energetické náročnosti budovy zatím není vypracován, po obdržení PENB bude údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 291 m², pozemek 493 m²

Vrbčany, okres Kolín

Cena: 5 500 000 Kč

ID4037

Exkluzivně nabízíme k prodeji vkusně zrekonstruovaný rodinný dům z roku 1893, který je umístěn na pozemku o celkové výměře 493 m2, v obci Vrbčany, vzdálené 30 km od Prahy (25 minut autem na Černý Most). Dům je o dispozici 4+1 a užitné ploše 291 m2. V přízemí se nachází vstupní hala, po pravé straně se nachází kuchyň se vstupem do koupelny a obývacího pokoje, dále vstup do místnosti s technickým zázemím. Po levé straně se nachází vstup do ložnice a dále pokoj pro hosty, kde se nachází druhá koupelna. Na konci vstupní haly můžete vyjít přímo na nádvoří, kde naleznete pergolu se zázemím. Dále je zde vstup do rozlehlých půdních prostor s užitnou plochou cca 220 m2, které nabízejí možnosti velmi zajímavé vestavby. Z nádvoří se také dostanete do prostorné dílny a garáže. K domu náleží zahrada s vlastním vjezdem a vstupem k blízkému rybníku, který se nachází přímo za domem. Veškeré rozvody (elektřina, voda, topení) jsou v domě nové. V obci je velmi dobrá občanská vybavenost, kompletní občanská vybavenost v Plaňanech vzdálených 3,6 km nebo v Kolíně – 15 km. V obci BUS a vlaková stanice (Pražská integrovaná doprava), s návazností na hlavní železniční trať Praha Kolín (Pečky cca 8 min). PENB, třída G, průkaz zatím nebyl vyhotoven. Dům je vhodný jak k trvalému bydlení, tak ke komerčním účelům.

Prodej rodinného domu 174 m², pozemek 993 m²

Dobřichov, okres Kolín

Cena: 3 450 000 Kč

ID4038

Nabízíme exkluzivně k prodeji patrový rodinný dům v Dobřichově, řešeného jako 5+1, na pozemku o velikosti 993 m2. Cihlový dům v osobním vlastnictví má charakter nízkoenergetického rodinného domu s vynikajícím hodnocením PENB (třída B) a je orientován na V-Z. Jeho kompletní měsíční náklady nepřesahují částku 1 000,– Kč. Dispoziční řešení, přízemí: chodba, koupelna s vanou, sprchovým koutem, sušákem ručníků a samostatným WC, technická místnost s bojlerem a domácí vodárnou, kuchyně s prostorným obývacím pokojem, ložnice. V patře jsou další 2 samostatné neprůchozí pokoje a další prostorný pokoj. V patře je potřeba dokončit podlahy podle představ nového majitele. Zastavěná plocha 120 m2, užitná plocha 174 m2. Plastová okna se žaluziemi, rozvody elektřiny v mědi, střecha Bramac, 4× střešní okna Velux, zateplená fasáda, plovoucí podlahy a dlažba. Vytápění tepelným čerpadlem země – vzduch, krbová kamna, voda z vlastní studny, septik, elektřina 230/400 V, ohřev vody elektrickým bojlerem. Možnost připojení na městskou vodu, městskou kanalizaci, plyn. Garáž pro 2 osobní auta nebo parkování na vlastním pozemku, zahradní kůlna. Upravená rovinatá zahrada s novými ovocnými stromy a vinnou révou. Veškerá občanská vybavenost v nedalekých Pečkách, které jsou propojeny s obcí Dobřichov – MÚ, MŠ, ZŠ, ZUŠ, lékaři, pošta, banka, supermarket TESCO, restaurace, policie, sportovní zařízení, vlakové a autobusové nádraží. Pečky mají vynikající dopravní dostupnost přímým vlakovým spojením na hlavní trati Praha – Kolín nebo dálnicí D11 (Černý Most cca 30 min.). Nemovitost bez jakéhokoliv právního závazku možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a rádi vyřídíme. Uvedená cena je včetně kuchyňské linky, nového nábytku masiv, sedací soupravy a dalších věcí dle dohody s majitelem. Pozor: nový vlastník neplatí 4% daň z převodu nemovitostí – jedná se o novostavbu kolaudovanou v roce 2015!

Prodej rodinného domu - novostavba 184 m², pozemek 751 m²

Tuhaň, okres Mělník

Cena: 2 990 000 Kč

ID4039

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rodinného domu s garáží o dispozici 2+1, (lze rozšířit na 5 +1) zkolaudovaného v roce 2007 v obci Tuhaň, část Větrušice, okr. Mělník(7km)na pozemku o rozloze 751 m2.Dům stojí v klidné části na okraji obce v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci.Dis­pozice:vstupní hala,vlevo kuchyň se spíží,na ni navazující prostorný a světlý obývací pokoj a technická místnost. Napravo pak ložnice,koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostané WC. Nad obytnou částí je připravena velká půda se sedlovým krovem s možností rozšíření další obytné prostory domu.Na betonových podlahách je dlažba spolu s PVC krytinou.Vstupní dveře z masivu, ostatní dveře a obložky dýhované.Vytápění je řešeno plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva,ohřev vody zajištěn el.bojlerem.Dům je postaven z cihelných bloků Porotherm.Střešní krtytina Bramac,Euro okna dřevěná, protihluková, situovaná JVZ. Na dům navazuje prostorný sklad se vstupem na půdu,technická místnost,dále na pozemku stojí garáž,zahradní altán,dílna,sklad na uhlí,venkovní sklep a udírna.Dům je napojen na tlakovou kanalizaci,obecní vodovod a plyn,na pozemku je vlastní studna s užitkovou vodou.

Prodej rodinného domu 129 m², pozemek 1 079 m²

Úvalská, Doubravčice

Cena: 6 493 000 Kč

ID4040

NEPLATÍTE daň z nabytí. Exkluzivně Vám nabízíme novostavbu rodinného domu 4 kk na 1079 m2 velikém pozemku, se zastavěnou plochou 149 m2, v obci DOUBRAVČICE ul.Úvalská, vzdálené jen 37 km od centra Prahy přes Říčany, do Českého Brodu a Úval 8 km a do Říčan 12 km. Dispozice domu: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dva pokoje, koupelna, samostatné WC, technická místnost. Příjemnou atmosféru doplňuje prostorná terasa o velikosti 28 m2.

V ceně je zahrnutý centrální vysavač, olištování podlah, pojezdová brána a oplocení celého pozemku. Samotný dům je postaven z vysoce kvalitních materiálů, s důrazem na perfektní detailní provedení odborných prací. Obvodové zdi i vnitřní zdi: Ytong Klasik, střešní krytina: betonová taška Bramac Tegalit Star. Zasklení – izolační troj-sklo. Dům je kompletně velmi dobře tepelně izolován kvalitními materiály, topení je podlahové, pomocí topných kabelů. Podlaha je ve vše místnostech vinylová. Přímo na pozemku jsou dvě parkovací místa a další dvě parkovací místa před domem.

Prodej rodinného domu 300 m², pozemek 767 m²

Strančická, Všestary, Mnichovická ulice

Cena: 3 799 000 Kč

ID4041

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům o dispozici 5+1, po částečné rekonstrukci v obci Všestary, okr. Praha Východ, na pozemku o rozloze 767 m2. Dva pokoje jsou situované na sever do ulice. Zbývající tři obytné místnosti mají okna situované na jih do zahrady, včetně kuchyně s jídelnou, kde dominuje francouzské okno se vstupem na terasu, na zahradě za domem. Tato zahrada skýtá soukromí a je obklopena okolní zelení. Rekonstrukce domu probíhala v roce 2008, kdy byla měněna střešní krytina, vsazena nová střešní okna pro případnou realizaci půdního bytu, provedena výměna elektroinstalace a odpadů, dále byla vyměněna okna za plastová. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, voda obecní, spolu s vlastní studnou na pozemku. Odpad sveden do jímky, kanalizace je na hranici pozemku. Na udržované zahradě s okrasnými a ovocnými stromy, situované na jih, stojí dřevěná pergola. Parkovat lze na pozemku domu, s možností realizace garáže vedle domu. Obec Všestary je klidnou lokalitou vzdálenou cca 25 min. od centra Hlavního města Prahy, s pravidelným autobusovým spojením. Je zde MŠ, Obecní úřad, potraviny, služby.

Prodej rodinného domu 119 m², pozemek 485 m²

Bakov nad Jizerou - Chudoplesy, okres Mladá Boleslav

Cena: 4 190 000 Kč

ID4042

Chcete bydlet 5 minut od centra Mladé Boleslavi s výhledem na Ještěd? Toto vám splní koupě poloviny dvojdomu v Chudoplesích. Montovaný dům (dřevostavba) na vlastním pozemku (485 m2) o čisté obytné podlahové ploše 119 m2, bude vystavěn dle vašich nároků na standardní vybavení a dispozici v kompletně urbanizovaném projektu U1K Chudoplesy. Nízké provozní náklady jsou samozřejmostí. V současné době je možno prohlédnout některé z již realizovaných domů. Neváhejte a vyberte jeden z posledních čtyř domů.

Prodej rodinného domu 392 m², pozemek 503 m²

Čechurova, Praha - Horní Počernice

Cena: 9 490 000 Kč

ID4043

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům se zvýšenou terasou,garáží a krytým bazénem o dispozici 6+2 v Horních Počernicích, ul. Čechurova na pozemku o rozloze 503 m2. Částečně podsklepený dům stojí v klidné části obce v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci. Dispozice:1.PP:ga­ráž,kotelna,skla­dy a dílna.1.NP:zád­veří,chodba,o­bývací hala s krbem a vstupem na terasu, kuchyň s jídelnou,dva pokoje, koupelna a WC. 2.NP:chodba,jídelna s připraveností pro kuchyňskou linku,koupelna, WC a tři samostatné pokoje,z nichž největší pokoj je s balkonem.Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem, spolu s elektrokotlem,oh­řev vody zajištěn el. bojlerem. Dům je postaven z cihelných tvárnic a bloků Porotherm a zateplen.Střešní krytina Bramac,Euro okna dřevěná situovaná JVZ. Dům je napojen na kanalizaci,obecní vodovod a plyn,na pozemku je vlastní studna s užitkovou vodou.Na zahradě situované na jih jsou již mimo zmíněné terasy a krytého bazénu vzrostlé okrasné dřeviny,které zajišťují dostatek soukromí.Dům je vzhledem ke své poloze vhodný jako skvělé místo k bydlení, tak i pro sídlo firmy.Je zde veškerá občanská, kulturní i sportovní vybavenost: ZŠ,MŠ,OC Černý Most,cyklostez­ka,v blízkosti stanice metra B. Energetická náročnost budovy, třída C – úsporná.

Prodej rodinného domu 178 m², pozemek 1 084 m²

Zámostí - Rožďalovice

Cena: 1 450 000 Kč

ID4044

Nabízíme exkluzivně k prodeji cihlový rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami v obci Rožďalovice – Zámostí, na pozemku o velikosti 1 084 m2. Celková zastavěná plocha obytného domu je 178 m2, užitná plocha je 158 m2. Podlahy: dřevěné podlahy, dlažba, lino. První bytová jednotka 2+1má 85 m2, je dispozičně řešena vstupní předsíní, dvěma pokoji, kuchyní, koupelnou, samostatným WC, spižírnou a zimní zahradou. Druhá bytová jednotka 3+kk má 93m2 je dispozičně řešena vstupní předsíní, třemi pokoji a kuchyňským koutem. Není zde sociální zařízení, ale jsou zde dvě komory s okny, kde lze koupelnu i WC zřídit. Nad obytnou částí je prostorná půda. Vlastní studna, obecní kanalizace, elektřina 230V. Na pozemku se dále nachází špýchar, 2-garáž (zbudovaná z bývalé stáje), kůlny a prostorná stodola, která je průjezdná z ulice. Rovinatý pozemek je oplocen, parkování na vlastním pozemku. Dům byl do nedávna obýván, nyní je vyklizen a před rekonstrukcí. Rekonstrukce umožní novému vlastníkovi přizpůsobit nemovitost k bydlení podle svých představ.

Prodej rodinného domu 87 m², pozemek 374 m²

Poděbradská, Vrbová Lhota

Cena: 1 199 000 Kč

ID4045

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Vrbová Lhota, okr. Nymburk, řešeného jako 2+1, na pozemku o velikosti 374 m2. Dispoziční řešení: vstupní předsíň, chodba, kuchyně, samostatné WC, koupelna s vanou, technická místnost, 2 samostatné neprůchozí pokoje, v patře je možnost dostavby 2 dalších pokojů a sociálního zařízení. Dvojitá dřevěná špaletová okna, venkovní stahovací rolety, podlahy beton, dlažba, 1 pokoj pravé dubové parkety, střešní krytina pálená taška. Voda z vlastní studny, obecní kanalizace, elektřina 230/400V, koaxiál televizního rozvodu. Rovinatá zahrada, kůlna, dílna, možnost parkování na vlastním pozemku. Vytápění kotlem na tuhá paliva a akumulační kamna, ohřev vody elektrickým bojlerem. V obci školka, škola 1. stupeň, obecní úřad, veškerá občanská vybavenost v 2 km vzdálených Pečkách nebo 3 km Poděbrady. Možnost na trvalé bydlení nebo jako chalupa, nájezd na dálnici D11 (35. km) ve vzdálenosti 0,5 km, výborné vlakové spojení na hlavní trati Kolín Praha (Masarykovo nádraží 45 min.), autobusové spojení na Pečky a Poděbrady.

Prodej rodinného domu 383 m², pozemek 747 m²

Filmařská, Praha 5 - Hlubočepy

Cena: na vyžádání

ID4046

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi plně zrekonstruovanou rodinou vilu v části starého Barrandova, ul. Filmařská 13, Praha 5, k.ú. Hlubočepy. Nemovitost se nachází v klidné ulici s jednosměrným provozem a vzhledem ke skutečnosti, že zčásti převyšuje okolní zástavbu, poskytuje výhled na panorama Prahy. Dům je částečně ve svahu, čtyřpodlažní, v každém patře je jeden samostatný byt se zavedenou pevnou linkou pro internet, tři z nich pak s vlastním plynovým kotlem a zásobníkem TUV, měřením el. energie, plynu a vody. I když má každý byt samostatný vchod, lze celý dům užívat jako rodinný, nebo jeho části prostřednictvím již plně zrealizovaného vnitřního schodiště v italské dlažbě v kombinaci s drásaným dřevem a nerezovými doplňky schodiště. Podlahy obytné části domu jsou realizovány ve velkoformátové dlažbě Rocca 60 × 60. Vnitřní parapety jsou ve stejném odstínu lištované eloxovaným hliníkem.

Prodej rodinného domu 80 m², pozemek 528 m²

Miskovice, okres Kutná Hora

Cena: 1 360 000 Kč

ID4047

Nabízíme Vám k prodeji přízemní rodinný dům o dispozici 2+kk s okrasnou zahradou v malebné obci Miskovice , okr. Kutná Hora, na pozemku o celkové rozloze 528m2. Dům se nachází v klidné části obce na udržovaném pozemku s ozdobnými kamennými zídkami a vzrostlými stromy a je možné jej využívat jak k trvalému bydlení,tak i k rekreaci. Jeho poloha skýtá dostatečné soukromí. Dispozice domu: prostorná chodba,vpravo pak hlavní obytný a komunikační prostor s kuchyňským koutem, na který navazuje odpočinková část úrovňově oddělená několika schody, kde tomuto prostoru dominuje funkční krb. Vlevo od vstupních dveří se nachází ložnice a na konci chodby také vlevo koupelna s vanou a toaletou. Obec Miskovice leží na hlavní trase Praha(55km)-Kutná Hora(5km), kam vede pravidelné autobusové spojení a právě tak i do Kolína ( 12km).

Prodej rodinného domu 134 m², pozemek 1 095 m²

Italská, Milovice - Mladá

Cena: 3 099 000 Kč

ID4048

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji nadstandardní byt.jednotku v řadovém bytovém domě o dispozici 4+kk (obytná plocha 134 m2), zrekonstruovaném v roce 2003 v Milovicích, stojícím na pozemku o celkové rozloze 1095 m2. Tento dům stojí v klidné lokalitě obce v zástavbě rodinných a bytových domů a každá bytová jednotka disponuje vlastním vchodem. Dispozice bytu: 1.NP: zádveří, hala,prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, pokoj pro hosty, koupelna, toaleta. Tento krásný, otevřený prostor je světlý a prosluněný díky dostatku oken a pak také díky poloze bytu s orientací na JVZ. 2.NP: komfortní ložnice s navazující koupelnou se sprchovým koutem, toaleta a dětský pokoj. Hlavní obytné části tohoto nadstandardně řešeného bytu dominuje betonové schodiště vedoucí do patra, pod kterým vzniklo místo pro komoru a v celém bytě je pak perfektně využit prostor vestavěnými skříněmi řešenými na míru a řadou dalších úložných míst také v podkroví, které současná rodina s dětmi oceňuje. Kuchyňská linka s praktickými foliovanými dvířky je osazena spotřebiči zn. Zanussi a Fagor.V ceně zůstává také již zmíněný nábytek zhotovený na míru. Na podlahách s protiradonovou izolací krytiny: Vinyl, plovoucí podlaha a dlažba, vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Rekonstrukce velkoryse řešeného podkroví, spolu s dalšími částmi bytu, byla realizována v letech 2004 až 2010. Dům je postaven z cihel, zateplen polystyrenem o tl.10cm a opatřen fasádní barvou. Okna v celém domě plastová, v podkroví pak střešní okna Velux. Střešní krytina zn. Bramac se střešní izolací tl.10cm polystyren, 20cm min.vata a Alu fólie. Ve spoluvlastnickém podílu na pozemku je 1× parkovací stání, dále pergola, zahradní domek, gril na zahradě ve vnitrobloku, kde soukromí zajišťují vzrostlé tůje.

Prodej rodinného domu 85 m², pozemek 1 266 m²

Nová, Veltruby

Cena: 2 790 000 Kč

ID4049

Prodej rodinného domu 85 m², pozemek 1 266 m²

Nová, Veltruby

Cena: 2 790 000 Kč

ID4049

Nabízíme Vám k prodeji patrový,částečně podsklepený rodinný dům s garáží o dispozici 4+kk, po započaté rekonstrukci v obci Veltruby, část Hradišťko I,okr. Kolín, na pozemku o rozloze 1266 m2. Tento dům stojí ve velmi žádané lokalitě přiléhající ke Kolínu, mimo hlavní komunikaci. Dispozice domu: v přízemí chodba, tři pokoje, jeden z nich s navazujícím kuchyňským koutem, krbovými kamny a francouzským oknem vedoucím na velmi pěkně udržovanou zahradu. Dále koupelna s vanou, samostatné WC a vstup do sklepa. Další pokoj je v podkroví, kam vede schodiště z chodby. Dům ze čtyřicátých let prošel zásadní rekonstrukcí v osmdesátých letech, kdy byla provedena přístavba a téměř kompletně provedena výměna elektroinstalace v mědi a následně v roce 2013 byla započata druhá rekonstrukce, kdy byly vyměněny okna za plastová a provedeno zateplení domu polystyrenem o tl.10 cm. Podlahy v domě betonové, v podkroví dřevěné. Vytápění domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva, spolu s krbovými kamny. Voda z vlastní studny, spolu s vodou městskou, odpady svedeny do septiku. Na pozemku stojí garáž a technická místnost. Udržovaná zahrada s okrasnými dřevinami, jehličnany a ovocnými stromy skýtá budoucím vlastníkům soukromí a příjemný pocit z bydlení, spolu s možností koupání v blízkých pískových lomech a sportovním vyžitím na vyhledávané cyklostezce.

Prodej rodinného domu 125 m², pozemek 271 m²

Kovanice, okres Nymburk

Cena: 1 980 000 Kč

ID4050

Nabízíme exkluzivně k prodeji patrový rodinný dům Nymburk, část Kovanice, řešeného jako 4+1, na pozemku o velikosti 271 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce nedaleko centra a je orientován na V-Z. Dispoziční řešení: 1. nadzemní podlaží – vstupní předsíň, chodba, koupelna s vanou a WC, prostorná kuchyň, 3 pokoje, technická místnost. Druhé nadzemní podlaží je řešeno jako jedna veliká místnost, kterou lze případně stavebně rozdělit, další samostatné WC a umyvadlo. Dům prošel v uplynulých létech rozsáhlou rekonstrukcí: rozvody vody v plastu, rozvody na topení v 2. nadzemním podlaží jsou v mědi, kompletní rekonstrukce rozvodů elektřiny v mědi (230 a 400 V), nové WC v patře, nová střecha kanadský šindel, nová fasáda, nová zámková dlažba. Podlahy: dlažba, plovoucí podlahy a lino, plastová okna s isolačním 2-sklem a žaluzie, v patře 2 okna a další 2 střešní okna. Napojení na inženýrské sítě: obecní vodovod + vlastní studna, obecní kanalizace, elektřina 230/400V, plyn. Vytápění plynovým kotlem zn. Protherm + možnost krbu, ohřev vody elektrickým bojlerem. Telekomunikační sítě: pevná telefonní linka s možností přístupu na internet. Součástí ceny a vybavení je kuchyňská linka. Celý pozemek je oplocen (částečně nový plot), nezastavěná část pozemku využívaná jako zatravněná zahrada. Dům je situovaný mimo hlavní silnici, přístup po obecní komunikaci.

Prodej rodinného domu 122 m², pozemek 86 m²

Tůmova, Kolín - Kolín VI

Cena: 1 899 000 Kč

ID4051

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji dobře udržovaný částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 4+kk s garáží a terasou na pozemku o rozloze 86 m2 v žádané lokalitě Kolína,ul.Tůmova. Dispozice domu: 1NP: zádveří,chodba, prostorná kuchyně s jídelním koutem a francouzským oknem vedoucím na terasu, obývací pokoj, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, sklep a dřevěné schodiště vedoucí do patra. 2NP: 2 pokoje, z nichž jeden má vstup na terasu.Úložný půdní prostor v domě je přístupný z chodby v podkroví. 1PP: Garáž a sklep.Podlahy v domě v přízemí betonové s koberci,dlažbou a plovoucí podlahou, v podkroví pak dřevěné, okna jsou také dřevěná.Topení a ohřev vody zajištěn kombinovaným plynovým kotlem.V blízkosti jsou veškeré služby, supermarkety, školy, školky, plavecký stadion, MHD, příroda,Štítarské údolí a zahrádkářská oblast u pekelského rybníka.Výborná dostupnost do Prahy (vlak, dálnice D11). Energetická náročnost budovy, třída G mimořádně nehospodárná průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen, proto uvádíme třídu G. Ihned po obdržení PENB bude údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 186 m², pozemek 953 m²

Karfíkova, Praha - Šeberov

Cena: 9 900 000 Kč

ID4052

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 5+1, zkolaudovaného v roce 2005 v městské části Prahy, Šeberov-Hrnčíře, na čtvercovém pozemku o celkové rozloze 953m2. Tento dům byl velice málo obýván a stojí v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci. Dispozice domu: 1.NP: vstupní hala, technická místnost se sprchovým koutem a toaletou, velkorysý slunný obývací pokoj s krbovými kamny, jídelnou a kuchyní. Tento hlavní, krásný otevřený prostor je nadstandartně světlý a prosluněnný, především díky třem a třem protilehlým francouzkým oknům vedoucím na zahradu. 2.NP: chodba, veliká ložnice s balkonem, kdy případným přepažením mohou vzniknout dvě ložnice menší, druhá ložnice a koupelna s vanou a sprchovým koutem, také opět s balkonem a dále technická místnost. Nad patrem je zateplený půdní prostor. Dům je postaven z cihelných bloků, zateplen polystyrenem a opatřen fasádní barvou. Okna jsou plastová, situovaná na VZ. Kuchyňská linka s pracovní deskou a obklady z žuly, je osazena luxusními spotřebiči zn. Miele, Siemens a Liebherr. V ceně je i praktický nábytek zhotovený na míru, který je v celém domě, tak jako podlahy a dveře v dezénu světlého buku. V celém domě je na betonových podlahách kvalitní dlažba, spolu se zátěžovými plovoucími podlahami. Kompletní podlahové vytápění celého domu, zajišťuje kondenzační plynový kotel Vaillant. V domě je nainstalováno bezpečnostní zařízení a centrální vysavač. V oknech pak el.ovladatelné venkovní žaluzie a markýza nad terasou. K domu přiléhá prostorná garáž s el.ovládanými vraty, pozemek je rovinatý, zatravněn s okrasnými dřevinami a oplocen z KB bloků (cihla) v kombinaci s dřevěnými latěmi. Voda je z městského vodovodu, odpady jsou svedeny do kanalizace.

Dočasně nedostupné

Prodej rodinného domu 230 m², pozemek 1 200 m²

Dušníky, okres Litoměřice

Cena: 4 490 000 Kč

ID4006

Prodej rodinného domu 130 m², pozemek 700 m²

Zahradní, Starý Kolín

Cena: 2 590 000 Kč

ID4007

Ostatní Rodinné domy - Dočasně nedostupné

Prodej rodinného domu 235 m², pozemek 740 m²

Jiřího Wolkera, Český Brod

Cena: 4 900 000 Kč

ID4008

Nabízíme exkluzivně k prodeji samostatný patrový rodinný dům v Českém Brodě, ulice Jiřího Wolkera, řešeného jako 4+1, na pozemku o velikosti 740 m2. Cihlový dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné vilkové lokalitě. Dispoziční řešení: 1.NP – chodba, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem a bidetem, kuchyně, 2 pokoje, komora. 2.NP. – chodba, 2 pokoje, šatna, pracovna, koupelna s vanou a WC, balkón, možnost dostavby třetího pokoje. Dům prošel v uplynulých létech rekonstrukcí: rozvody topení v mědi, nové radiátory zn. Korado, částečná výměna rozvodů elektřiny v mědi. Kompletní napojení na inženýrské sítě: obecní vodovod, obecní kanalizace, elektřina 230/400V, plyn. Vytápění plynovým kotlem zn. Dakon, kotlem na dřevo (pelety) a krbová kamna, ohřev vody 3× elektrický bojler. Okna 2-itá dřevěná špaletová, sedlová střecha, podlahy ve všech pokojích pravé dubové parkety, v koupelnách a WC dlažba, nové interiérové dveře s obložkami. Celý dům je podsklepený, garáž, možnost volného parkování před domem, na rovinaté zahradě bez stromů patrový zastřešený letní domek s elektřinou, kotlem na TP a kuchyňkou, dále domek na zahradní nářadí a přístřešek na dříví. Průkaz energetické náročnosti budovy třída G. Součástí ceny je kuchyňská linka s digestoří, po dohodě s majiteli je možno i další nábytek. Kompletní občanská vybavenost, vyhledávaná lokalita, dobré vlakové spojení na hlavní trati Kolín Praha (každých 30 min.). Právně nezatíženou nemovitost bez zástavy možno financovat hypotečním úvěrem. Doporučujeme!


Celková cena je včetně provize, včetně právního servisu Stavba:Cihlová Stav objektu:Dobrý Poloha domu:Samostatný Typ domu:Patrový Podlaží:2 Plocha zastavěná:116 m2 Užitná plocha:235 m2 Plocha podlahová:235 m2 Plocha pozemku:740 m2 Plocha zahrady:624 m2 Sklep:ANO Parkování: ANO Voda:Dálkový vodovod Topení:Lokální plynové, Lokální tuhá paliva Plyn:Individuální Odpad:Veřejná kanalizace Elektřina:230V, 400V Komunikace:As­faltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky Bezbariérový:NE

Prodej rodinného domu 120 m², pozemek 416 m²

ulice Nad Dolíky, Praha 6 - část obce Suchdol

Cena: 8 690 000 Kč

ID4009

Exkluzivně nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům z třicátých let minulého století o dispozici 2+kk s terasou, po rozsáhlé vnitřní rekonstrukci v atraktivní lokalitě městské části Prahy 6– Suchdol, na pozemku o rozloze 416 m2.


Dům stojí v klidné části obce mimo hlavní komunikaci v zástavbě rodinných domů. Atraktivnost této nemovitosti vedle jeho polohy, zvyšuje možnost rozšíření jeho současné rozlohy na 125 m2 zastavěné plochy a využít tak například již zhotovenou studii na budoucí přestavbu domu, vč. plánované garáže a parkovacích stání. Vznikne tak případně komfortní velkorysé bydlení pro rodinu s dětmi a nebo je možné I komerční využití.


Současná dispozice domu: vstupní zádveří, chodba, kuchyň s francouzským oknem zajišťujícím vstup na terasu, pokoj, koupelna s vanou, samostatné WC a komora. Půda pokrývající téměř celou obytnou část a kam jsou přivedeny nově inženýrské sítě a odpady, nabízí opět možnost rozšíření o další velkorysé prostory.


Dům prošel již zmíněnou rozsáhlou vnitřní rekonstrukcí, při níž byla provedena kompletně výměna elektroinstalace, nové rozvody vody a odpadů, euro okna, nové ústřední topení s rozvody v mědi, nové omítky a stropy, dále došlo k chemickému podříznutí obvodového i vnitřního zdiva, byly provedeny odvodňovací drenáže, nová podezdívka. Dále byla zhotovena nově opěrná zeď s oplocením. Podlahy v domě jsou nové betonové, na nich položeny plovoucí podlahy a dlažba. Vytápění domu a ohřev vody jsou zajištěny plynovým kondenzačním kotlem a nově je v domě instalována rekuperace. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Bezproblémové parkování pro vůz je zajištěno před domem.


Unikátní poloha domu zajišťuje veškerý komfort jak z hlediska občanské vybavenosti, tak i volnočasového a sportovního vyžití. V pěší vzdálenosti se nachází MÚ, 2× MŠ, ZŠ, soukromá anglická škola, pošta, lékárna, praktičtí lékaři, veterinář, zubař, samoobsluhy, restaurace, dětské hřiště a mnoho dalších služeb. Sportovní a relaxační vyžití na Suchdole pak nabízí bazén, tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětská hřiště, venkovní posilovny a trampolíny, sokolovna, cyklotrasy, botanická zahrada ČZU, Libosad s mini ZOO ČZU, potápěčské centrum, kluziště, komunitní zahrada s přírodním mini amfiteátrem (letní kino), výstavní síň, přírodní rezervace Roztocký háj a Únětické údolí s naučnou stezkou, přírodní památka Sedlecké skály s vyhlídkou na Vltavu( vše do 2km). V širším okolí se nachází přírodní koupaliště Lysolajská pláž s venkovní saunou, přívoz v Roztokách (zámek, galerie),přívoz v Podbabě ZOO docházkou 1,5 km, cyklotrasy do Stromovky a po obou březích Vltavy, Únětice rybolov, zimní přírodní kluziště, Únětický pivovar (3 km), Spálený mlýn. Dopravní spojení MHD na Metro Dejvická –13 min., Bus 160 – vzdálenost od domu 250 m, Bus 107 –480 m – interval cca 4 min, Bus 147,vlak ze Sedlce –13 min. na Masarykovo nádraží.


Koupi nemovitosti možno financovat hypotečním úvěrem. Neváhejte mě kontaktovat.


Celková cena je včetně provize, včetně právního servisu Stavba: Smíšená Stav objektu: Po rekonstrukci Poloha domu: Samostatný Typ domu: Přízemní Podlaží: 1 Plocha zastavěná: 66 m2 Užitná plocha: 120 m2 Plocha podlahová: 120 m2 Plocha pozemku: 416 m2 Plocha zahrady: 350 m2 Parkování: ANO Voda: Dálkový vodovod Topení: Ústřední plynové Plyn: Plynovod Odpad: Veřejná kanalizace Elektřina: 230V Doprava: Silnice Komunikace: Asfaltová Energetická náročnost budovy: Třída F – Velmi nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky Bezbariérový:NE

Prodej rodinného domu s garáží, pergolou a venkovní vířivkou

ulice Čertouská, Praha 9 - Hloubětín

Cena: 12 370 000 Kč

ID4012

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji třípodlažní celopodsklepený rodinný dům v městské části Prahy Hloubětín, ul. Čertouská, zkolaudovaný v sedmdesátých letech, na pozemku o celkové rozloze 433 m2. Tento dům stojí v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů, mimo hlavní komunikaci. V posledních letech prošel dům rekonstrukcí. Dispozice domu: 1.NP: zádveří, chodba,spíž,to­aleta, obývací pokoj, pokoj s kuchyňským koutem,koupelna se sprchovým koutem. 2.NP: kuchyňský kout, obývací pokoj,ložnice, koupelna se sprchovým koutem s masážními tryskami a toaletou.3.NP:v pod­kroví 2× pokoj, koupelna s vanou a toaletou. Půda je pochozí a zateplena. 1.PP:spíž, 2× sklep, technická místnost, sauna. V rámci rekonstrukce byly kompletně vyměněny veškeré rozvody inženýrských sítí do mědi. Dále byla měněna střešní krytina za pálenou tašku, vč. trámů. Na podlahách jsou parkety, PVC krytina, plovoucí podlaha a dlažba. V kuchyňské lince zhotovené na míru s pracovní žulovou deskou, jsou vestavěné spotřebiče: el. trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, myčka nádobí, kombinovaná chladnička. Dům je postaven z cihel a tvárnic, okna jsou sedmikomorová, plastová, střešní okna zn. Velux. Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel, se zásobníkem vody zn.Junkers. Dům disponuje několika komíny, které prochází všemi patry, proto se nabízí možnost instalace krbových kamen. Je napojen na obecní vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Pohodlné parkování v garáži s dálkovým ovládáním vrat. Dálkové ovládána je i brána před domem. Velikým bonusem tohoto domu je udržovaná zahrada situovaná do zadní části domu, se samozavlažovacím systémem, kde jsou vzrostlé okrasné dřeviny jako cedr, ginko giloba,tůje a dominantu tvoří ořech. Na zahradě je dále dřevěná pergola s osvětlením a elektřinou,pro­mítacím plátnem a venkovní vířivka. Dům je velmi atraktivní svojí polohou, stanice metra B je vzdálena cca 150m, Hloubětínský lesopark cca 200m, v bezprostřední blízkosti jsou pak cyklostezky, rybníky, nákupní centrum, poliklinika, MŠ, ZŠ, Bazén Hloubětín se slanou vodou, sportoviště, dětské hřiště, seniorpark, historický kostelík. Výpadovka na Jižní spojku, dálnici D 11, Mladou Boleslav, Teplice, Hradec Králové vzdálena 2 min. autem. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitosti možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!


Celková cena je včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Stavba:Cihlová Stav objektu:Velmi dobrý Poloha domu:Samostatný Typ domu:Patrový Podlaží:3 Plocha zastavěná:115 m2 Užitná plocha:280 m2 Plocha podlahová:280 m2 Plocha pozemku:433 m2 Plocha zahrady:318 m2 Sklep:ANO Parkování:3 Garáž:ANO Voda:Dálkový vodovod Topení:Ústřední plynové Odpad:Veřejná kanalizace Telekomunikace:In­ternet Elektřina:230V, 400V Komunikace:As­faltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky Bezbariérový:NE

Prodej rodinného domu 89 m², pozemek 1 020 m²

Sluneční, Nová Ves I - Ohrada

Cena: 2 090 000 Kč

ID4013

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům typu bungalov o současné dispozici 1+1, s možností vybudování nástavby patra, nebo střechy s podkrovím v obci Nová Ves I, část obce Ohrada, ulice Sluneční, okr. Kolín, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 1 020 m. Tento dům stojí ve velmi žádané lokalitě přiléhající ke Kolínu, mimo hlavní komunikaci, v klidné ulici v zástavbě rodinných domů. Dispozice domu: Zastřešená vstupní terasa, předsíň, koupelna s WC, kuchyň se spíží a pokoj. Dům ze sedmdesátých let minulého století je postaven z cihelných bloků a tvárnic a má plochou střechu z železobetonové konstrukce. Vytápění domu je zajištěno el. kotlem a ohřev vody el. bojlerem. Je zde možnost využití komínu k instalaci krbových kamen. Podlahy v domě jsou betonové s PVC krytinou a dlažbou. Okna jsou dřevěná, špaletová. Voda z vlastní vrtané studny hluboké cca 20m, odpady jsou svedeny do kanalizace. Na dům navazuje zděná garáž s dílnou, kde je montážní jáma a nabízená nemovitost tak skýtá možnost jak trvalému bydlení, či rekreaci, tak i ke komerčnímu účelu, např. provozování autodílny. Bonus tvoří rovinatá zahrada s celodenním sluníčkem a je možné přikoupit část menších přilehlých pozemků. V současné době probíhá zákres vedlejší stavby do mapy KN, kdy se tak skutečná zastavěná plocha rozšíří. Dům stojí v pěkné a klidné lokalitě, v bezprostřední blízkosti obce Kolín (3km), s výbornou dostupností jak do Kolína, BUS 5 min. , tak do Prahy, nebo Hradce Králové po dálnici D11 (obojí cca 30 min.), 10 min chůze od domu je vlaková zastávka, odkud vede přímé spojení do Prahy i do Kolína každou hodinu. Občanská vybavenost v obci: MŠ, obchod, restaurace. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!


Celková cena:2 090 000 Kč za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu Poznámka k ceně:Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy. Stavba:Cihlová Stav objektu:Velmi dobrý Poloha domu:Samostatný Typ domu:Přízemní Podlaží:1 Plocha zastavěná:89 m2 Užitná plocha:89 m2 Plocha podlahová:89 m2 Plocha pozemku:1020 m2 Plocha zahrady:931 m2 Garáž:ANO Voda:Dálkový vodovod Topení:Lokální elektrické Odpad:Veřejná kanalizace Elektřina:230V, 400V Komunikace:As­faltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná Bezbariérový:NE

Prodej rodinného domu 5+kk 100 m², pozemek 1 901 m²

Chvaletice, okr. Pardubice, ul. K Lipníkům

Cena: 3 265 000 Kč

ID4014

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu samostatného rodinného domu před dokončením o dispozici 5+kk v obci Chvaletice, okr. Pardubice, ulice K Lipníkům, na pozemku o celkové rozloze 1901 m2. Dům stojí v klidné a atraktivní lokalitě obce v bezprostřední blízkosti lesa, v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci . Dispozice domu: 1.NP: vstupní zádveří,chodba, koupelna s připraveností pro vanu, toaleta, pokoj, obývací pokoj s kuchyňským koutem ,technická místnost, garáž. 2.NP: chodba, dva pokoje ,ložnice s balkonem,šatna, koupelna . V patře je možno využít pochozí část půdního prostoru k ukládání věcí. Dům je postaven z cihelných bloků Porotherm, osazen kvalitními eurookny v dezénu dub ,střešní krytina Tondach, okapy jsou měděné, oplocení domu z části z betonové podezdívky s dubovými latěmi, sloupky jsou pozinkované. Podlahy v domě betonové s plovoucími podlahami a dlažbou. K dokončení je nutné zavést topení v domě, v současné chvíli je vytápění zajištěno kamny na tuhá paliva a dům opatřit fasádou. Ohřev vody el. bojlerem, voda městská, odpad sveden do kanalizace. Rozlehlý pozemek nabízí řadu možností pro využití a poloha domu skýtá překrásný výhled na Železné hory , les za domem a velmi pěkné okolí. V obci Chvaletice je kompletní občanská vybavenost škola, školka, obchody, kulturní dům a hlavně krásná příroda, úpatí Železných hor 3 km , lesy, železnice. Výborná dostupnost do Kolína, Prahy nebo Pardubic. Energetická třída náročnosti “G“, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitost i možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme.


Poznámka k ceně: včetně provize, právního servisu, advokátní úschovy Stavba: Zděná, Porotherm Stav objektu: novostavba, před dokončením Poloha domu: Samostatný Umístění objektu: Klidná část obce Typ domu: Patrový Podlaží: 2 Plocha zastavěná: 100 m2 Užitná plocha: 160 m2 Plocha pozemku: 1901 m2 Parkování: garáž Voda: městská Topení: lokální na tuhá paliva Odpad: Veřejná kanalizace Telekomunikace: Internet Elektřina: 230V, 400V Doprava: Vlak, Silnice, Autobus Komunikace: asfaltová Energetická náročnost budovy: Třída G- nehospodárná

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit.