Další poskytované služby

Umíme toho daleko víc, podívejte se na naši nabídku služeb.

Kontaktujte nás

Další služby:

Neveřejný prodej nemovitostí

Nechcete aby prodej Vaší nemovitosti probíhal veřejně? Obáváte se, že by to narušilo ekonomiku vašeho hotelu, penzionu, výrobní firmy, provozovny atd.? Umíme prodat Vaši nemovitost neveřejně, spolupracujeme s řadou investičních fondů a investorů, kteří hledají právě takové to nemovitosti. Kontaktujte nás ještě dnes ohledně dalších informací.

Realitní právo a poradenství, odborné přednášky

Jednatel Mgr. Bc. Radim Kostaňuk působí také jako lektor a přednáší studentům, makléřům a majitelům realitních firem. Je zástupce Realitní komory ČR pro Prahu 3. Pokud potřebujete informace v oblasti obchodních dovedností, realit, realitního práva či přednášku, neváhejte se na nás obrátit. 

Pojištění nemovitostí

Doporučíme Vám prověřenou společnost, která se o pojištění Vaší domácnosti a nebo nemovitosti postará, případně si porovnejte jejich nabídku s tou co už máte. Každá ušetřená koruna se počítá.

Development

Díky mnohaletým zkušenostem a spoluprací s Developery, můžeme nabídnout zajištění výběru subdodavatelů, stavebního dozoru a managementu stavby.

Hypotéky a financování 

Dlouhodobě spolupracujeme s firmou INWIZ FINANCE s. r. o.,která umí opravdu zázraky a již pomohla řadě našich klientů, získat velice výhodné financování.  

Úspora pro stavební firmy

Zajistíme financování pro zájemce, marketing projektu, prohlídky a veškerá jednání. Značně ušetříte na provozních nákladech a službách. Sjednejte si schůzku s námi ještě dnes. 

Odhady nemovitostí pro dědické a soudní řízení

Poskytujeme odhady v rámci dědických a soudních řízení, kontaktujte nás. Jedná se o zpoplatněnou službu, cena je závislá na rozsahu, nicméně určitě to cenově zvládnete.

Vyhledávání nemovitostí

Umíme vyhledat nemovitosti pro Vaše bydlení, podnikání atd. V současné době poskytujeme tuto službu významné zahraniční společnosti, která expanduje do ČR. Jedná se o placenou službu, cena se odvíjí od zadané poptávky. Kontaktujte nás pro další informace.              

Máte zájem o některou službu?  Kontaktujte nás a my se o vše postaráme.

Kontaktujte nás

Jsme česká realitní kancelář, která působí v celé České republice, a jsme tak trochu odlišní v přístupu k Vám, našim klientům. Věříme a přesvědčujeme se, že poctivost a přímé jednání se vyplácí. Naším cílem je mít vždy spokojené klienty, kteří nás dále doporučují právě na základě dobře odvedené práce.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit.