Byty

Rezervováno

Prodej bytu 2+1 (vhodné pro úpravu na 3+kk) s halou a sklepem

Spustit virtuální prohlídku

Moskevská ul., Praha - 10, Vršovice

Cena:  7 890 000 Kč 

ID1040


V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi bytové jednotky o dispozici 2+1, umístěné v bytovém domě s výtahem. Šestipodlažní dům z první poloviny dvacátého století stojí v atraktivní a žádané lokalitě městské části Prahy 10  Vršovice, ul. Moskevská. Samotná bytová jednotka o rozloze 81 m2, se nachází ve čtvrtém patře a svojí rozlohou, dispozičním řešením místností s paralelními rozvody, je vhodná k rozšíření stávající dispozice na 3+kk. 
Dispozice bytu: vstupní předsíň, hala, komora, WC, koupelna, kuchyň, obývací pokoj, ložnice. K bytové jednotce náleží sklep a podíl na pozemku pod domem a pozemku ve vnitrobloku. Okna v bytě jsou plastová, vytápění a ohřev vody jsou zajištěny pomocí plynového kotle. Atraktivnost tohoto bydlení umocňuje skvělá lokalita této části Prahy, v pěším dosahu jsou MŠ, ZŠ, OC Eden, supermarkety, restaurace, banky, relax a sportovní vyžití nabízí blízké parky: Heroldovy sady, Grébovka, Havlíčkovy sady, přírodní park Bohdalec, dále bazén, koupaliště a mnohá sportoviště. 

Zajištěna vynikající a rychlá dopravní dostupnost do centra i ostatních částí metropole, tak i na výpadovky z města. Stanice tramvaje i busu jsou u domu s pravidelným spojením: Jižní město, Kačerov, Krč, Modřany a Želivského, kde je stanice metra A. Nově je v provozu i vlaková zastávka Eden. Energetická náročnost budovy třída G, mimořádně nehospodárná, průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen. Možnost financováni koupě úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 4+kk (aktuální dispozice 5+kk) se zahradou a garáží

Spustit virtuální prohlídku

Srpnová ul., Praha - Ďáblice

Cena:  9 990 000 Kč 

ID1040


V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi bytové jednotky o dispozici 4+kk (aktuálně upraveno na 5+kk) a výměře 117 m2 s garáží a spoluvlastnickým podílem na zahradě, umístěném v městské části Prahy 8 - Ďáblice , ul. Srpnová. Bytový dům o dvou samostatných bytových jednotkách, stojí na rovinatém pozemku o celkové rozloze 542m2. 

Objekt s identickými půdorysy je vystavěn zrcadlově s přiléhajícími stěnami k sobě a je umístěn v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě novějších rodinných domů, mimo hlavní komunikaci. Dispozice bytu: 1.NP zádveří, toaleta s umyvadlem, schodiště, obývací pokoj s francouzským oknem a na něj navazující kuchyňský kout. 2.NP schodiště, chodba, 2x ložnice se vstupem na balkon, šatna, koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou. 3. NP schodiště, chodba, ložnice, kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. 

Jednoduchou úpravou se vytvořila současná dispozice 5+kk s možností využití tohoto prostoru opět k jeho původnímu účelu (garáž). Vytápění bytu je zajištěno pomocí plynového kotle, jednotka disponuje samostatným plynoměrem, elektroměrem a poměrným vodoměrem. Celý objekt je napojen na vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. 

V rámci prohlášení vlastníka je přesně vymezeno výhradní právo užívání zahrady pro každou z obou bytových jednotek a takto rozdělený a vymezený pozemek je řádně oplocen. Byt je velmi atraktivní svojí klidovou a pěknou polohou. Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy. Parkování je možné po úpravě v garáži, na zahradě, nebo před domem. 
V docházkové vzdálenosti se nachází Ďáblický les s hvězdárnou a zastávky MHD. Občanskou vybavenost zajišťují obchod, pošta, kavárna, restaurace, lékárna, hřiště, mateřská i základní škola, lékaři atd. V blízkosti je stanice metra C Ládví, centrum Prahy je vzdálené cca 25 min jízdy autem. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme! Energetická třída náročnosti  E-Nehospodárná. Koupi bytu možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.
V případě více zájemců může být vybrán zájemce s nejvyšší cenovou nabídkou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk s garážovým stáním, terasou a balkonem

Spustit virtuální prohlídku

Do zahrádek II, Praha - Třebonice

Cena:  7 990 000 Kč 

ID1037


V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi nadstandardního bytu v novostavbě o dispozici  2+kk, v osobním vlastnictví o rozloze 62,3 m2, dále s terasou 11,9 m2, balkonem 3,3 m2, garážovým stáním a sklepní kójí, v lukrativní části  Prahy - Zličín, ul. Do zahrádek II. 

Tento krásný, světlý a slunný byt umístěný ve druhém patře čtyřpodlažního bytového domu, se nachází v klidné slepé ulici v zástavbě rodinných domů. Bytový dům samotný zkolaudovaný v roce 2016, stojí na konci ulice s dostatkem zeleně a volného prostranství umožňující příjemné, klidné, moderní bydlení s bezproblémovou dostupností jak do centra Prahy a především pak v těsné blízkosti stanice metra B Zličín. 

Byt je unikátní nejen svoji polohou, ale také luxusním a kvalitně provedeným interiérem řešeným, z velké části na míru, včetně kuchyňské linky se spotřebiči a použitím nadstandardních materiálů. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní, nejvyšší ochranné třídy. Kuchyňský kout, obývací pokoj, navazující terasa a dále ložnice s balkonem jsou situovány na jih, takže po celý rok je byt prosluněn a má nízké náklady na vytápění. Ochranu před letním sluncem poskytuje el. markýza na terase a také jsou v místnostech instalovány kvalitní klimatizační jednotky DAIKIN. 

Ohřev vody a vytápění zajišťuje kondenzační plynový kotel Vaillant, v kombinaci s podlahovým vytápěním Rehau. K bytu náleží 1x garážové stání s parkovací plochou jen pro tři vozy, dále již zmíněná zděná sklepní kóje, ale také spoluvlastnický podíl na pozemku jak pod domem, tak na rozsáhlých, oplocených pozemcích přiléhajících k domu, kde je např. vybudováno dětské minihřiště. 

Tento byt je zajímavý nejen svým dispozičním řešením a použitými materiály, ale především umístěním v žádané lokalitě. Vzdálenost cca 250 m od metra B Zličín a Metropole Zličín, v docházkové vzdálenosti je i základní a mateřská škola Nedašovská, řada dětských hřišť, pošta, hypermarket Globus, IKEA, úřady, banky, restaurace a sportoviště. Vynikající dopravní dostupnost (sjezd na dálnici D5, D6, D7, okruh na D1 a letiště Václava Havla) autem, nebo MHD do centra Prahy (Václavské náměstí) do 20 minut. Údaje v inzerci mají pouze informativní charakter. Energetická třída náročnosti  B - úsporná. Koupi bytu možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.
Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 70 m² 

Spustit virtuální prohlídku

Masarykova, Kolín II

Cena:  3 690 000 Kč 

ID1038


V exkluzivním zastupování Vám nabízíme ke koupi světlý, prosluněný byt o dispozici 3+1 v osobním vlastnictví, v žádané lokalitě městské části Kolín II, ul. Masarykova. 

Bytová jednotka, umístěná v pátém patře osmipodlažního domu s výtahem, prošla rekonstrukcí. Samotný bytový dům také prošel revitalizací: proběhlo zateplení a nová fasáda na domě, výměna stoupaček, střešní krytiny, schránek, oken za plastová, včetně vchodových dveří, spolu se zastřešením vstupního prostoru domu. 


V rámci zmíněné rekonstrukce bytu bylo realizováno: bytové jádro, interiérové dveře, rozvody elektroinstalace v mědi a vody v plastu, vyměněny podlahové krytiny. Dále byly ošetřeny stěny perlinkou a vyštukovány. Kuchyňská linka je zhotovena na míru a stylová koupelna je osazena sprchovým koutem. Kuchyně je prakticky propojená s obývacím pokojem, dva zbývající pokoje jsou naopak situované na protilehlou stranu bytu a poskytují tak příjemné soukromí a dostatek klidu. Okna jsou plastová, směřující na SV a JZ.  


Náklady na vytápění jsou velmi nízké, vzhledem k umístění bytu. K bytu náleží také komora umístěná na patře a sklepní koje v suterénu. V domě je dále k užívání kočárkárna a sušárna. V bezprostřední blízkosti je základní škola, mateřská školka, supermarkety Kaufland a Penny, plavecký areál, lékárny, dětské hřiště, pobočka České spořitelny. Zastávka BUS je u domu a za zmínku stojí bezproblémová a rychlá dostupnost do hlavního města Prahy, autem do 40 min, nebo pravidelným  vlakovým spojením za 35 min do centra. 

Energetická náročnost budovy třída D  - méně úsporná, v současné době se tento údaj aktualizuje. Koupi bytu je možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.


Více informací: +420 731 184 517
Aktuální

Prodej bytu 4+1 s garáží, balkonem 116 m² a zahradou 267 m² 

Příčná, Rudná, Praha - Západ

Cena:  17 750 000 Kč 

ID1039


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi samostatný byt v osobním vlastnictví, v rodinném domě o celkové dispozici 4+1 (116m2), v prvním patře s balkonem (15m2), rovinatou zahradou o velikosti  (127,91m2) ve výlučném užívání a  (139,83m2 ) ve společném užívání. K bytu dále náleží sdílená garáž (vlastní plocha 15m2), venkovní parkovací stání, sklad (3,43m2), další společné prostory v domě, zahradní domek.

Byt je umístěn v klidné a atraktivní lokalitě, v zástavbě rodinných domů, mimo hlavní komunikaci a přesto v těsné blízkosti centra obce Rudná. 

Dispozice bytu: chodba, koupelna s vanou, sprchovým koutem a podlahovým topením, samostatné WC. Dále ložnice, 1x pokoj, 1x pracovna, samostatná kuchyň, balkon. Dominantou tohoto bytu je prosluněný obývací pokoj s kvalitními krbovými kamny zn. Hakr.

Okna jsou plastová EURO 78 s trojsklem argon, s hodnotou u="0,7." Vnitřní dveře Sapelli Standart. Okna v obývacím pokoji a na balkon jsou opatřena automaticky stahovatelnými žaluziemi. Na podlahách položena plovoucí podlaha a dlažba.

Prostorná dvojgaráž je průchozí přímo do domu a navazuje na chodbu, do níž je možný vstup také ze zahrady. Garážová vrata jsou dálkově elektricky ovládána. Na zahradě je možné umístění vířivky, nebo bazénu, voda a el. jsou vyvedeny u paty domu. 

Jedná se o pasivní dům s minimálními nároky na vytápění ( rekuperace ) a tudíž s velmi nízkými náklady na topení. Ohřev teplé vody zajišťuje samostatný el. kotel.

Byt je napojen na obecní vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Internet je v bytě O2 100 Mb/s a nebo je možno vybrat dalšího místního poskytovatele. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

V místě je plná občanská vybavenost, moderní škola a školka cca 5 minut, zastávka MHD a prodejna Lidl, fitness a další služby v docházkové vzdálenosti. Zubař a lékař cca 5 minut od bytu. Byt se nachází v klidné části obce, s velice dobrou dostupností jak na dálnici, tak na letiště Václava Havla. Do Prahy na Zličín autem cca 6 minut. Lze hradit hypotečním úvěrem. V případě více zájemců může být vybrán zájemce s nejvyšší cenovou nabídkou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 40,5 m²

Spustit virtuální prohlídku

Řehořova, Praha 3 - Žižkov

Cena:  4 500 000 Kč 

ID1034


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi plně vybavený a zařízený byt v domě stojícím na vlastním pozemku. Byt je připraven ihned k nastěhování či pronájmu. Bytová jednotka o dispozici 2+kk a rozloze 40,5 m2 se nachází v prvním patře secesního bytového domu s výtahem, v atraktivní a velmi žádané lokalitě městské části Prahy 3 Žižkov, v ul. Řehořova. Dřevěná okna v bytě jsou situována na sever a na jih. Vytápění je zajištěno el. přímotopy, ohřev vody el. bojlerem. Samotný dům z roku 1905 prošel v roce 2009 částečnou rekonstrukcí, při níž bylo provedeno částečné zateplení vnějšího pláště, nové rozvody vody a plynu, pořízen výtah, střecha, v domě jsou nově rozvedeny telekomunikační sítě UPC (Vodafone) a O2. Naplánovány jsou další opravy a revitalizace domu. 


Nízké měsíční poplatky do SVJ 1897,-Kč, další osoba 403,-Kč, spotřeba el. 1390,-Kč/měs.


Atraktivnost tohoto bydlení umocňuje skvělá lokalita této části Prahy, v pěším dosahu jsou stanice metra Florenc, tramvajová zastávka Husinecká, nebo Hlavní vlakové nádraží. V blízkosti je Žižkovská televizní věž, také kompletní občanská vybavenost, včetně mnoha obchodů, kaváren, restaurací, či mateřských a základních škol, sídlí zde i Vysoká škola ekonomická. Sportovně-relaxační vyžití nabízí tenisový kurt, fotbalový stadion Viktoria Žižkov, cyklostezka, parky na vrchu Vítkov, dále Riegrovy sady, či Rajská zahrada. Energetická náročnost budovy třída G, mimořádně nehospodárná, průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen, proto uvádíme třídu G. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Spustit virtuální prohlídku

Verdunská, Praha - Bubeneč

Cena:  8 290 000 Kč 

ID1035


Rádi byste si splnili svůj sen o bydlení v jedinečné lokalitě, v bytě, který teprve čeká na svoji novou podobu, kterou máte možnost mu vtisknout? Tak právě Vás by mohl oslovit prostorný byt s balkonem o dispozici 3+kk a rozloze 80 m2, v exkluzivním zastoupení. 


Je v původním stavu, zasazen do druhého patra čtyřpodlažního prvorepublikového činžovního domu, který stojí ve velmi lukrativní a žádané části Prahy 6, Bubeneč, ul. Verdunská, v bloku původních činžovních domů, jejichž srdcem je přilehlé Puškinovo náměstí. Byt samotný disponuje již zmíněným balkonem, situovaným do zahradního vnitrobloku, komorou a jeho součástí je i sklepní kóje 8 m2. 


Dřevěná, špaletová okna jsou původní, repasovaná a směřují na jih. Topení a ohřev vody zajištuje kombinovaný plynový kotel. Na podlahách je dlažba, PVC krytina a především pak původní, zachovalé parkety. Na domě probíhá postupná revitalizace. K bytu náleží spoluvlastnický podíl na pozemku pod domem a také v zahradním vnitrobloku domu a neváznou na něm žádné právní vady. 


Jedná se o krásné místo s architekturou 30-tých let 20. století s geniem loci, s množstvím kaváren a restaurací, obchůdků. Pro milovníky zeleně a sportovního vyžití se nabízí Královská obora Stromovka, Letenské sady, nebo cyklostezky podél Vltavy. V pěší dostupnosti je stanice metra "A" Dejvická, nebo Hradčanská. Parkování v ulici, jsou zde modré zóny. Financováni koupě je možné prostřednictvím hypotečního úvěru, který Vám rádi zdarma vyřídíme. Třída energetické náročnosti budovy D - méně úsporná.

Více informací: +420 702 177 006
Pronajato

Pronájem bytu 1+kk 29 m² s balkonem a parkovacím stáním

Žitná, Hostivice - Praha západ 

Cena:  10 900 Kč 

ID1036


Exkluzivně Vám zprostředkujeme pronájem právě kompletně zrekonstruovaného bytu o dispozici 1+kk s balkonem, o celkové podlahové ploše 29 m2, umístěného ve druhém patře panelového domu s výtahem v městské části Prahy - Hostivice, ulice Žitná.

 

Byt sestává z předsíně, pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s vanou a toaletou, a již zmíněným balkonem situovaným do zeleně. Do pronájmu bytu spadá i vybavení zachycené na fotografiích bytu. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnou myčkou. K bytu náleží venkovní parkovací stání, které je součástí pronájmu a je již v ceně.

 

V obci Hostivice, případně pak v Chýni, či nedalekém Zličíně jsou škola, školka, gymnázium, obchody a zdravotnická zařízení. Zastávka autobusu cca 40 m od domu, dále dobré dopravní spojení na metro Zličín, autobusy 347 a 358 staví přímo u bytového komplexu. Zastávka Chýně - Žitná. Letiště Praha - Ruzyně je vzdáleno 12 min autem. Energetická náročnost budovy třída G, mimořádně nehospodárná, průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen, proto uvádíme třídu G.

 

Nájem 10 900,-Kč,+ měsíční poplatky bez el. energie 1000,-Kč osoba, 2 osoby 1500,-Kč. Parkovací místo je v ceně. El. energie se bude přepisovat na nájemce.

 

Zájemce hradí vratnou kauci ve výši 12 000,-Kč, odměnu Zprostředkovateli ve výši 9900,-Kč + DPH.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 79 m²

Slavíkova, Praha 3 - Žižkov

Cena:  8 990 000 Kč 

ID1031


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi kompletně zrekonstruovaný, slunný byt o dispozici 2+1. Byt je v osobním vlastnictví o rozloze 75 m2, sklep 4 m2 v lukrativní městské části Prahy 3, na rozhraní Žižkova a Vinohrad, ulice Slavíkova.

Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi bytu možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+1 72 m2 s lodžií

Spustit virtuální prohlídku

Habrová, Praha 3 -Žižkov

Cena:  8 399 000

ID1032


V exkluzivním zastupování majitele Vám nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 (72m2 s lodžií (6m2), umístěném v prvním patře zrekonstruovaného panelového domu se dvěma výtahy. 

Byt je krátce po kompletní rekonstrukci. Současnou dispozici bytu podtrhuje luxusně vybavená koupelna, moderní prvky a výhled do zeleně. K bytové jednotce náleží i právo užívání sklepní koje umístěné v suterénu. Bytový dům je umístěn v těsné blízkosti Malešického parku a Malešického lesa, vzdálený jen 5 minut od autobusové zastávky Habrová a 10 minut od tramvajové zastávky Kněžská luka.

Dispozice bytu: chodba, obývací pokoj a lodžie. Dále kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a WC, ložnice a pokoj. Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj, slunná kuchyně a lodžie s přímým výhledem do zmíněné zeleně. Díky citlivé rekonstrukci vznikla prostorná a moderní koupelna s přípravou pro pračku a sušičku. Nově byly také zbudovány podhledy s LED osvětlením a nové dveře s moderním černým kováním. Kuchyně je kompletně připravena na připojení spotřebičů včetně 380V napájení pro varnou desku a troubu.
V místě je plná občanská vybavenost, školka cca 3 min., zastávka MHD cca 5 min., supermarket 10 min., několik dětských hřišť přímo před domem, inline dráha s venkovní posilovnou 2 min., tenisové, squashové, badmintonové kurty a bowlingová dráha 10 min. Bezproblémové parkování přímo před domem a další služby v docházkové vzdálenosti. 

Malešický les se nachází cca 5 min. od domu, v blízkosti domu je také Malešický park, který je vzdálen cca 10 min. Byt se nachází v klidné části pražského Žižkova, s perfektní dostupností jak do centra Prahy (10 min. tramvají), tak na výjezd z města (Jižní spojka cca 5 min.). Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme. Energetická třída náročnosti D  méně úsporná.
Více informací: +420 601 177 277
Pronajato

Pronájem bytu 1+kk 26 m²se zahradou

Vodňanského, Praha 6 - Břevnov 

Cena:  7 995 Kč za měsíc

ID1033


Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu světlý, slunný byt s možností užívání zahrady za domem a sklepní kójí. Bytová jednotka po právě dokončené rekonstrukci o dispozici 1+kk a rozloze 26 m2 se nachází v suterénu cihlového čtyřpodlažního bytového domu, v atraktivní a velmi žádané lokalitě městské části Prahy 6, Břevnov, v ul. Vodňanského.

 

Dobře udržovaný bytový dům stojí v zástavbě rodinných domů v klidné ulici, okna bytu jsou situována na jih. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, el. sporákem, kombinovanou chladničkou a automatickou pračkou. Toaleta je samostatná. Vytápění je zajištěno akumulačními kamny, ohřev vody el. bojlerem. Parkování je pak možné před domem. Atraktivnost tohoto bydlení umocňuje jedinečná a klidná lokalita této části Prahy, na dohled od Břevnovského kláštera, která poskytuje dostatek zeleně, ale také výbornou dopravní dostupnost. Metro Hradčanská je vzdáleno 10 minut tramvají.

Cena 7 995,-Kč za měsíc + 1500,-Kč zůčtovatelné poplatky.

Kauce 1 nájem + provize RK ve výši jednoho nájmu.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Spustit virtuální prohlídku

Chudenická, Praha 10  

Cena: 7 190 000 Kč

ID1114


V exkluzivním zastupování majitele Vám nabízíme ke koupi zrekonstruovaný byt v osobním vlastnictví, v panelovém domě o celkové dispozici 3+kk (79m2), v pátém patře s výtahem, lodžií (7m2), komorou (1,26m2) a sklepem (2,4m2). Současná dispozice bytu vznikla otevřením místností z původní dispozice 3+1. Bytový dům je umístěn v klidné a atraktivní lokalitě Přírodního parku Hostivař, vzdálený jen 5 minut od autobusové zastávky Nad Košíkem.


 Dispozice bytu: chodba, koupelna s vanou a WC. Dále kuchyň, obývací pokoj, lodžie, 1x pokoj, 1x dětský pokoj, komora. Dominantou tohoto bytu je prosluněný obývací pokoj a kuchyň, s přímým výhledem na přírodní park Hostivař.

V místě je plná občanská vybavenost, školka cca 2 min., zastávka MHD cca 2 min., nákupní centrum Košík cca 5 min., několik dětských hřišť a venkovní posilovna přímo před domem a další služby v docházkové vzdálenosti. 

Přírodní park Hostivař se nachází cca 5 min. od bytu, dále lékárna a klinika Na Košíku cca 5 min. Byt se nachází v klidné části pražské Hostivaře, s velice dobrou dostupností jak do centra Prahy (metro C stanice Opatov, nebo 3 zastávky autobusem), tak na výjezd z města (dálnice D1 cca 5 min., jižní spojka cca 5 min.).Lze hradit hypotečním úvěrem. Energetická třída náročnosti C -úsporná.
Více informací: +420 601 177 277
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 67 m²

Spustit virtuální prohlídku

Holečkova, Smíchov - Praha 5 

Cena:  5 799 000 Kč

ID1113


Exkluzivně Vám zprostředkujeme koupi příjemného podkrovního bytu v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk, o podlahové ploše 67m2, umístěného v posledním, třetím patře udržovaného, prvorepublikového bytového domu, stojícího na rozhraní městských částí Smíchov a Košíře, ulice Holečkova. 


Dům prošel kompletní revitalizací v letech 2018 až 2020. Byt samotný sestává z odděleného, uzamykatelného vstupního prostoru - chodby pouze pro dvě bytové jednotky, předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnicí a komorou. Kuchyňská linka je vybavena el. sporákem a vestavěnou myčkou nádobí. Jedinečnost a útulnost tohoto bydlení umocňují dřevěné trámové prvky a zvýšené podlahové úrovně v hlavní obytné části tohoto světlého bytu. Orientace oken na SZ. 


Vytápění bytu a ohřev vody jsou zajištěny el. kotlem. Jedná se o velmi oblíbenou a žádanou lokalitu pro bydlení. Nejbližší okolí domu je živé, je zde mnoho zeleně a městských parků – Kinského zahrada, Petřínské sady či park Sacré Coeur. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost a výbornou dostupnost na metro B zastávku Anděl, Smíchovské nádraží nebo Náplavku. Zastávka tram U Zvonu 200m od domu. Energetická náročnost budovy třída E (nehospodárná).

Více informací: +420 731 184 517
Prodáno

Prodej bytu 1+1 36 m²

Na louce, Králův Dvůr, Beroun

Cena: 2 290 000 Kč

ID1115


BYT NA CELKOVOU REKONSTRUKCI.


V exkluzivním zastupování Vám zprostředkujeme koupi původního bytu o dispozici 1+1 a rozloze 36 m2, vč. dvou zděných sklepních kójí, umístěného v přízemí udržovaného jednopatrového cihlového domu. Bytový dům o osmi bytových jednotkách stojí v klidné části obce Králův Dvůr, část Karlova Huť, v ulici Na Louce.Byt samotný je určen k celkové rekonstrukci, disponuje již zmíněnými dvěma sklepními kójemi v suterénu domu a skýtá tak možnost realizace nové podoby dle vlastních představ. Je tak možná změna dispozice na 2+kk, v rámci budoucích stavebních úprav. Původní dřevěná okna směřují na jiho - východ, do zeleně za domem. 

K bytu náleží spoluvlastnický podíl na pozemku pod domem a na přilehlých pozemcích. Na vlastním pozemku za domem stojí i pergola a uzamykatelné garážové stání, které je možno užívat společně s bytem. Tato lokalita je z hlediska bydlení velmi zajímavá i vzhledem k dostupnosti do Prahy a Plzně po dálnici D5, vzdálené cca 1,5 km. Veškerá občanská vybavenost je v Berouně  aquapark, tenisové kurty, fotbalové hřiště, skate park, restaurace, školy, školky, atd. V blízkosti se nachází cyklostezka, vedoucí podél řeky Berounky až na Karlštejn. 

Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.
Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 88 m²

Píškova, Praha 5 - Stodůlky

Cena: 5 997 000 Kč

ID1111


Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi nadstandardně prostorný, slunný, kompletně zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk s lodžií a sklepní kójí v osobním vlastnictví v městské části Prahy 5 Lužiny, ul. Píškova, v bezprostřední blízkosti stanice metra B-Lužiny. Rozloha bytu vč. lodžie činí 88 m a je umístěn ve druhém patře třináctipodlažního, udržovaného domu, který také prošel revitalizací: pro­běhlo zateplení a nová fasáda na domě, provedena rekonstrukce schodů, výměna stoupaček, výtahu, schránek, oken za plastová, včetně vchodových dveří. V případě více zájemců může být vybrán zájemce s nejvyšší cenovou nabídkou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Vodňanského, Praha 6 - Břevnov

Cena: 2 694 000 Kč

ID1116


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi světlý byt se spoluvlastnickým podílem na zahradě za domem. Bytová jednotka po rekonstrukci o dispozici 1+kk a rozloze 26 m2 v osobním vlastnictví, se nachází v suterénu cihlového čtyřpodlažního bytového domu v atraktivní a velmi žádané lokalitě městské části Prahy 6 – Břevnov, v ul. Vodňanského. Dům stojí v zástavbě rodinných domů v klidné ulici. Na domě proběhla revitalizace společných prostor zateplení, výměna oken za eurookna Vekra s dvojskly, vstupních dveří a rozvodu elektroinstalace. Na bytě samotném byla dokončena rekonstrukce v letošním roce, při níž byly vyměněny podlahy, odpady, rozvod vody a elektroinstalace, vybudován koupelnový kout se sprchovým koutem a umyvadlem, stěny v celém bytě jsou vyštukovány. Toaleta je samostatná. Na betonových podlahách je plovoucí podlaha a dlažba. Okno bytu je situováno na sever do klidové zóny se zahradou za domem. Vytápění je zajištěno el. akumulačními kamny, ohřev vody el. bojlerem.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 59 m²

Spustit virtuální prohlídku

Kralupy nad Vltavou - Lobečer - Dr. E. Beneše

Cena: 3 490 000 Kč

ID1133


V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi částečně zrekonstruovaného, slunného bytu v podílovém vlastnictví o dispozici 2+kk se sklepní kójí, v městské části Kralup nad Vltavou - Lobeček, ul. Dr.E. Beneše. 

Rozloha bytu vč. sklepa činní 59 m a byt je umístěn v prvním patře, třípodlažního udržovaného domu, který prošel revitalizací. V rámci provedené bytové rekonstrukce vzniklo stavebními úpravami současné dispoziční řešení 2+kk, z původní dispozice 2+1. Okna jsou původní, dřevěná, situována oboustranně jak do ulice, tak zeleného vnitrobloku za domem. Koupelna s vanou, WC je samostatné. Topení a ohřev vody jsou zajištěny dálkově. 

K bytové jednotce náleží sklep a v domě se dále nachází kolárna a sušárna. V pěší vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - supermarkety, poliklinika, pošta, školy, školky, sportoviště, koupaliště, řeka Vltava, parky, centrum obce. Výborná dopravní dostupnost za 20 minut autem do Letňan, vlakem pak za 30min na Masarykovo nádraží.  Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.
Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 52 m²

Ke Krči, Praha 4 - Braník

Cena: 4 390 000 Kč

ID1112


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi slunný, světlý byt po kompletní rekonstrukci o dispozici 2+1 a celkové rozloze 52 m2, dva prostorné pokoje (18 m2, 16 m2) a kuchyň (10 m2). Bytová jednotka v osobním vlastnictví se nachází ve třetím patře cihlového čtyřpodlažního bytového domu, v žádané a bezpečné lokalitě u Vltavy v městské části Prahy 4 – Braník, v ul. Ke Krči. Jedná se o dobře udržovaný a klidný dům. Proběhla zde revitalizace výměna a zateplení střechy, výměna oken za plastová, schodiště, vstupních dveří a rozvodu elektroinstalace. Na bytě samotném proběhla rekonstrukce v roce 2011, při níž byly kompletně vyměněny odpady, rozvod elektroinstalace, podlahy, koupelna s vanou, kuchyňská linka byla zhotovena na míru a stěny v celém bytě jsou vyštukovány. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba, okna situovaná na západ jsou plastová.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 4+kk 155 m²                        

ulice Balbínova, Hradec Králové

Cena: 6 990 000 Kč

ID1120


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji mezonetový byt 4+kk v osobním vlastnictví, s krytým parkovacím stáním o rozloze 155 m2, lemovaný terasou ve 4.NP a s balkonem ve 3.NP orientovanými na JVZ, v jednom z nejkouzelnějších koutů centra Hradce Králové, v jeho historické části, ul. Balbínova. Tento luxusní a zároveň vzdušný byt je situován ve 3.NP a 4.NP jednoho z rezidenčních domů, který byl postaven v rámci rozsáhlého projektu Tereziánský dvůr. Architektonicky zajímavý, moderní bytový dům je zasazen do unikátního prostředí v bezprostřední blízkosti parku. Poloha domu umožňuje vychutnat si výhled jak do tichého vnitrobloku, který je tvořen bytovými domy, hotelem Tereziánský dvůr a budovou divadla Drak, tak i do přilehlé historické části toho místa.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 s balkonem 53 m²

Praha 9 - Hloubětín, ul. Zelenečská

Cena: 3 650 000 Kč

ID1123


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 2+1, s balkonem o celkové rozloze 53 m2. Bytová jednotka v osobním vlastnictví a v původním stavu se nachází ve třetím patře cihlového bytového domu BEZ VÝTAHU, v žádané části Prahy 9 – Hloubětín, v ul. Zelenečská. Na domě probíhá postupná revitalizace – výměna oken, vstupních dveří a na nejbližší období je naplánováno zateplení domu.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej, byt 3+kk, 86 m² s balkonem 9 m², garážovým stáním a dvěma sklepními kójemi

ulice Vřesová, Praha 8 - Troja

Cena: 7 590 000 Kč

ID1121


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt o dispozici 3+kk v osobním vlastnictví, o rozloze 86 m2 s balkonem 9 m2, krytým parkovacím stáním a dvěma sklepními kójemi, v lukrativní části Prahy 8 -Troji, ul. Vřesová. Tento slunný byt umístěný ve druhém nadzemním podlaží v bytovém domě zkolaudovaného v roce 2000 s výtahem, se nachází v komplexu moderních bytových domů s dostatkem zeleně a volného prostranství, umožňující příjemné, moderní bydlení s bezproblémovou dostupností do centra Prahy.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej, byt 3+kk, 58 m² se zastřešeným krytým stáním a sklepní kójí

ulice K Říčanům, Praha 10 - část obce Kolovraty

Cena: 3 990 000 Kč

ID1117


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji moderní slunný byt 3+kk, v osobním vlastnictví o rozloze 58 m2 s vlastním krytým stáním, v městské části Prahy 10 Kolovraty. Tento byt je umístěný v prvním patře moderního bytového domu s výtahem, zkolaudovaného v roce 2016. V případě více zájemců může být vybrán zájemce s nejvyšší cenovou nabídkou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 51 m²       

Vodňanského, Praha 6 - Břevnov

Cena: 4 690 000 Kč

ID1119


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi světlý byt se sklepní kójí a spoluvlastnickým podílem na zahradě za domem. Bytová jednotka po rekonstrukci o dispozici 2+kk a rozloze 52 m2, v osobním vlastnictví se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového čtyřpodlažního bytového domu, v atraktivní a velmi žádané lokalitě městské části Prahy 6 Břevnov, v ul. Vodňanského. Dům o osmi bytových jednotkách stojí v zástavbě rodinných domů v klidné ulici. Na domě proběhla revitalizace společných prostor, výměna oken za eurookna Vekra s dvojskly, vstupních dveří a rozvodu elektroinstalace. Na bytě samotném proběhla rekonstrukce v roce 2015, při níž byly vyměněny odpady, rozvod elektroinstalace, podlahy, koupelna s vanou, kuchyňská linka byla zhotovena na míru a stěny v celém bytě jsou vyštukovány. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 4+1 126 m² 

Mělnická, Praha - Malá Strana

Cena: 11 990 000 Kč

ID1118


Nabízíme Vám k prodeji nadstandardní mezonetový byt velikosti 4+1 s terasou v OV o rozloze 126 m² v lukrativní městské části Praha 5,Malá Strana,v ulici Mělnická. Velkoryse řešený,slunný byt umístěný v pátém a šestém patře se nachází v zrevitalizovaném prvorepublikovém secesním bytovém domě s výtahem v lukrativní části historického centra Prahy. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 53 m²

Krupská, Praha 10 - Strašnice

Cena: 3 200 000 Kč

ID1134


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt o velikosti 2+1 a celkové rozloze 53 m2. Družstevní byt se splacenou anuitou se nachází ve zvýšeném přízemí pětipodlažního, dobře spravovaného bytového domu, ve velmi lukrativní a žádané části Prahy 10 – Strašnice, ul. Krupská: Celý dům je zateplen včetně střechy. Byla vyměněna střešní krytina, dům má nová plastová okna, nové vstupní dveře a nové schránky. Dále byly provedeny opravy stoupaček. V bytě byly měněny odpady v koupelně, kuchyni a WC včetně obkladů a podlah s novou kuchyňskou linkou, úprav dveří s opravou omítek. Rozvody elektroinstalace jsou vyměněny za Cu. V domě je rozveden plyn a každý byt je připojen. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 4+kk 125 m²

Pražská, Praha 10 - Hostivař

Cena: 7 790 000 Kč

ID1130


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji nadstandardně řešený byt, o dispozici 4+kk v osobním vlastnictví, o rozloze 107 m2 s dvěma koupelnami, terasou o velikosti 18 m2, krytým parkovacím stáním a sklepní kójí, v lukrativní části Prahy-Hostivaři, ul. Pražská. Tento unikátní byt umístěný ve druhém patře s výtahem, se nachází v komplexu moderních bytových domů, zkolaudovaných v roce 2005. Dům samotný stojí na konci této zástavby s dostatkem zeleně a volného prostranství, umožňující příjemné a moderní bydlení s bezproblémovou dostupností do centra Prahy. Byt je unikátní nejen svou polohou s exkluzivním výhledem, ale především i luxusním a kvalitně provedeným interiérem, řešeným z velké části na míru, včetně kuchyňské linky se spotřebiči. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 65 m²

Pod Tvrzí, Odolena Voda

Cena: 2 390 000 Kč

ID1135


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji krásný a slunný byt o velikosti 2+1 v družstevním vlastnictví o rozloze 65 m s balkonem, v lukrativní městské části obce Odolena Voda, ulice Pod Tvrzí, okr. Praha-východ. Byt je umístěný ve čtvrtém patře cihlového šestipodlažního domu s výtahem, zkolaudovaného v roce 2004 a stojícího v zástavbě rodinných a bytových domů. Byt samotný tvoří předsíň, kuchyň, obývací pokoj s balkonem, ložnice, koupelna s rohovou vanou a samostatné WC s umyvadlem. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+kk 23 m² 

Vodňanského, Praha 6 - Břevnov
Cena:
3 650 000 Kč
ID1124


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi světlý byt se sklepní kójí a spoluvlastnickým podílem na zahradě za domem. Bytová jednotka situovaná do zahrady a po rekonstrukci o dispozici 1+kk a rozloze 23 m2 v osobním vlastnictví, se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového čtyřpodlažního bytového domu, v atraktivní a velmi žádané lokalitě městské části Prahy 6, Břevnov, v ul. Vodňanského. Dům stojí v zástavbě rodinných domů v klidné ulici. Na domě proběhla revitalizace společných prostor, výměna oken za eurookna Vekra s dvojskly, vstupních dveří a rozvodu elektroinstalace. Na bytě samotném proběhla rekonstrukce v roce 2015, vyměněny odpady, rozvod elektroinstalace, podlahy, koupelna se sprchovým koutem, kuchyňská linka byla zhotovena na míru a stěny v celém bytě jsou vyštukovány. Podlaha plovoucí, koupelna a předsíň dlažba.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 41 m²

28. října, Nymburk

Cena: 2 190 000 Kč

ID1131


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji moderní slunný byt, velikosti 2+kk v OV o rozloze 41 m2, s vlastním krytým stáním a sklepní kójí, v blízkosti centra obce Nymburk, ul. 28.října. Tento byt je umístěný v prvním patře moderního bytového domu s výtahem, zkolaudovaného v roce 2015. Ten stojí v zástavbě rodinných domů a skýtá příjemné moderní bydlení, s bezproblémovou dostupností do centra obce. Tento byt se prodává včetně vybavení, pořízeného na míru, to znamená s luxusní kuchyňskou linkou ve vysoké kvalitě, s dvířky v lesku, vč. vestavěných spotřebičů: digestoř, sklokeramická deska, el.trouba, myčka, chladnička. Na míru byla zhotovena i šatní skříň ve vstupní chodbě s posuvnými dveřmi. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Nymburk - Inspektorská ulice

Cena: 2 690 000 Kč

ID1129


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+kk v osobním vlastnictví o rozloze 58 m2 s vlastním parkovacím stáním, lodžií, komorou a sklepní kójí v blízkosti centra obce Nymburk, ul. Inspektorská. Tento byt je umístěný ve třetím patře moderního bytového domu s výtahem, postaveném v roce 2007. Dům je zasazen do komplexu bytových domů, který tvoří zajímavý uzavřený celek a skýtá příjemné, moderní bydlení v bezprostřední blízkosti parku s bezproblémovou dostupností do centra obce. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Travná, Praha 9 - Kyje

Cena: 2 490 000 Kč

ID1132


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji bytovou jednotku 3+kk, ve spolupodílovém vlastnictví o rozloze 66 m2, v městské části Prahy 9 Kyje, ul. Travná. Byt je umístěn ve třetím patře čtyřpodlažního panelového domu. Ten samotný prochází postupnou revitalizací. V celém domě jsou vyměněna okna za plastová, spolu se vstupními dveřmi, dále stoupačky a pořízena nová vlastní kotelna. Bytové jádro je umakartové. Na betonových podlahách PVC krytina, spolu s koberci. Byt je orientován na JZ. K užívání je sklepní kóje, zahrnuta do převáděného spoluvlastnického podílu. Jedná se o klidný bytový dům a tato investice je vhodná i pro následný dlouhodobý pronájem. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+kk 41 m²

ulice Randova, Praha 5 - část obce Smíchov

Cena: 2 990 000 Kč

ID1128


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji slunný byt o dispozici 1+kk v osobním vlastnictví o celkové rozloze 41 m2 s lodžií a sklepní kójí, v lukrativní části Prahy 5, Smíchov,ul. Randova. Tento byt umístěný ve čtvrtém patře se nachází v komplexu moderních bytových domů s dostatkem zeleně a volného prostranství umožňující příjemné bydlení s bezproblémovou dostupností do centra. V případě více zájemců může být vybrán zájemce s nejvyšší cenovou nabídkou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 92 m²

U Vršovického nádraží, Praha 10 - Vršovice

Cena: 5 590 000 Kč

ID1126


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji slunný byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+kk, se dvěma balkony a celkové rozloze 92 m2. Byt je umístěný ve třetím patře, pětipodlažního dobře spravovaného bytového domu z třicátých let s devíti byty, ve velmi lukrativní a žádané části Prahy 10, část Vršovice, ul. U Vršovického nádraží. Na domě proběhla částečná revitalizace: nová fasáda, výměna střešní krytiny a oken za plastová, spolu se vstupními dveřmi. Byt samotný prošel částečnou rekonstrukcí na počátku devadesátých let. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 4+kk 100 m²                       

Zborovská, Praha - Praha 5

Cena: 6 490 000 Kč

ID1122


Nabízíme Vám k prodeji byt velikosti 4+kk v OV o rozloze 97,5 m² v lukrativní městské části Praha 5,Smíchov,v ulici Zborovská. Byt umístěný v prvním patře se nachází v zrevitalizovaném prvorepublikovém secesním bytovém domě v historickém centru Prahy. Vchodovými dveřmi vstoupíte do prostorné chodby. Po pravé straně jsou vstupy do dvou pokojů, které mají výhled do vnitrobloku. Na konci chodby se nachází technická místnost s nově osazeným plynovým kotlem, který zajišťuje vytápění a ohřev vody bytu. Po levé straně jsou dveře na toaletu a do koupelny. Naproti koupelně v chodbě je umístěn kuchyňský kout. Dále z předsíně se dostanete do průchozího obývacího pokoje, za ním se nachází poslední pokoj. Místnosti zdobí krásné klenuté stropy, které podtrhují historický ráz těchto prostor. V bytě jsou nové rozvody elektroinstalace a vody. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 120 m²

U Pergamenky, Praha 7 - Holešovice

Cena: 8 390 000 Kč

ID1125


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji slunný byt 2+kk s terasou, v osobním vlastnictví o celkové rozloze 120 m2. Byt se nachází v posledním šestém patře sedmipodlažního cihlového činžovního domu, ve velmi lukrativní a žádané části Prahy 7 Holešovice, ul. U Pergamenky a jeho velkorysá současná dispozice s dvěma koupelnami, s toaletami, vznikla sloučením dvou samostatných bytových jednotek na nynějších prostorných 80 m2, čisté obytné plochy a 40 m2 tvoří již zmíněná terasa s panoramatickým výhledem na Prahu, která je přístupná z obou hlavních místností a tvoří dominantu tohoto nadstandardního bytu. V případě více zájemců může být vybrán zájemce s nejvyšší cenovou nabídkou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu s lodžií 1+1 40 m²

Masarykova - Hlouška, Kutná Hora

Cena: 1 190 000 Kč

ID1127


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji částečně zrekonstruovaný byt o dispozici 1+1 v osobním vlastnictví, o rozloze 31 m² s lodžií 9m² a sklepní kójí 4,5m², v obci Kutná Hora, ul. Masarykova. Nachází se v osmém patře desetipodlažní­ho domu. Dům samotný prošel revitalizací. Světlý byt situovaný na jihozápad, prošel částečnou rekonstrukcí v jejímž rámci byly vyměněny odpady, částečně elektroinstalace a nově byla zbudována koupelna se sprchovým koutem. Byt nabízí klidné bydlení s výhledem do zeleně, s dobrým dosahem do centra. Náleží k němu již zmíněná prostorná lodžie a sklepní kóje 4,5m². Lodžie je opatřena dlažbou. V blízkosti domu je centrum obce, supermarkety, škola, školka, autobusová zastávka se nachází u domu.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu s terasou 3+kk 216 m² + 2 garážová stání v ceně

Na Věnečku, Praha 5 - Smíchov

Cena: 10 490 000 Kč

ID1178


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt 3+kk v osobním vlastnictví o rozloze 103,5m2, lemovaný zahradní terasou a dvěma zasklenými balkony orientovanými na jih, v jednom z nejkouzelnějších koutů Prahy, v historické části Prahy 5 Smíchov ul. Na Věnečku. Tento luxusní a vzdušný byt je situován v přízemí jednoho z rezidenčních domů, který byl postaven v rámci komorního projektu Rezidence Bertramka. Architektonicky zajímavý, moderní bytový dům je zasazen do unikátního prostředí přímo v parku, v bezprostřední blízkosti legendární usedlosti Bertramka.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+1 74 m²

Slunečná, Nupaky

Cena: 3 399  000 Kč

ID1136


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji krásný a slunný byt o velikosti 3+1 v OV o rozloze 74 m s balkonem a parkovacím stáním u domu, v lukrativní městské části obce Nupaky, okr Praha Východ, ul. Slunečná. Byt je umístěný ve druhém patře třípodlažního domu, stojícího na oplocené a udržované zahradě, v zástavbě rodinných a bytových domů.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 49 m²

Mikoláše Alše, Nymburk

Cena: 1 690  000 Kč

ID1137


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji zrekonstruovaný byt 2+1 o obytné ploše 49m2, ulice Mikoláše Alše v Nymburce. Byt v osobním vlastnictví se nachází v 4. nadzemním podlaží čtyřpodlažního domu, který byl kompletně revitalizován: nové vchodové plastové dveře, nová plastová okna se žaluziemi, zateplená fasáda, nová střecha, Intercom.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Na Folimance, Praha 2 - Vinohrady

Cena: 3 990  000 Kč

ID1138


Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk o rozloze 57 m2, v osobním vlastnictví, ve 3.NP v ulici Na Folimance, Praha 2, Vinohrady. Současná dispozice vznikla provedenou rekonstrukcí bytu z původních 1+1. Pokoje jsou neprůchozí, koupelna je zděná se sprchovým koutem a WC, na kuchyň navazuje praktická komora. V bytě probíhala postupně částečná rekonstrukce – kompletní elektroinstalace v koupelně, kuchyni a chodbě proběhla v roce 2012.

Více informací: +420 702 177 006
Pronajato

Pronájem bytu 2+1 61 m²

Bojčenkova, Praha 9 - Černý Most

Cena: 14 800 Kč

ID1139


Exkluzivně Vám zprostředkujeme pronájem kompletně zrekonstruovaného bytu o dispozici 2+1, se zasklenou lodžií o celkové podlahové ploše 61m2, umístěného v pátém patře panelového domu s výtahem, v městské části Prahy 9 – Černý Most, ulice Bojčenkova. Byt sestává z kuchyně 10,2m2, koupelny s vanou 3,5m2, toalety 1m2, obývacího pokoje 21,4m2, ložnice 16,5m2 a lodžie 3,2m2. Do pronájmu bytu spadá i vybavení: lednice Gorenje, kombinovaný sporák Fagor, kuchyňská linka Ikea, zabudované sušáky v lodžii, kuchyňský stůl a 4 židle, šatní skříň trojdílná, dvoulůžko, vestavěná skříň, okenní žaluzie v kuchyni a v ložnici, garnýže, 2 botníky, věšák se zrcadlem, nástropní osvětlení a bodovky.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 56 m²

Lipová, Nymburk

Cena: 1 620 000 Kč

ID1140


Nabízíme Vám k prodeji byt 2+1 o rozloze 56m v osobním vlastnictví, v klidné části obce Nymburk, ul. Lipová. Ten prošel téměř kompletní rekonstrukcí a nachází se v prvním patře třípodlažního cihlového domu, s uzavřeným prostranstvím spolunáležícím k této bytové jednotce. V rámci rekonstrukce byla provedena částečná výměna elektroinstalace, pořízeny nové odpady, byly provedeny štuky a natažena perlinka na stropech, dále pořízeny bezpečnostní vstupní dveře a dveře v celém bytě, na podlahách položeny plovoucí podlahy a dlažba, okna jsou plastová, situovaná na JV. Nově je vybudována i koupelna s rohovou vanou a samostatnou toaletou. K bytu náleží komora a spoluvlastnický podíl na další prostory v domě a u domu. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+1 61 m²

Křenická, Praha 10 - Strašnice

Cena: 3 950 000 Kč

ID1141


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s lodžií a komorou v osobním vlastnictví, v městské části Prahy 10, Strašnice, ul. Křenická, v bezprostřední blízkosti stanice metra A Skalka. Rozloha bytu vč. lodžie činí 67,90m a je umístěn ve čtvrtém patře třináctipodlažního, pěkně udržovaného domu, který také prošel revitalizací: proběhlo zateplení a nová fasáda na domě, provedena výměna stoupaček, schránek, oken za plastová, včetně vchodových dveří. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+1 70 m²

Okružní, Nejdek

Cena: 899 000 Kč

ID1142


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+1, 70 m2, Okružní, Nejdek. Byt v osobním vlastnictví se nachází v sedmém nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Dům prošel revitalizací bílá plastová okna v bytech i ve společných částech domu, nové vchodové dveře, otvírání vchodových dveří přes telefon, nová zateplená střecha. Orientace bytu jih sever. Dispozice a popis bytu: prostorná vstupní předsíň, 3 samostatné neprůchozí pokoje, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a WC, zasklená lodžie po celé šířce obývacího pokoje. K bytu patří sklepní koje o velikosti 2 m2 a společné prostory kolárna, sušárna. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Růžová, Nymburk

Cena: 1 249 000 Kč

ID1143


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+kk, 42 m2, Růžová, Nymburk. Slunný byt v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou se nachází v šestém nadzemním podlaží panelového domu. Dům prošel revitalizací – nová střecha včetně zateplení, nové vchodové dveře, nové plastové stoupačky, nový výtah dle normy EU, plastová okna a vstupní dveře ve společných částech budovy. Orientace na jihozápad, byt je ze všech stran vytápěn okolními byty. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Bukolská, Praha 8 - Bohnice

Cena: 2 190 000 Kč

ID1144


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt/studio 1+kk o velikosti 29 m2. Byt je v 5. NP panelového domu s výtahem, v klidné lokalitě Bohnic, ul. Bukolská. V bytě je kuchyňská linka, komora/šatna, zádveří a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Dům po částečné rekonstrukci společné prostory, výtah, okna. Velmi dobrá dostupnost metro, MHD bus. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Volné ihned. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 116 m²

Dražická, Benátky nad Jizerou

Cena: 4 180 359 Kč

ID1146


Nabízíme k prodeji nadstandartní byt, který je součástí projektu nového bytového domu v Benátkách nad Jizerou. Bytový dům vzniká v nové rezidenční čtvrti Nad Vinicemi. Plynule navazuje na řadu bytových domů podél ulice Dražická a rodinných domů v ulici Václava Černého. Jedná se o velmi klidnou vyhledávanou lokalitu, kompletně urbanizovanou. Dům je cihlový, o třech nadzemních podlažích, s valbovou střechou. Poslední podlaží je ustoupené. Dům je podsklepen. V domě je 8 bytových jednotek o dispozicích 2+kk až 4+1, výměrou od 50 do 120 m2 čisté obytné plochy.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+kk 33 m²

V Honech, Klecany

Cena: 1 526 000 Kč

ID1149


Nabízíme Vám k prodeji slunný byt velikosti 1+kk v OV, o rozloze 30 m2 se sklepní kójí na patře, v Klecanech, okr. Praha Východ, ul. V Honech. Tento byt, umístěný v šestém patře, se nachází v komplexu nových bytových domů zkolaudovaných v roce 2010, s dostatkem zeleně a volného prostranství umožňující příjemné moderní bydlení s bezproblémovou dostupností do Prahy. Po vstupu do bytu předsíň, ze které se vchází nalevo do koupelny s vanou a toaletou a přímo proti vstupním dveřím pak do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a linkou na míru. Přidáním příčky vznikla v bytě praktická ložnice odďělující pracovní část od klidové zóny. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Makovského, Praha 6 - Řepy

Cena: 2 599 000 Kč

ID1151


Nabízíme Vám k prodeji byt 2+kk o rozloze 42 m v osobním vlastnictví, v části Praha -Řepy, ul. Makovského. Ten prošel téměř kompletní rekonstrukcí a nachází se ve druhém patře desetipodlažního panelového domu. V rámci rekonstrukce byla realizována koupelna se sprchovým koutem a toaleta s praktickými obklady, dále pořízena nová kuchyňská linka na míru, s vestavěnými spotřebiči, kdy proběhla i výměna elektroinstalace, vč. nových odpadů, byly provedeny štuky, na podlahách položeny plovoucí podlahy a dlažba. Bytové jádro je zděné. Okna jsou plastová se žaluziemi, situovaná na VZ. Zaveden vysokorychlostní internet a kabelová televize. K bytu náleží sklepní koje a spoluvlastnický podíl na prostory v domě, pozemek pod domem a pozemek kolem domu.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 4+1 78 m²

Volárna, okres Kolín

Cena: 1 580 000 Kč

ID1153


Nabízíme Vám k prodeji byt 4+1 o rozloze 78m², v osobním vlastnictví v klidné části obce Volárna, okr. Kolín. Ten prošel kompletní rekonstrukcí. Vzhledem k umístění domu o čtyřech bytových jednotkách, v klidném místě s volným prostranstvím, přilehlé zahradě, dvěma garážím a oplocené zahrádky s pergolou, je tento byt alternativním řešením za dobrou cenu pro zájemce, který touží po bydlení v rodinném domě. Tento byt se nachází v prvním patře dvoupodlažního cihlového domu s výhledem do zeleně.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Husova, Úvaly

Cena: 2 680 000 Kč

ID1162


Nabízíme Vám k prodeji slunný podkrovní byt 2+kk o rozloze 64m, v osobním vlastnictví v centru Úval, ul. Husova, okr. Praha-Východ. Tento byt byl zkolaudován v roce 2009. Je ideálním kompromisem pro toho, kdo touží po bydlení v rodinném domě za rozumnou cenu. Uzamykatelný dvůr v zadním traktu domu nabízí pohodlné kryté parkovací stání, venkovní zděné uzamykatelné prostory a především přilehlou udržovanou zahradu, která skýtá příjemné soukromí. Tento podkrovní byt se nachází ve druhém patře třípodlažního cihlového domu. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej, byt 1+kk, 36 m² s balkonem a sklepní kójí

Sicherova, Praha - Kyje

Cena: 2 490 000 Kč

ID1155


Nabízíme Vám k prodeji kompletně zařízený slunný byt velikosti 1+kk v OV o rozloze 36 m2 s balkonem a sklepní kójí v části Prahy, Kyje, ul. Sicherova. Tento byt umístěný ve zvýšeném přízemí ( výška od venkovního terénu ke spodní části oken cca 2m) se nachází v komplexu moderních bytových domů vystavěných v projektu Panorama Kyje. Dům stojí na konci této zástavby s dostatkem zeleně a volného prostranství umožňující příjemné, moderní bydlení s bezproblémovou dostupností do centra Prahy. Tento byt se prodává vč. kompletního vybavení z velké části pořízeného na míru, spolu s luxusní kuchyňskou linkou zn. Gorenje, vč. vestavěných spotřebičů: digestoř, sklokeramická deska, el.trouba, mikr. trouba,, myčka, chladnička, jejíž pořizovací cena činila 200.000,– Kč. Na míru byla zhotovena i šatní skříň ve vstupní chodbě s posuvnými dveřmi. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Studentů, Kutná Hora - Šipší

Cena: 1 240 000 Kč

ID1164


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt 2+kk v OV, o rozloze 47 m2 s lodžií a komorou na patře v obci Kutná Hora, ul.Studentů. Nachází se v šestém patře sedmipodlažního domu. Dům prošel postupnou revitalizací. Bylo provedeno zateplení domu, vč. nové fasády, výměna oken za plastová, stoupaček, vstupních dveří a domovních zvonků, spolu s dlažbou ve společných prostorách a schránek. Po vstupu do bytu předsíň. Z té se vchází do prostorné, hlavní obytné části, která je spojena s kuchyňským koutem s kuchyňskou linkou a do vedlejšího pokoje. Výhodou tohoto příjemného bytu je lodžie o výměře 6 m2.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+1 68 m²

Husova, Nymburk

Cena: 2 150 000 Kč

ID1167


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt 3+1 s lodžií o obytné ploše 68 m2, ulice Husova, Nymburk. Byt v osobním vlastnictví se nachází v 3. nadzemním podlaží čtyřpodlažního cihlového domu, který byl revitalizován: nové vchodové plastové dveře, nová bílá plastová okna se žaluziemi, zateplená fasáda, nová střecha s hydroizolací, rozvody vody v plastu, úsporné osvětlení společných prostor pohybovým čidlem, otvíraní vchodových dveří do domu přes telefon (Intercom). 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 4+kk 118 m²

Inspektorská, Nymburk

Cena: 3 350 000 Kč

ID1179


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 4+kk, 118 m2, ulice Inspektorská, Nymburk. Byt v osobním vlastnictví se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží 6-patrového cihlového domu s výtahem. Dům dokončený v roce 2008 splňuje všechny požadavky na kvalitní bydlení, je dobře zateplen a akusticky odhlučněn.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 53 m² s garážovým stáním

Meteorologická, Praha - Libuš

Cena: 3 360 000 Kč

ID1168


Nabízíme k prodeji krásný a slunný byt velikosti 2+kk v OV o rozloze 51 m2 s garážovým stáním,v městské části Prahy Libuš,ul. Meteorologická. Byt umístěný v prvním patře se nachází v komplexu nových bytových domů vystavěných v projektu "Libušský dvůr"v roce 2009.Čtyřpodlažní objekt Libušského dvora odpovídá moderním architektonickým trendům a nabízí také centrální atrium s parkovou úpravou, které tvoří zelené srdce domu a opticky propojuje jednotlivá křídla.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 64 m² 

Ostašova, Kutná Hora - Hlouška

Cena: 1 699 000 Kč

ID1172


Nabízíme Vám slunný byt o dispozici 2+1 s balkonem a dvěma sklepy v osobním vlastnictví o rozloze 59 m2 v žádané a klidné lokalitě obce Kutná Hora, ul. Ostašova.Tento byt se nachází ve druhém patře čtyřpodlažního cihlového domu, stojícího na velmi pěkném místě v blízkosti centra, v zástavbě dalších opravených cihlových bytových domů.I tento dům je zrevitalizován: nová fasáda a zateplení,vč.sklep­ních a půdních prostor,dále měněny okna za plastová,nové vstupní dveře, schránky, stoupačky, odpady na kanalizaci, dlažba ve společných prostorách. Byt samotný prošel nedávnou kompletní rekonstrukcí provedenou odbornou firmou. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 83 m² 

Rokycanova, Český Brod

Cena: 2 190 000 Kč

ID1173


Nabízíme Vám slunný byt 3+kk s balkonem, v osobním vlastnictví o rozloze 83m2 (započítáno s balkonem), v žádané a klidné lokalitě obce Český Brod, ul. Rokycanova. Tento byt o původní dispozici 3+1 se nachází ve zvýšeném přízemí čtyřpodlažního cihlového domu, stojícího na velmi pěkném místě s množstvím zeleně, v zástavbě rodinných a cihlových bytových domů. Byt samotný prošel kompletní rekonstrukcí.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 41 m² 

Jankovcova, Praha - Holešovice

Cena: 2 498 000 Kč

ID1180


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji slunný byt 2+kk v OV o rozloze 38,6 m2. Byt se nachází ve třetím patře pětipodlažního prvorepublikového činžovního domu, ve velmi lukrativní a žádané části Prahy 7 Holešovice, ul. Jankovcova a jeho současná dispozice vznikla rozdělením pomocí příčky z původní velikosti bytu 1+1, na nynějších 2+kk. Dům prošel revitalizací: měněny stoupačky, nové vstupní dveře, schránky. Dům má také výtah. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 89 m² 

Studentská, Poděbrady - Poděbrady II

Cena: 3 390 000 Kč

ID1174


Nabízíme k prodeji krásný a prostorný byt 3+kk v OV o rozloze 90 m2 s podzemním garážovým stáním, v obci Poděbrady, ul.Studentská. Ten se nachází v komplexu moderních bytových domů v lukrativní části obce, v blízkosti centra s dostatkem zeleně a volného prostranství ve vnitrobloku za domem. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 76 m² 

ulice U sídliště, Starý Kolín - část obce Bašta

Cena: 2 100 000 Kč

ID1176


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk a rozloze 76m² s parkovacím stáním, lodžií (6m²) a komorou v obci Starý Kolín, ul. U Sídliště. Tento byt je umístěný ve druhém patře moderního bytového domu s výtahem, zkolaudovaného v roce 2009. Dům je zasazen do klidného prostředí a skýtá příjemné moderní bydlení s bezproblémovou dostupností do obce Kolín, Kutná Hora, vzdálené 7 km.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 37 m² 

Karla Zicha, Praha - Uhříněves

Cena: 2 895 000 Kč

ID1177


Hledáte pěkný byt s předzahrádkou, na které budete moct relaxovat, grilovat, trávit čas se psem či s kočkou? Tak právě pro Vás nabízíme skvěle řešený nadstandardní a slunný byt, poskytující plný komfort bydlení v centru Uhříněvsi (Praha Východ, ul. Karla Zicha, komplex moderních bytových domů Zahrady Uhříněves). Byt se skládá z obytné části s kuchyní s přímým vstupem na udržovanou předzahrádku poskytující příjemné soukromí.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+kk 26 m² 

Vodňanského, Praha 6 - Břevnov

Cena: 2 750 000 Kč

ID1145


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi světlý, slunný byt se spoluvlastnickým podílem na zahradě za domem. Bytová jednotka po rekonstrukci o dispozici 1+kk a rozloze 26 m2 v osobním vlastnictví, se nachází v suterénu cihlového čtyřpodlažního bytového domu, v atraktivní a velmi žádané lokalitě městské části Prahy 6 – Břevnov, v ul. Vodňanského. Dobře udržovaný a spravovaný dům stojí v zástavbě rodinných domů v klidné ulici. Na domě proběhla revitalizace společných prostor – výměna oken za eurookna Vekra s dvojskly, vstupních dveří a rozvodu elektroinstalace. V případě více zájemců může být vybrán zájemce s nejvyšší cenovou nabídkou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+kk 27 m² 

Vodňanského, Praha 6 - Břevnov

Cena: 2 397 000 Kč

ID1147


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi byt se spoluvlastnickým podílem na zahradě za domem. Bytová jednotka po rekonstrukci o dispozici 1+kk a rozloze 27 m2 v osobním vlastnictví, se nachází v suterénu cihlového čtyřpodlažního bytového domu, v atraktivní a velmi žádané lokalitě městské části Prahy 6 – Břevnově, v ul. Vodňanského. V případě více zájemců může být vybrán zájemce s nejvyšší cenovou nabídkou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+1 69 m² 

Jana Palacha, Kutná Hura - Šipší

Cena: 1 450 000 Kč

ID1181


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji dispozičně dobře řešený byt o velikosti 3+1 v OV, ve vyhledávané lokalitě Kutné Hory, ul. Jana Palacha. Dům samotný stojí v klidné části s dostatkem zeleně. Nachází se v prvním patře čtyřpodlažního domu. Ten prošel postupně kompletní revitalizací. Výhodou bytu je také samostatné uzamykatelné zádveří s komorou, které celý byt odděluje od společných prostor a zvyšuje tak užitnou plochu tohoto bytu.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 4+kk 146 m² 

Dražická, Benátky nad Jizerou

Cena: 4 614 398 Kč

ID1182


Nabízíme k prodeji nadstandartní byt, který je součástí projektu nového bytového domu v Benátkách nad Jizerou. Bytový dům vzniká v nové rezidenční čtvrti Nad Vinicemi. Plynule navazuje na řadu bytových domů podél ulice Dražická a rodinných domů v ulici Václava Černého. Jedná se o velmi klidnou vyhledávanou lokalitu, kompletně urbanizovanou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+1 65 m² 

Na Cihelně, Český Brod

Cena: 1 699 000 Kč

ID1150


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+1, 65m2, Na Cihelně, Český Brod. Byt v družstevním vlastnictví se nachází ve třetím nadzemním podlaží panelového domu. Dům prošel revitalizací bílá plastová okna v bytech i ve společných částech domu, nový výtah podle normy EU, nová střecha, nové vchodové dveře, otvírání vchodových dveří přes telefon (Intercom), odpady a rozvody vody v plastu, osvětlení společných prostor čidlem, připravuje se zateplení fasády.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 75 m² 

Lesní, Luštěnice - Zelená

Cena: 9 500 Kč

ID1152


Nabízíme k dlouhodobému podnájmu byt o dispozici 3+kk, velikost 75 m2 s balkonem ve 3. nadzemním podlaží domu v klidné lokalitě Luštěnic Zelená. Byt je částečně vybaven – kuchyňská linka, vestavěné skříně, postel, barový pult, pokojová stěna. Velmi dobrá dostupnost do Mladé Boleslavi. Dálnice R10 Praha / Turnov 5 minut jízdy, EXIT 33 Brodce. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+kk 29 m² 

Dělnická, Kolín - Kolín II

Cena: 850 000 Kč

ID1154


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt o velikosti 1+kk v OV o výměře 29 m2 s balkonem, který je situovaný do klidného místa se zelení a je umístěný ve zvýšeném přízemí revitalizovaného, dobře udržovaného panelového domu. 

Více informací: +420 702 177 006
Rezervováno

Prodej bytu 2+kk 57 m² s terasou 

Spustit virtuální prohlídku

Saturnova, Praha Uhříněves

Cena:  5 999 000 Kč

ID1156


V exkluzivním zastupování majitele Vám nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví, v cihlovém domě o celkové dispozici 2+kk (57m2), ve čtvrtém, posledním patře s výtahem, terasou (13m2), komorou (1,38m2), sklepem na patře (1m2). 
Současnou dispozici bytu podtrhuje prostorná slunná terasa. Bytový dům je umístěn poblíž atraktivní lokality Přírodního parku Říčanka, vzdálený jen 5 minut od autobusové zastávky Venušina.

Dispozice bytu: chodba, koupelna s vanou a WC. Dále obývací pokoj s kuchyňským koutem, terasa, 1x pokoj, komora. Dominantou tohoto bytu je prosluněný obývací pokoj s kuchyní, a terasa s přímým výhledem do zeleně.
V místě je plná občanská vybavenost, školka cca 1 min., zastávka MHD cca 5 min., supermarket cca 10 min., dětské hřiště přímo před domem, bezproblémové parkování zdarma přímo před domem a další služby v docházkové vzdálenosti. 

Přírodní park Říčanka se nachází cca 15 min., v blízkosti domu je také přírodní park Prknovka, Průhonický zámek a přírodní park Hostivař, dále lékárna a lékař v centru Uhříněvsi. Byt se nachází v klidné části pražské Uhříněvsi, s velice dobrou dostupností jak do centra Prahy (20 min. přímým vlakovým spojem), tak na dojezd do centra města (dálnice D1 cca 5 min.). Lze hradit hypotečním úvěrem. Energetická třída náročnosti B -úsporná.
Více informací: +420 601 177 277
Prodáno

Prodej bytu 2+1 90 m² s balkonem 

Pohraniční stráže, Vejprty

Cena: 8 000 Kč

ID1157


Nabízíme Vám exkluzivně pronájem prostorného a krásného bytu po celkové rekonstrukci umístěného ve třetím patře, který je dispozičně řešený jako 2+1+šatna+komora a balkón,90 m2, v čistém a klidném domě po celkové revitalizaci v horském městě Vejprty.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu po kompletní rekonstrukci 3+1, 75 m² 

Rimavské Soboty, Kolín - Kolín II

Cena: 2 490 000 Kč

ID1158


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji slunný byt o dispozici 3+1, v osobním vlastnictví s lodžií. Ten prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Rozloha bytu činní 75 m2. Je umístěn v sedmém patře osmipodlažního, pěkně udržovaného domu, který také prošel revitalizací: proběhlo zateplení a nová fasáda na domě,výměna stoupaček,střechy,­schránek,oken za plastová,včetně vchodových dveří spolu se zastřešením vstupního prostoru domu.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 59 m² 

17. listopadu, Kutná Hora - Šipší

Cena: 1 790 000 Kč

ID1160


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji zrekonstruovaný byt 2+1 v osobním vlastnictví o rozloze 53 m2, se zasklenou lodžií 6m2 a komorou na patře v obci Kutná Hora, ul. 17.listopadu. Byt se nachází v přízemí čtyřpodlažního do­mu. Dům samotný prošel revitalizací. Bylo provedeno zateplení domu, vč. nové fasády, výměna stoupaček, oken za plastová, vstupních dveří a domovních zvonků a schránek. Byt, jehož dva pokoje jsou situovány do zadního traktu s parčíkem, byl v průběhu posledních let také rekonstruován. Dispozice bytu: předsíň, kuchyň, obývací pokoj se zasklenou lodžií, ložnice s prostornou šatnou zhotovenou na míru, koupelna, toaleta.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+1 76 m² 

U Zastávky, Říčany - Radošovice

Cena: 3 900 000 Kč

ID1161


Hledáte byt v lukrativní části Říčan? Exkluzivně Vám nabízíme skvěle řešený byt o velikosti 3 + 1, s neprůchozími pokoji, poskytující plný komfort bydlení v části Říčany – Radošovice. Byt prošel rekonstrukcí – nová plastová okna, zděné jádro, nová koupelna s prostorným sprchovým koutem, samostatné WC, nové rozvody vody a elektřiny. Bytový dům je kompletně zateplený.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+kk 28 m² 

Geologická, Praha 5 - Hlubočepy

Cena: 8 000 Kč

ID1163


Nabízíme k pronájmu NOVÝ zařízený byt 1+kk o výměře 28 m2 v projektu Barrandov Hills, ulice Geologická, Praha 5 – Barrandov. Velmi světlý byt je ve 4. NP s výtahem, vybaven kuchyňskou linkou, obývací stěnou, jídelním stolem a pohovkou. V oknech žaluzie, v koupelně sprchový kout, v komoře pračka se sušičkou Siemens, v chodbě vestavěná šatní skříň a další úložný prostor. Velmi dobrá dostupnost do centra tramvaj, autobus. Parkovací místa před domem. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 40 m² 

Topolová, Nymburk

Cena: 1 265 000 Kč

ID1165


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+kk, 40m2, Topolová, Nymburk. Byt v osobním vlastnictví se nachází v třetím nadzemním podlaží 4-patrového panelového domu. Dům prošel kompletní revitalizací nová zateplená střecha, nové vchodové dveře, nové schránky, nová fasáda se zateplením domu, stoupačky a odpady v plastu. Orientace bytu na jih. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+kk 22 m² 

Vodňanského, Praha 6 - Břevnov

Cena: 2 490 000 Kč

ID1183


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi světlý byt se sklepní kójí a spoluvlastnickým podílem na zahradě za domem. Bytová jednotka situovaná do zahrady a po rekonstrukci o dispozici 1+kk a rozloze 22 m2 v osobním vlastnictví, se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového čtyřpodlažního bytového domu, v atraktivní a velmi žádané lokalitě městské části Prahy 6, Břevnov, v ul. Vodňanského. Dům stojí v zástavbě rodinných domů v klidné ulici. V případě více zájemců může být vybrán zájemce s nejvyšší cenovou nabídkou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 54 m² 

U Růžáku, Nymburk

Cena: 1 690 000 Kč

ID1166


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1, 54 m2, U Růžáku, Nymburk. Byt v osobním vlastnictví se nachází v třetím nadzemním podlaží 4– patrového smíšeného (panel + cihla) domu. Dům prošel kompletní revitalizací nová zateplená střecha, nové vchodové dveře, nové schránky, nová fasáda se zateplením domu, plastová okna. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 40 m² 

Topolová, Nymburk

Cena: 1 265 000 Kč

ID1165


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+kk, 40m2, Topolová, Nymburk. Byt v osobním vlastnictví se nachází v třetím nadzemním podlaží 4-patrového panelového domu. Dům prošel kompletní revitalizací nová zateplená střecha, nové vchodové dveře, nové schránky, nová fasáda se zateplením domu, stoupačky a odpady v plastu. Orientace bytu na jih. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+kk 22 m² 

Vodňanského, Praha 6 - Břevnov

Cena: 2 490 000 Kč

ID1183


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi světlý byt se sklepní kójí a spoluvlastnickým podílem na zahradě za domem. Bytová jednotka situovaná do zahrady a po rekonstrukci o dispozici 1+kk a rozloze 22 m2 v osobním vlastnictví, se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového čtyřpodlažního bytového domu, v atraktivní a velmi žádané lokalitě městské části Prahy 6, Břevnov, v ul. Vodňanského. Dům stojí v zástavbě rodinných domů v klidné ulici. V případě více zájemců může být vybrán zájemce s nejvyšší cenovou nabídkou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 117 m² 

Dražická, Benátky nad Jizerou

Cena: na vyžádání

ID1184


Nabízíme k prodeji nadstandartní byt, který je součástí projektu nového bytového domu v Benátkách nad Jizerou. Bytový dům vzniká v nové rezidenční čtvrti Nad Vinicemi. Plynule navazuje na řadu bytových domů podél ulice Dražická a rodinných domů v ulici Václava Černého. Jedná se o velmi klidnou vyhledávanou lokalitu, kompletně urbanizovanou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 4+kk 141 m² 

Dražická, Benátky nad Jizerou

Cena: na vyžádání

ID1185


Nabízíme k prodeji nadstandartní byt, který je součástí projektu nového bytového domu v Benátkách nad Jizerou. Bytový dům vzniká v nové rezidenční čtvrti Nad Vinicemi. Plynule navazuje na řadu bytových domů podél ulice Dražická a rodinných domů v ulici Václava Černého. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 69 m² 

Dražická, Benátky nad Jizerou

Cena: na vyžádání

ID1186


Nabízíme k prodeji nadstandartní byt, který je součástí projektu nového bytového domu v Benátkách nad Jizerou. Bytový dům vzniká v nové rezidenční čtvrti Nad Vinicemi. Plynule navazuje na řadu bytových domů podél ulice Dražická a rodinných domů v ulici Václava Černého. Jedná se o velmi klidnou vyhledávanou lokalitu, kompletně urbanizovanou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 70 m² 

Dražická, Benátky nad Jizerou

Cena: na vyžádání

ID1185


Nabízíme k prodeji nadstandartní byt, který je součástí projektu nového bytového domu v Benátkách nad Jizerou. Bytový dům vzniká v nové rezidenční čtvrti Nad Vinicemi. Plynule navazuje na řadu bytových domů podél ulice Dražická a rodinných domů v ulici Václava Černého. Jedná se o velmi klidnou vyhledávanou lokalitu, kompletně urbanizovanou.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 40 m² 

Topolová, Nymburk

Cena: 1 200 000 Kč

ID1188


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+kk, 40m2, Topolová, Nymburk. Byt v osobním vlastnictví se nachází v druhém nadzemním podlaží 4-patrového panelového domu. Dům prošel kompletní revitalizací – nová střecha, nové vchodové dveře, nová fasáda se zateplením domu. Orientace bytu na západ.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 36 m² 

Slepá, Milovice - Mladá

Cena: 999 000 Kč

ID1169


Nabízíme exkluzivně k prodeji bezbariérový byt 2+kk o obytné ploše 36m2, ulice Slepá, v klidné části Milovice-Mladá. Byt v osobním vlastnictví se nachází v přízemí cihlového domu. Dům prošel v roce 2009 kompletní revitalizací – nové vchodové plastové dveře, schránky, plastová okna se žaluziemi, zateplená fasáda. Orientace bytu je na východ.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Pronájem bytu 3+kk 125 m² 

Politických vězňů, Kolín  - Kolín III

Cena: 12 000 Kč

ID1170


Nabízíme Vám k pronájmu velkoryse řešený atypický byt o dispozici 3+kk a rozloze 125 m2 v udržovaném kompletně zrekonstruovaném domě v centru města, ulice Politických vězňů. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 4+1 77 m² 

U Starého Labe, Nymburk

Cena: 1 990 000 Kč

ID1171


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 4+1, 77 m2, U Starého Labe, Nymburk. Byt v osobním vlastnictví s orientací V-Z se nachází ve třetím nadzemním podlaží 4-patrového cihlového domu. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+1 37 m² 

ul. Palachova, Čerčany

Cena: 1 390 000 Kč

ID1189


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji zrekonstruovaný byt, o dispozici 1+1 v osobním vlastnictví a rozloze 37 m², se spoluvlastnickým podílem na zahradě u domu a sklepní kójí v obci Čerčany, okr. Benešov, ulice Palachova. Byt je situován ve třetím patře čtyřpodlažního domu umístěného v centru obce. Ten prošel revitalizací. Bylo provedeno zateplení domu, vč. nové fasády,výměna střešní krytiny, stoupaček, vstupních dveří, domovních zvonků a schránek. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 1+1 29 m² 

ul. Bubenská, Praha 7 - Holešovice

Cena: 2 490 000 Kč

ID1175


Cena k jednání. Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt určený k rekonstrukci o dispozici 1+1 a celkové rozloze 29 m². Družstevní byt se splacenou anuitou se nachází ve zvýšeném přízemí sedmipodlažního bytového domu s výtahem, v lokalitě městské části Prahy 7– Holešovice, ul. Bubenská. Na domě proběhla částečná revitalizace: nová fasáda, vyměněny stoupačky a výtah.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 55 m² 

Vodárenská, Kladno - Kročehlavy

Cena: 980 000 Kč

ID1190


Nabízíme Vám k prodeji byt 2+kk v OV o rozloze 37 m2,v obci Kladno,část Kročehlavy,ul. Vodárenská.Tento byt se nachází ve druhém patře třípodlažního cihlového domu,který je obklopen zelení a dostatkem volného prostranství.Dům prochází postupnou revitalizací. Proběhla výměna střechy, kompletně plastových oken, stoupaček, jsou nově zrenovovány suterénní prostory a nyní je naplánováno zateplení domu.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 76 m² 

Topolová, Milovice - Mladá

Cena: 1 690 000 Kč

ID1191


Nabízíme exkluzivně k prodeji mezonetový byt 3+kk, 76m2, Topolová, Milovice. Byt v osobním vlastnictví s orientací na východ se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží revitalizovaného domu – nové stoupačky, zateplená střecha, nové vchodové dveře, zateplená fasáda. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 47 m² 

Radimského, Kolín - Kolín II

Cena: 1 149 000 Kč

ID1192


Nabízíme Vám k prodeji byt v osobním vlastnictví 2+kk s balkonem o rozloze 42 m2,v obci Kolín, ul Radimského.Tento byt se nachází ve čtvrtém patře osmipodlažního panelového domu, který prošel postupnou revitalizací: nová střecha, plastová okna,nové vchodové dveře a schránky, stoupačky,nový výtah.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 42 m² 

Spojovací, Milovice - Mladá

Cena: 1 130 000 Kč

ID1193


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1, 42 m2, ul. Spojovací, Milovice. Slunný byt v osobním vlastnictví se nachází v 2. nadzemním podlaží z celkových 5 nadzemních podlaží panelového domu. Dům i byt jsou po rekonstrukci – nová střecha včetně zateplení, nové vchodové plastové dveře, plastová okna. Byt je ze všech stran vytápěn okolními byty. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+1 72 m² 

Ivana Olbrachta, Nymburk

Cena: 1 399 000 Kč

ID1194


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+1, 72m2, Ivana Olbrachta, Nymburk. Byt v osobním vlastnictví se nachází v prvním nadzemním podlaží 8-patrového panelového domu. Dům prošel revitalizací – nové stoupačky, nové vchodové dveře, zateplená fasáda, nový výtah podle EU. Orientace bytu východ – západ.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 42 m² 

Růžová, Nymburk

Cena: 799 000 Kč

ID1195


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+kk, 42 m2, Růžová, Nymburk. Slunný byt v družstevním vlastnictví se nachází v šestém nadzemním podlaží panelového domu. Byt již má splacenou anuitu. Dům prošel revitalizací – nová střecha včetně zateplení, nové vchodové dveře, nové plastové stoupačky, nový výtah dle EU, plastová okna a vstupní dveře ve společných částech budovy. Orientace na jiho-západ, byt je ze všech stran vytápěn okolními byty.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 55 m² 

Boleslavská třída, Nymburk

Cena: 1 149 000 Kč

ID1196


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1, 55m2, Boleslavská třída, Nymburk. Byt v osobním vlastnictví se nachází ve třetím patře 4-podlažního cihlového domu. Dům prošel revitalizací – nová střecha, nové vchodové dveře, připravuje se zateplení domu. Orientace bytu na východ. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk 62 m² 

Park v Kolonii, Nymburk

Cena: 999 000 Kč

ID1197


Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+kk, 62m2, město Nymburk. Byt v osobním vlastnictví se nachází ve třetím nadzemním podlaží 3-patrového cihlového domu. Dům prošel revitalizací – nová střecha, nová plastová okna na schodišti, nové vchodové dveře, připravuje se zateplení domu. Orientace bytu na východ, směrem do parku. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+kk 68 m² 

Zelená, Praha - Praha 6

Cena: 3 998 000 Kč

ID1198


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt 2+kk v OV o rozloze 62 m2. Byt se nachází v prvním patře pětipodlažního prvorepublikového činžovního domu, ve velmi lukrativní a žádané části Prahy 6 Dejvice, ul.Zelená. Dům prošel rozsáhlou revitalizací:kom­pletně měněny odpady, rozvody elektroinstalace a stoupačky, pořízen nový výtah a plastová okna, vč.vstupních dveří, zateplení a fasáda na domě. 

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 2+1 59 m² 

Hašplířská, Kutná Hora - Hlouška

Cena: 1 199 000 Kč

ID1199


Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví v atraktivní a klidné lokalitě Kutné Hory v blízkosti centra, ul. Hašplířská. Nachází se ve 2.patře čtyřpodlažního domu. Celý dům (který je obklopen zelení), prošel postupnou revitalizací: byla provedena fasáda a zateplení domu,vyměněna okna a vchodové dveře za plastová, nová střecha a vyměněny stoupačky.

Více informací: +420 702 177 006
Prodáno

Prodej bytu 3+kk po rekonstrukci

Spustit virtuální prohlídku

Nedašovská, Praha - Zličín

Cena:  4 990 000 Kč 

ID1020

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi kompletně zrekonstruovaný, slunný byt v družstevním vlastnictví o dispozici 3+kk s lodžií a sklepní kójí, v městské části Prahy - Zličíně, ul. Nedašovská, v bezprostřední blízkosti stanice metra B-Zličín. Rozloha bytu vč. lodžie činí 64 m² a je umístěn ve třetím patře čtyřpodlažního, udržovaného domu (bez výtahu), který také prošel revitalizací: proběhlo zateplení a nová fasáda na domě, provedena rekonstrukce elektroinstalace a schodů, výměna stoupaček, schránek, oken za plastová, včetně vchodových dveří. 


V rámci provedené bytové rekonstrukce vzniklo stavebními úpravami současné dispoziční řešení 3+kk, z původní dispozice 2+1. Nově zděné bytové jádro, interiérové dveře, v celém bytě provedena vyrovnávací podlahová stěrka, na ní položena plovoucí podlaha a dlažba a pořízena kuchyňská linka IKEA vč. vestavěné myčky nádobí. Okna jsou plastová, situována oboustranně na VZ. Do bytu je zavedena kabelová televize a společná TV anténa. Topení a ohřev vody jsou zajištěny dálkově. Dům samotný je dobře zabezpečen, vstup do domu je zajištěn přes čip, v bytě je instalován videotelefon.


Anuita je již zcela splacena. Bezproblémové parkování přímo před domem. Bonusem tohoto bytu je jeho poloha s výbornou dostupností na již zmíněné metro B – Zličín. Městská část Zličín je vyhledávanou, atraktivní lokalitou s kompletní občanskou vybaveností, např. mateřské a základní školy, obchodní centrum Zličín, TESCO, IKEA. Je velmi dobře dostupné letiště Václava Havla po Pražském okruhu a také směry na Brno, Strakonice, Plzeň, Karlovy Vary. V blízkosti jsou cyklostezky pro výlety do okolí. Energetická třída náročnosti “G“, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Doporučujeme!

Více informací: +420 702 177 006
Novinky
Rezervováno
Prodáno
Dočasně nedostupné
Novinky

Prodej bytu 2+1 56 m²

Benediktská, Praha 1 - Staré Město

Cena: 7 990 000 Kč

ID1113


Prodej bytu 4+1 103 m²

Benediktská, Praha 1 - Staré Město 

Cena: 14 990 000 Kč

ID1114

Prodej bytu 3+kk 93 m²

Ruská, Mariánské Lázně 

Cena: 5 250 000 Kč

ID1115

Rezervováno

Prodej bytu 3+kk 88 m²

Píškova, Praha 5 - Stodůlky

Cena: 5 997 000 Kč

ID1111


Prodej bytu 1+kk 26 m²

Vodňanského, Praha 6 - Břevnov

Cena: 2 694 000 Kč

ID1116

Prodáno

Prodej bytu 2+1 52 m²

Ke Krči, Praha 4 - Braník

Cena: 4 390 000 Kč

ID1112

Prodej bytu 4+kk 155                                                                 

ulice Balbínova, Hradec Králové

Cena: 6 990 000 Kč

ID1120

Prodej bytu 2+1 s balkonem 53 m²

Praha 9 - Hloubětín, ul. Zelenečská

Cena: 3 650 000 Kč

ID1123

Prodej, byt 3+kk, 58  se zastřešeným krytým stáním a sklepní kójí

ulice K Říčanům, Praha 10 - část obce Kolovraty

Cena: 3 990 000 Kč

ID1117

Prodej bytu 2+kk 51         

Vodňanského, Praha 6 - Břevnov

Cena: 4 690 000 Kč

ID1119

Prodej bytu 4+1 126  

Mělnická, Praha - Malá Strana

Cena: 11 990 000 Kč

ID1118

Ostatní byty - Prodáno

Prodej bytu 2+1 53 m²

Krupská, Praha 10 - Strašnice

Cena: 3 200 000 Kč

ID1134

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt o velikosti 2+1 a celkové rozloze 53 m2. Družstevní byt se splacenou anuitou se nachází ve zvýšeném přízemí pětipodlažního, dobře spravovaného bytového domu, ve velmi lukrativní a žádané části Prahy 10 – Strašnice, ul. Krupská: Celý dům je zateplen včetně střechy. Byla vyměněna střešní krytina, dům má nová plastová okna, nové vstupní dveře a nové schránky. Dále byly provedeny opravy stoupaček. V bytě byly měněny odpady v koupelně, kuchyni a WC včetně obkladů a podlah s novou kuchyňskou linkou, úprav dveří s opravou omítek. Rozvody elektroinstalace jsou vyměněny za Cu. V domě je rozveden plyn a každý byt je připojen. V kuchyňské lince je kombinovaný sporák. Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny dálkově. K bytu náleží sklepní kóje. Žádaná lokalita pro bydlení vyniká nejen dostatkem odpočinkových zón a zeleně, ale v dosahu je i výborná občanská vybavenost s vynikající dopravní dostupností – metro A Strašnická, vlaková zastávka Praha-Strašnice, autobusy a tramvaje. Energetická náročnost budovy třída G, mimořádně nehospodárná, průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen, proto uvádíme třídu G, skutečné náklady na energie jsou však velmi nízké, vzhledem k již uskutečněné výše popsané revitalizaci bytového domu. Možnost financování koupě úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme.

Prodej bytu 4+kk 125 m²

Pražská, Praha 10 - Hostivař

Cena: 7 790 000 Kč

ID1130

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji nadstandardně řešený byt, o dispozici 4+kk v osobním vlastnictví, o rozloze 107 m2 s dvěma koupelnami, terasou o velikosti 18 m2, krytým parkovacím stáním a sklepní kójí, v lukrativní části Prahy-Hostivaři, ul. Pražská. Tento unikátní byt umístěný ve druhém patře s výtahem, se nachází v komplexu moderních bytových domů, zkolaudovaných v roce 2005. Dům samotný stojí na konci této zástavby s dostatkem zeleně a volného prostranství, umožňující příjemné a moderní bydlení s bezproblémovou dostupností do centra Prahy. Byt je unikátní nejen svou polohou s exkluzivním výhledem, ale především i luxusním a kvalitně provedeným interiérem, řešeným z velké části na míru, včetně kuchyňské linky se spotřebiči. Ta a téměř veškerý interiérový nábytek je zhotoven z masivu a opatřen patinou, obložky, vč. dveří, obývací stěna a vestavěné skříně taktéž, podlahy v celém bytě jsou dřevěné – třešeň, v kombinaci s kamennými mozaikami. Kamenné obklady a mozaiky jsou také v jedné ze dvou koupelen s luxusní vanou s masážními tryskami a s toaletou. Kámen je jak na podlahách, kde tvoří opět mozaiku, tak je použit i na stěnách jako obklad. Z kamenné mozaiky je dále zhotovena pracovní kuchyňská deska a z části okenní parapety. Zbývající parapety jsou pak zhotoveny na míru z masivu, spolu s krytím radiátorů pod okny. Součástí ložnice je i samostatná šatna. Ve druhé z koupelen je sprchový kout a toaleta, keramické obklady opět v kombinaci s kamennou mozaikou a za zmínku stojí i veškeré sanitární zařízení, vč. koupelnových doplňků z mosazi a keramiky, od anglické značky St. James. Stěny jsou vyštukovány a vymalovány tzv. Benátským štukem a luxusním stálobarevným a omyvatelným nátěrem. Stropy jsou zakončeny ozdobnou římsou z masivního dřeva a byt celý je bez použití prahů s přechody, opět z kamenné mozaiky. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní, nejvyšší ochranné třídy. Kuchyňský kout, obývací pokoj a navazující terasa s kouzelným panoramatickým výhledem, jsou situovány na JZ. Na terasu je přiveden el. proud a zavedeno osvětlení. K bytu náleží kryté parkovací stání, komora v bytě a sklepní kóje. Topení je ústřední dálkové, pomocí parovodu s regulací teploty v jednotlivých místnostech, prostřednictvím centrální řídící jednotky umístěné v bytě. Tento byt je zajímavý nejen dispozičním řešením a použitými materiály, ale také umístěním v žádané lokalitě. Nedaleko domu je zastávka MHD linky 175, vedoucí přes stanice Skalka a Flora (metro linky A), dále na Žižkov a do centra (Florenc), v blízkosti je pak veškerá občanská vybavenost a nákupní centrum OC Park Hostivař, se širokou škálou obchodů a služeb. Energetická třída náročnosti D- méně úsporná. Koupi bytu možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!

Prodej bytu 2+1 65 m²

Pod Tvrzí, Odolena Voda

Cena: 2 390 000 Kč

ID1135

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji krásný a slunný byt o velikosti 2+1 v družstevním vlastnictví o rozloze 65 m s balkonem, v lukrativní městské části obce Odolena Voda, ulice Pod Tvrzí, okr. Praha-východ. Byt je umístěný ve čtvrtém patře cihlového šestipodlažního domu s výtahem, zkolaudovaného v roce 2004 a stojícího v zástavbě rodinných a bytových domů. Byt samotný tvoří předsíň, kuchyň, obývací pokoj s balkonem, ložnice, koupelna s rohovou vanou a samostatné WC s umyvadlem. Kuchyňská linka, vyrobená na míru s dvířky z praktické folie v dezénu dřeva, je vybavena vestavěnými spotřebiči. Na betonových podlahách jsou kvalitní laminátové-PVC krytiny v dezénu dřeva a dlažba, okna jsou plastová. Centrální vytápění bytu a ohřev vody jsou zajištěny dálkově místní teplárnou. K bytu náleží sklepní kóje o výměře 2,5 m2 a anuita na bytě je nulová, s možností převodu do osobního vlastnictví do 8 let. Parkování před domem, případně na nedalekém hlídaném parkovišti. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti – potraviny, večerka, pošta, zdravotní středisko, školka, škola, posilovna, kadeřnictví. Výborná dopravní dostupnost do Prahy- PID 20 minut ke stanici metra Kobylisy. Velice příjemné bydlení v klidné části obce. PENB nebyl předložen, proto je uvedena třída energetické náročnosti G. Po jeho doložení bude údaj aktualizován. Koupi bytu je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!

Prodej bytu 1+kk 23 m²                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Vodňanského, Praha 6 - Břevnov
Cena: 3 650 000 Kč
ID1124

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi světlý byt se sklepní kójí a spoluvlastnickým podílem na zahradě za domem. Bytová jednotka situovaná do zahrady a po rekonstrukci o dispozici 1+kk a rozloze 23 m2 v osobním vlastnictví, se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového čtyřpodlažního bytového domu, v atraktivní a velmi žádané lokalitě městské části Prahy 6, Břevnov, v ul. Vodňanského. Dům stojí v zástavbě rodinných domů v klidné ulici. Na domě proběhla revitalizace společných prostor, výměna oken za eurookna Vekra s dvojskly, vstupních dveří a rozvodu elektroinstalace. Na bytě samotném proběhla rekonstrukce v roce 2015, vyměněny odpady, rozvod elektroinstalace, podlahy, koupelna se sprchovým koutem, kuchyňská linka byla zhotovena na míru a stěny v celém bytě jsou vyštukovány. Podlaha plovoucí, koupelna a předsíň dlažba.

Prodej bytu 2+kk 41 m²

28. října, Nymburk

Cena: 2 190 000 Kč

ID1131

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji moderní slunný byt, velikosti 2+kk v OV o rozloze 41 m2, s vlastním krytým stáním a sklepní kójí, v blízkosti centra obce Nymburk, ul. 28.října. Tento byt je umístěný v prvním patře moderního bytového domu s výtahem, zkolaudovaného v roce 2015. Ten stojí v zástavbě rodinných domů a skýtá příjemné moderní bydlení, s bezproblémovou dostupností do centra obce. Tento byt se prodává včetně vybavení, pořízeného na míru, to znamená s luxusní kuchyňskou linkou ve vysoké kvalitě, s dvířky v lesku, vč. vestavěných spotřebičů: digestoř, sklokeramická deska, el.trouba, myčka, chladnička. Na míru byla zhotovena i šatní skříň ve vstupní chodbě s posuvnými dveřmi. Světlý byt je orientován na západ, s dostatkem sluníčka po většinu dne. Na betonových podlahách je kvalitní PVC krytina a dlažba. Předností bytu je také vlastní kryté parkovací stání, v uzamčeném vnitrobloku za domem a sklepní kóje. Teplou vodu a vytápění zajišťuje vlastní kombinovaný plynový kotel. Moderní koupelna s toaletou má zabudovanou vanu. Vzhledem k původní výšce stropů 4m v bytě, snížených sádrokartonovými podhledy na současných 2,2 m, se nabízí možnost vybudování zvýšeného patra. Velmi rychlý a stabilní Internet je veden po optické síti, za velmi nízkou cenu s možností internetové TV. Dům je celkově velmi dobře zabezpečen a spravován. Tento byt je zajímavý nejen dispozičním řešením a nízkými náklady na bydlení ( je velmi příjemný a teplý i v zimním období), ale především umístěním v žádané lokalitě, v bezproblémové docházkové vzdálenosti se nachází centrum obce, vlakové nádraží, ZŠ, MŠ, nemocnice. Výborná dostupnost do Prahy. Energetická třída náročnosti B- úsporná. Koupi bytu možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Nymburk - Inspektorská ulice

Cena: 2 690 000 Kč

ID1129

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+kk v osobním vlastnictví o rozloze 58 m2 s vlastním parkovacím stáním, lodžií, komorou a sklepní kójí v blízkosti centra obce Nymburk, ul. Inspektorská. Tento byt je umístěný ve třetím patře moderního bytového domu s výtahem, postaveném v roce 2007. Dům je zasazen do komplexu bytových domů, který tvoří zajímavý uzavřený celek a skýtá příjemné, moderní bydlení v bezprostřední blízkosti parku s bezproblémovou dostupností do centra obce. Dispozice bytu: předsíň (6,30m2), pokoj s lodžií (26,41m2), ložnice (13,66m2), koupelna (6,63m2), WC (1,51m2), komora (3,84m2). Byt se prodává s většinou vybavení, vč. aut. pračky a nábytku realizovaného na míru, to znamená s kuchyňskou linkou, vč. vestavěných spotřebičů: digestoř, sklokeramická deska, el. horkovzdušná trouba, myčka, dále volně stojící chladnička a mikrovlnná trouba. Na míru byla zhotovena i šatní skříň v ložnici a většina nábytku.

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Travná, Praha 9 - Kyje

Cena: 2 490 000 Kč

ID1132

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji bytovou jednotku 3+kk, ve spolupodílovém vlastnictví o rozloze 66 m2, v městské části Prahy 9 Kyje, ul. Travná. Byt je umístěn ve třetím patře čtyřpodlažního panelového domu. Ten samotný prochází postupnou revitalizací. V celém domě jsou vyměněna okna za plastová, spolu se vstupními dveřmi, dále stoupačky a pořízena nová vlastní kotelna. Bytové jádro je umakartové. Na betonových podlahách PVC krytina, spolu s koberci. Byt je orientován na JZ. K užívání je sklepní kóje, zahrnuta do převáděného spoluvlastnického podílu. Jedná se o klidný bytový dům a tato investice je vhodná i pro následný dlouhodobý pronájem. Za zmínku stojí přilehlé cyklotrasy, vedoucí až do dolních Malešic, sportovní a dětská hřiště, zastávka MHD. V blízkosti jsou nákupní centra Štěrboholy a centrum Černý Most, dále ZŠ,MŠ. Bezproblémové parkování před domem. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi převáděného podílu je možno financovat úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Prodej bytu 1+kk 41 m²

ulice Randova, Praha 5 - část obce Smíchov

Cena: 2 990 000 Kč

ID1128

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji slunný byt o dispozici 1+kk v osobním vlastnictví o celkové rozloze 41 m2 s lodžií a sklepní kójí, v lukrativní části Prahy 5, Smíchov,ul. Randova. Tento byt umístěný ve čtvrtém patře se nachází v komplexu moderních bytových domů s dostatkem zeleně a volného prostranství umožňující příjemné bydlení s bezproblémovou dostupností do centra.

Prodej bytu 3+kk 92 m²

U Vršovického nádraží, Praha 10 - Vršovice

Cena: 5 590 000 Kč

ID1126

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji slunný byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+kk, se dvěma balkony a celkové rozloze 92 m2. Byt je umístěný ve třetím patře, pětipodlažního dobře spravovaného bytového domu z třicátých let s devíti byty, ve velmi lukrativní a žádané části Prahy 10, část Vršovice, ul. U Vršovického nádraží. Na domě proběhla částečná revitalizace: nová fasáda, výměna střešní krytiny a oken za plastová, spolu se vstupními dveřmi. Byt samotný prošel částečnou rekonstrukcí na počátku devadesátých let. Na podlahách jsou parkety, plovoucí podlaha a dlažba, okna jsou dřevěná, špaletová. Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny kombinovaným plynovým kotlem. K bytu náleží prostorná zděná kóje o rozloze 13 m2 s rozvedenou elektroinstalací a dále spoluvlastnický podíl na pozemku pod domem a přilehlém pozemku u domu. Žádaná lokalita pro bydlení vyniká nejen dostatkem odpočinkových zón a zeleně v bezprostřední blízkosti, kompletní občanskou vybaveností, ale i dobrou dopravní dostupností: metro C- I.P.Pavlova. Za zmínku stojí nedaleký park Grébovka, ZŠ, MŠ, poliklinika, pošta, nákupní centra, posilovna BBC, naplánována je blízká stanice metra. Energetická náročnost budovy třída G, mimořádně nehospodárná, průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen, proto uvádíme třídu G. Možnost financováni koupě úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme. Doporučujeme!

Prodej bytu 4+kk 100 m²                        

Zborovská, Praha - Praha 5

Cena: 6 490 000 Kč

ID1122

Nabízíme Vám k prodeji byt velikosti 4+kk v OV o rozloze 97,5 m² v lukrativní městské části Praha 5,Smíchov,v ulici Zborovská. Byt umístěný v prvním patře se nachází v zrevitalizovaném prvorepublikovém secesním bytovém domě v historickém centru Prahy. Vchodovými dveřmi vstoupíte do prostorné chodby. Po pravé straně jsou vstupy do dvou pokojů, které mají výhled do vnitrobloku. Na konci chodby se nachází technická místnost s nově osazeným plynovým kotlem, který zajišťuje vytápění a ohřev vody bytu. Po levé straně jsou dveře na toaletu a do koupelny. Naproti koupelně v chodbě je umístěn kuchyňský kout. Dále z předsíně se dostanete do průchozího obývacího pokoje, za ním se nachází poslední pokoj. Místnosti zdobí krásné klenuté stropy, které podtrhují historický ráz těchto prostor. V bytě jsou nové rozvody elektroinstalace a vody. Byt je zajímavý nejen svým umístěním v žádané a lukrativní lokalitě, ale také občanskou vybaveností, přímo v okolí naleznete školy, restaurace, lékárnu, bankomaty, zastávka tramvaje a autobusu Arbesovo náměstí je vzdálená 200 m. V okolí naleznete příjemné prostředí, v těsné blízkosti Dienzenhoferovy sady, nedaleko Petřín a krásné prostředí u Vltavy. Parkování je možné v ulici. Energetická třída náročnosti “G“, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi bytu možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Prodej bytu 2+kk 120 m²

U Pergamenky, Praha 7 - Holešovice

Cena: 8 390 000 Kč

ID1125


Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji slunný byt 2+kk s terasou, v osobním vlastnictví o celkové rozloze 120 m2. Byt se nachází v posledním šestém patře sedmipodlažního cihlového činžovního domu, ve velmi lukrativní a žádané části Prahy 7 Holešovice, ul. U Pergamenky a jeho velkorysá současná dispozice s dvěma koupelnami, s toaletami, vznikla sloučením dvou samostatných bytových jednotek na nynějších prostorných 80 m2, čisté obytné plochy a 40 m2 tvoří již zmíněná terasa s panoramatickým výhledem na Prahu, která je přístupná z obou hlavních místností a tvoří dominantu tohoto nadstandardního bytu. Dům prochází postupnou revitalizací, v současné době proběhla výměna výtahu a naplánována je obnova druhého výtahu a fasády, čímž se zvýší v budoucnu bonita této nemovitosti. Byt samotný je kompletně zrekonstruovaný. Předností je jeho světlost, vzhledem k dostatku oken, vyšší poloze a orientaci na JV. Na podlaze jsou dřevěná a plovoucí podlaha a dlažba, stěny jsou vyštukovány. Komfortní kuchyňská linka zhotovena na míru, zajišťuje dostatek prostoru v této zóně a výhodou je i přilehlá komora. Na ložnici navazuje samostatná šatna a koupelna se sprchovým koutem. Druhá z koupelen má zabudovanou vanu a také toaletu. Topení je ústřední dálkové. K bytu náleží dobře zabezpečená sklepní kóje. V okolí je kompletní občanská vybavenost: MŠ, ZŠ, zastávka MHD, supermarket Billa. Poloha bytu poskytuje obyvatelům perfektní spojení do centra, 15 minut chůze na metro Holešovice. V dobré vzdálenosti od bytu je také park Stromovka, cca 12 minut pěšky Holešovická tržnice, s vyhlášenými Farmářskými trhy a také cyklostezka do Troji a ZOO. Za zmínku také stojí v okolí se nacházející vyhlášené restaurace Home Kitchen a Pivovar Marina. Energetická náročnost budovy: Třída F velmi nehospodárná. Koupi bytu je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme. Doporučujeme!

Prodej bytu s lodžií 1+1 40 m²

Masarykova - Hlouška, Kutná Hora

Cena: 1 190 000 Kč

ID1127

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji částečně zrekonstruovaný byt o dispozici 1+1 v osobním vlastnictví, o rozloze 31 m² s lodžií 9m² a sklepní kójí 4,5m², v obci Kutná Hora, ul. Masarykova. Nachází se v osmém patře desetipodlažní­ho domu. Dům samotný prošel revitalizací. Světlý byt situovaný na jihozápad, prošel částečnou rekonstrukcí v jejímž rámci byly vyměněny odpady, částečně elektroinstalace a nově byla zbudována koupelna se sprchovým koutem. Byt nabízí klidné bydlení s výhledem do zeleně, s dobrým dosahem do centra. Náleží k němu již zmíněná prostorná lodžie a sklepní kóje 4,5m². Lodžie je opatřena dlažbou. V blízkosti domu je centrum obce, supermarkety, škola, školka, autobusová zastávka se nachází u domu.

Prodej bytu s terasou 3+kk 216 m² + 2 garážová stání v ceně

Na Věnečku, Praha 5 - Smíchov

Cena: 10 490 000 Kč

ID1178

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt 3+kk v osobním vlastnictví o rozloze 103,5m2, lemovaný zahradní terasou a dvěma zasklenými balkony orientovanými na jih, v jednom z nejkouzelnějších koutů Prahy, v historické části Prahy 5 Smíchov ul. Na Věnečku. Tento luxusní a vzdušný byt je situován v přízemí jednoho z rezidenčních domů, který byl postaven v rámci komorního projektuRezidence Bertramka. Architektonicky zajímavý, moderní bytový dům je zasazen do unikátního prostředí přímo v parku, v bezprostřední blízkosti legendární usedlosti Bertramka.Po vstupu do bytu se Vám otevře hala, zahrnující vestavěnou skříň zhotovenou na míru. Dominantu tvoří hlavní obytná část (49,4m2), tvořená kuchyňským koutem s luxusní kuchyňskou linkou, zhotovenou na míru, s důmyslným řešením výšek jednotlivých pracovních segmentů, vybavenou zabudovanými spotřebiči zn. Electrolux, na niž navazuje prostorná obývací část, s přímím vstupem na již zmíněnou velkou terasu (99m2) a balkon (6,5m2).

Prodej bytu 3+1 74 m²

Slunečná, Nupaky

Cena: 3 399  000 Kč

ID1136

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji krásný a slunný byt o velikosti 3+1 v OV o rozloze 74 m s balkonem a parkovacím stáním u domu, v lukrativní městské části obce Nupaky, okr Praha Východ, ul. Slunečná. Byt je umístěný ve druhém patře třípodlažního domu, stojícího na oplocené a udržované zahradě, v zástavbě rodinných a bytových domů. Byt samotný tvoří předsíň s protipožárními vstupními dveřmi, praktická, prostorná komora s přímým větráním, ložnice, pracovna (pův. dětský pokoj), kuchyň a obývací pokoj s balkonem, který je orientován na západ, plastová okna jsou proti slunci v kuchyni a pracovně opatřena žaluziemi, v ložnici je tmavá roleta. Ložnice a obývák jsou vybaveny kvalitní nástěnnou klimatizací LG ARTCOOL GALERY s vyměnitelnými obrazy, která v letních měsících umožňuje v bytě vytvoření příjemné teploty dle volby majitele a navíc vytváří variabilní dekoraci stěn. Kuchyňská linka vyrobená na míru je vybavena vestavěnými spotřebiči. Na podlahách v obýváku, pracovně (pův. dětském pokoji) a ložnici jsou kvalitní laminátové podlahy v dezénu dřeva, v kuchyni a vstupní předsíni je dlažba. Na oknech ve všech místnostech jsou instalovány ochranné posuvné sítě proti hmyzu. Vytápění bytu a ohřev vody jsou zajištěny plynovým kotlem. K bytu náleží 1× venkovní parkovací stání, sklepní kóje a spoluvlastnický podíl na přilehlém oploceném pozemku. Obec Nupaky leží 2 km od nákupního centra Čestlice – Průhonice. Snadnou dostupnost zaručuje přímý nájezd na dálnici D1, metro Opatov je vzdáleno 5 minut jízdy autem a 20 minut MHD. Přímé napojení na D1 a R1, umožňuje také snadnou dostupnost jak do centra Prahy (autem 15 min), tak i na D5 a R6. Autobusová zastávka PID je pár kroků od domu. V obci je veškerá občanská vybavenost: MŠ, obecní úřad, restaurace, sportoviště, MHD. V blízkosti je také ZŠ, nákupní centrum a sportovní a relaxační centrum Aquapark Čestlice. PENB nebyl předložen, proto je uvedena třída energetické náročnosti G. Po jeho doložení bude údaj aktualizován.

Prodej bytu 2+1 49 m²

Mikoláše Alše, Nymburk

Cena: 1 690  000 Kč

ID1137

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji zrekonstruovaný byt 2+1 o obytné ploše 49m2, ulice Mikoláše Alše v Nymburce. Byt v osobním vlastnictví se nachází v 4. nadzemním podlaží čtyřpodlažního domu, který byl kompletně revitalizován: nové vchodové plastové dveře, nová plastová okna se žaluziemi, zateplená fasáda, nová střecha, Intercom. Dispoziční řešení: prostorná předsíň, kuchyně, obývací pokoj, ložnice s lodžií, koupelna s vanou, samostatné WC. Podlahy byly kompletně zrekonstruovány, dlažba, lino, nová elektroinstalace v mědi, nové omítky, nové interiérové dveře. K bytu patří samostatná uzamykatelná sklepní kóje 3 m2. Inženýrské sítě: obecní vodovod, plyn, obecní kanalizace, elektřina 230 V, vytápění bytu ústřední dálkové s měřiči, internet, společná televizní anténa. Byt má v ložnici samostatnou klimatizační jednotku. Parkování volné před domem, orientace bytu S-J, z lodžie výhled do parku. V blízkém okolí domu je kompletní občanská vybavenost, školky, školy, MHD, zdravotnická zařízení, v docházkové vzdálenosti je centrum města, autobusové a vlakové nádraží na hlavním tahu Nymburk Praha s vynikajícím spojením do okolních měst a napojením na dálnici D11. Součástí bytu a ceny je kuchyňská linka včetně nového kombinovaného sporáku (varná deska plyn, elektrická horkovzdušná trouba), šatní skříň, klimatizace, lednice s mrazákem, pračka, nová sedací rozkládací souprava. Energetická náročnost budovy třída G, po obdržení štítku bude údaj aktualizován.

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Na Folimance, Praha 2 - Vinohrady

Cena: 3 990  000 Kč

ID1138

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk o rozloze 57 m2, v osobním vlastnictví, ve 3.NP v ulici Na Folimance, Praha 2, Vinohrady. Současná dispozice vznikla provedenou rekonstrukcí bytu z původních 1+1. Pokoje jsou neprůchozí, koupelna je zděná se sprchovým koutem a WC, na kuchyň navazuje praktická komora. V bytě probíhala postupně částečná rekonstrukce – kompletní elektroinstalace v koupelně, kuchyni a chodbě proběhla v roce 2012, v témže roce se realizovala kompletně nová kuchyňská linka, nové dveře a zárubně z masivu r. 2014 (vchodové dveře jsou původní). Topení je plynové – nové rozvody v bytě a topení VAF v jednom z pokojů (r. 2016). Okna v pokojích jsou špaletová, v kuchyni a koupelně plastová. Podlahy jsou původní – parkety, dlažba, lino. Byt je slunný, orientovaný na jih, s výhledem do zeleně. K bytu patří sklepní kóje.Vstup do domu na bezpečnostní čip. V přízemí domu je kamerový systém. V domě proběhla rekonstrukce výtahu a střechy. Je zde vysokorychlostní internet (UPC, O2). Výborná dopravní dostupnost. V blízkém okolí lékárna, praktičtí lékaři, zubař, FN Karlovo náměstí, MŠ, ZŠ, pošta, obchody, divadlo Na Fidlovačce, Fitness, plavecký bazén Slavia. Ideální pro procházky – Vyšehrad, park Folimanka s dětským hřištěm, park Grébovka, náplavka Výtoň, Faustův dům, Emauzy.Energetická třída náročnosti F.

Pronájem bytu 2+1 61 m²

Bojčenkova, Praha 9 - Černý Most

Cena: 14 800 Kč

ID1139

Exkluzivně Vám zprostředkujeme pronájem kompletně zrekonstruovaného bytu o dispozici 2+1, se zasklenou lodžií o celkové podlahové ploše 61m2, umístěného v pátém patře panelového domu s výtahem, v městské části Prahy 9 – Černý Most, ulice Bojčenkova. Byt sestává z kuchyně 10,2m2, koupelny s vanou 3,5m2, toalety 1m2, obývacího pokoje 21,4m2, ložnice 16,5m2 a lodžie 3,2m2. Do pronájmu bytu spadá i vybavení: lednice Gorenje, kombinovaný sporák Fagor, kuchyňská linka Ikea, zabudované sušáky v lodžii, kuchyňský stůl a 4 židle, šatní skříň trojdílná, dvoulůžko, vestavěná skříň, okenní žaluzie v kuchyni a v ložnici, garnýže, 2 botníky, věšák se zrcadlem, nástropní osvětlení a bodovky.

Prodej bytu 2+1 56 m²

Lipová, Nymburk

Cena: 1 620 000 Kč

ID1140

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+1 o rozloze 56m v osobním vlastnictví, v klidné části obce Nymburk, ul. Lipová. Ten prošel téměř kompletní rekonstrukcí a nachází se v prvním patře třípodlažního cihlového domu, s uzavřeným prostranstvím spolunáležícím k této bytové jednotce. V rámci rekonstrukce byla provedena částečná výměna elektroinstalace, pořízeny nové odpady, byly provedeny štuky a natažena perlinka na stropech, dále pořízeny bezpečnostní vstupní dveře a dveře v celém bytě, na podlahách položeny plovoucí podlahy a dlažba, okna jsou plastová, situovaná na JV. Nově je vybudována i koupelna s rohovou vanou a samostatnou toaletou. K bytu náleží komora a spoluvlastnický podíl na další prostory v domě a u domu. Topení je řešeno el. přímotopy se zvýhodněným tarifem. V okolí možnost sportovních aktivit – cyklostezka, sportoviště a další. Výborná dopravní dostupnost 30 min. Praha – Metro B, zast. Černý Most., vlakem každou hodinu po celý den, nebo rychlé napojení na dálnici D11 automobilem. Energetická náročnost budovy třída G, mimořádně nehospodárná, průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen, proto uvádíme třídu G.

Prodej bytu 3+1 61 m²

Křenická, Praha 10 - Strašnice

Cena: 3 950 000 Kč

ID1141

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s lodžií a komorou v osobním vlastnictví, v městské části Prahy 10, Strašnice, ul. Křenická, v bezprostřední blízkosti stanice metra A Skalka. Rozloha bytu vč. lodžie činí 67,90m a je umístěn ve čtvrtém patře třináctipodlažního, pěkně udržovaného domu, který také prošel revitalizací: proběhlo zateplení a nová fasáda na domě, provedena výměna stoupaček, schránek, oken za plastová, včetně vchodových dveří. Dispozice bytu: ložnice s balkonem a pracovna, dále zděná koupelna s praktickým sprchovým koutem a samostatná toaleta s praktickými obklady a dlažbou. Obývací pokoj a na něj navazující kuchyně s linkou ve tvaru písmene L je zhotovena na míru. V bytě proběhla již zmíněná rekonstrukce: nové zděné bytové jádro, interiérové dveře, rozvody elektroinstalace v mědi a vody v plastu, v celém bytě byla provedena vyrovnávací podlahová stěrka, na ní položena plovoucí podlaha, PVC krytina a dlažba.

Prodej bytu 3+1 70 m²

Okružní, Nejdek

Cena: 899 000 Kč

ID1142

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+1, 70 m2, Okružní, Nejdek. Byt v osobním vlastnictví se nachází v sedmém nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Dům prošel revitalizací bílá plastová okna v bytech i ve společných částech domu, nové vchodové dveře, otvírání vchodových dveří přes telefon, nová zateplená střecha. Orientace bytu jih sever. Dispozice a popis bytu: prostorná vstupní předsíň, 3 samostatné neprůchozí pokoje, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a WC, zasklená lodžie po celé šířce obývacího pokoje. K bytu patří sklepní koje o velikosti 2 m2 a společné prostory kolárna, sušárna. Dům je napojen na obecní vodovod, obecní kanalizaci, elektřina 230 V, plyn, vytápění bytu ústřední dálkové s čidly s odpočtem Podlahy v bytě: pokoje pravé dubové parkety, kuchyně a předsíň plovoucí podlaha, v koupelně dlažba, bezpečnostní protipožární dveře do bytu, kuchyně a koupelna nové elektrorozvody v mědi. Součástí bytu a ceny je kuchyňská linka, sporák se sklokeramickou deskou, digestoř, lednice, pračka. Před zadáním do inzerce nebyl předložen PENB, proto je tento byt v souladu s platným zákonem zařazen do energetické třídy G. V místě je veškerá občanská vybavenost, školka, škola, obchod. V Nejdku je dostatek pracovních příležitostí, za prací se sem sjíždí lidi z celého karlovarského kraje, jsou zde tři velké a jedna menší továrny a výrobny. Volné parkování před domem.

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Růžová, Nymburk

Cena: 1 249 000 Kč

ID1143

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+kk, 42 m2, Růžová, Nymburk. Slunný byt v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou se nachází v šestém nadzemním podlaží panelového domu. Dům prošel revitalizací – nová střecha včetně zateplení, nové vchodové dveře, nové plastové stoupačky, nový výtah dle normy EU, plastová okna a vstupní dveře ve společných částech budovy. Orientace na jihozápad, byt je ze všech stran vytápěn okolními byty. Dispozice a popis: vstupní chodba, kuchyňský kout volně navazující na obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a WC. K bytu patří sklepní koje v suterénu. Dům je napojen na obecní vodovod, obecní kanalizaci, elektřina 230/380 V, pevná tel. linka, internet, dálkové otevírání vchodových dveří (Intercom). Vytápění a teplá voda ústřední dálkové. Plovoucí podlaha v obývacím pokoji, kuchyňském koutu a chodbě, dřevěná okna, v celém bytě nová elektřina v mědi, nová zděná koupelna s vanou a WC. K bytu přísluší vlastnický podíl na pozemcích. Volné parkování před domem. V okolí je kompletní občanská vybavenost, školka, škola, vlakové a autobusové nádraží, nedaleko centrum Nymburka. Pro nového vlastníka je připraveno od bytového družstva potvrzení o převodu do osobního vlastnictví, takže je možno financovat hypotékou, kterou Vám zprostředkujeme a rádi vyřídíme. Energetická náročnost budovy třída D, méně úsporná.

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Bukolská, Praha 8 - Bohnice

Cena: 2 190 000 Kč

ID1144

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt/studio 1+kk o velikosti 29 m2. Byt je v 5. NP panelového domu s výtahem, v klidné lokalitě Bohnic, ul. Bukolská. V bytě je kuchyňská linka, komora/šatna, zádveří a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Dům po částečné rekonstrukci společné prostory, výtah, okna. Velmi dobrá dostupnost metro, MHD bus. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Volné ihned. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej bytu 3+kk 116 m²

Dražická, Benátky nad Jizerou

Cena: 4 180 359 Kč

ID1146

Nabízíme k prodeji nadstandartní byt, který je součástí projektu nového bytového domu v Benátkách nad Jizerou. Bytový dům vzniká v nové rezidenční čtvrti Nad Vinicemi. Plynule navazuje na řadu bytových domů podél ulice Dražická a rodinných domů v ulici Václava Černého. Jedná se o velmi klidnou vyhledávanou lokalitu, kompletně urbanizovanou. Dům je cihlový, o třech nadzemních podlažích, s valbovou střechou. Poslední podlaží je ustoupené. Dům je podsklepen. V domě je 8 bytových jednotek o dispozicích 2+kk až 4+1, výměrou od 50 do 120 m2 čisté obytné plochy. Každý byt má terasu nebo balkon, přízemní byty mají samostatný výstup na privátní zahradu. K bytu je přiřazen jeden sklep a jedno venkovní parkovací stání. Díky umístění domu na pozemku jsou byty orientovány od východu k západu a jsou tedy velmi světlé. Dispozičně nabízejí velmi prostorné pokoje, komoru, samostatné WC. Standardy podlah, obkladů, dlažeb a dveří jsou vybrány ve vyšší střední třídě, odpovídají požadavkům na současný trend a design.

Prodej bytu 1+kk 33 m²

V Honech, Klecany

Cena: 1 526 000 Kč

ID1149

Nabízíme Vám k prodeji slunný byt velikosti 1+kk v OV, o rozloze 30 m2 se sklepní kójí na patře, v Klecanech, okr. Praha Východ, ul. V Honech. Tento byt, umístěný v šestém patře, se nachází v komplexu nových bytových domů zkolaudovaných v roce 2010, s dostatkem zeleně a volného prostranství umožňující příjemné moderní bydlení s bezproblémovou dostupností do Prahy. Po vstupu do bytu předsíň, ze které se vchází nalevo do koupelny s vanou a toaletou a přímo proti vstupním dveřím pak do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a linkou na míru. Přidáním příčky vznikla v bytě praktická ložnice odďělující pracovní část od klidové zóny. Na betonových podlahách jsou kvalitní zátěžové laminátové podlahy a dlažba. Již zmíněná kuchyňská linka, včetně spotřebičů, zůstává v ceně bytu. Výhodou je prostorná zděná komora na patře, která je součástí bytu a je možno pronajmout, nebo zakoupit parkovací stání venkovní, tak i garážové. Parkování je však bezproblémové i u domu. Teplou vodu a vytápění zajišťuje vlastní kotelna v suterénu domu. Vstup na čip a monitorovací systémy zajišťují bezpečné bydlení. Tento byt je zajímavý nejen dispozičním řešením a nízkými náklady na bydlení, ale především umístěním, kdy dům je součásti právě dokončeného moderního komplexu Astra Park s byty a prostory pro služby a podnikání. Dětské hřiště je v blízkosti domu. Město Klecany nabízí školu, školku, lékaře, lékárnu, restaurace, knihovnu, poštu, kostel, obchody, autoservis, cykloservis, sportoviště a další služby. Skvělá je dostupnost do Prahy busem PID (ze zastávky 125 m od domu 8 spojů denně, ze zastávky 7 min. chůze 60 dalších spojů) nebo autem (9 km neplacenou dálnicí na metro C Střížkov, nebo 8 km silnicí na metro C Kobylisy).

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Makovského, Praha 6 - Řepy

Cena: 2 599 000 Kč

ID1151

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+kk o rozloze 42 m v osobním vlastnictví, v části Praha -Řepy, ul. Makovského. Ten prošel téměř kompletní rekonstrukcí a nachází se ve druhém patře desetipodlažního panelového domu. V rámci rekonstrukce byla realizována koupelna se sprchovým koutem a toaleta s praktickými obklady, dále pořízena nová kuchyňská linka na míru, s vestavěnými spotřebiči, kdy proběhla i výměna elektroinstalace, vč. nových odpadů, byly provedeny štuky, na podlahách položeny plovoucí podlahy a dlažba. Bytové jádro je zděné. Okna jsou plastová se žaluziemi, situovaná na VZ. Zaveden vysokorychlostní internet a kabelová televize. K bytu náleží sklepní koje a spoluvlastnický podíl na prostory v domě, pozemek pod domem a pozemek kolem domu. Topení ústřední dálkové, s vlastními solárními kolektory. Výhodou bytu jsou nízké měsíční náklady ( měsíční poplatky spojené s užíváním bytu činní 2.600,–Kč, vč. fondu oprav ve výši 630,– Kč) a dále uzamykatelná chodba jen pro dvě bytové jednotky, oddělena od ostatních společných prostor v domě. V blízkém okolí možnost sportovních aktivit Aktivní lesopark Řepy, cyklostezka, sportoviště, bikrosový park, dále MŠ, ZŠ, restaurace, nákupní centra, nemocnice. Fitness centrum přímo v domě. Dobrá dopravní dostupnost do centra tramvajemi č.9,10 a 16, pravidelné autobusové spojení na metro A a B, bezproblémové parkování přímo před domem.

Prodej bytu 4+1 78 m²

Volárna, okres Kolín

Cena: 1 580 000 Kč

ID1153

Nabízíme Vám k prodeji byt 4+1 o rozloze 78m², v osobním vlastnictví v klidné části obce Volárna, okr. Kolín. Ten prošel kompletní rekonstrukcí. Vzhledem k umístění domu o čtyřech bytových jednotkách, v klidném místě s volným prostranstvím, přilehlé zahradě, dvěma garážím a oplocené zahrádky s pergolou, je tento byt alternativním řešením za dobrou cenu pro zájemce, který touží po bydlení v rodinném domě. Tento byt se nachází v prvním patře dvoupodlažního cihlového domu s výhledem do zeleně. Kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči na míru (sklokeramická deska, el. horkovzdušná trouba, myčka). Na kuchyň navazuje slunný obývací pokoj. Z předsíně je dále vstup do ložnice a dalších dvou dětských pokojů. Po pravé straně předsíně je pak prostorná koupelna s vanou a se sprchovým koutem. WC je samostatné. V rámci rekonstrukce byla provedena kompletní výměna elektroinstalace, pořízeny nové odpady, byly provedeny štuky a natažena perlinka na stropech, dále dřevěné vstupní dveře a zárubně v celém bytě, na betonových podlahách položeny plovoucí podlahy, parkety a dlažba, okna plastová situovaná na JVZ. V bytě je také jedna komora pro uskladnění např. úklidových potřeb. K bytu náleží dvě sklepní kóje a další komora na patře. Topení je řešeno kotlem na tuhá paliva v kombinaci s elektrokotlem se zvýhodněným tarifem.

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Husova, Úvaly

Cena: 2 680 000 Kč

ID1162

Nabízíme Vám k prodeji slunný podkrovní byt 2+kk o rozloze 64m, v osobním vlastnictví v centru Úval, ul. Husova, okr. Praha-Východ. Tento byt byl zkolaudován v roce 2009. Je ideálním kompromisem pro toho, kdo touží po bydlení v rodinném domě za rozumnou cenu. Uzamykatelný dvůr v zadním traktu domu nabízí pohodlné kryté parkovací stání, venkovní zděné uzamykatelné prostory a především přilehlou udržovanou zahradu, která skýtá příjemné soukromí. Tento podkrovní byt se nachází ve druhém patře třípodlažního cihlového domu. Moderní kuchyňský kout je vybaven vestavěnými spotřebiči na míru (sklokeramická deska, el. horkovzdušná trouba, myčka, mikrovlnná trouba a chladnička) a je spojen se slunným obývacím pokojem. Z předsíně je dále vstup do ložnice a koupelny s vanou a toaletou. V předsíni byly zhotoveny na míru praktické vestavěné skříně. Okna jsou dřevěná, topení je řešeno el. přímotopy, ohřev vody zajištěn el. bojlerem se zvýhodněným tarifem. Nízké náklady na bydlení. Spojení s Prahou je výborné díky poloze domu, která je jen 3 minuty chůze od zastávky vlaku. Vlakové spoje ze stanice Úvaly, odjíždí v pracovních dnech každých 15 minut, doba jízdy do centra Prahy je 25 minut bez přestupů. Další možností je využití přímého spoje autobusu na Černý most. V Úvalech se nachází veškerá občanská vybavenost: školky, škola, poliklinika, lékárny, domov seniorů, obchody, restaurace, pošta, supermarket.

Prodej, byt 1+kk, 36 m² s balkonem a sklepní kójí

Sicherova, Praha - Kyje

Cena: 2 490 000 Kč

ID1155

Nabízíme Vám k prodeji kompletně zařízený slunný byt velikosti 1+kk v OV o rozloze 36 m2 s balkonem a sklepní kójí v části Prahy, Kyje, ul. Sicherova. Tento byt umístěný ve zvýšeném přízemí ( výška od venkovního terénu ke spodní části oken cca 2m) se nachází v komplexu moderních bytových domů vystavěných v projektu Panorama Kyje. Dům stojí na konci této zástavby s dostatkem zeleně a volného prostranství umožňující příjemné, moderní bydlení s bezproblémovou dostupností do centra Prahy. Tento byt se prodává vč. kompletního vybavení z velké části pořízeného na míru, spolu s luxusní kuchyňskou linkou zn. Gorenje, vč. vestavěných spotřebičů: digestoř, sklokeramická deska, el.trouba, mikr. trouba,, myčka, chladnička, jejíž pořizovací cena činila 200.000,– Kč. Na míru byla zhotovena i šatní skříň ve vstupní chodbě s posuvnými dveřmi. Další posuvné dveře také oddělují tuto chodbu od hlavního obytného prostoru. Okna s tvrzenými bezpečnostními skly a balkon s výhledem na volné prostranství za domem, jsou situovány na východ. Na betonových podlahách jsou kvalitní laminátové podlahy a dlažba. Výhodou je i sklepní kóje, která náleží k bytu. Teplou vodu a vytápění zajišťuje vlastní plynová kotelna v domě.

Prodej bytt 2+kk 47 m²

Studentů, Kutná Hora - Šipší

Cena: 1 240 000 Kč

ID1164

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt 2+kk v OV, o rozloze 47 m2 s lodžií a komorou na patře v obci Kutná Hora, ul.Studentů. Nachází se v šestém patře sedmipodlažního domu. Dům prošel postupnou revitalizací. Bylo provedeno zateplení domu, vč. nové fasády, výměna oken za plastová, stoupaček, vstupních dveří a domovních zvonků, spolu s dlažbou ve společných prostorách a schránek. Po vstupu do bytu předsíň. Z té se vchází do prostorné, hlavní obytné části, která je spojena s kuchyňským koutem s kuchyňskou linkou a do vedlejšího pokoje. Výhodou tohoto příjemného bytu je lodžie o výměře 6 m2. Bytové jádro je umakartové. Na betonových podlahách PVC krytina, spolu s koberci. Byt je orientován na jihovýchod, s příjemným výhledem do parku, s dostatkem zeleně před domem. K bytu dále patří i sklepní kóje a již zmíněná uzamykatelná komora na patře. V těsné blízkosti jsou supermarkety, škola, školka a pošta, v docházkové vzdálenosti se nachází centrum města.

Prodej bytu 3+1 68 m²

Husova, Nymburk

Cena: 2 150 000 Kč

ID1167

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt 3+1 s lodžií o obytné ploše 68 m2, ulice Husova, Nymburk. Byt v osobním vlastnictví se nachází v 3. nadzemním podlaží čtyřpodlažního cihlového domu, který byl revitalizován: nové vchodové plastové dveře, nová bílá plastová okna se žaluziemi, zateplená fasáda, nová střecha s hydroizolací, rozvody vody v plastu, úsporné osvětlení společných prostor pohybovým čidlem, otvíraní vchodových dveří do domu přes telefon (Intercom). Dispoziční řešení: předsíň, kuchyně, obývací pokoj se zasklenou lodžií, další 2 samostatné neprůchozí pokoje, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem, samostatné WC. Podlahy všechny 3 pokoje pravé dubové parkety, kuchyně, koupelna a WC dlažba, předsíň korek. K bytu patří samostatný sklep 8 m2 a společné prostory (mandl, sušárna). Inženýrské sítě: vlastní studna pro bytový dům, možnost napojení na obecní vodovod, obecní kanalizace, plyn, elektřina 230 V, vytápění bytu vlastním plynovým kotlem včetně ohřevu vody, internet, společná televizní anténa. Parkování volné před domem nebo v uzavřeném dvoře, současně je možnost přikoupení garáže hned vedle domu. Orientace bytu V-J-S.

Prodej bytu 4+kk 118 m²

Inspektorská, Nymburk

Cena: 3 350 000 Kč

ID1179

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 4+kk, 118 m2, ulice Inspektorská, Nymburk. Byt v osobním vlastnictví se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží 6-patrového cihlového domu s výtahem. Dům dokončený v roce 2008 splňuje všechny požadavky na kvalitní bydlení, je dobře zateplen a akusticky odhlučněn. Dispozice a popis světlého bytu: vstupní chodba, prostorná kuchyně volně propojená s obývacím pokojem a krytou lodžií, 3 další samostatné neprůchozí pokoje, šatna, koupelna s vanou, WC a sušákem na ručníky, další samostatné WC, balkon. K bytu patří sklep 10 m2 (není započteno do obytné plochy), v ceně bytu je i parkovací stání v suterénu domu, přímo u vstupu do sklepa. Podlahy dlažba, lino, v celém bytě plastová okna se žaluziemi. Dům je napojen na obecní vodovod, obecní kanalizaci, plyn, elektřina 230 V, vytápění bytu ústřední dálkové. Telekomunikační sítě: pevná telefonní linka, internet, kabelová televize. V blízkém okolí domu je kompletní občanská vybavenost, školka, škola, vlakové a autobusové nádraží 2 min. pešky od domu, nedaleko centrum Nymburka. Součástí bytu a ceny je kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči. Energetická náročnost budovy třída C.

Prodej bytu 2+kk 53 m² s garážovým stáním

Meteorologická, Praha - Libuš

Cena: 3 360 000 Kč

ID1168

Nabízíme k prodeji krásný a slunný byt velikosti 2+kk v OV o rozloze 51 m2 s garážovým stáním,v městské části Prahy Libuš,ul. Meteorologická. Byt umístěný v prvním patře se nachází v komplexu nových bytových domů vystavěných v projektu "Libušský dvůr"v roce 2009.Čtyřpodlažní objekt Libušského dvora odpovídá moderním architektonickým trendům a nabízí také centrální atrium s parkovou úpravou, které tvoří zelené srdce domu a opticky propojuje jednotlivá křídla.V suterénu bytového komplexu jsou umístěny moderní podzemní garáže vybavené tzv. park-lifty s přímým vstupem do výtahu.Po vstupu do bytu předsíň, ze které se vchází napravo do koupelny s toaletou a do obývacího pokoje s kuchyňským koutem s luxusní linkou na míru s žulovou pracovní deskou a vestavěnými spotřebiči.Přímo proti vstupním dveřím se nachází ložnice, nalevo pak komora.V bytě na betonových podlahách kvalitní zátěžové laminátové podlahy a dlažba.Již zmíněná kuchyňská linka, včetně spotřebičů, spolu se stávajícím zařízením včetně sedací soupravy, manželské postele,pračky,su­šičky prádla a vestavěných skříní zůstavají v ceně bytu.Vytápění bytu zajištěno dálkově.Okna francouzská plastová s dálkově ovládanými žaluziemi, situovaná na JVZ.K bytu náleží 1× invalidní parkovací místo v podzemní garáži a zděná sklepní kóje.V přízemí objektu se nachází nebytové prostory, které nabízí služby restaurace a minimarketu.Byt je zajímavý nejen dispozičním řešením,ale především umístěním s dostatkem zeleně a situování domu umožňuje výborné autobusové spojení s centrem města a stanicí metra C Kačerov a stanicí metra trasy B Smíchovské nádraží a Anděl.

Prodej bytu 2+1 64 m² 

Ostašova, Kutná Hora - Hlouška

Cena: 1 699 000 Kč

ID1172

Nabízíme Vám slunný byt o dispozici 2+1 s balkonem a dvěma sklepy v osobním vlastnictví o rozloze 59 m2 v žádané a klidné lokalitě obce Kutná Hora, ul. Ostašova.Tento byt se nachází ve druhém patře čtyřpodlažního cihlového domu, stojícího na velmi pěkném místě v blízkosti centra, v zástavbě dalších opravených cihlových bytových domů.I tento dům je zrevitalizován: nová fasáda a zateplení,vč.sklep­ních a půdních prostor,dále měněny okna za plastová,nové vstupní dveře, schránky, stoupačky, odpady na kanalizaci, dlažba ve společných prostorách. Byt samotný prošel nedávnou kompletní rekonstrukcí provedenou odbornou firmou. Po vstupu do bytu předsíň 5,5 m2 s praktickou vestavěnou skříní zhotovenou na míru,kdy vlevo je vstup do pokoje s balkónem (3m2) o rozloze 14,3 m2, vpravo pak vstup do komfortní koupelny 8m2 s vanou, sprchovým koutem a toaletou a přímo proti vstupním dveřím je kuchyně o rozloze 10,2 m2 a na ni navazující obývací pokoj 17,2 m2. V bytě byly v rámci kompletní rekonstrukce vyměněny odpady a kompletně provedena nově elektroinstalace v mědi, dále zděné jádro, srovnány podlahy nivelační stěrkou, na nich položena kvalitní zátěžová plovoucí podlaha zn.QUICK-STEP sjednocená v celém bytě do jednoho dezénu bez přechodových míst, takže byt působí vzdušně a uceleně a dále praktická dlažba. Stěny jsou vyštukovány. Kuchyňská linka na míru s led osvětlením s vestavěnými spotřebiči zn.Siemens a Whirlpool, vč.automatu na kávu. Vstupní dveře jsou bezpečnostní zn. SHERLOCK, bytové dveře pak dýhované s masivními obložkami od výrobce CAG. Vytápění bytu pomoci komb.plynového kotle JUNKERS.,okna plastová,situovaná na JZ s dostatkem světla po celý den a již zmíněný balkon má výhodu, že je orientován do vnitrobloku za domem s dostatkem zeleně. K bytu náleží dva sklepy 3 m2 a 2 m2 a možno využívat další společné prostory v domě. Bytový dům je velmi dobře udržovaný a jeho výhodou je nejen atraktivní umístění, ale také nízké náklady na bydlení.

Prodej bytu 3+kk 83 m² 

Rokycanova, Český Brod

Cena: 2 190 000 Kč

ID1173

Nabízíme Vám slunný byt 3+kk s balkonem, v osobním vlastnictví o rozloze 83m2 (započítáno s balkonem), v žádané a klidné lokalitě obce Český Brod, ul. Rokycanova. Tento byt o původní dispozici 3+1 se nachází ve zvýšeném přízemí čtyřpodlažního cihlového domu, stojícího na velmi pěkném místě s množstvím zeleně, v zástavbě rodinných a cihlových bytových domů. Byt samotný prošel kompletní rekonstrukcí . Po vstupu do bytu předsíň 6m2, obývací pokoj 22m2 s balkonem (7m2) , navazující kuchyňský kout 10m2, ložnice 11m2, pokoj 15m2, komfortní koupelna 8m2, toaleta 1m2. V bytě byly v rámci rekonstrukce vyměněny odpady a kompletně provedena nově elektroinstalace v mědi, srovnány podlahy nivelační stěrkou, na nich položena kvalitní dřevěná podlaha, spolu s vinylem a praktickou dlažbou. Stěny jsou vyštukovány. Luxusní kuchyňská linka zhotovena na míru včetně vestavěných spotřebičů a výsuvné potravinové skříně je součástí kupní ceny. Dále jsou v celém bytě sádrokartonové podhledy. Vytápění bytu pomocí plynového turbokotle se zásobníkem ohřevu vody. Okna plastová,situovaná na VZ s dostatkem světla po celý den. K bytu náleží sklep 4m2 a možno využívat další společné prostory v domě. Bytový dům je udržovaný a jeho výhodou je nejen atraktivní umístění, ale také nízké náklady na bydlení. V obci veškerá občanská vybavenost.V blíz­kosti je centrum obce, supermarket, škola, školka, lékař, dětské hřiště. Zastávka autobusu blízko domu.Výborná dostupnost do Prahy i do Kolína. Bezproblémové parkování před domem.

Prodej bytu 2+kk 41 m² 

Jankovcova, Praha - Holešovice

Cena: 2 498 000 Kč

ID1180

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji slunný byt 2+kk v OV o rozloze 38,6 m2. Byt se nachází ve třetím patře pětipodlažního prvorepublikového činžovního domu, ve velmi lukrativní a žádané části Prahy 7 Holešovice, ul. Jankovcova a jeho současná dispozice vznikla rozdělením pomocí příčky z původní velikosti bytu 1+1, na nynějších 2+kk. Dům prošel revitalizací: měněny stoupačky, nové vstupní dveře, schránky. Dům má také výtah. Dispozice bytu: předsíň 4,4 m, kuchyň 6,24 m, 1.pokoj 19,61 m, 2.pokoj – pracovna 5,75 m, koupelna s toaletou 2,6 m. Byt samotný je kompletně zrekonstruovaný. I zde byly měněny stoupačky, elektroinstalace, kuchyňská linka, vč. spotřebičů (zánovní lednička a pračka zn. Whirlpool zůstávají v bytě), koupelna a toaleta. Na podlaze jsou kvalitní zátěžové plovoucí podlahy a parkety, stěny jsou vyštukovány. Součástí ceny bytu je i nábytek. Okna jsou plastová s výhledem do klidové zóny ve vnitrobloku, situovaná na JZ s dostatkem světla po celý den. Topení je lokální plynové, ohřev vody zajištěn el. bojlerem. V okolí je kompletní občanská vybavenost: MŠ, ZŠ, zastávka MHD, supermarket Billa. Poloha bytu poskytuje obyvatelům perfektní spojení do centra, 15 minut chůze na metro Holešovice. V dobré vzdálenosti od bytu je také park Stromovka, cca 12 minut pěšky Holešovická tržnice s vyhlášenými Farmářskými trhy a také cyklostezka do Troji a ZOO. Za zmínku také stojí v okolí se nacházející restaurace Home Kitchen a Pivovar Marina.

Prodej bytu 3+kk 89 m² 

Studentská, Poděbrady - Poděbrady II

Cena: 3 390 000 Kč

ID1174

Nabízíme k prodeji krásný a prostorný byt 3+kk v OV o rozloze 90 m2 s podzemním garážovým stáním, v obci Poděbrady, ul.Studentská. Ten se nachází v komplexu moderních bytových domů v lukrativní části obce, v blízkosti centra s dostatkem zeleně a volného prostranství ve vnitrobloku za domem. Dispozice bytu: předsíň 11m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 26 m2, ložnice 13 m2, pokoj 28 m2, komora 6 m2,koupelna 4m2, WC 2m2. V bytě pak na betonových podlahách kvalitní zátěžové laminátové podlahy a dlažba. Součástí kupní ceny je moderní kuchyňská linka vč.vestavěných spotřebičů. Bytové jádro je zděné a dům je zateplen s novou fasádou. Vytápění ústřední dálkové, dům má vlastní kotelnu. Okna plastová,situovaná na SZ.K bytu náleží parkovací místo v podzemní garáži,dále možno využívat společné prostory v domě. Byt je velmi zajímavý nejen rozlohou, ale především umístěním v obci.

Prodej bytu 3+kk 76 m² 

ulice U sídliště, Starý Kolín - část obce Bašta

Cena: 2 100 000 Kč

ID1176

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk a rozloze 76m² s parkovacím stáním, lodžií (6m²) a komorou v obci Starý Kolín, ul. U Sídliště. Tento byt je umístěný ve druhém patře moderního bytového domu s výtahem, zkolaudovaného v roce 2009. Dům je zasazen do klidného prostředí a skýtá příjemné moderní bydlení s bezproblémovou dostupností do obce Kolín, Kutná Hora, vzdálené 7 km.

Prodej bytu 2+kk 37 m² 

Karla Zicha, Praha - Uhříněves

Cena: 2 895 000 Kč

ID1177

Hledáte pěkný byt s předzahrádkou, na které budete moct relaxovat, grilovat, trávit čas se psem či s kočkou? Tak právě pro Vás nabízíme skvěle řešený nadstandardní a slunný byt, poskytující plný komfort bydlení v centru Uhříněvsi (Praha Východ, ul. Karla Zicha, komplex moderních bytových domů Zahrady Uhříněves). Byt se skládá z obytné části s kuchyní s přímým vstupem na udržovanou předzahrádku poskytující příjemné soukromí. Vstup na předzahrádku je možný také z ložnice. V interiéru bytu byly použity kvalitní materiály, malby a obklady – navrženo architektem. Na betonových podlahách jsou zátěžové laminátové podlahy a italská dlažba. Prakticky řešená kuchyňská linka, včetně spotřebičů, pračka, nábytek a po dohodě i další vybavení zůstávají v ceně bytu. Vytápění centrální plynové, kotelna v domě s vlastním ovládáním v bytě. Nízké náklady na bydlení. Eurookna, situovaná na jihozápad s dostatkem světla po celý den. Pevné připojení k internetu. K bytu náleží 1× parkovací místo (pozemek patří vlastníkovi tohoto bytu a bude též převeden na kupce) přímo před domem a zděná sklepní kóje. Oblast Uhříněvsi nabízí bezpečné bydlení v klidném prostředí, obklopené přírodou, lesy a rybníky.

Dočasně nedostupné

Prodej bytu 2+kk 71 m²

A. M. Jelínka, Kolín - Kolín II

Cena: 2 499 000 Kč

ID1133

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt o velikosti 2+kk a rozloze 71 m v OV. Byt je situován ve vyhledávané městské části Kolína nedaleko vodárny, v ulici A.M. Jelínka. Bytová jednotka je umístěna ve třetím patře nově postaveného bytového domu z roku 2009, její dispozice je velmi dobře řešená. Vchodovými dveřmi vstoupíte do prostorné chodby. Po levé straně se nachází vstup do komory s technickým zázemím. Dále po levé straně chodby naleznete dveře do prostorné koupelny, vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a také toaletou. Na konci chodby po pravé straně vstoupíte do ložnice. Poslední dveře v chodbě vedou do největší místnosti v bytě, kde se nachází kuchyň spojená s obývacím pokojem. Kuchyňská linka (6m) je plně vybavená. Z obývacího pokoje je přístup na zasklený balkón s posuvnými panely. Balkón nabízí krásný výhled do okolí. K bytu náleží uzamykatelná místnost, kterou lze využít jako sklep a je situována bezprostředně u vchodu do bytové jednotky. V domě je instalováno zařízení pro magnetickou úpravu tvrdosti vody a celý dům je střežený kamerovým systémem. Byt je zajímavý nejen svým umístěním v klidné lokalitě, kde je příjemné prostředí, ale také plnou občanskou vybaveností. V okolí naleznete například školku, školu, obchodní dům Kaufland, lékárnu, bankomat a zastávku autobusu. Parkování je možné jak v okolí domu, tak v prvním podzemním podlaží, kde se nachází parkovací stání k bytové jednotce, které je možné přikoupit. Byt bude k předání v říjnu 2018. Z důvodu nepředložení energetického průkazu uvádíme energetickou třídu G. Energetická náročnost bude prokázána vyúčtováním za uplynulé 3 roky. Koupi bytu možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit.