ÚSPĚŠNÉ REALITY

ReferenceNEMOVITOSTI NA MÍRUNaše nemovitosti

Najdi nemovitost

Důležité Kontakty Zajímavosti + soutěže Volejte IHNED
731 184 517

Obdrželi jsme ocenění Člena s nejvyšším objemem zakázek BforB.

Jednatel společnosti Úspěšné reality obdržel ocenění a to Člen s nejvyšším objemem zakázek, v rámci exkluzivních podnikatelských klubů BforB. Tohoto ocenění si nesmírně vážíme, neboť doporučení v rámci obchodů získávají pouze prověření členové.

Co je BforB?

Business for Breakfast

Přátelská podnikatelská prostředí (kluby), ve kterých podnikatelé vzájemně spolupracují, pomáhají si k novým kontaktům a zakázkám díky doporučení a sdílí své zkušenosti informace a znalosti.** V tomto prostředí je možné vybudovat kvalitní a dlouhodobé obchodní vztahy**, obklopit se kvalitními dodavateli, získávat nové zákazníky, získávat cenné informace a čerpat z praktických zkušeností dalších podnikatelů.

Obrovskou předností je velká úspora času, kdy na jednom místě v jeden čas lze řešit všechny podnikatelské záležitosti. Systém BforB umí měřit výsledky a díky tomu se aktivita na BforB stává efektivní a jasně měřitelnou.

„Doporučit můžu jen toho, koho znám. A když ho znám a vím, že je dobrý, doporučím ho o to radši.“

Naše poslání Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu.

Vytváříme podnikatelská prostředí, kde jsou základem spolupráce důvěra, dlouhodobé obchodní vztahy, kvalita a spolehlivost. Zde si podnikatelé pomáhají k novým zakázkám díky doporučení.

Hodnoty Business for Breakfast aktivní spolupráce – přátelská atmosféra – důvěra – vzájemná podpora – doporučení – dlouhodobé obchodní vztahy – respekt, úcta – spolehlivost – efektivita – úspora času – měřitelnost – výsledky

Chtěli bychom poděkovat za všechna získaná doporučení, díky tomu jsme měli možnost dokázat, že poskytujeme realitní služby na vysoké profesní a etické úrovnii.

Děkujeme za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Pokud Vás zajímá co vše Business for Breakfast umí a přináší, zde máte odkaz na další informace: LINK: http://www.bforb.cz/

« zpátky


© 2015 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign

Desktop verze