ÚSPĚŠNÉ REALITY

ReferenceNEMOVITOSTI NA MÍRUNaše nemovitosti

Najdi nemovitost

Důležité Kontakty Zajímavosti + soutěže Volejte IHNED
731 184 517

MONTANA SPORT

Přátelé, měj jsem možnost vyzkoušet MONTANA Sport a pokud hledáte špičkové služby za rozumné ceny, profesionální přístup, ochotu pomoci a poradit, prostě místo kde se budete cítit dobře a odejdete vždy spokojení..tak to je Montana Sport!

Ostatně toto o sobě sami říkají a je to pravda:

Lyžování bylo a je součástí našeho života.

Naší filozofií je ukázat nejnovější trendy a technologie od námi vybraných světových výrobců. Vyvíjíme maximální úsilí, aby se každý zákazník u nás cítil příjemně, byl obsloužen ve vysoké kvalitě a odcházel od nás spokojen s optimálním řešením. Nejdeme cestou internetového prodeje, ale cestou přímého výběru na míru klienta.

Budeme velmi rádi a bude nám ctí, zanecháte-li nám i nadále Vaši přízeň. Zároveň bychom si přáli, aby námi poskytované služby se pro Vás staly nejenom potřebou, ale i zážitkem.

„PŘIJĎTE POBEJT“

Servis kurýr Pokud nemáte čas dovézt Vaše vybavení do našeho servisu, můžete využít naší služby „SERVIS KURÝR“. Lyže nebo snowboard vyzvedneme v pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře.

Na základě předchozí domluvy si náš zaměstnanec převezme Vaše vybavení na smluveném místě, doporučí vhodný servisní úkon a domluví si s Vámi termín, kdy Vám naservisované vybavení přivezeme nazpět.

V rámci půjčovny Vám nabízíme kompletní vybavení pro sjezd, snowboard a běžky. Ve sjezdových lyžích si vyberete od rekreačních modelů až po závodní kategorie.

U nás si také máte možnost zapůjčit dámské i pánské lyžařské oblečení (bunda, kalhoty), ve kterém se budete dobře cítit i v nepříznivém zimním počasí.

Každý zákazník, který nakoupí v obchodě MONTANA sport, může být zařazen do Věrnostního programu MS. Stačí jen na prodejně nebo na webových stránkách vyplnit základní osobní údaje (telefon, email, adresu, datum narození) + 4 krátké dotazy a poté již bude zahrnut do Věrnostního programu MS.

POZOR! Využil jsem jejich služby i mimo sezónu, kdy mi ochotně pomohli.

Více najdete na:http://www.montanasport.cz

Pokud hledáte profíky…už nehledejte – MONTANA Sport je to pravé!

Nic nám ALE nevěřte…vyzkoušejte si to sami!

« zpátky


© 2015 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign

Desktop verze