ÚSPĚŠNÉ REALITY

ReferenceNEMOVITOSTI NA MÍRUNaše nemovitosti

Najdi nemovitost

Důležité Kontakty Zajímavosti + soutěže Volejte IHNED
731 184 517

Zajímavosti + soutěže

JAK ČASTO MYSLÍTE NA SVOJE ZDRAVÍ?

Jak často myslíte na svoje zdraví? Mnozí z vás uvádějí zdraví na předních příčkách svých hodnotových žebříčků, ale podobně jako u mnoha dalších věcí si jeho pravou cenu většinou uvědomíte až tehdy, když o něj přijdete. Obvykle sáhnete po rychlém řešení v podobě běžných farmaceutických produktů. Málokdo však ví, že ty mnohdy neřeší samotnou příčinu nemoci, ale potlačují jen symptomy nemoci… více v článku

pokračovat ve čtení »


POTŘEBUJETE KVALITNÍ ÚKLID - BYTU, DOMU,FIRMY, STAVBY...a za skvělou cenu?

Hledáte kvalitní úklidovou firmu, která vyřeší Váš problém s nepořádkem? Využijte čas pro úklid na něco příjemného, nechte úklid profesionálům a za skvělou cenu. Chcete vědět víc? POZOR – Soutěž o úklid v hodnotě 3000,–Kč.....další informace v článku.

pokračovat ve čtení »


ATLAS PROFILAX - Důležitá informace, která Vám může opravdu pomoci!

Přátelé, víte že první krční obratel ATLAS, se prakticky u všech lidí nachází v nesprávné rotaci. V důsledku této nesprávné pozice může být mícha, různé hlavové nervy a další nervové dráhy vystaveny trvalému tlaku a způsobovat bolesti a další závažné zdravotní poruchy. Máme za sebou zákrok, který tento problém odstraní a nejen to…více v článku.

pokračovat ve čtení »


PRAVDA O DANI Z NABYTÍ NEMOVITÝCH VĚCÍ – NENECHTE SE KLAMAT a připravit o kupujícího!

V dnešních dnech některé realitní kanceláře a makléři, ve snaze získat zakázky zřejmě za každou cenu, lákají klienty na tvrzení, že nemusí od 1. 11. 2016 platit daň z nabytí, pokud jim svěří nemovitost k prodeji. Navozují dojem, že tím zvýhodní klienty a klient si myslí, že získá další finanční prostředky navíc, na úkor kupujícího. Jaká je tedy pravda? .....více v článku.

pokračovat ve čtení »


« zpátky


© 2015 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign

Desktop verze